Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6707587 piątek, 5 czerwiec 2020, 09:05:52
pioge7 napisał(a):

pionas coś jest nie tak z aplikacją. Po wgraniu zdjęcia i zatwierdzeniu posta wgrywa się tylko tekst bez zdjęcia...

dalej masz ten problem? Jaka wersja androida? Najnowsza aplikacja?
Zdjęcia na serwerze są cacheowane i czasami jest tak że przez jakiś moment są one po prostu niewidoczne... może być też tak że wtyczka do kompresji zamienia zdjęcie na nowy format WebP (format zdjęć przygotowany przez Google'a) i stare przeglądarki go nie wspierają...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6707596 piątek, 5 czerwiec 2020, 09:48:43
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas coś jest nie tak z aplikacją. Po wgraniu zdjęcia i zatwierdzeniu posta wgrywa się tylko tekst bez zdjęcia...

dalej masz ten problem? Jaka wersja androida? Najnowsza aplikacja?
Zdjęcia na serwerze są cacheowane i czasami jest tak że przez jakiś moment są one po prostu niewidoczne... może być też tak że wtyczka do kompresji zamienia zdjęcie na nowy format WebP (format zdjęć przygotowany przez Google'a) i stare przeglądarki go nie wspierają...

próba wstawienia zdjęcia
Aplikacja najnowsza wersja, co do androida emotka to nie wiem gdzie sprawdzić. emotka
co do zdjęć, zawsze się od razu załączaly. Teraz widzę dalej problem występuje bo zdjęcia nie ma emotka    
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6709223 piątek, 12 czerwiec 2020, 21:29:50
Mnie się PODOBA nowy kolor zielony w appce emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6712553 niedziela, 28 czerwiec 2020, 23:21:02
A
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6712554 niedziela, 28 czerwiec 2020, 23:22:26
Taki mam galimatias na stronie jak chce napisać coś w jakimś  wątku. Wersja android telefonu ,a wersja strony chyba Semantic
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6713789 piątek, 3 lipiec 2020, 10:49:13
Przeglądarka, skórka tradycyjna.
Pole po postów na forum bez przycisków formatowania. To dyskryminacja emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6713804 piątek, 3 lipiec 2020, 11:37:09
ossuarium napisał(a):

Przeglądarka, skórka tradycyjna.
Pole po postów na forum bez przycisków formatowania. To dyskryminacja emotka

poważnie? myślisz że coś zmieniałem? nie zaobserwowałeś że od ostatniej wiadomości gdzie brakowało czegoś w tradycyjnej wersji nic nie zmieniałem?
sprawdź sobie inną przeglądarkę albo odśwież stronę podejrzewam że z jakiś powodów nie załadowało wszystkiego
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6713836 piątek, 3 lipiec 2020, 12:57:12
Zmieniłem skórkę i było wszystko. Wróciłem do tradycyjnej i brakło. Tak dwa razy. Dla pewności przeładowywałem stronę CTRL+F5. Dodam, że to było w pececie. Z telefonu (nie apka, tylko przeglądarka) jest okej. Więcej grzechów nie pamiętam. Wieczorem znów odpalę peceta i rzucę okiem, czy coś drgnęło.

edit
@pionas - bez zmian. To znaczy brak przycisków. Po zmianie skórki są, w tradycyjnej nie ma. I nie mam żadnego adbloka ani innego pożeracza reklam. SUROWY Firefox.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6713961 sobota, 4 lipiec 2020, 10:30:49
O, ciekawostka - w edytowanym poście nie zamieniło małpy na powiadomienie.

pionas
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6714371 wtorek, 7 lipiec 2020, 09:54:49
Pionas no zrób coś, bo mnie już trafia. Za każdym razem jak coś pisze to pomiędzy emotkami i nic nie widzę. Później wychodzą jakieś dziwadła i muszę edytować. Wyżej masz opisany problem 0  0
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6714439 wtorek, 7 lipiec 2020, 15:09:21
anialistopad napisał(a):

Pionas no zrób coś, bo mnie już trafia. Za każdym razem jak coś pisze to pomiędzy emotkami i nic nie widzę. Później wychodzą jakieś dziwadła i muszę edytować. Wyżej masz opisany problem 0  0

semantic nie jest ruszana od stycznia
ogólnie nie ruszam już w ogóle serwisu ani jeśli chodzi o backend (to co jest z tyłu) ani frontend (to co widzicie)
proponuję wymusić odświeżenie przeglądarki
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6715210 sobota, 11 lipiec 2020, 09:35:19
Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6715212 sobota, 11 lipiec 2020, 09:39:17
magdalena-chili napisał(a):

Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka

Zdarzają się pomyłki kategorii ale od tego jest opcja "Zgłoś".
Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6715214 sobota, 11 lipiec 2020, 09:42:21
pionas napisał(a):

Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...

dziękuję za tak szybką odpowiedź!  emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6715215 sobota, 11 lipiec 2020, 09:44:12

pionas napisał(a):

dziękuję za tak szybką odpowiedź!  emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ?

Nie mogą bo aby wziąć udział trzeba zakupić produkt, nie trzeba mieć konta na FB żeby zobaczyć informację o konkursie...

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6715216 sobota, 11 lipiec 2020, 09:48:05
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

Nie mogą bo aby wziąć udział trzeba zakupić produkt, nie trzeba mieć konta na FB żeby zobaczyć informację o konkursie...

hmmmm... a nie można by utworzyć kolejnej kategorii: "promocyjne na FB"? skoro coraz więcej takich konkursów się pojawia?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6715217 sobota, 11 lipiec 2020, 09:50:12

pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

hmmmm... a nie można by utworzyć kolejnej kategorii: "promocyjne na FB"? skoro coraz więcej takich konkursów się pojawia?

Po co? To jest tylko kilka konkursów, czym się różni konkurs w którym trzeba coś kupić który ma dedykowaną stronę od tego który informuje na swoim fanpage'u?

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6715231 sobota, 11 lipiec 2020, 13:27:39
Konkursy facebookowe to takie (moim zdaniem), w którym trzeba posiadać konto na FB, aby wziąć udział. Np. udostępnić wpis, zaprosić znajomych, zostawić zgłoszenie w komentarzu. Jeżeli konkurs jest typowo promocyjny, czyli trzeba kupić produkt i wysłać tradycyjne zgłoszenie, to jest to konkurs promocyjny, nawet jeżeli informacja o nim została ogłoszona na fanpagu organizatora.

malmika

Cytuj wiadomość#6722825 wtorek, 18 sierpień 2020, 17:00:00
Czy zmieniła się strona pod kątem graficznym? Na telefonie wyświetla mi się ona w inny sposób, na laptopie po staremu  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6727701 wtorek, 8 wrzesień 2020, 14:20:11
desktop: uciekły ikonki przeczytanych wątków
0 0