Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6683246 niedziela, 16 luty 2020, 17:58:10
ameryka napisał(a):

Wersja smartfonowa e-konkursów była lepsza przed aktualizacją - był dostęp do wszystkich wątków. Szkoda, że to się zmieniło. 

był błąd w kodzie i po prostu w aplikacji można było przeglądać zablokowane wątki, aktualizacja aplikacji nie ma z tym nic wspólnego emotka
bruce 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6683259 niedziela, 16 luty 2020, 19:28:40
pionas napisał(a):

Nic nie robiłem, dopiero wróciłem do domu z wyjazdu.

na szczęście wróciło do normy (uff!!!) W nowej wersji tego nie było ale ja tej nowej wersji strony nie trawię...
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683264 niedziela, 16 luty 2020, 19:44:52
asantesana napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie podoba mi się, że od kilku minut strona główna forum, przeglądana tradycyjnie na kompie, padła mi w ten sposób, iż wszystko mam po lewo (bez przenośni, ofkors  ;) ) - nie mam kolorów, typowego układu, niczego... emotka

pionas, strona w wersji tradycyjnej padła w przeglądarce chrom, pod edgem działa, nie wiem jak inne przeglądarki.

pionas czy to będzie pomocna podpowiedź, że w niewspieranej wersji Windows XP, na archaicznej przeglądarce Firefox ver 47.0.2 wszystko bangla normalnie dziś? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683417 poniedziałek, 17 luty 2020, 05:22:11
forrrum napisał(a):

asantesana napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie podoba mi się, że od kilku minut strona główna forum, przeglądana tradycyjnie na kompie, padła mi w ten sposób, iż wszystko mam po lewo (bez przenośni, ofkors  ;) ) - nie mam kolorów, typowego układu, niczego... emotka

pionas, strona w wersji tradycyjnej padła w przeglądarce chrom, pod edgem działa, nie wiem jak inne przeglądarki.

pionas czy to będzie pomocna podpowiedź, że w niewspieranej wersji Windows XP, na archaicznej przeglądarce Firefox ver 47.0.2 wszystko bangla normalnie dziś? emotka

serwer nie odświeżył cacheowanych plików stąd był problem ze stylami strony...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683419 poniedziałek, 17 luty 2020, 05:23:55
wilhelmzdobywca napisał(a):

Trochę mnie nie było, ale dotąd miałam zawsze jedno powiadomienie dotyczące obserwowanego wątku, z najnowszym postem. Coś się zmieniło? Po
nieobecności mam kilkadziesiąt powiadomień, tak jakby każda odpowiedź generowała powiadomienie, wątków obserwuję 4-5 emotka

robiłem porządki w kodzie i walnąłem się w jednym z warunków stąd takie rozbicie emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6683443 poniedziałek, 17 luty 2020, 08:28:42
Hej
Skórka Semantic UI nadal nie działa (ten sam problem, który był wczoraj na starej wersji strony)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683479 poniedziałek, 17 luty 2020, 09:39:14
pionas, czy zmiana szaty na żałobną ma coś wspólnego z tym, że choć na stronie https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane konkursy dzisiejsze mają czerwone kropki, to kliknięcie w którykolwiek link, otwierający stronę z opisem konkursu, skutkuje wyświetleniem kropki w kolorze żałobnym? emotka

przed kliknięciem

po kliknięciu:
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683488 poniedziałek, 17 luty 2020, 09:49:08
pionas, chciałem sprawdzić, czy ma to związek ze skórką i trafiłem na kolejną niespodziankę. Mając ustawioną skórkę Semantic UI po kliknięciu w dowolny link do konkursu nie widzę jego opisu emotka

po kliknięciu w link:
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683524 poniedziałek, 17 luty 2020, 10:05:18
forrrum napisał(a):

pionas, czy zmiana szaty na żałobną ma coś wspólnego z tym, że choć na stronie https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane konkursy dzisiejsze mają czerwone kropki, to kliknięcie w którykolwiek link, otwierający stronę z opisem konkursu, skutkuje wyświetleniem kropki w kolorze żałobnym? emotka

przed kliknięciem

po kliknięciu:

tak, właśnie poprawiłem
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683528 poniedziałek, 17 luty 2020, 10:09:58
pionas dopisek do skórki tradycyjnej
Już wiem, co jest powodem zmiany koloru kropek wyboru. Gdzieś został po prostu ZDJĘTY każdy kolor z tego konkretnego obszaru. Nie ma także możliwości wybrania dowolnego innego koloru - przykładowo żółty jest prawie biały i tak dalej.

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683538 poniedziałek, 17 luty 2020, 10:25:49
forrrum napisał(a):

Już wiem, co jest powodem zmiany koloru kropek wyboru. Gdzieś został po prostu ZDJĘTY każdy kolor z tego konkretnego obszaru. Nie ma także możliwości wybrania dowolnego innego koloru - przykładowo żółty jest prawie biały i tak dalej.

w którym miejscu masz jeszcze taki problem?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683541 poniedziałek, 17 luty 2020, 10:28:59
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

Wyluzuj. Pisaliśmy w tym samym czasie, robiąc screeny nie wiedziałem, że problem jest już załatany. Przypadkowa koincydencja. emotka
...obecnie czekam już tylko na wyjaśnienie zagadki braku opisów konkursów w skórce Semantic emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683637 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:02:26
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

Wyluzuj. Pisaliśmy w tym samym czasie, robiąc screeny nie wiedziałem, że problem jest już załatany. Przypadkowa koincydencja. emotka
...obecnie czekam już tylko na wyjaśnienie zagadki braku opisów konkursów w skórce Semantic emotka

nie wiem, u mnie Semantic działa, ja w nim od dawna nic nie robiłem bo przestałem wspierać tamtą szatę graficzną...
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6683639 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:04:44
pionas dodaję własnie różne konkursy i mam pytanie czy w polu "Krótki opis konkursu" dałoby się od razu ustawić limit 300 znaków, tak żeby po 300 znakach blokowało możliwość pisania albo po 300 znakach ucinało to co się wkleiło? Jak klikam wyślij a potem okazuje się, że opis jest za długi to od nowa muszę np. załączać zdjęcie, a czasami o tym zapominam emotka  Ułatwiłoby to dodawanie.

I druga rzecz związana z dodawaniem, czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683643 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:12:20
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

nie wiem, u mnie Semantic działa, ja w nim od dawna nic nie robiłem bo przestałem wspierać tamtą szatę graficzną...

...jaki kolor nosisz? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683646 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:16:59
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

...jaki kolor nosisz? emotka

poszedłem trochę inną ścieżką emotka

Sprawdzałem na 4 przeglądarkach i wszędzie wyświetla poprawnie. Nie masz jakiegoś blokera?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683651 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:19:53
zielonaszpilka napisał(a):

pionas dodaję własnie różne konkursy i mam pytanie czy w polu "Krótki opis konkursu" dałoby się od razu ustawić limit 300 znaków, tak żeby po 300 znakach blokowało możliwość pisania albo po 300 znakach ucinało to co się wkleiło? Jak klikam wyślij a potem okazuje się, że opis jest za długi to od nowa muszę np. załączać zdjęcie, a czasami o tym zapominam emotka  Ułatwiłoby to dodawanie.

I druga rzecz związana z dodawaniem, czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6683654 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:23:07
pionas napisał(a):

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.

Dziękuję za błyskawiczną reakcję emotka   emotka  jakoś przeżyję te fotki emotka  

ps. jestem w Twoim 6 tysięcznym poście emotka   emotka  
edit. a jednak nie emotka  to był post 5999 emotka  też dobrze emotka
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6683659 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:26:08
pionas napisał(a):

czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

To dziwne, bo na forum da się tak... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6683662 poniedziałek, 17 luty 2020, 12:30:14
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

To dziwne, bo na forum da się tak... emotka

tak na forum da się, ale nie będę implementował tego samego rozwiązania w formularzu dodawania konkursu bo muszę pobrać zdjęcie na serwer, na forum tego nie robię
0 0