Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

joan

Cytuj wiadomość#6237246 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:06:45
Dziękuję, dziewczyny.

Dla mnie dokument tożsamości to również: paszport, prawo jazdy. I chyba prawo jazdy jest nawet sensowniejsze, bo na jednej stronie zawiera i moją datę urodzenia i adres. W sumie mogę zaryzykować emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6237250 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:10:19
joan napisał(a):

W sumie mogę zaryzykować

a nóż Ci się uda  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6237252 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:13:20
Widzicie laureatów z Helleny / Oranżada na Kubie?
Pojawił się wpis w wątku "Wyniki", a wyników nie ma, jeno info DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA. JESTEŚMY DUMNI I TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI! ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NIEBAWEM.
Toć wiem, że "niebawem", skoro termin mija dziś emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6237259 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:21:30
joan napisał(a):

Dziękuję, dziewczyny.

Dla mnie dokument tożsamości to również: paszport, prawo jazdy. I chyba prawo jazdy jest nawet sensowniejsze, bo na jednej stronie zawiera i moją datę urodzenia i adres. W sumie mogę zaryzykować emotka

Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości emotka  A na paszport też można wziąć kredyt. Najlepsze wyjście z tej sytuacji, to moim zdaniem jednak zasłonięcie niepożądanych treści emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6237262 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:23:47
joan napisał(a):

Pojawił się wpis w wątku "Wyniki", a wyników nie ma, jeno info DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA. JESTEŚMY DUMNI I TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI! ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NIEBAWEM.

ja nie widzę
0 0

marilla

Cytuj wiadomość#6237265 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:26:37
apoccalipsa napisał(a):

joan napisał(a):

ja nie widzę

były wyniki- widziałam osobiscie a teraz znikneły!!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6237266 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:27:59
marilla napisał(a):

były wyniki- widziałam osobiscie a teraz znikneły!!

Czyli coś majstrują przy stronie.

A były zdjęcia + opisy, czy sama lista typu "Aniela R., Roman G."?
0 0

marilla

Cytuj wiadomość#6237267 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:29:27
[quote=[quote=
joan napisał(a):

marilla napisał(a):

[quote=marilla napisał(a):

marilla]

marilla]

marilla]były wyniki- widziałam osobiscie a teraz znikneły!!

były zdjecia z opisami obok nagród i cos co mi sie rzuciło w oczy to to ze głownie wybierali zdjecia lub tekst reklamujące hellene
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6237268 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:30:51
marilla napisał(a):

były zdjecia z opisami obok nagród

Dzięki, może lada moment wrzucą ponownie emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6237278 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:42:38
Mój paragon na ogólnopolski konkurs Vegety do mięs, z Tesco wygląda tak:

170 g ............................. B                     1x 5,89

Wspaniale opisany paragon!  emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6237282 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:47:32
mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu

Albedo Marketing żąda od laureatów loterii "Kamis smaki 25-lecia" kserokopii dowodu osobistego, nazwiska rodowego oraz imion rodziców???

Nie do końca, zaraz Ci zacytuję z maila dokładnie, co chcą.
Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:
- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);
- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;
- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;

to np nieletni za zgodą przedstawiciela ustawowego nie może brać udziału w konkursie? tak jakby towarem który należąło kupić do konkursu była..wódka!
mia 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6237284 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:49:15
luko922 napisał(a):

Dlatego unikam kupowania w Tesco na konkursy ogólnopolskie, bo oni i ITM mają chyba najgorzej opisane paragony. Z moich doświadczeń najlepiej opisuje paragony Leclerc - nawet z kodem kreskowym i PiP - z konkretnymi nazwami producenta.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6237287 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:52:01
skarb888 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Dlatego unikam kupowania w Tesco na konkursy ogólnopolskie, bo oni i ITM mają chyba najgorzej opisane paragony. Z moich doświadczeń najlepiej opisuje paragony Leclerc - nawet z kodem kreskowym i PiP - z konkretnymi nazwami producenta.

Dokładnie! Warto to zapamiętać na przyszłość, bo nie każdy organizator jest wyrozumiały. W Tesco oraz Itm kupujcie tylko, jeśli promocja dotyczy jednej konkretnej sieci sklepów.

Aha, na ogólnopolskie konki z kosmetykami warto robić zakupy w Super-Pharm i Rossmannie.
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6237288 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:52:19
skarb888 napisał(a):

luko922 napisał(a):

u mnie nie dosć, że w itm zawsze beznadziejnie opisane paragony to jeszcze do tego nie ma w nagłówku nazwy Intermarche a Baccarad sp. z o.o.. Zwykle dobrze opisuje paragony też biedra i kauf
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6237292 czwartek, 4 sierpień 2016, 11:56:02
mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu

Albedo Marketing żąda od laureatów loterii "Kamis smaki 25-lecia" kserokopii dowodu osobistego, nazwiska rodowego oraz imion rodziców???

Nie do końca, zaraz Ci zacytuję z maila dokładnie, co chcą.
Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:
- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);
- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;
- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;

Loterie Galeo też oni robili? Bo też był problem z tym dowodem osobistym.. Nie odesłałem, straciłem nagrode, napisałem reklamacje, dostałem odp tego typu, że konkurs jest zgłoszony do Ministerstwa..etc..i przedstawiciel widział regulamin, zatwierdził go.. Wile jest loterii i jakoś nigdzie wiecej niż do Albedo nie trzeba dowodów słać.. ba-nawet zakładajac konto w banku pracownicy nie moga tego robic..- którzy posiadają uprawnienia co do zachowania tajemnicy, obrotem dokumentów, etc.. A jakie uprawnienia mają pracownicy Albedo???????????????? A może i praktykanci albo stażyści się tym zajmują..
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6237300 czwartek, 4 sierpień 2016, 12:01:46
Wiecie co? Skoro organizator uważa, że przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości "to przecież nic takiego", chciałabym dostać w mejlu zwrotnym zdjęcia dowodów osobistych wszystkich osób, które u organizatora zajmują się danym konkursem. Myślę, że to by było uczciwe podejście emotka

Laureatów Kamisa będzie 7503, dajmy na to że tylko 1% z nich zrobi w sprawie odsyłania kopii dokumentów tożsamości gigantyczną awanturę, to daje 75 osób... brawo Wy emotka
darog 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6237302 czwartek, 4 sierpień 2016, 12:02:12
Gdy zadzwonili mi dziś z nożem z kamis dopytałam o skan.  Można zamazać inne dane . Potrzebne imię nazwisko i data ur. Paragony wysłać wszystkie . Ale zapomniałam zapytać o zapis że jedna osoba = jedna nagroda . Czy dotyczy to każdego etapu z osobna czy całego konkursu ? Bo nie wiem czy dalej grać. Pytał może ktoś ? 
0 0

yaagatka

Cytuj wiadomość#6237303 czwartek, 4 sierpień 2016, 12:02:25
marilla napisał(a):

pis w wątku "Wyniki", a wyników nie ma, jeno info DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA. JESTEŚMY DUMNI I T

a pamiętsz kto zgarnął g***a> emotka  ?
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6237304 czwartek, 4 sierpień 2016, 12:04:28
yaagatka napisał(a):

a pamiętsz kto zgarnął g***a> emotka  ?

emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6237308 czwartek, 4 sierpień 2016, 12:05:38
@-Violka- napisał(a):

Gdy zadzwonili mi dziś z nożem z kamis dopytałam o skan.  Można zamazać inne dane . Potrzebne imię nazwisko i data ur. Paragony wysłać wszystkie . Ale zapomniałam zapytać o zapis że jedna osoba = jedna nagroda . Czy dotyczy to każdego etapu z osobna czy całego konkursu ? Bo nie wiem czy dalej grać. Pytał może ktoś ? 

Mam zapisane w notatkach, że "jedna mała + jedna główna na osobę max".