Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 2438 2439 2440 2441 2442 24432444 2445 2446 2447 2448 > >> >|

anetka129

Cytuj wiadomość#6090468 czwartek, 8 październik 2015, 21:14:51
czy z Graala przychodzi jakieś potwierdzenie na @ bądź wyskakują podziękowania?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6090473 czwartek, 8 październik 2015, 21:36:46
dot. Wedel (Biedronka) nie chcę już pisać w wątku "Szukam"
----
Na forum jest kilka osób, które nic nie wygrały, ale na liście zwycięzców są inicjały identyczne jak ich.
Mój kolega dzisiaj dzwonił do Albedo bo nic nie wygrał, ale identyczne inicjały są dla iPada oraz dla biletów (jego inicjały wcale nie są jakoś szczególnie popularne) . Pani sprawdziła w jakiejś swojej wyszukiwarce po jego nazwisku oraz po numerach paragonów, które zgłosił i stwierdziła, że niestety nie wyskakuje jej w wynikach zwycięzców. Na pytanie jak to możliwe, skoro było 5 tys. biletów do wygrania, a na liście jest około 3,5 tys. zwycięzców, Pani się wygadała, że rzeczywiście "zgłoszeń było mniej niż nagród", ale nie potrafiła odpowiedzieć dlaczego mój kolega nic nie wygrał. Stwierdziła, że być może komisja z jakiś powodów nie przyznała niektórym osobom nagród, ale nie potrafiła tego potwierdzić i odpowiedzieć dlaczego.  Ma niby wyjaśnić sprawę i zadzwonić do niego jutro ... zobaczymy. (PS kolega zgłosił 2 teksty spokojnie zasługujące na chociażby bilet, zgłaszał prawidłowe nr transakcyjne, więc też nie było powodów do dyskwalifikacji)
Ogólnie, czeski film, niezły bałagan tam mają ...  albo Pani ma jakąś lewą wyszukiwarkę ... albo zgłoszenia kolegi w ogóle nie zostały zapisane w bazie konkursowej (pomimo, że otrzymał potwierdzenia) i dlatego nic nie wygrał .... albo no właśnie co?
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6090474 czwartek, 8 październik 2015, 21:38:26
O 19 miał telefon,chyba z żaby 
Czy oni dzwonią tez z tymi super zestawami ?
I o tej porze ??
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6090477 czwartek, 8 październik 2015, 21:40:34
anetka129 napisał(a):

przyhodzi potwierdzenie
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6090478 czwartek, 8 październik 2015, 21:44:00
saloema napisał(a):

Dostał ktoś jakąś bardziej szczegółową informację z Książęcego na temat warsztatów kulinarnych?

U mnie cisza,nawet nie raczą odpowiedzieć emotka śmierdzi mi ten konkurs.Nagroda niby warta 12 tys,a ja musiałabym do niej jeszcze dokładać za przejazd i hotel.Jak w regulaminie jest napisane ,że dojazd na własny koszt,to nie gram ,a tu...!Zepsuli mi całą radość z wygranej,z której będę musiała zrezygnować.Chyba ,że napiszemy do Książęcego z prośbą o kosztorys wygranej?!
0 0

anetka129

Cytuj wiadomość#6090488 czwartek, 8 październik 2015, 22:02:46
bc14 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

przyhodzi potwierdzenie

kurcze nie wiem czemu wszystko wpisuje wciskam wyślij i nic wszystkie pola zostają i pisze  że wszystkie pola są obowiązkowe a wszystko uzupełniam
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6090489 czwartek, 8 październik 2015, 22:03:27
Czy jest ktoś kto nie wygrał biletów w konkursie Wedla w Biedronce? Pytam, bo mi nie udało się ustrzelić nawet Multikina, a na liście lauretów jest mniej niż 5000 osób. Nie dostałem żadnego maila co wydaje mi sie co najmniej dziwne emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6090490 czwartek, 8 październik 2015, 22:05:36
anetka129 napisał(a):

bc14 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

przyhodzi potwierdzenie

kurcze nie wiem czemu wszystko wpisuje wciskam wyślij i nic wszystkie pola zostają i pisze  że wszystkie pola są obowiązkowe a wszystko uzupełniam

U mnie tak samo... Ta Ich stronka jest jakaś porypana... Nawet listy laureatów nie da się obejrzeć w całości /przynajmniej u mnie/...  emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6090491 czwartek, 8 październik 2015, 22:05:52
mieszko napisał(a):

Czy jest ktoś kto nie wygrał biletów w konkursie Wedla w Biedronce? Pytam, bo mi nie udało się ustrzelić nawet Multikina, a na liście lauretów jest mniej niż 5000 osób. Nie dostałem żadnego maila co wydaje mi sie co najmniej dziwne emotka

Moja znajoma początkująca nie wygrała.Niby jej inicjały są w biletach,pisała do nich,ale nie raczyli jej odpowiedzieć:-(
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6090492 czwartek, 8 październik 2015, 22:05:58
barszcz napisał(a):

saloema napisał(a):

Dostał ktoś jakąś bardziej szczegółową informację z Książęcego na temat warsztatów kulinarnych?

U mnie cisza,nawet nie raczą odpowiedzieć emotka śmierdzi mi ten konkurs.Nagroda niby warta 12 tys,a ja musiałabym do niej jeszcze dokładać za przejazd i hotel.Jak w regulaminie jest napisane ,że dojazd na własny koszt,to nie gram ,a tu...!Zepsuli mi całą radość z wygranej,z której będę musiała zrezygnować.Chyba ,że napiszemy do Książęcego z prośbą o kosztorys wygranej?!

Na poprzedniej stronie jest post gosia127, że cena w regulaminie pono została podana za udział wszystkich uczestników... emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6090494 czwartek, 8 październik 2015, 22:08:59
mariolakal napisał(a):

anetka129 napisał(a):

bc14 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

przyhodzi potwierdzenie

U mnie tak samo... Ta Ich stronka jest jakaś porypana... Nawet listy laureatów nie da się obejrzeć w całości /przynajmniej u mnie/...  emotka

ja też na laptopie nie mogłam wysłać zgłoszenia- próbowałam kilka razy..dopiero na telefonie mi się udało -ale też nie za pierwszym podejsciem
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6090495 czwartek, 8 październik 2015, 22:09:37
barszcz napisał(a):

mieszko napisał(a):

Moja znajoma początkująca nie wygrała.Niby jej inicjały są w biletach,pisała do nich,ale nie raczyli jej odpowiedzieć:-(

Ja nie wygrałam, trzeba do nich pisać i dzwonić, a jak to nie pomoże pisać reklamacje, niech się trochę ograną...
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6090496 czwartek, 8 październik 2015, 22:09:54
Taaa,tylko czemu tego nie zapisali w regulaminie!Skoro jest napisane,że "warsztaty w cenie 12 tysięcy i jest 20 takich wygranych",to albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem,albo cos jest nie tak!?
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6090497 czwartek, 8 październik 2015, 22:10:25
mia napisał(a):

barszcz napisał(a):

saloema napisał(a):

Na poprzedniej stronie jest post gosia127, że cena w regulaminie pono została podana za udział wszystkich uczestników... emotka Ja wygralam warsztaty i od samego początku wiedzialam ze 12 tys to cena za wszystkie warsztaty czyli 20 osob x 600 zl daje tą kwotę ,pewnie bym z niej nie skorzystała ze względu na dojazd ale wlaśnie w tym dniu jadę na wygrany rejs do Kopenhagi z Zetki więc polącze 2 imprezki w jednym  emotka

0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6090498 czwartek, 8 październik 2015, 22:10:43
mieszko napisał(a):

Mojej siostrze też się nie udało.Na liście nagrodzonych brakuje zdaje się jeszcze również 52 zwycięzców Ipadów oraz 5 aparatów i kilku tysięcy biletów do kina.Nawet na vouchery do kina się połakomili,ech.Sponsorowi powinno zależeć,aby wszystkie nagrody trafiły w ręce Uczestników Konkursu,a nie były przywłaszczone przez Agencję.Skandal.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6090499 czwartek, 8 październik 2015, 22:10:57
barszcz napisał(a):

mieszko napisał(a):

Mam taką samą sytuację - moje inicjały pojawiają się kilkakrotnie.
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6090501 czwartek, 8 październik 2015, 22:12:03
gosia127 napisał(a):

saloema napisał(a):

Dzwoniłam, cena w regulaminie podana jest za wszystkich uczestników, nie zapewniają ani noclegu ani zwrotu kosztów dojazdu

Ja jutro piszę do sponsora z prośbą o przesłanie szczegółowego protokołu nagrody!
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6090519 czwartek, 8 październik 2015, 22:45:23
Czy Żabka jak się nie dodzwoniła też wysłała sms'a?
0 0

kamcia

Cytuj wiadomość#6090522 czwartek, 8 październik 2015, 22:47:52
ja nie mam smsa, a nie odebrałam (nie słyszałam tel) dzwonili o 20.00
0 0

saloema

Cytuj wiadomość#6090531 czwartek, 8 październik 2015, 22:53:04
edith napisał(a):

mia napisał(a):

barszcz napisał(a):

saloema napisał(a):

Na poprzedniej stronie jest post gosia127, że cena w regulaminie pono została podana za udział wszystkich uczestników... emotka Ja wygralam warsztaty i od samego początku wiedzialam ze 12 tys to cena za wszystkie warsztaty czyli 20 osob x 600 zl daje tą kwotę ,pewnie bym z niej nie skorzystała ze względu na dojazd ale wlaśnie w tym dniu jadę na wygrany rejs do Kopenhagi z Zetki więc polącze 2 imprezki w jednym  emotka

W regulaminie jest napisane: Udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Jerzego Sobieniaka w Food Lab Studio o wartości
12.000 złotych. To mogło sugerować, że te 12 000 jest pojedynczą nagrodą, ale to rzeczywiście byłoby duuuużo kasy jak na 4 godziny za
jedną osobę Szkoda, że nie było napisane dokładnie! Termin też jest średni - piątek ;///
0 0
|< << < 2438 2439 2440 2441 2442 24432444 2445 2446 2447 2448 > >> >|