Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

banka-manka

Cytuj wiadomość#6138374 wtorek, 29 grudzień 2015, 15:50:40
gosposia07 napisał(a):

Wiecie co, weszłam sobie na str. int. sklepu roboty cośtam.. do którego są bony z konkursu Curvera - ceny masakryczne, majtki zrobione na drutach 400zł emotka , sweterki za 1200zł- (jakby nie było najniższa krajowa) emotka ,  szok...Normalnie jest się o co "bić" emotka

A ja zgłoszenie puściłam i teraz będę mieć dylemat co wybrać w razie "w" emotka
emotka
A tak serio, to mogli dać bony do danego sklepu, gdzie przeprowadzany był konkurs.

Czy ja źle zrozumiałam  regulamin i produkty trzeba było kupić w konkretnym sklepie, a nie w dowolnym na terenie RP?  emotka
EDIT: Rzeczywiście ceny zabójcze  emotka Na czapkę nawet nie starczy!
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6138377 wtorek, 29 grudzień 2015, 15:55:24
Wypełniłam formularz na stronie podanej w zwycięzkim sms-ie,ale nie było mowy o paragonie.Czy na zestaw Vegety z C4 wysyłacie gdzieś paragon,czy wystarczy wypełnić formularz?!
0 0

mellowfruit

Cytuj wiadomość#6138386 wtorek, 29 grudzień 2015, 16:11:03
Wygrał ktoś w Probello voucher na zabieg? Ile trzeba czekać na maila od nich po ogłoszeniu wyników? Narzeczony o zestawie kosmetyków dostał, a ja o voucherze nic emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6138426 wtorek, 29 grudzień 2015, 16:59:29
Czy na krówki milka z C4 odsylamy paragon+ dane czy trzeba jakieś oświadczenie bo nic nie widzę w regulaminie??
0 0

dede

Cytuj wiadomość#6138444 wtorek, 29 grudzień 2015, 17:37:40
Czy czeka ktoś jeszcze na kartę Biedronka z konka  urodzinowego z leonami? Moja jeszcze nie dotarła choć nie jest z rezerwy. Kiedy wysyłali pierwszą turę dzwoniła do mnie pani z agencji, że jestem na liście do wyjaśnienia bo ktoś też wygrał mając ten sam nr paragonu, a jak twierdziła ta pani jest to niemal niemożliwe. Paragony z innymi produktami, pewnie innymi miastami, co więcej mają oba paragony u siebie i jeszcze się zastanawiają czy to przypadkiem nie jest jeden i ten sam emotka  nie dziwię się że było dużo rezerwy skoro oni mają takie wątpliwości. Ciekawe, mamy ponad 2000 Biedronek, rozreklamowany konkurs i dużą iloś nagród, ale co tam numer jest przecież jedyny taki emotka  Później miałam info że jednak wszystko gra i wyślą nagrodę, ale jeszcze nic nie dotarło.
0 0

selenes

Cytuj wiadomość#6138484 wtorek, 29 grudzień 2015, 18:46:08
Z Bobovity TESCO wszystkich informowali sms, nawet tych ktorzy wyslali fote przez formularz?

dzieki za info
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6138486 wtorek, 29 grudzień 2015, 18:49:27
selenes napisał(a):

Z Bobovity TESCO wszystkich informowali sms, nawet tych ktorzy wyslali fote przez formularz?

dzieki za info No wlaśnie też jestem ciekawa bo ja wysylalalm przez formularz ktoś tą drogą zostal poinformowany??

0 0

migi

Cytuj wiadomość#6138496 wtorek, 29 grudzień 2015, 19:17:31
edith napisał(a):

selenes napisał(a):

dzieki za info No wlaśnie też jestem ciekawa bo ja wysylalalm przez formularz ktoś tą drogą zostal poinformowany??

Ja 3 przez formularz i nic.
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6138565 wtorek, 29 grudzień 2015, 21:49:20
może ktoś się orientuje czy jak w laysach wygrało się koszulkę to można grać dalej o bilety? czy tylko 1 nagroda na osobę
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6138570 wtorek, 29 grudzień 2015, 21:57:39
asiabuczkowska napisał(a):

a konkurs Tchibo? jakaś ściema czy co? tyle nagród i nic na forum?
http://www.10lat-tchibo.pl/
w ostatnim losowaniu nie rozdali nawet wszystkich nagrod ;(

Ja juz kiedys pisalam ze to chyba jakis totalny hit. Pamietam jak jedna osoba sie chwalila bonem z tchibo ale nic wiecej nie bylo napisane więc rownie dobrze mogl go wygrac np na jakims konku fb. Co tydzien 111 nagrod a tu cisza. Dziwny zbieg okoliczności nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy się chwalą w mdw...
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6138572 wtorek, 29 grudzień 2015, 21:59:42
migi napisał(a):

edith napisał(a):

selenes napisał(a):

Ja 3 przez formularz i nic.

Ja słałam zgłoszenie przez formularz i dostałam smska z wygranym zestawem zabawek 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6138578 wtorek, 29 grudzień 2015, 22:10:09
lager napisał(a):

Ja juz kiedys pisalam ze to chyba jakis totalny hit. Pamietam jak jedna osoba sie chwalila bonem z tchibo ale nic wiecej nie bylo napisane więc rownie dobrze mogl go wygrac np na jakims konku fb. Co tydzien 111 nagrod a tu cisza. Dziwny zbieg okoliczności nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy się chwalą w mdw...

pochwaliłbym się,, mam 4 paragony i nic..
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6138579 wtorek, 29 grudzień 2015, 22:11:08
lager napisał(a):

no własnie;( miałam nadzieję na bonik, w jednym tygodniu wysłałam 2 zgłoszenia.
Panie w sklepie dawały ulotki z konkursem, każdemu,kto wydał 50 zł, więc może dużo ludzi grało;(
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6138585 wtorek, 29 grudzień 2015, 22:52:27
delvitto napisał(a):

lager napisał(a):

no własnie;( miałam nadzieję na bonik, w jednym tygodniu wysłałam 2 zgłoszenia.
Panie w sklepie dawały ulotki z konkursem, każdemu,kto wydał 50 zł, więc może dużo ludzi grało;(

Ja 3x kupowalam ani razu ulotki nie dały emotka  
0 0

luzak

Cytuj wiadomość#6138594 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:09:20
Potrzebuję pomocy, nie dochodzą mi maile na paczkę sprzątaczkę, mam zwrotki niedostarczona poczta - zwrot do nadawcy, dlaczego tak się dzieje?Dzisiaj ostateczny termin odesłania paragonu, jak zwykle na ostatnią chwilę to zostawiłam
0 0

tyros27

Cytuj wiadomość#6138595 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:14:54
luzak napisał(a):

Potrzebuję pomocy, nie dochodzą mi maile na paczkę sprzątaczkę, mam zwrotki niedostarczona poczta - zwrot do nadawcy, dlaczego tak się dzieje?Dzisiaj ostateczny termin odesłania paragonu, jak zwykle na ostatnią chwilę to zostawiłam

Musisz mieć jakiś błąd w adresie.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6138599 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:17:18
luzak napisał(a):

kontakt@paczka-sprzataczka.pl Wysyłasz na taki adrres ? 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6138601 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:20:11
mariolakal napisał(a):

luzak napisał(a):

kontakt@paczka-sprzataczka.pl Wysyłasz na taki adrres ? 

PS. Może wysyłasz z wp.pl ? tam zawsze są jakieś problemy z dostarczeniem wiadomości, ale w rezultacie dochodzą...
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6138602 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:20:35
Jeśli Ci się nie uda to zadzwoń jutro do nich i powiedz jaki masz problem. Może coś poradzą.
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6138603 wtorek, 29 grudzień 2015, 23:24:26
pewnie zostanę okrzyknięta blondynką 2015 roku, ale niech mnie ktoś oświeci...w polomarket smsa zaczynamy od słowa WYJAZD - czy to jest prefiks czy zdanie konkursowe mamy od tego zacząć?  emotka emotka
0 0