Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6715215 sobota, 11 lipiec 2020, 09:44:12
magdalena-chili napisał(a):

pionas napisał(a):

Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka

Zdarzają się pomyłki kategorii ale od tego jest opcja "Zgłoś".
Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...

dziękuję za tak szybką odpowiedź!  emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ?

Nie mogą bo aby wziąć udział trzeba zakupić produkt, nie trzeba mieć konta na FB żeby zobaczyć informację o konkursie...

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6715216 sobota, 11 lipiec 2020, 09:48:05
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka

Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...

dziękuję za tak szybką odpowiedź!  emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ?

Nie mogą bo aby wziąć udział trzeba zakupić produkt, nie trzeba mieć konta na FB żeby zobaczyć informację o konkursie...

hmmmm... a nie można by utworzyć kolejnej kategorii: "promocyjne na FB"? skoro coraz więcej takich konkursów się pojawia?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6715217 sobota, 11 lipiec 2020, 09:50:12

pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

hmmmm... a nie można by utworzyć kolejnej kategorii: "promocyjne na FB"? skoro coraz więcej takich konkursów się pojawia?

Po co? To jest tylko kilka konkursów, czym się różni konkurs w którym trzeba coś kupić który ma dedykowaną stronę od tego który informuje na swoim fanpage'u?

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6715231 sobota, 11 lipiec 2020, 13:27:39
Konkursy facebookowe to takie (moim zdaniem), w którym trzeba posiadać konto na FB, aby wziąć udział. Np. udostępnić wpis, zaprosić znajomych, zostawić zgłoszenie w komentarzu. Jeżeli konkurs jest typowo promocyjny, czyli trzeba kupić produkt i wysłać tradycyjne zgłoszenie, to jest to konkurs promocyjny, nawet jeżeli informacja o nim została ogłoszona na fanpagu organizatora.

malmika

Cytuj wiadomość#6722825 wtorek, 18 sierpień 2020, 17:00:00
Czy zmieniła się strona pod kątem graficznym? Na telefonie wyświetla mi się ona w inny sposób, na laptopie po staremu  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6727701 wtorek, 8 wrzesień 2020, 14:20:11
desktop: uciekły ikonki przeczytanych wątków
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6728036 środa, 9 wrzesień 2020, 18:42:01
Czy wam też aplikacja działa bardzo wolno?
Przejście pomiędzy tematami trwa dość długo. Kuleczka się ładuje i laduje i po pewnym czasie dopiero wychodzi...
Odinstalowanie aplikacji nic nie dało... Dalej to samo
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6728065 środa, 9 wrzesień 2020, 20:24:15
pioge7 napisał(a):

Przejście pomiędzy tematami trwa dość długo. Kuleczka się ładuje i laduje i po pewnym czasie dopiero wychodzi...

U mnie to samo, ale to już od dawna.
I na różnych telefonach.
pioge7 0

pionas

Cytuj wiadomość#6728077 środa, 9 wrzesień 2020, 20:55:46
rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

I na różnych telefonach.

chodzi tylko o forum czy też o zakładkę konkursy?
spróbuję jutro coś popatrzeć w kod, może jest gdzieś wąskie gardło.
Jeśli nie uda mi się zrobić tego jutro to dopiero od wtorku będę wolny bo w piątek wyjeżdżam na sesję...
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6728078 środa, 9 wrzesień 2020, 20:57:01
pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

I na różnych telefonach.

Jeśli nie uda mi się zrobić tego jutro to dopiero od wtorku będę wolny bo w piątek wyjeżdżam na sesję...

cała aplikacja. 
pod wejścia w konkursy, powiadomienia, wiadomości po forum. Przechodzenie między tematami i zmienianiem stron po wejściu w dany temat. 
też mi się to dzieje już od kilkunastu dni, ale wcześniej to jakoś szybciej się działo a dziś to już jest trochę uciążliwe. 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6728080 środa, 9 wrzesień 2020, 21:00:05
pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

I na różnych telefonach.

W moim przypadku całe forum.  emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6728082 środa, 9 wrzesień 2020, 21:00:58
rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

I na różnych telefonach.

W moim przypadku całe forum.  emotka

U mnie też emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6731046 środa, 23 wrzesień 2020, 09:55:24
pionas patrzyłeś może do aplikacji?
Diała coraz gorzej. Nie dość że wolno, jak działała to teraz jak próbuje dodać zdjęcie na forum to aplikacja sama się wyłącza emotka próbowałem parę razy dodać zdjęcie i za każdym razem to samo.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6731048 środa, 23 wrzesień 2020, 10:07:34
pioge7 napisał(a):

Diała coraz gorzej. Nie dość że wolno, jak działała to teraz jak próbuje dodać zdjęcie na forum to aplikacja sama się wyłącza emotka próbowałem parę razy dodać zdjęcie i za każdym razem to samo.

zaglądałem na serwer i odpowiedzi szybko generuje, być może to problem na etapie komunikacji aplikacja serwer...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6731056 środa, 23 wrzesień 2020, 10:33:42
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zaglądałem na serwer i odpowiedzi szybko generuje, być może to problem na etapie komunikacji aplikacja serwer...

A z dodawaniem zdjęcia przez aplikacje... ? Jak niedawno nie dodawały się zdjęcia, tylko wchodziła odpowiedź pisana, bez grafiki tak teraz w ogóle zamyka się aplikacja emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6731057 środa, 23 wrzesień 2020, 10:36:14
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

A z dodawaniem zdjęcia przez aplikacje... ? Jak niedawno nie dodawały się zdjęcia, tylko wchodziła odpowiedź pisana, bez grafiki tak teraz w ogóle zamyka się aplikacja emotka  

nie wiem co się dzieje, będę w domu to sprawdzę
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6731058 środa, 23 wrzesień 2020, 10:37:13
jak widać u mnie poszło.
proszę napisać wersję Androida i wersję aplikacji oraz model telefonu...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6731059 środa, 23 wrzesień 2020, 10:39:47
Kurcze nie wiem czemu mi nie wchodzi nic emotka  żadne zdjęcie ale to już mam od kilku tygodni tak emotka
telefon honor 8x
wersja aplikacji 2.5.0b
Android 10 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6731190 środa, 23 wrzesień 2020, 16:09:25
pioge7 napisał(a):

Kurcze nie wiem czemu mi nie wchodzi nic emotka  żadne zdjęcie ale to już mam od kilku tygodni tak emotka
telefon honor 8x
wersja aplikacji 2.5.0b
Android 10 

w jakiej sieci telefon? transmisja danych czy wifi?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6731212 środa, 23 wrzesień 2020, 17:11:38
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

telefon honor 8x
wersja aplikacji 2.5.0b
Android 10 

w jakiej sieci telefon? transmisja danych czy wifi?

Nju mobile
przy transmisji danych i przy wifi działa tak samo.... 
0 0