Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 2439 2440 2441 2442 2443 24442445 2446 2447 2448 2449 > >> >|

monkakk

Cytuj wiadomość#6090532 czwartek, 8 październik 2015, 22:53:30
Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6090535 czwartek, 8 październik 2015, 22:56:01
saloema,ale przy nagrodzie drugiego stopnia też jest jedna kwota i juz tych 300 nie da sie podzielić na 20 osób i dwzdzieścia kart po 200 do Duka!
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6090544 czwartek, 8 październik 2015, 23:03:34
monkakk napisał(a):

Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć

Też chciałabym zobaczyć te wyniki, ale na stronce widzę tylko po 5 laureatów z każdego etapu... Czy tylko ja tak mam ?  emotka
PS. Szczęścia nikomu nie zazdroszczę, gdyż to dar od Boga i gratuluję dzisiejszej laureatce, a na listę nagrodzonych chciałabym rzucić okiem z czystej ciekawości...  emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6090547 czwartek, 8 październik 2015, 23:13:25
mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Też chciałabym zobaczyć te wyniki, ale na stronce widzę tylko po 5 laureatów z każdego etapu... Czy tylko ja tak mam ?  emotka
PS. Szczęścia nikomu nie zazdroszczę, gdyż to dar od Boga i gratuluję dzisiejszej laureatce, a na listę nagrodzonych chciałabym rzucić okiem z czystej ciekawości...  emotka

Ja też widzę 5 w tym 2 razy tą samą osobę i jej współtowarzysza emotka

A ja tam trochę zazdroszczę a co emotka  a tak poważnie zastanawiam się ILE paragonów wysłali bo nie wierze że 3 emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6090549 czwartek, 8 październik 2015, 23:19:01
monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

A ja tam trochę zazdroszczę a co emotka  a tak poważnie zastanawiam się ILE paragonów wysłali bo nie wierze że 3 emotka

A ja wierzę, że można i jednym wygrać /wiem to z autopsji/... PS. Chodziło mi o to, że tam jest niby 10 walizek do zgarnięcia, a nagrodzonych 5 osób...   emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6090550 czwartek, 8 październik 2015, 23:23:34
mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

A ja wierzę, że można i jednym wygrać /wiem to z autopsji/... PS. Chodziło mi o to, że tam jest niby 10 walizek do zgarnięcia, a nagrodzonych 5 osób...   emotka

No jasne nie mówię że nie emotka  ale 3 wygrane na 5 na razie opublikowanych   emotka  Może jeszcze opublikują resztę, bo chyba niemożliwe żeby tak mało zgłoszeń było ... Chociaż jak czytam na forum że agencje przywłaszczają sobie nagrody to już nic mnie nie zdziwi ...
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6090555 czwartek, 8 październik 2015, 23:31:57
monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

No jasne nie mówię że nie emotka  ale 3 wygrane na 5 na razie opublikowanych   emotka  Może jeszcze opublikują resztę, bo chyba niemożliwe żeby tak mało zgłoszeń było ... Chociaż jak czytam na forum że agencje przywłaszczają sobie nagrody to już nic mnie nie zdziwi ...

Przy pozostałych pozycjach widnieje "brak potwierdzonych danych" i dodatkowo dali zapis że ciągle mają brak potwierdzonych danych i proszą o zachowanie paragonów na wypadek rezerwy. 
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6090557 czwartek, 8 październik 2015, 23:33:10
prośbę mam do osób, co grały w wedel w stokrotce. Czy ten początek tekstu ("Smak dziecięcej radości to...") należy potraktować jako prefiks, czy tylko dalszą część hasła można wpisać? 
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6090559 czwartek, 8 październik 2015, 23:35:37
migi napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Przy pozostałych pozycjach widnieje "brak potwierdzonych danych" i dodatkowo dali zapis że ciągle mają brak potwierdzonych danych i proszą o zachowanie paragonów na wypadek rezerwy. 

No to czekamy emotka
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6090564 czwartek, 8 październik 2015, 23:42:58
delvitto napisał(a):

prośbę mam do osób, co grały w wedel w stokrotce. Czy ten początek tekstu ("Smak dziecięcej radości to...") należy potraktować jako prefiks, czy tylko dalszą część hasła można wpisać? 

prefiks
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6090567 czwartek, 8 październik 2015, 23:45:55
migi napisał(a):

delvitto napisał(a):

prefiks

dziękuję;)
0 0

victorious

Cytuj wiadomość#6090572 czwartek, 8 październik 2015, 23:57:32
delvitto napisał(a):

Wyjątek z regulaminu: paragraf drugi:
3.W Konkursie ważne są wyłącznie SMS-y zaczynające się od słów: „smak dzieciecej radosci to”, z uwzględnieniem zasad określonych w pkt. 4. 4. W treści SMS-a wysłanego przez Uczestnika Konkursu Organizator dopuszcza użycie małych oraz wielkich liter. Nie dopuszcza się natomiast używania polskich znaków. Poszczególne słowa w treści SMS-a mogą być oddzielone spacją albo znakiem albo napisane łącznie. Ilość znaków w wiadomości SMS nie może przekraczać 160 znaków, przykład SMS-a: „smak dzieciecej radosci to czekolada”.
0 0

saloema

Cytuj wiadomość#6090574 piątek, 9 październik 2015, 00:06:39
barszcz napisał(a):

saloema,ale przy nagrodzie drugiego stopnia też jest jedna kwota i juz tych 300 nie da sie podzielić na 20 osób i dwzdzieścia kart po 200 do Duka!

Tak wiem, dlatego też na początku myślałam że 12 to jedna nagroda!
0 0

rettib

Cytuj wiadomość#6090579 piątek, 9 październik 2015, 00:30:27
Odnośnie ankiety Bic z tematu "teraz" (nie chcę tam spamować) - u mnie wyskoczyło po króciutkiej ankiecie, żebym podała maila, a gdy podałam, to pojawiła się informacja, że za 4-7 dni napiszą do mnie z prośbą o opinię i wtedy "wygram" te kredki emotka Także chyba trzeba czekać po prostu. Też tak mieliście?
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6090582 piątek, 9 październik 2015, 00:41:06
rettib napisał(a):

Odnośnie ankiety Bic z tematu "teraz" (nie chcę tam spamować) - u mnie wyskoczyło po króciutkiej ankiecie, żebym podała maila, a gdy podałam, to pojawiła się informacja, że za 4-7 dni napiszą do mnie z prośbą o opinię i wtedy "wygram" te kredki emotka Także chyba trzeba czekać po prostu. Też tak mieliście?

Tak, dokladnie tak samo. 
0 0

victorious

Cytuj wiadomość#6090598 piątek, 9 październik 2015, 04:50:20
cudaczek121 napisał(a):

Mojej siostrze też się nie udało. Na liście nagrodzonych brakuje zdaje się jeszcze 52 zwycięzców Ipadów oraz 5 aparatów i kilku tysięcy biletów do kina. Nawet na vouchery do kina się połakomili, ech. Sponsorowi powinno zależeć,aby wszystkie nagrody trafiły w ręce Uczestników Konkursu, a nie były przywłaszczone przez Agencję. Skandal.

Listy laureatów nagród I i II stopnia są zapełnione zgodnie z regulaminem. Dziesięć samochodów i po sto Ipadów, konsol i aparatów. Inna sprawa, że lista powstawała etapami od niedzieli do poniedziałku i były różne przetasowania. Zgłoszeń było na pewno mniej niż 5310, czyli każdy prawidłowo nadesłany numer paragonu powinien zostać nagrodzony przynajmniej kompletem biletów. Ile nagród zostanie w "Albedo" nigdy się nie dowiemy, bo jest jeszcze weryfikacja zwycięzców. A nie wiadomo, czy wśród osób na liście nie ma tych, które pomyliły nr paragonu z numerem systemowym. Skandalem zaś są takie zapisy w regulaminach konkursów, które dopuszczają możliwość pozostawienia nagród organizatorowi. Zawsze powinna być lista rezerwowa, a gdyby jeszcze zostały jakieś nierozdane nagrody, to wystarczyłby zapis, że agencja ma obowiązek przekazać je domowi dziecka ze swojej okolicy. Ale tego powinien w pierwszej kolejności pilnować fundator nagród, bo wszelkie nieprawidłowości uderzają w jego reputację i podważają zaufanie do marki.
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6090607 piątek, 9 październik 2015, 07:27:21
Chwalił sie ktoś na forum wygranym TV z Lajkonika ( Żabka, Fresh)? Czy główna poszła poza forum? emotka
0 0

mundek2004

Cytuj wiadomość#6090609 piątek, 9 październik 2015, 07:29:26
defed napisał(a):

Chwalił sie ktoś na forum wygranym TV z Lajkonika ( Żabka, Fresh)? Czy główna poszła poza forum? emotka

był wczoraj wpis o tv
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6090614 piątek, 9 październik 2015, 08:11:30
karolinamat napisał(a):Co za dzień!!! Jakie emocje!!!!! Wspaniałe uczucie!!!!!
-główna Ferrero!!! (Aż żal tyle kasy wydać tylko w weekand i to bez dzieci) emotka emotka emotka
-dzienna Ferrero (złoty iPad)- obie z 1 zgłoszenia emotka emotka emotka

Jak to w koncu jest? IPad nie byl nagroda tygodniowa? 

0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6090615 piątek, 9 październik 2015, 08:15:19
Darmowe pizze z Telepizzy już się skończyły?
0 0
|< << < 2439 2440 2441 2442 2443 24442445 2446 2447 2448 2449 > >> >|