Reklama na e-Konkursy.info

Czy wysyłają juz nagrody z... ???

edzia21

Cytuj wiadomość#6760412 piątek, 22 styczeń 2021, 16:55:56
lolzek napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na głośnik z "Podaruj czekoladową przyjemność" Wedel Leclerc? emotka  

A dostałeś sms, że nadali nagrodę?
0 0

lolzek

Cytuj wiadomość#6760415 piątek, 22 styczeń 2021, 17:04:46
edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na głośnik z "Podaruj czekoladową przyjemność" Wedel Leclerc? emotka  

Właśnie mam problem o tyle, że tydzień temu zepsuł mi się zapasowy telefon, w którym miałam kartę SIM z wygranym numerem i nie wiem czy nie przegapiłam jakiegoś SMS w tym czasie.  emotka  A przeczytałam wpis na forum, że 13 stycznia przyjechał do kogoś głośnik z tego konkursu, stąd zastanawiam się, czy wszystkie były wysłane w jednym terminie?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6760425 piątek, 22 styczeń 2021, 17:31:13
lolzek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Właśnie mam problem o tyle, że tydzień temu zepsuł mi się zapasowy telefon, w którym miałam kartę SIM z wygranym numerem i nie wiem czy nie przegapiłam jakiegoś SMS w tym czasie.  emotka  A przeczytałam wpis na forum, że 13 stycznia przyjechał do kogoś głośnik z tego konkursu, stąd zastanawiam się, czy wszystkie były wysłane w jednym terminie?

Najlepiej napisać do nich maila/zadzwonić i zapytać. Wszystkie nagrody z Wedel Leclerc mam już w domu, a głośniki dotarły właśnie 13 stycznia. PMI wysyła nagrody seriami (z podziałem na nagrodę danego stopnia), jednakże wszystkie nagrody danego stopnia dochodzą tego samego dnia.
0 0

lolzek

Cytuj wiadomość#6760431 piątek, 22 styczeń 2021, 17:37:39
edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Najlepiej napisać do nich maila/zadzwonić i zapytać. Wszystkie nagrody z Wedel Leclerc mam już w domu, a głośniki dotarły właśnie 13 stycznia. PMI wysyła nagrody seriami (z podziałem na nagrodę danego stopnia), jednakże wszystkie nagrody danego stopnia dochodzą tego samego dnia.

Dziękuję, właśnie udało mi się zalogować do aplikacji mobilnej i widzę, że z 13 stycznia mam nieodebrane wiadomości (niestety nie mogę sprawdzić ich treści), więc paczka musiała i do mnie być zaadresowana. emotka   Czy w takiej sytuacji kontaktować się z kurierem, czy od razu pisać do agencji? 
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6760448 piątek, 22 styczeń 2021, 19:47:31
lolzek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Dziękuję, właśnie udało mi się zalogować do aplikacji mobilnej i widzę, że z 13 stycznia mam nieodebrane wiadomości (niestety nie mogę sprawdzić ich treści), więc paczka musiała i do mnie być zaadresowana. emotka   Czy w takiej sytuacji kontaktować się z kurierem, czy od razu pisać do agencji? 

moją kurier zostawił w  żabce najbliższej bo mnie nie było w domu, mają tam coś razem podpisane
lolzek 0

alaalicja

Cytuj wiadomość#6760455 piątek, 22 styczeń 2021, 20:40:46
Bluzy Tic tac z 11 etapu już wszystkim przyszły?
0 0

viviean

Cytuj wiadomość#6760489 sobota, 23 styczeń 2021, 11:44:12
Czy dobrze widzę w regulaminie, że w Potrójnym wygrywaniu z Develey nagrody pieniężne i inne mają czas wysłać do 1marca?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6760490 sobota, 23 styczeń 2021, 11:50:53
alaalicja napisał(a):

do mnie jeszcze nie dotarły, ale w piątek dostałam sms, że idzie paczka DHL, więc może to bluzy
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6760493 sobota, 23 styczeń 2021, 12:08:07
kameleon1982 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

do mnie jeszcze nie dotarły, ale w piątek dostałam sms, że idzie paczka DHL, więc może to bluzy

Bluzy wysyłają InPostem, a informują e-mailem /dotyczy etapu III/...
0 0

tadziowa

Cytuj wiadomość#6760712 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 09:16:02
Czy Colian ITM teamcraft już wysyłał nagrody z listopadowego konkursu?
0 0

anula18

Cytuj wiadomość#6760713 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 09:17:07
Dostaliście wszyscy te świecące sznurówki z Grześków? Był czas że wysyłali a u mnie na razie zero..
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6760714 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 09:20:03
1. Czy wysłali już wszystkie bluzy z Tic tac? Wygrałam chyba w przedostatnim etapie i cisza.
2. Czy wysyłali już bony do Dino z loterii Milki?
0 0

malgol

Cytuj wiadomość#6760715 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 09:22:00
tadziowa napisał(a):

Czy Colian ITM teamcraft już wysyłał nagrody z listopadowego konkursu?

nie, czekamy

fiona25

Cytuj wiadomość#6760717 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 09:23:42
ktosiek1 napisał(a):

1. Czy wysłali już wszystkie bluzy z Tic tac? Wygrałam chyba w przedostatnim etapie i cisza.
2. Czy wysyłali już bony do Dino z loterii Milki?

Poszły bluzy chyba do 7 lub 8 etapu włącznie...późniejsze etapy jeszcze czekają

tereniagno

Cytuj wiadomość#6760864 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 15:22:19
Czy czeka ktoś na przelew z Loterii Pełnej Złotych? 
Nie mam przelewu z 30 listopada-jedynego wygranego emotka
0 0