Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093317 środa, 14 październik 2015, 00:36:21
ziolko - a co o osobach które wygrały po kilka pralek, tabletów, smartfonów - również z przeznaczeniem na prezenty pod choinkę lub dar do Domu Dziecka?

właśnie... sumienie, regulaminy - po co o tym dyskutować i tak nikt i nic tego nie zmieni.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6093318 środa, 14 październik 2015, 00:36:23
A ja sie zastanawiam czy tylko ja nie rozumiem o co tu chodzi, czy tylko ja rozumiem?
Uwielbiam te "piramidki" w stylu, "o Ty jesteś be"
"o tak, tak, On jest be"
"o ten zrobił źle/dobrze"
"o tak, też uważam, że zrobił źle/dobrze"
I każda kolejna osoba, która się podpina, co raz mniej wie, czego sprawa dotyczy, no ale "coś"
napisać musi.
I obojętnie o co chodzi, to przecież to jest "oczywista oczywistość", że pisze tak bo jest- zawistny, zazdrosny, żal mu de ściska, itp. itd.
Jedno zdanie krytyki i już nagonka, bo trzeba myśleć jak wszyscy, albo się nie wypowiadać.
Tak Mahuska, pw to inna bajka, tam rozmawiasz z kim chcesz, a nie "na kogo wypadnie, na tego bęc"
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093319 środa, 14 październik 2015, 00:38:11
mahuska napisał(a):

Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jak emotka

lepiej daj mu jakąś wypasioną swoją nagrodę (samochód?), a nie tam jakieś lajki emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6093320 środa, 14 październik 2015, 00:39:08
konkurs14 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jak emotka

lepiej daj mu jakąś wypasioną swoją nagrodę (samochód?), a nie tam jakieś lajki emotka

Ziolko, to laseczka emotka Avatar to tylko przykrywka emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6093322 środa, 14 październik 2015, 00:41:44
konkurs14 napisał(a):

a co o osobach które wygrały po kilka pralek, tabletów, smartfonów - również z przeznaczeniem na prezenty pod choinkę lub dar do Domu Dziecka?

właśnie... sumienie, regulaminy - po co o tym dyskutować i tak nikt i nic tego nie zmieni.

czepiasz się mojego zwrotu... ja pisałam konkretnie o slodyczach, a nie o pralkach, tabletach czy czymś innym. Zaś przykłady były ogólne  (oprócz testowania, bo to pierwsze, co mi przyszło na myśl).
Zaś ogólnie pisałam o wszystkich osobach i wszystkich konkursach bez podawania kto, co i ile. 
Ale widzę, że jesteś w bojowym nastroju i tylko czekasz, aż ktoś coś napisze, żeby dosrać i mieć satysfakcję z tego, prawda?? emotka emotka
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093323 środa, 14 październik 2015, 00:41:53

dolly napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

mahuska napisał(a):Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jak emotka

Ziolko, to laseczka emotka Avatar to tylko przykrywka emotka

to w takim razie samochód, futro i kwiaty emotka
odnośnie laseczki - faktycznie... patrząc na zdjęcie całkiem całkiem, w moim typie emotka
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093324 środa, 14 październik 2015, 00:46:35
ziolko napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

a co o osobach które wygrały po kilka pralek, tabletów, smartfonów - również z przeznaczeniem na prezenty pod choinkę lub dar do Domu Dziecka?

czepiasz się mojego zwrotu... ja pisałam konkretnie o slodyczach, a nie o pralkach, tabletach czy czymś innym. Zaś przykłady były ogólne  (oprócz testowania, bo to pierwsze, co mi przyszło na myśl).
Zaś ogólnie pisałam o wszystkich osobach i wszystkich konkursach bez podawania kto, co i ile. 
Ale widzę, że jesteś w bojowym nastroju i tylko czekasz, aż ktoś coś napisze, żeby dosrać i mieć satysfakcję z tego, prawda??

a może inni chcą mi dosrać, za poglądy i mieć z tego jeszcze większą satysfakcję, prawda ??  emotka emotka a, że w ogóle nie sypiam emotka to dyskutuję, nie chcąc nikogo urazić. zresztą poczytaj moje wpisy, wtedy wyciągniesz wnioski.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6093326 środa, 14 październik 2015, 00:49:57
serio??? nie chce mi się już... ostatnie pół godziny spędziłam na czytaniu wszystkich jadowitych wypowiedzi, dlatego postanowiłam zainterweniować... nie jestem osobą "poszkodowaną", ale aż zniechęcenie i przykrość człowieka ogarnia, jak czyta się takie wypowiedzi...  emotka emotka

jeśli ktoś chce komuś dosrać, to niech to lepiej robi na pw, a nie urządza publiczne pranie brudów.. bo nie każdy chce czytać to wszystko
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093331 środa, 14 październik 2015, 00:58:18
Za duzo cheetosow emotka  dzis poszlo przed ekranami konkursowiczow  emotka  Ogłaszam przerwe emotka
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6093332 środa, 14 październik 2015, 01:00:53
jaromon napisał(a):

mahuska napisał(a):

To forum zlazło na psy...
miałam juz nic nie pisać... ale żal  "Wam" tak cenzura ściska że aż nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Oczywiście każdy z "Was" zawsze śle 1 paragon, 1 sms, 1 mail
Oczywiście jeśli macie w domu pastę do zębów/kawę/laptop/samochód/    to o nie nie gracie

Dobrze że czasami pw przywraca wiarę że to forum ma sens. Tu wielkie podziękowania dla osoby która mi wczoraj coś podarowała..
Dobrze że wiem na kogo mogę liczyć...( i czasami z kim wypić wódeczkę emotka )

A "Wy" się tu dalej opluwajcie... tylko uwaga .,... czy macie wodoszczelne telefony bo już nic nie wyślecie

A co ma do rzeczy czy mam laptop, samochód... Gram o laptop, czy samochód bo mogę go sprzedać i kupić dla przykładu obiektyw, który kosztuje 2,3 tys. i o nim marzę, ale go nie kupię bo jest... za drogi, a ja mam inne wydatki. A konkursów z obiektywami nie ma bo to produkty niszowe. Tak mam 4 paragony, gram tylko cztery razy. Takie to dziwne? Nigdy nie proszę o paragony. Nie mam w regionie np. Polomarketu, po prostu nie gram w Ich konkursach. Uważasz, że żebranie i kupowanie prawie za free  paragonów to pomoc w konkursach? Ja tak nie uważam. Uważam, że to zabija światłą ideę rzeczywistej pomocy. Ale skoro ktoś kto zjadł zęby na tym forum uważa inaczej, to ja... tracę wiarę w ludzi. Dobranoc... 

Wiedziałam że tak będzie...

Gdzie ja choć słowo napisałam o kupowaniu/sprzedawaniu paragonów??  A już o żebraniu??
I tutaj nie pisałam do Ciebie tylko do "Wszystkich Świętych" z tego forum. ale są tacy co twierdzą że  nie wypada wygrać samochodu i go sprzedać... żeby kupić sobie obiektyw emotka

0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6093333 środa, 14 październik 2015, 01:01:11
ziolko napisał(a):

serio??? nie chce mi się już... ostatnie pół godziny spędziłam na czytaniu wszystkich jadowitych wypowiedzi, dlatego postanowiłam zainterweniować... nie jestem osobą "poszkodowaną", ale aż zniechęcenie i przykrość człowieka ogarnia, jak czyta się takie wypowiedzi...  emotka emotka

jeśli ktoś chce komuś dosrać, to niech to lepiej robi na pw, a nie urządza publiczne pranie brudów.. bo nie każdy chce czytać to wszystko

o matko, znowu określenie "jadowite" - wy macie jakąś obsesje na tym punkcie. przykrość człowieka to ogarnia, jak ktoś ma wątpliwości, a inni sprowadzają to do jadów, spiskowych teorii, małolatów etc. - czy forum ma służyć tylko i wyłącznie pochwałom, ma być siedzibą jakiejś  partii  wyznającej zasadę "zawsze jest dobrze, a nawet jak źle to i tak dobrze" lub innej, Która działa w myśl ideologii - "zawsze jest źle, a nawet jak jest dobrze to i tak jest źle"? forum to demokracja - dyskutować, ale się wzajemnie nie opluwać i obrażać, staram się trzymać taki poziom.
ok, z mojej strony to wszystko. urażonych przepraszam, przekonanych zapraszam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093359 środa, 14 październik 2015, 08:00:00
Kompletnie was nie rozumiem, ale może to własnie dlatego, że jestem nowa i nie wsiąknęłam w wasz dziwny kodeks konkurowania. Piszecie coś o "polactwie, zazdrości" mnie to po prostu zdumiewa! Właśnie dla mnie polactwem jest kombinatorstwo, branie udział w konkursach kilka razy gdy mozna tylko raz i zmienianie tylko osób, na ciotkę, męża, sąsiadkę, rybki akwariowe. Wy nawet nie rozumiecie, ze mi nie chodzi nawet o te nieszczęsne cukierki, tylko o zasadę. O to, ze uważacie, ze należy się "nachapać" bez patrzenia się na uczciwe osoby, które na pewno ogromnie by się ucieszyły z tego "marnego" 5 kg, no ale wy musicie mieć 10 kg i już, co was inni obchodzą...Jedna osoba nie wygrała, bo ktoś jest nienasycony i uznał, ze należy mieć gdzieś zasady. Wy chyba tu naprawdę podziwiacie kombinatorstwo, Jak ktoś sie chwali nieuczciwie zdobytą nagrodą to wrecz POWINIEN być jakoś upomniany. Wam się już wszystko pokręciło. Według was należy takim osobom pisać "świetnie ograłaś tych uczciwych cenzuraów"???? Aha. I nie lubię słodyczy, zwłaszcza w takich ilościach.

Sądząc po waszym oburzeniu, to też stosujecie takie metody a ja wam w tym "przeszkadzam" i jak ja w ogólę śmię?
I to pisanie, że nie będziecie sie chwalić nagrodami emotka Jeśli zdobywacie je kombinowaniem to rzeczywiście się nie chwalcie bo nie ma czym. Każdemu kto zdobył uczciwie super nagrody serdecznie gratuluję emotka Gratuluję każdego samochodu, wycieczki na Hawaje itd itp emotka
0 0

olabas

Cytuj wiadomość#6093368 środa, 14 październik 2015, 08:24:22
emotka

i dlatego właśnie nie chwalę się już niczym w wątku mdw
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6093369 środa, 14 październik 2015, 08:34:15
Dziewczyny oszalały na punkcie cukierków emotka Ciekawe co by było jakbym napisał, że wygrałem 100kg emotka
0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6093370 środa, 14 październik 2015, 08:35:44
sugrasugar napisał(a):

Kompletnie was nie rozumiem, ale może to własnie dlatego, że jestem nowa i nie wsiąknęłam w wasz dziwny kodeks konkurowania. Piszecie coś o "polactwie, zazdrości" mnie to po prostu zdumiewa! Właśnie dla mnie polactwem jest kombinatorstwo, branie udział w konkursach kilka razy gdy mozna tylko raz i zmienianie tylko osób, na ciotkę, męża, sąsiadkę, rybki akwariowe. Wy nawet nie rozumiecie, ze mi nie chodzi nawet o te nieszczęsne cukierki, tylko o zasadę. O to, ze uważacie, ze należy się "nachapać" bez patrzenia się na uczciwe osoby, które na pewno ogromnie by się ucieszyły z tego "marnego" 5 kg, no ale wy musicie mieć 10 kg i już, co was inni obchodzą...Jedna osoba nie wygrała, bo ktoś jest nienasycony i uznał, ze należy mieć gdzieś zasady. Wy chyba tu naprawdę podziwiacie kombinatorstwo, Jak ktoś sie chwali nieuczciwie zdobytą nagrodą to wrecz POWINIEN być jakoś upomniany. Wam się już wszystko pokręciło. Według was należy takim osobom pisać "świetnie ograłaś tych uczciwych cenzuraów"???? Aha. I nie lubię słodyczy, zwłaszcza w takich ilościach.

Sądząc po waszym oburzeniu, to też stosujecie takie metody a ja wam w tym "przeszkadzam" i jak ja w ogólę śmię?
I to pisanie, że nie będziecie sie chwalić nagrodami emotka Jeśli zdobywacie jest kombinowaniem to rzeczywiście się nie chwalcie bo nie ma czym. Każdemu kto zdobył uczciwie super nagrody serdecznie gratuluję emotka

Proszę Cię daruj sobie już te wykłady z rana, bo chyba to tak nie do końca wygląda idealnie w Twoim przypadku. Nie miałam zamiaru Ci wypominać kolejnych pizz czy makaronu, którymi się chwaliłaś (czyżbyś się nie mogła nachapać?), ale to jest doprawdy żałosne.
Wylogowywanie się z kolejnych nicków jest widoczne - już lepiej działaj na dwóch sprzętach emotka

Ps. i nie gram w Wawelu, właśnie dlatego, że nie potrzebuję tych cukierków
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093371 środa, 14 październik 2015, 08:38:12
xpac napisał(a):

Dziewczyny oszalały na punkcie cukierków emotka Ciekawe co by było jakbym napisał, że wygrałem 100kg emotka

nie myśl lepiej o tym głośno- bo za samo takie myślenie może Ci się oberwać emotka   
0 0

aleksiak

Cytuj wiadomość#6093373 środa, 14 październik 2015, 08:49:58
yyyy  nie chce mi się tego wszystkiego czytać emotka   kto nigdy nie zagrał na członka rodziny gdy było dużo nagród, niech pierwszy rzuci cheetosem  emotka
Ja tam tylko mogę pogratulować dziewczynie kreatywności i życzyć smacznego  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093376 środa, 14 październik 2015, 08:59:39
aleksiak napisał(a):

yyyy  nie chce mi się tego wszystkiego czytać emotka   kto nigdy nie zagrał na członka rodziny gdy było dużo nagród, niech pierwszy rzuci cheetosem  emotka
Ja tam tylko mogę pogratulować dziewczynie kreatywności i życzyć smacznego  emotka

dokładnie na tyle zgłoszeń 2 wygrane utrafić- mistrzostwo. Zwłaszcza, że sądząc po wyłapanych wpadkach wedloskich zamiast słowa wawel w tekście wiem- na swoim przykładzie-że czytają faktycznie emotka  
0 0

stellasz

Cytuj wiadomość#6093377 środa, 14 październik 2015, 09:01:24
emotka  a myślałam że temat się wyczerpał Ogłaszam konkurs : wymyśl ciekawy i pozytywny temat rozmowy aby odstresować i obniżyć poziom cukru we krwi towarzystwa na forum? nagroda : dobre samopoczucie!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6093379 środa, 14 październik 2015, 09:03:23
aleksiak napisał(a):

Dokładnie. Dajcie już spokój tej farsie. Lepiej biegnijcie do topu "teraz" gdzie dałam linka do konkursu z 50 kremami na dzień. Mam nadzieję że każda/y z was powygrywa sobie po kilka na mamy, ciocie, kochanki...ja przynajmniej mam taki zamiar!

Może tym razem noisy0000 Tobie też się uda wygrać i Twoja frustracja trochę opadnie i przestaniesz się czepiać że ktos wygrywa na siebie i męża, albo "aż" 2 nagrody w Ferrero...
0 0