Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

taalvikki

Cytuj wiadomość#6202975 sobota, 28 maj 2016, 21:50:03
zaczytana-pola napisał(a):

brudny napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

xpac skoro nie ma  tym nic złego to wrzuć proszę rozpiskę swoich nagród, łącznie z cenami, modelami i nie zapomnij dodać w jakim konkursie emotka

Nie widziałam, żeby Kaja chwaliła się swoimi nagrodami w MDW, więc nie rób tego za nią.

Zezowaty, z nas wszystkich to chyba Tobie najbardziej w oczy kole to ile ta dziewczyna wygrywa emotka

Zezowaty z pewnością nie miała na myśli tego, o co ją podejrzewasz emotka
Bez sensu jest takie wyliczanie kto, co, jak i gdzie. To tylko i wyłączenie sprawa tej dziewczyny ile ma aut, czy wygranej kasy na koncie. Może Ty nie jesteś taką osobą, która wysyła do agencji donosy, ale uwierz- takie są. Nawet pamiętam sprawę sprzed kilku lat, gdzie ktoś napisał donos podając się za dziewczyny z forum, m. in. Karolinę. To tylko pożywka dla takich osób.

nie. nie tylko i wyłącznie jej sprawa. nie znam tej osoby, ale z forum wiem, że wygrywa często, więc jest to, jakby nie patrzeć, jawne. z resztą sama chyba udziela publicznie swojego wizerunku. i każdy sobie może te wygrane liczyć, komentować itp i te liczby nie są żadnymi donosami, tylko liczbami i faktami. 

a to, że ktoś nie ma nic przeciwko wyliczaniu, nie znaczy, że sam będzie swoje nagrody wyliczać, tylko, że nie ma nic przeciwko, by czyjeś nagrody liczyć. i tak na przykład ja, gdyby mi ktoś na forum zaczął wyliczać, co wygrałam, to bym miała to w przysłowiowej... wiadomo czym. chce, nich liczy, jego sprawa. emotka
0 0

kwiatek777

Cytuj wiadomość#6202982 sobota, 28 maj 2016, 22:03:21
Czy w belvicie po zaladowaniu zdjęcia w formularzu też przekęca Wam się zdjęcie pionowo?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6202983 sobota, 28 maj 2016, 22:13:05
taalvikki napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

brudny napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

xpac skoro nie ma  tym nic złego to wrzuć proszę rozpiskę swoich nagród, łącznie z cenami, modelami i nie zapomnij dodać w jakim konkursie emotka

Nie widziałam, żeby Kaja chwaliła się swoimi nagrodami w MDW, więc nie rób tego za nią.

Zezowaty, z nas wszystkich to chyba Tobie najbardziej w oczy kole to ile ta dziewczyna wygrywa emotka

Zezowaty z pewnością nie miała na myśli tego, o co ją podejrzewasz emotka
Bez sensu jest takie wyliczanie kto, co, jak i gdzie. To tylko i wyłączenie sprawa tej dziewczyny ile ma aut, czy wygranej kasy na koncie. Może Ty nie jesteś taką osobą, która wysyła do agencji donosy, ale uwierz- takie są. Nawet pamiętam sprawę sprzed kilku lat, gdzie ktoś napisał donos podając się za dziewczyny z forum, m. in. Karolinę. To tylko pożywka dla takich osób.

nie. nie tylko i wyłącznie jej sprawa. nie znam tej osoby, ale z forum wiem, że wygrywa często, więc jest to, jakby nie patrzeć, jawne. z resztą sama chyba udziela publicznie swojego wizerunku. i każdy sobie może te wygrane liczyć, komentować itp i te liczby nie są żadnymi donosami, tylko liczbami i faktami. 

a to, że ktoś nie ma nic przeciwko wyliczaniu, nie znaczy, że sam będzie swoje nagrody wyliczać, tylko, że nie ma nic przeciwko, by czyjeś nagrody liczyć. i tak na przykład ja, gdyby mi ktoś na forum zaczął wyliczać, co wygrałam, to bym miała to w przysłowiowej... wiadomo czym. chce, nich liczy, jego sprawa. emotka

brawo, polac tej Pani  emotka
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6202984 sobota, 28 maj 2016, 22:16:47
mam pytanie czy do konkursu C4 ten z recznikami, ale pitne danone mozna kupic jogurt ten w butelce tylko, ze naturalny? bo tam nie pisze na nim danone ale pitny, ale niby jest pitny wie ktos moze??
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6203001 niedziela, 29 maj 2016, 09:13:31
magisterek napisał(a):

onagra napisał(a):

Hej czy ktoś się orientuje czy w konkursie kibica w Kauflandzie trzeba mieć paragon z danego etapu czy to nie ma znaczenia?? Będę wdzięczna za pomoc emotka

Tak jak w mocy nagród - Promocyjny zakup musi mieścić się w terminie konkursowym, nie ma znaczenia z którego etapu! Ważne aby był z datą objętą konkursem i oczywiście najpierw zakup, potem zgłoszenie.

O jakim konkursie mowa?
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6203002 niedziela, 29 maj 2016, 09:15:42
luko922 napisał(a):

magisterek napisał(a):

onagra napisał(a):

Hej czy ktoś się orientuje czy w konkursie kibica w Kauflandzie trzeba mieć paragon z danego etapu czy to nie ma znaczenia?? Będę wdzięczna za pomoc emotka

Tak jak w mocy nagród - Promocyjny zakup musi mieścić się w terminie konkursowym, nie ma znaczenia z którego etapu! Ważne aby był z datą objętą konkursem i oczywiście najpierw zakup, potem zgłoszenie.

O jakim konkursie mowa?

http://www.konkurskibica.pl/
0 0

megery

Cytuj wiadomość#6203080 niedziela, 29 maj 2016, 19:18:00
Nie mam pomysłu już na te Lays'y czy ktoś może podpowiedzieć mi kierunek w stronę pufy ? emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6203081 niedziela, 29 maj 2016, 19:29:48
megery napisał(a):

Nie mam pomysłu już na te Lays'y czy ktoś może podpowiedzieć mi kierunek w stronę pufy ? emotka

To chyba będzie można stwierdzić po kolejnych,długo oczekiwanych wynikach za ostatnie dni, zobaczymy czy gusta komisji sie zmieniły itd emotka
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6203082 niedziela, 29 maj 2016, 19:29:57
trampek, napisał(a):

mam pytanie czy do konkursu C4 ten z recznikami, ale pitne danone mozna kupic jogurt ten w butelce tylko, ze naturalny? bo tam nie pisze na nim danone ale pitny, ale niby jest pitny wie ktos moze??

Załącznik nr 2: Lista produktów:
Danone Ale Pitny w butelce 290 g
Danone Ale Pitny w kubku 300 g
Activia do Picia 195 g
Activia do Picia 280 g
Activia do Picia 300 g
Danio Shake it 240 g
Gratka do picia 170 g
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6203123 niedziela, 29 maj 2016, 21:08:49
mam pytanie czy ten konkurs z krowami 1000 milka jest tylko w C4 bo ja jedno zgloszenie poslalam wlasnie z C4 ale mama kupila w tesco powyzej 15 zl i nie wiem czy ten paragon sie nada

Frama widzialam ten zalacznik tylko nie wiem czy naturalny sie nadaje niby ma 290 na butelce.
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6203141 niedziela, 29 maj 2016, 21:46:48
W konkursie ż jak żywiec po jakim czasie informują wygranych? W wynikach poniedziałkowych są jakby moje inicjały... ale info żadnego emotka  miałabym w razie wygranej już @?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6203144 niedziela, 29 maj 2016, 21:51:56
magalan83 napisał(a):

W konkursie ż jak żywiec po jakim czasie informują wygranych? W wynikach poniedziałkowych są jakby moje inicjały... ale info żadnego emotka  miałabym w razie wygranej już @?

Miałabyś, razem z formularzem z nr konta itd. Zobacz spam, bo u mnie mail był właśnie tam.Wyniki na stronie  też tego samego dnia się pojawiły.
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6203162 niedziela, 29 maj 2016, 22:24:45
kupiłam laysy 40 g. i nie ma kodu  w środku na zgrzewie mimo informacji na opakowaniu.Czy tylko duże opakowania mają kody.Czy ktoś tak miał?
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6203164 niedziela, 29 maj 2016, 22:26:36
edzia3 napisał(a):

kupiłam laysy 40 g. i nie ma kodu  w środku na zgrzewie mimo informacji na opakowaniu.Czy tylko duże opakowania mają kody.Czy ktoś tak miał?

jest na pewno, musisz kombinować, czasem widać jak się zrobi zdjęcie z fleszem telefonem, albo pod latarką.
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6203167 niedziela, 29 maj 2016, 22:29:57
requiem29 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

jest na pewno, musisz kombinować, czasem widać jak się zrobi zdjęcie z fleszem telefonem, albo pod latarką.

a w stixach też jest
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6203168 niedziela, 29 maj 2016, 22:31:44
mczarna napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Miałabyś, razem z formularzem z nr konta itd. Zobacz spam, bo u mnie mail był właśnie tam.Wyniki na stronie  też tego samego dnia się pojawiły.

W spamie wszystko usuniete emotka  Napisze i zapytam ... będzie bezpieczniej. Dziękuję za info emotka
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6203170 niedziela, 29 maj 2016, 22:32:38
edzia3 napisał(a):

requiem29 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

a w stixach też jest

jeśli jest ta konkursowa banderola na paczce to tak
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#6203173 niedziela, 29 maj 2016, 22:35:42
edzia3 napisał(a):

W moim małym opakowaniu NIE BYŁO kodu. Organizatorzy proszą o zgłaszanie takich przypadków.
Wysyłają nowy kod. Nie piszcie mi, że był, bo go NIE BYŁO.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6203186 niedziela, 29 maj 2016, 23:14:57
brał ktoś z was juz udział w konkursie Silniki Mają Duszę http://teamtotalp.../activity/show/id/8/

"Nagrodą pierwszego stopnia jest voucher na przejażdżkę old timerem, czyli przejażdżka wybranym w konkursie samochodem (do wyboru z oferty Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka). Nagrodami pocieszenia są 4 urządzenia wielofunkcyjne GoClever o wartości 369 zł oraz 5 specjalnie dobranych produktów z gamy TOTAL Quartz. "

0 0

damiangoogle

Cytuj wiadomość#6203205 poniedziałek, 30 maj 2016, 08:08:27
Kto wozi telewizory z Lays ?
0 0