Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

trebor1

Cytuj wiadomość#6093286 wtorek, 13 październik 2015, 23:26:12
dolly napisał(a):

trebor1 napisał(a):

patrze i się zastanawiam,
konkurs 14...
to liczba lat, czy ilość zaliczonych konkursów? bo jedno i drugie mi tu pasuje emotka

Trebor....... Ty masz 1
emotka

u mnie to po prostu zapis fonetyczny, oznacza łan , czyli kawał ziemi
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093287 wtorek, 13 październik 2015, 23:29:18
podniesiona na forum kwestia moralności w kontekście cukierków skłoniła mnie do autorefleksji, ba rachunku sumienia wręcz. Marnie wypadłam we własnych oczach. Pozostaje mi tylko życzyć pani Michałek13: oby ci te wszystkie cukierki w biust poszły! Gratuluję talentu - dwa zgłoszenia i nic nic nic
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6093290 wtorek, 13 październik 2015, 23:35:51
konkurs14 napisał(a):

staszek, enfamka - dla mnie może być i niespełniony artystą, ważne żeby miał wiedzę, a do swojego zawodu podchodził profesjonalnie i nie sądzę, żeby zawsze robił to z nienawiści lub zazdrości.
zresztą..., "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" (Ignacy Krasicki, spełniony pisarz) - mam wrażenie, że coraz mniej takich "cnot" na forum emotka

Powiadam Ci, z cnotkami jeszcze gorzej na tym forum  emotka  
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093291 wtorek, 13 październik 2015, 23:40:19
trebor1 napisał(a):

dolly napisał(a):

trebor1 napisał(a):

patrze i się zastanawiam,
konkurs 14...
to liczba lat, czy ilość zaliczonych konkursów? bo jedno i drugie mi tu pasuje emotka

Trebor....... Ty masz 1
emotka

u mnie to po prostu zapis fonetyczny, oznacza łan , czyli kawał ziemi

dolly emotka
Trebor - jeżeli na podstawie nazwy użytkownika snujesz domysły o wieku lub liczbie konkursów - to swoimi wypowiedziami raczej sam zdradzasz przynależność do grupy, którą chciałbyś zapewne sam opuścić, a nie możesz i na siłę (analizując nazwę użytkownika) chciałbyś do tej grupy  wciągnąć innych  - ja dziękuję, nie skorzystam emotka
Trebor - "u mnie to po prostu zapis fonetyczny, oznacza łan , czyli kawał ziemi" - a może łan, tu, fri...  emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6093292 wtorek, 13 październik 2015, 23:44:21
sorry grupo próbowałem go wciągnąć, ale widzicie, że ni jak się nie da emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6093294 wtorek, 13 październik 2015, 23:45:39
ups... poszło to na public! a miało być tylko do członków grupy    emotka  
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093295 wtorek, 13 październik 2015, 23:46:06
asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

staszek, enfamka - dla mnie może być i niespełniony artystą, ważne żeby miał wiedzę, a do swojego zawodu podchodził profesjonalnie i nie sądzę, żeby zawsze robił to z nienawiści lub zazdrości.
zresztą..., "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" (Ignacy Krasicki, spełniony pisarz) - mam wrażenie, że coraz mniej takich "cnot" na forum emotka

współczuję emotka
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093297 wtorek, 13 październik 2015, 23:54:33
trebor1 napisał(a):

ups... poszło to na public! a miało być tylko do członków grupy    emotka  

dodaj (idąc twoim tokiem rozumowania) grupy 14-latków, z czternastoma zaliczonymi konkursami emotka
i to by było na tyle w tej kwestii emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6093298 wtorek, 13 październik 2015, 23:55:41
asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

każdy niech pilnuje swojej d... emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6093300 środa, 14 październik 2015, 00:00:48
cudaczek121 napisał(a):

asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

to apel ogólny, czy tylko do dziewic? emotka
0 0

jaromon

Cytuj wiadomość#6093301 środa, 14 październik 2015, 00:04:25
Wygrała na męża, na siebie, niech wygra i na prababcię, dziadka. W takich sytuacjach nigdy nie mam zastrzeżeń. Mnie osobiście wkurza co innego: wątek paragonowy... Dla przykładu: inwestuję 4x20 złotych i w porozumieniu z mamą, teściową, itd. gram w konkursie dzieląc się czasami nagrodami, zawsze dzieląc się zakupionymi produktami. Uważam, że to jest o.k. (pewnie nie dla wszystkich), bo mam rachunki i pieniądze zainwestowane są.  Ale nie mogę zrozumieć ludzi, którzy grają w konkach nie mając paragonu, odbierając innym szansę na wygrane, a później kiedy wygrywają szukają paragonów na forum. Czy to jestr fair?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6093302 środa, 14 październik 2015, 00:08:24
trebor1 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

wyjąłeś mi to z ........hm  emotka
0 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6093304 środa, 14 październik 2015, 00:10:16

jaromon napisał(a):

Wygrała na męża, na siebie, niech wygra i na prababcię, dziadka. W takich sytuacjach nigdy nie mam zastrzeżeń. Mnie osobiście wkurza co innego: wątek paragonowy... Dla przykładu: inwestuję 4x20 złotych i w porozumieniu z mamą, teściową, itd. gram w konkursie dzieląc się czasami nagrodami, zawsze dzieląc się zakupionymi produktami. Uważam, że to jest o.k. (pewnie nie dla wszystkich), bo mam rachunki i pieniądze zainwestowane są.  Ale nie mogę zrozumieć ludzi, którzy grają w konkach nie mając paragonu, odbierając innym szansę na wygrane, a później kiedy wygrywają szukają paragonów na forum. Czy to jestr fair?

emotka emotka emotka a najgorsze jest to ,że zawsze znajdą jeleni którzy sprzedadzą im te paragony!
0 0

jaromon

Cytuj wiadomość#6093305 środa, 14 październik 2015, 00:16:15
zabcia0410 napisał(a):

jaromon napisał(a):

emotka emotka emotka a najgorsze jest to ,że zawsze znajdą jeleni którzy sprzedadzą im te paragony!

dokładnie. za złotówkę, albo 2 zyla. ehh...
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093306 środa, 14 październik 2015, 00:16:22
jaromon napisał(a):

lepiej uważaj, bo na forum jest wiele osób, które nie lubią krytyki i zastrzeżeń, lub nie rozumieją takich wątpliwości. po co ci to - tylko się narażasz. tutaj najlepiej emanować szczęściem, radością i udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
ja powiem krótko- dla mnie to (o czym piszesz z paragonami) jest dziwny proceder, ale spełniający formalny wymóg regulaminowy  - dostarczyłeś (swój czy zdobyty innymi kanałami) poprawny paragon, przysługuje Ci nagroda.
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6093308 środa, 14 październik 2015, 00:21:00
To forum zlazło na psy...
miałam juz nic nie pisać... ale żal  "Wam" tak cenzura ściska że aż nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Oczywiście każdy z "Was" zawsze śle 1 paragon, 1 sms, 1 mail
Oczywiście jeśli macie w domu pastę do zębów/kawę/laptop/samochód/    to o nie nie gracie

Dobrze że czasami pw przywraca wiarę że to forum ma sens. Tu wielkie podziękowania dla osoby która mi wczoraj coś podarowała..
Dobrze że wiem na kogo mogę liczyć...( i czasami z kim wypić wódeczkę emotka )

A "Wy" się tu dalej opluwajcie... tylko uwaga .,... czy macie wodoszczelne telefony bo już nic nie wyślecie
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6093309 środa, 14 październik 2015, 00:21:21
trebor1 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Ogólny Roberto, ogólny.Ale niech każdy sobie interpretuje jak chce emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6093310 środa, 14 październik 2015, 00:21:28
emotka  LUDZIEEE.... PRZYSTOPUJCIE emotka   emotka

tyle stron dyskusji na temat cukierków i tego, że ktoś napisał, że wygrał (a miał na myśli współmałżonka)????

A WY ile razy tak pisaliście?? i to nie po 2 zestawy, ale więcej??? albo testowanie z biedronki, co oficjalnie 1 na osobę, a pisaliście o wielokrotnych testach???
albo inne konkursy na zasadzie "u mnie kolejny zestaw" a oficjalnie miało być jedno na gospodarstwo domowe??
Dlaczego tak krytykujecie zachowanie kogoś, skoro tak samo się zachowujecie??
Czy naprawdę macie czyste sumienie??? weźcie się zastanówcie lepiej. 

Może osoby, co wygrały 2x lub więcej te nieszczęsne cukierki chcą dać dzieciakom w prezencie pod choinkę? a ta już za niecałe 2,5 miesiąca... albo dać do Domu Dziecka... 

ps. ja nie biorę udziału w tym konkursie, żeby nie było
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6093312 środa, 14 październik 2015, 00:24:48
Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jak emotka
0 0

jaromon

Cytuj wiadomość#6093315 środa, 14 październik 2015, 00:31:21
mahuska napisał(a):

To forum zlazło na psy...
miałam juz nic nie pisać... ale żal  "Wam" tak cenzura ściska że aż nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Oczywiście każdy z "Was" zawsze śle 1 paragon, 1 sms, 1 mail
Oczywiście jeśli macie w domu pastę do zębów/kawę/laptop/samochód/    to o nie nie gracie

Dobrze że czasami pw przywraca wiarę że to forum ma sens. Tu wielkie podziękowania dla osoby która mi wczoraj coś podarowała..
Dobrze że wiem na kogo mogę liczyć...( i czasami z kim wypić wódeczkę emotka )

A "Wy" się tu dalej opluwajcie... tylko uwaga .,... czy macie wodoszczelne telefony bo już nic nie wyślecie

A co ma do rzeczy czy mam laptop, samochód... Gram o laptop, czy samochód bo mogę go sprzedać i kupić dla przykładu obiektyw, który kosztuje 2,3 tys. i o nim marzę, ale go nie kupię bo jest... za drogi, a ja mam inne wydatki. A konkursów z obiektywami nie ma bo to produkty niszowe. Tak mam 4 paragony, gram tylko cztery razy. Takie to dziwne? Nigdy nie proszę o paragony. Nie mam w regionie np. Polomarketu, po prostu nie gram w Ich konkursach. Uważasz, że żebranie i kupowanie prawie za free  paragonów to pomoc w konkursach? Ja tak nie uważam. Uważam, że to zabija światłą ideę rzeczywistej pomocy. Ale skoro ktoś kto zjadł zęby na tym forum uważa inaczej, to ja... tracę wiarę w ludzi. Dobranoc... 
0 0