Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Gość

Cytuj wiadomość#6248210 środa, 31 sierpień 2016, 18:31:34
skaki napisał(a):

rozek napisał(a):

SORAYA konkurs w Lidlu - czy po wysłaniu zgłoszenia mailem dostaliście potwierdzenie? W regulaminie jest napisane, że powinno przyjść, natomiast u mnie nie przyszło i obawiam się, czy wszyystko jest okej. 

Moje potwierdzenie właśnie dotarło na email 

U mnie to samo emotka
0 0

pawio25

Cytuj wiadomość#6248211 środa, 31 sierpień 2016, 18:32:34
Cześć. Czy dostaliście smsa zwrotnego z konkursu Shella?
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6248217 środa, 31 sierpień 2016, 18:51:09
pawio25 napisał(a):

nie emotka  a wysyłałam rano
0 0

mstelmas11

Cytuj wiadomość#6248230 środa, 31 sierpień 2016, 19:41:26
mdepfs napisał(a):

pawio25 napisał(a):

Ja wysłałam teraz i też nie mam zwrotki z Shella. ;-( czyli tzn że nie doszedł do nich
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6248232 środa, 31 sierpień 2016, 19:47:54
mstelmas11 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

pawio25 napisał(a):

Ja wysłałam teraz i też nie mam zwrotki z Shella. ;-( czyli tzn że nie doszedł do nich

Czyli co brak zwrotki, to nie zarejestrowania w systemie?
Czy jest ktoś, kto wysyłał w inny dzień i ma zwrotkę?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6248233 środa, 31 sierpień 2016, 19:52:35
Były wcześniej zwrotki, ale z kilkugodzinnym opóźnieniem emotka

pakowa

Cytuj wiadomość#6248241 środa, 31 sierpień 2016, 20:12:53
czy ktokolwiek dostał mail z konkursu Rowery za plenery o zwycięstwie?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6248258 środa, 31 sierpień 2016, 20:41:29
pakowa napisał(a):

czy ktokolwiek dostał mail z konkursu Rowery za plenery o zwycięstwie?

ja nie emotka

edith

Cytuj wiadomość#6248285 środa, 31 sierpień 2016, 21:27:49
Czy ktoś bierze udzial w konkursie Tygryski w Delikatesach Centrum??Który to numer paragonu ten obok daty trzeba wpisac? emotka

kasiaw1431

Cytuj wiadomość#6248298 środa, 31 sierpień 2016, 21:37:09
@banka-manka napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

pawio25 napisał(a):

Czyli co brak zwrotki, to nie zarejestrowania w systemie?
Czy jest ktoś, kto wysyłał w inny dzień i ma zwrotkę?

Byc moze zarejestrowane ale blad w odsylaniu zwrotek moze byc 
0 0

shell

Cytuj wiadomość#6248302 środa, 31 sierpień 2016, 21:40:42
czy ktoś doczytał się o jakimś limicie zgłoszeń na jedną osobę, jeśli chodzi o Kaufland?
0 0

bezik

Cytuj wiadomość#6248308 środa, 31 sierpień 2016, 21:48:14
Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o konkursy promocyjne, więc wielu z was może to się wyda śmieszne, ale ciekawi mnie jak to działa, że są np. 2 konkursy prowadzone przez dwie różne agencje, a sms-y wysyła się na ten sam numer tel. Tak jest np. w przypadku Lecha Free w Tesco i Kasztelana w Tesco.
0 0

dang21

Cytuj wiadomość#6248310 środa, 31 sierpień 2016, 21:49:53
bezik napisał(a):

Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o konkursy promocyjne, więc wielu z was może to się wyda śmieszne, ale ciekawi mnie jak to działa, że są np. 2 konkursy prowadzone przez dwie różne agencje, a sms-y wysyła się na ten sam numer tel. Tak jest np. w przypadku Lecha Free w Tesco i Kasztelana w Tesco.

Są różne prefiksy emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6248311 środa, 31 sierpień 2016, 21:51:09
bezik napisał(a):

agencje wykupują dany numer rozpoznawany pod postacią prefixu, wtedy jest kierowany do bazy danej agencji, stąd 7055 czy 7043 jest wykorzystywany przez różne i firmy i agencje
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6248313 środa, 31 sierpień 2016, 21:51:45
bezik napisał(a):

ale może prefix jest inny emotka a np.w delikatesach i c4 agencja ta sama.numer ten sam emotka i prefix ten sam emotka a smolar twierdzi ze wszystko jest w porządku emotka
0 0

bezik

Cytuj wiadomość#6248315 środa, 31 sierpień 2016, 21:57:12
brudny napisał(a):

bezik napisał(a):

agencje wykupują dany numer rozpoznawany pod postacią prefixu, wtedy jest kierowany do bazy danej agencji, stąd 7055 czy 7043 jest wykorzystywany przez różne i firmy i agencje

Myślałam, że ten prefiks szufladkuje tylko wewnątrz agencji, a nie pomiędzy różnymi. Dziękuję za wyjaśnienie emotka  
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6248316 środa, 31 sierpień 2016, 21:57:34
stamp2 napisał(a):

bezik napisał(a):

ale może prefix jest inny emotka a np.w delikatesach i c4 agencja ta sama.numer ten sam emotka i prefix ten sam emotka a smolar twierdzi ze wszystko jest w porządku emotka

rzeczywiście emotka  
co za ... SMOLAR.
W DC nie gram, grałam za to w C4 - to są jakieś jaja. Wszystko im trafi do tej samej "bazy". A później będą się domyślać czy to z Kasztelana, czy Somersby??? Nie każdy w zgłoszeniu wymienia produkt promocyjny...
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6248317 środa, 31 sierpień 2016, 21:57:41
shell napisał(a):

czy ktoś doczytał się o jakimś limicie zgłoszeń na jedną osobę, jeśli chodzi o Kaufland?

chyba nie ma limitu przynajmniej ja nic takiego nie widziałam w regulaminie tylko ,ze na każdy wysłany musisz mieć zakup za 50 zł bez papierosów i  alkoholu
shell 0

barcza

Cytuj wiadomość#6248319 środa, 31 sierpień 2016, 21:59:28
edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

bezik napisał(a):

rzeczywiście emotka  
co za ... SMOLAR.
W DC nie gram, grałam za to w C4 - to są jakieś jaja. Wszystko im trafi do tej samej "bazy". A później będą się domyślać czy to z Kasztelana, czy Somersby??? Nie każdy w zgłoszeniu wymienia produkt promocyjny...

tez się nad tym zastanawiałam bo grałam w DC a jak oni się połapią ,że to nie z C4 chyba będzie małe zamieszanie
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6248322 środa, 31 sierpień 2016, 22:03:14
barcza napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

bezik napisał(a):

rzeczywiście emotka  
co za ... SMOLAR.

tez się nad tym zastanawiałam bo grałam w DC a jak oni się połapią ,że to nie z C4 chyba będzie małe zamieszanie

nie połapią emotka
tematycznie odpowiedzi są bardzo podobne. 
Co za pajace. Potem będzie akcja, ktoś grałw DC to wygra grilla, a ktoś kto grał w C4 zostanie uraczony tabletem... 
0 0