Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

|< << < 888 889 890 891 892 893894 895 896 897 898 > >> >|

mia

Cytuj wiadomość#6573023 wtorek, 19 lutego 2019, 14:30:12
joan napisał(a):

Tesco na FB twierdzi, że zwycięzcy ich konkursów zostali już poinformowani emotka
(...)

Zawsze tak twierdzą. emotka
Zapytaj się w takim razie o listę laureatów, to może dźgną MC w tyłek i pójdą smsy.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573032 wtorek, 19 lutego 2019, 14:41:39
mia napisał(a):

joan napisał(a):

Tesco na FB twierdzi, że zwycięzcy ich konkursów zostali już poinformowani emotka
(...)

Zapytaj się w takim razie o listę laureatów, to może dźgną MC w tyłek i pójdą smsy.

Mnie już posłali 2x na drzewo z pełną politowania informacją, którą można streścić następująco: skoro nie wygrałam, to mogę sp*.
Niech ktoś jeszcze do nich napisze, tak dla zasady emotka Zastanawiam się, czy to Kasia okłamuje Tesco, czy Tesco okłamuje mnie. Życzę czkawki do drugiej w nocy emotka

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6573047 wtorek, 19 lutego 2019, 15:57:34
W tej żołądkowej na fb ktoś wygrał kiedyś te 10 tysi?:D

rufus

Cytuj wiadomość#6573077 wtorek, 19 lutego 2019, 17:02:01
Juz po kinder?? emotka
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6573079 wtorek, 19 lutego 2019, 17:05:45
Dostałam smsa o 16.09 nikt się inny nie chwalił wiec może rezerwa z pierwszego etapu bo tez brałam udział. Albo faktycznie chwalimy się już tylko termosami, koszulkami, lectonami itp.
andii 0

carissma

Cytuj wiadomość#6573080 wtorek, 19 lutego 2019, 17:11:33
Napiszcie mi, bo już się pogubiłam. Czy ten Kamis co się zakończył w święta, to już cały poinformowany? Wiem, że miksery były informowane, a te czajniki?

A teraz moja lista konkursów, które  mi wiszą w segregatorze emotka
1. Wawel ITM
2. Milka C4
3. Nivea Kauf
4. Astra ITM
5. Actimel Kauf z Neutrogrna

Pewnie już pozamiatane, ale czasem mi umykają wyniki emotka
Dziękuję za odpowiedzi.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573084 wtorek, 19 lutego 2019, 17:19:15
gyrydymptum napisał(a):

Dostałam smsa o 16.09 nikt się inny nie chwalił wiec może rezerwa z pierwszego etapu bo tez brałam udział. Albo faktycznie chwalimy się już tylko termosami, koszulkami, lectonami itp.

Ciekawe, może to rzeczywiście rezerwa? Bo w poprzednim etapie kilka osób pisało o bonie do Douglasa, a teraz cisza. Tak czy siak: gratuluję emotka
0 0

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6573089 wtorek, 19 lutego 2019, 17:41:30
joan napisał(a):

gyrydymptum napisał(a):

Ciekawe, może to rzeczywiście rezerwa? Bo w poprzednim etapie kilka osób pisało o bonie do Douglasa, a teraz cisza. Tak czy siak: gratuluję emotka

W poprzednim etapie też wygralam bilety do Helios, więc drugi raz z tego samego etapu by mi nie dali...
Ale fakt,  jakoś zdumiewająco mało nagród na forum...
joan 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6573097 wtorek, 19 lutego 2019, 18:13:48
carissma napisał(a):

Napiszcie mi, bo już się pogubiłam. Czy ten Kamis co się zakończył w święta, to już cały poinformowany? Wiem, że miksery były informowane, a te czajniki?

1. Wawel ITM
2. Milka C4
3. Nivea Kauf
4. Astra ITM

Dziękuję za odpowiedzi.

wawel był i astra chyba też emotka
Reszta raczej nie emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6573099 wtorek, 19 lutego 2019, 18:17:43
sylzab2294 napisał(a):

carissma napisał(a):

1. Wawel ITM
2. Milka C4
3. Nivea Kauf
4. Astra ITM

Dziękuję za odpowiedzi.

Reszta raczej nie emotka

Astra "Podejdź łagodnie do muzyki" Intermarche była na pewno? Chyba mi wyniki uciekły ;/
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6573101 wtorek, 19 lutego 2019, 18:24:10
monkakk napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

carissma napisał(a):

1. Wawel ITM
2. Milka C4
3. Nivea Kauf
4. Astra ITM

Dziękuję za odpowiedzi.

Reszta raczej nie emotka

Astra "Podejdź łagodnie do muzyki" Intermarche była na pewno? Chyba mi wyniki uciekły ;/

Astry nie było!
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6573110 wtorek, 19 lutego 2019, 19:10:08
monkakk napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

carissma napisał(a):

1. Wawel ITM
2. Milka C4
3. Nivea Kauf
4. Astra ITM

Dziękuję za odpowiedzi.

Reszta raczej nie emotka

O to przepraszam emotka  wawel na pewno był emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573116 wtorek, 19 lutego 2019, 19:36:36
UlCiAh napisał(a):

W poprzednim etapie też wygralam bilety do Helios, więc drugi raz z tego samego etapu by mi nie dali...

Ale w regulaminie dwukrotnie zaznaczono, że jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę każdego stopnia, więc i tak nie możesz otrzymać dwóch zestawów biletów. Zobacz paragraf 3 punkt 7 oraz paragraf 5 punkt 4.

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6573117 wtorek, 19 lutego 2019, 19:43:03
[quote=joan napisał(a):

joan]

UlCiAh napisał(a):

Ale w regulaminie dwukrotnie zaznaczono, że jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę każdego stopnia, więc i tak nie możesz otrzymać dwóch zestawów biletów. Zobacz paragraf 3 punkt 7 oraz paragraf 5 punkt 4.

Wiem Joan  emotka
Regulaminy to mój fetysz  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573118 wtorek, 19 lutego 2019, 19:46:55
UlCiAh napisał(a):

Wiem Joan  emotka
Regulaminy to mój fetysz  emotka

Zawsze traktowałam swoje podejście do regulaminów, jako zwichnięcie & nerwicę natręctw, ale "fetysz" brzmi znacznie lepiej emotka Regulaminy to i mój fetysz emotka

Szkoda, że od razu nie przydzielają nagród tylko tym osobom, które nie dostały jeszcze danego rodzaju nagrody. Bo raz wylosowane zgłoszenie nie bierze udziału w dalszych losowaniach, czyli de facto: nagrody zdublowanej nie przyślą, a do losowania o coś innego się nie łapiesz emotka
UlCiAh 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6573119 wtorek, 19 lutego 2019, 19:48:28
joan napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

(...)

Mnie już posłali 2x na drzewo z pełną politowania informacją, którą można streścić następująco: skoro nie wygrałam, to mogę sp*.
Niech ktoś jeszcze do nich napisze, tak dla zasady emotka Zastanawiam się, czy to Kasia okłamuje Tesco, czy Tesco okłamuje mnie. Życzę czkawki do drugiej w nocy emotka

W TESCO kiedyś udawało mi się wygrać, od 2 lat dno... Zresztą wkurzają mnie bo i te dwa lata temu wyniki były duuuużo po ich regulaminowym czasie... Ehh dziwne byłoby gdyby nikt tam z forum nie wygrał... Tak samo jak dziwne jest że w Hochland dziś NIKT NIC!!!!! To gdzie te 25 x 100?????
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6573123 wtorek, 19 lutego 2019, 19:55:53
nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

(...)

W TESCO kiedyś udawało mi się wygrać, od 2 lat dno... Zresztą wkurzają mnie bo i te dwa lata temu wyniki były duuuużo po ich regulaminowym czasie... Ehh dziwne byłoby gdyby nikt tam z forum nie wygrał... Tak samo jak dziwne jest że w Hochland dziś NIKT NIC!!!!! To gdzie te 25 x 100?????

25x100??? Ty mi powiedz gdzie 102 nagrody dzienne z Milki jak ja mam 10 pudeł emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6573198 środa, 20 lutego 2019, 06:56:34
prosiaczek napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

(...)

25x100??? Ty mi powiedz gdzie 102 nagrody dzienne z Milki jak ja mam 10 pudeł emotka

to jest dobre pytanie.... Ale o ile termosami ludzie chwalą tak z Hochland - tylko pudłami.... Nie dziwne?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6573203 środa, 20 lutego 2019, 08:08:46
sydariameki napisał(a):

Z dodatkowego losowania Belvita kiedy mają informować?

Ja mam u siebie zapisane,że 25.02. 

anet

Cytuj wiadomość#6573218 środa, 20 lutego 2019, 09:24:32
Żelki Carrefour ? emotka
0 0

|< << < 888 889 890 891 892 893894 895 896 897 898 > >> >|