Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6094710 czwartek, 15 październik 2015, 22:20:33
rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

U mnie z Mocy nagród ostatnio wgrało hasło: Cheetos?! Ale czyje to są takie dobre te chipsy? Na pewno moje! Oni na bank losują,hi,hi.Wygrałam 16 razy,ale nigdy nie posłałam 2 razy tego samego hasła.

Cudaczek, hasło boskie, jutro pójdę tym tropem, choć miałam już nie grać emotka

Kpisz czy o drogę pytasz emotka
0 0

siasiolka

Cytuj wiadomość#6094716 czwartek, 15 październik 2015, 22:27:07
Wyslalam na moc hasło o fancie i też wygrałam  emotka
0 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6094717 czwartek, 15 październik 2015, 22:29:18
cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

U mnie z Mocy nagród ostatnio wgrało hasło: Cheetos?! Ale czyje to są takie dobre te chipsy? Na pewno moje! Oni na bank losują,hi,hi.Wygrałam 16 razy,ale nigdy nie posłałam 2 razy tego samego hasła.

Poważka, tak jutro planuję zrobić, a jak wygram, to dam Ci znać. Pozdrawiam emotka  
0 0

mundek2004

Cytuj wiadomość#6094718 czwartek, 15 październik 2015, 22:29:35
siasiolka napisał(a):

po co taki kit wciskasz?
0 0

siasiolka

Cytuj wiadomość#6094720 czwartek, 15 październik 2015, 22:30:22
A jaka pdjarana byłam,  że ją upolowalam..
Ba! A jaka radość w domu, ze rymy się berdziej kleją, monotonia prysła, nowe wiersze plodze..
Ech.... Dzis wracajac z pracy kupilam nowe Fanty...
Paragony do kosza..
0 0

siasiolka

Cytuj wiadomość#6094721 czwartek, 15 październik 2015, 22:32:24
mundek2004 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

po co taki kit wciskasz?

Dlaczego tak mnie oceniasz?
Przy 500 haslach i tym wybierajacym rypie sie w oczach.
Tak! Wygralam na haslo o fancie.. Ale kasy nie bedzie bo paragon tez na fante.
0 0

mundek2004

Cytuj wiadomość#6094722 czwartek, 15 październik 2015, 22:34:10
siasiolka napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

po co taki kit wciskasz?

bo po moich doświadczeniach widzę że to nie przechodzi, ale może i mogło się zdarzyć, sorry idę spać
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6094725 czwartek, 15 październik 2015, 22:37:08
rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Poważka, tak jutro planuję zrobić, a jak wygram, to dam Ci znać. Pozdrawiam emotka  

W takim razie życzę Ci powodzenia w tym oraz innych konkursach emotka Dziś po raz pierwszy trafiłam 7/10 liczb multi multi z plusem,dzięki czemu zyskam 380 zł, co pozwoliło mi uwierzyć,że kiedyś trafię i 10/10.Ależ ze mnie kretino bambino emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6094727 czwartek, 15 październik 2015, 22:41:07
mundek2004 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

po co taki kit wciskasz?

bo po moich doświadczeniach widzę że to nie przechodzi, ale może i mogło się zdarzyć, sorry idę spać

W ogóle nie widzę sensu prowadzenia tych jałowych dyskusji emotka Albo ja jestem jakaś pogięta albo świat zwariował
0 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6094734 czwartek, 15 październik 2015, 22:56:19
cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

W takim razie życzę Ci powodzenia w tym oraz innych konkursach emotka Dziś po raz pierwszy trafiłam 7/10 liczb multi multi z plusem,dzięki czemu zyskam 380 zł, co pozwoliło mi uwierzyć,że kiedyś trafię i 10/10.Ależ ze mnie kretino bambino emotka

Grunt to wiara, przez cały zeszły rok powtarzałam, że w końcu uda mi się wygrać główną nagrodę i wygrałam emotka  nie była może mega cenna, ale główna emotka  Teraz powtarzam, że kiedyś uda mi się wygrać samochód, czego sobie i Forumowiczom życzę emotka  
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6094748 czwartek, 15 październik 2015, 23:33:04
a co z tymi kredkami? z bic (chyba...)? byly wrzucane w wątku teraz. ktoś dostał maila? 
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6094750 czwartek, 15 październik 2015, 23:35:46
do mnie nic z Bic nie przyszło
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6094752 czwartek, 15 październik 2015, 23:42:10
może to jakaś ściema emotka
0 0

turli

Cytuj wiadomość#6094758 piątek, 16 październik 2015, 00:25:07
Ten wątek robi się lepszy od popraw sobie humor emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6094759 piątek, 16 październik 2015, 00:37:03
co z tym konkursem loreal, że te same nazwiska 5 razy na 10 osobowej liście? emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6094760 piątek, 16 październik 2015, 00:38:21
rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

rkvi napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Grunt to wiara, przez cały zeszły rok powtarzałam, że w końcu uda mi się wygrać główną nagrodę i wygrałam emotka  nie była może mega cenna, ale główna emotka  Teraz powtarzam, że kiedyś uda mi się wygrać samochód, czego sobie i Forumowiczom życzę emotka  

Takie postanowienie z autem mam i ja - i tak od zeszłego roku mam przeczucie ze wygram w końcu te auto...wiara pozostała, auta nadal brak, ale z uporem maniak biorę udział w większości konkursów gdzie ta nagroda jest do zdobycia..a co - ponoć wiara czyni cuda
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6094762 piątek, 16 październik 2015, 00:49:47
Pytanie mam emotka
Pisałam odp sms na konkurs i zeszło mi się na 3 smsy... Sprawdzałam kilka razy by wyłapać ew literówki i znaki polskie ale i tak nie zauważyłam, że napisałam "z" zamiast "ż" emotka Czy "system" (?)normalnie przyjmie moje zgłoszenie, czy też pojawią się w miejscu tej litery jakieś "krzaczki" np #%@ ?
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6094768 piątek, 16 październik 2015, 07:47:04
gosiulka28 napisał(a):

rogalino napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

spytałam organizatorów odnośnie wysylania tych samych haseł w Mocy -odpowiedzieli "Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie Konkursem. Uprzejmie informujemy, iż wybrane przez Komisję raz hasło, nie będzie rozpatrywane ponownie."-ciekawe jak to będzie w praktyce emotka

emotka  widzę wolisz dbać bardziej o budżet organizatora niż konkursowiczów..

nie wierzę emotka

ja też nie wierzę  i dlatego do niektórych wątków np. tego powinni mieć dostęp co najmniej z 2 letnim stażem na forum a nie po dodaniu trzech konkursów i przypomina mi się czeski film i cytat  " gdyby głupota umiała latać byłaby Pani gołębicą"  
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6094779 piątek, 16 październik 2015, 08:30:13
barcza napisał(a):

gosiulka28 napisał(a):

rogalino napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

spytałam organizatorów odnośnie wysylania tych samych haseł w Mocy -odpowiedzieli "Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie Konkursem. Uprzejmie informujemy, iż wybrane przez Komisję raz hasło, nie będzie rozpatrywane ponownie."-ciekawe jak to będzie w praktyce emotka

emotka  widzę wolisz dbać bardziej o budżet organizatora niż konkursowiczów..

nie wierzę emotka

ja też nie wierzę  i dlatego do niektórych wątków np. tego powinni mieć dostęp co najmniej z 2 letnim stażem na forum a nie po dodaniu trzech konkursów i przypomina mi się czeski film i cytat  " gdyby głupota umiała latać byłaby Pani gołębicą"  

Skoro wysyłanie tych samych haseł jest niezgodne z regulaminem, to co się dziewczyny czepiacie??  Tyle się naczytałem na tym forum, że trzeba przestrzegać zasad, że jak ktoś śmie zagrać na mamę, tatę... a tu raptem co ?!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6094783 piątek, 16 październik 2015, 08:37:25
Może takie same hasła nie  będą rozpatrywane przez organizatorów OD TEJ PORY ale do tej pory były, i zostały nagrodzone emotka
Swoją drogą, ciekawe, czy oni się wywiążą w ogóle, tyle, dni, nazwisk, numerów kont....chyba będzie zamieszanie,
cieszmy się na razie wirtualnymi nagrodami bo nie wiadomo czy się zamienia w realne, nie ma się co złości emotka ć
0 0