Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

ossuarium

Cytuj wiadomość#6699817 wtorek, 28 kwiecień 2020, 18:41:26
pionas napisał(a):

dobrze wiesz że nigdy nie było i nie będzie akceptacji na rozmowy o konkursach spoza bazy,
chcesz sobie pisać o konkursie to podziel się nim,
chcesz wziąć udział w konkursie dobrze weź ale potem nie chwal się
my też walczymy o sprawiedliwość

Inaczej pojmujemy znaczenie tego słowa. Odpowiem obrazkami, jeśli dotąd słowami nie dotarło.

Wyobraź sobie taką sytuację (praktycznie w każdym tygodniu mam tego typu obserwacje): znajduję konkurs, którego dotąd brak w bazie. Patrzę i widzę, że jest w nim już jakaś pula zgłoszeń. Co więcej, wśród biorących udział znajduję znajome nazwiska. Są to osoby na tyle dobrze znane, że ich nazwiska są pewnego rodzaju "marką", trudno pomylić z kimkolwiek. Zgłaszam konkurs do bazy. Podczas tego procesu system przyjmuje moje zgłoszenie bez sygnalizowania, że już to zrobił ktoś przede mną. Konkurs ukazuje się w bazie jako dodany przeze mnie - czyli weryfikacja nie wykazała tego, że ktoś poza mną go zgłaszał. No i mija czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu, pojawiają się wyniki - co się dzieje? Z niewinną miną te same osoby, których zgłoszenia widziałem przed jego dodaniem do bazy wpisują się na forum czy to w MDW, czy to gdzie indziej. I jakoś NIKT nie chce zauważyć, że chwalą się wygranymi za zgłoszenie, którego dokonały ZANIM ja ten konkurs dodałem do bazy. No bo przecież piszą o czymś, co już w bazie jest. I ja to rozumiem, to jest normalne, nie łamie żadnego z punktów Regulaminu. Aż nagle trafia się taki kwiatek, jak ten, który oprotestowuję...

+1 punkt karny za pochwalenie się wygraną z dnia, w którym konkurs jeszcze nie był zgłoszony ani opublikowany w bazie - Warka.

Pochwaliły się wygraną z konkursu, który jest w bazie, nie jakimś "obcym". Termin wygrania nie ma tu nic do rzeczy.
Przecież to jest chore. Jakieś selektywne, wybiórcze działanie i patrzenie. emotka Tego nie potrafię zaakceptować. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6699834 wtorek, 28 kwiecień 2020, 20:03:38
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

dobrze wiesz że nigdy nie było i nie będzie akceptacji na rozmowy o konkursach spoza bazy,
chcesz sobie pisać o konkursie to podziel się nim,
chcesz wziąć udział w konkursie dobrze weź ale potem nie chwal się
my też walczymy o sprawiedliwość

Inaczej pojmujemy znaczenie tego słowa. Odpowiem obrazkami, jeśli dotąd słowami nie dotarło.

Wyobraź sobie taką sytuację (praktycznie w każdym tygodniu mam tego typu obserwacje): znajduję konkurs, którego dotąd brak w bazie. Patrzę i widzę, że jest w nim już jakaś pula zgłoszeń. Co więcej, wśród biorących udział znajduję znajome nazwiska. Są to osoby na tyle dobrze znane, że ich nazwiska są pewnego rodzaju "marką", trudno pomylić z kimkolwiek. Zgłaszam konkurs do bazy. Podczas tego procesu system przyjmuje moje zgłoszenie bez sygnalizowania, że już to zrobił ktoś przede mną. Konkurs ukazuje się w bazie jako dodany przeze mnie - czyli weryfikacja nie wykazała tego, że ktoś poza mną go zgłaszał. No i mija czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu, pojawiają się wyniki - co się dzieje? Z niewinną miną te same osoby, których zgłoszenia widziałem przed jego dodaniem do bazy wpisują się na forum czy to w MDW, czy to gdzie indziej. I jakoś NIKT nie chce zauważyć, że chwalą się wygranymi za zgłoszenie, którego dokonały ZANIM ja ten konkurs dodałem do bazy. No bo przecież piszą o czymś, co już w bazie jest. I ja to rozumiem, to jest normalne, nie łamie żadnego z punktów Regulaminu. Aż nagle trafia się taki kwiatek, jak ten, który oprotestowuję...

+1 punkt karny za pochwalenie się wygraną z dnia, w którym konkurs jeszcze nie był zgłoszony ani opublikowany w bazie - Warka.

Pochwaliły się wygraną z konkursu, który jest w bazie, nie jakimś "obcym". Termin wygrania nie ma tu nic do rzeczy.
Przecież to jest chore. Jakieś selektywne, wybiórcze działanie i patrzenie. emotka Tego nie potrafię zaakceptować. 

nie prowadzimy DG, ta strona to nie nasza praca na etacie także nie spędzamy tu 8h dziennie albo i więcej.
jeśli widzisz takie działanie to masz przycisk zgłoś, inni potrafią z tego korzystać...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6699847 wtorek, 28 kwiecień 2020, 21:07:48
forrrum napisał(a):

To, co odwaliliście w tym przypadku, to jest skrajna niesprawiedliwość. Walczę dla zasady, bo mnie to wkurza.

Ukarane karniakami osoby nie walczyły, nie zgłosiły zastrzeżeń. Nie rozumiem więc Twojego uporu w tej sprawie, która Cię nawet bezpośrednio nie dotyczy.
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6699872 wtorek, 28 kwiecień 2020, 22:38:28
pionas napisał(a):

...masz przycisk zgłoś, inni potrafią z tego korzystać...

Kto, jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś wysuwać TAKIEGO argumentu wobec mnie. emotka To jest nie fair. Doskonale wiesz, że go używam.
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6699873 wtorek, 28 kwiecień 2020, 22:39:56
zdolnabestia napisał(a):

Ukarane karniakami osoby nie walczyły, nie zgłosiły zastrzeżeń. Nie rozumiem więc Twojego uporu w tej sprawie, która Cię nawet bezpośrednio nie dotyczy.

emotka Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi. Najwidoczniej wielu pojęć nie rozumiesz tak, jak ja.
Jak to mówił Boguś Linda?
W IMIĘ ZASAD, ZDOLNABESTIO... emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6706272 piątek, 29 maj 2020, 19:23:48
pionas coś jest nie tak z aplikacją. Po wgraniu zdjęcia i zatwierdzeniu posta wgrywa się tylko tekst bez zdjęcia...
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6707356 czwartek, 4 czerwiec 2020, 10:23:36
nie podoba mi się nowa szata strony, nie mogę przejść do starej emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6707369 czwartek, 4 czerwiec 2020, 10:37:13
lukasz6 napisał(a):

nie podoba mi się nowa szata strony, nie mogę przejść do starej emotka

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6707587 piątek, 5 czerwiec 2020, 09:05:52
pioge7 napisał(a):

pionas coś jest nie tak z aplikacją. Po wgraniu zdjęcia i zatwierdzeniu posta wgrywa się tylko tekst bez zdjęcia...

dalej masz ten problem? Jaka wersja androida? Najnowsza aplikacja?
Zdjęcia na serwerze są cacheowane i czasami jest tak że przez jakiś moment są one po prostu niewidoczne... może być też tak że wtyczka do kompresji zamienia zdjęcie na nowy format WebP (format zdjęć przygotowany przez Google'a) i stare przeglądarki go nie wspierają...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6707596 piątek, 5 czerwiec 2020, 09:48:43
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dalej masz ten problem? Jaka wersja androida? Najnowsza aplikacja?
Zdjęcia na serwerze są cacheowane i czasami jest tak że przez jakiś moment są one po prostu niewidoczne... może być też tak że wtyczka do kompresji zamienia zdjęcie na nowy format WebP (format zdjęć przygotowany przez Google'a) i stare przeglądarki go nie wspierają...

próba wstawienia zdjęcia
Aplikacja najnowsza wersja, co do androida emotka to nie wiem gdzie sprawdzić. emotka
co do zdjęć, zawsze się od razu załączaly. Teraz widzę dalej problem występuje bo zdjęcia nie ma emotka    
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6709223 piątek, 12 czerwiec 2020, 21:29:50
Mnie się PODOBA nowy kolor zielony w appce emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6712553 niedziela, 28 czerwiec 2020, 23:21:02
A
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6712554 niedziela, 28 czerwiec 2020, 23:22:26
Taki mam galimatias na stronie jak chce napisać coś w jakimś  wątku. Wersja android telefonu ,a wersja strony chyba Semantic
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6713789 piątek, 3 lipiec 2020, 10:49:13
Przeglądarka, skórka tradycyjna.
Pole po postów na forum bez przycisków formatowania. To dyskryminacja emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6713804 piątek, 3 lipiec 2020, 11:37:09
ossuarium napisał(a):

Przeglądarka, skórka tradycyjna.
Pole po postów na forum bez przycisków formatowania. To dyskryminacja emotka

poważnie? myślisz że coś zmieniałem? nie zaobserwowałeś że od ostatniej wiadomości gdzie brakowało czegoś w tradycyjnej wersji nic nie zmieniałem?
sprawdź sobie inną przeglądarkę albo odśwież stronę podejrzewam że z jakiś powodów nie załadowało wszystkiego
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6713836 piątek, 3 lipiec 2020, 12:57:12
Zmieniłem skórkę i było wszystko. Wróciłem do tradycyjnej i brakło. Tak dwa razy. Dla pewności przeładowywałem stronę CTRL+F5. Dodam, że to było w pececie. Z telefonu (nie apka, tylko przeglądarka) jest okej. Więcej grzechów nie pamiętam. Wieczorem znów odpalę peceta i rzucę okiem, czy coś drgnęło.

edit
@pionas - bez zmian. To znaczy brak przycisków. Po zmianie skórki są, w tradycyjnej nie ma. I nie mam żadnego adbloka ani innego pożeracza reklam. SUROWY Firefox.
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6713961 sobota, 4 lipiec 2020, 10:30:49
O, ciekawostka - w edytowanym poście nie zamieniło małpy na powiadomienie.

pionas
0 0