Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mn112

Cytuj wiadomość#6295749 niedziela, 4 grudzień 2016, 18:30:27
szaradzista1 napisał(a):

Dzisiaj tj. 4 grudnia miało ukazać się rozwiązanie konkursu z Biedronki z płynu Eden o luksusie. Czy faktycznie tak się stało, czy oni pracują w niedzielę?

na profilu Facebook biedronka pierze jest, że wyniki będą dziś...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6295751 niedziela, 4 grudzień 2016, 18:36:05
właśnie pojawiają się wyniki na stronie emotka
0 0

mn112

Cytuj wiadomość#6295753 niedziela, 4 grudzień 2016, 18:42:34
edzia21 napisał(a):

właśnie pojawiają się wyniki na stronie emotka

no to ja znowu wtopa:)
0 0

avanti9

Cytuj wiadomość#6295761 niedziela, 4 grudzień 2016, 19:00:17
ja tez nic ale wiecie co. czy Wam sie podobaja zwycieskie hasla? 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6295764 niedziela, 4 grudzień 2016, 19:02:12
Mi się podoba haiku sybaryty emotka czad...
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6295765 niedziela, 4 grudzień 2016, 19:02:24
bez sensu - znów nie wygrałam emotka  no a hasła - moim zdaniem losowanie emotka

avanti9

Cytuj wiadomość#6295800 niedziela, 4 grudzień 2016, 19:57:46
Moim zdaniem rowniez losowanie. niechlujstwo potwierdza brak korekcji nawet zwycieskiego hasla ''Gdzie zapach trawa długo''. Ośmieszyła się troche ta agencja. 

ikki

Cytuj wiadomość#6295801 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:00:38
https://www.youtu.../watch?v=Pje4z1zwkIY polecam dla ludzi którzy nic  nie wygrali w aktimelu emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6295803 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:05:26
avanti9 napisał(a):

Moim zdaniem rowniez losowanie. niechlujstwo potwierdza brak korekcji nawet zwycieskiego hasla ''Gdzie zapach trawa długo''. Ośmieszyła się troche ta agencja. 

Literówki zdarzają się nawet w porządnych wydawnictwach, gdzie książka przechodzi kilka korekt. Ja po pierwszym przeczytaniu hasła nie zauważyłam tego błędu i nie uważam, żeby był powodem do dyskwalifikacji kogoś. Czasami coś czyta się sto razy i dalej nie widzi małego mankamentu. "Niechlujstwo" to za dużo powiedziane.
0 0

avanti9

Cytuj wiadomość#6295808 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:23:18
Niebieska_Laguna napisał(a):

avanti9 napisał(a):

Literówki zdarzają się nawet w porządnych wydawnictwach, gdzie książka przechodzi kilka korekt. Ja po pierwszym przeczytaniu hasła nie zauważyłam tego błędu i nie uważam, żeby był powodem do dyskwalifikacji kogoś. Czasami coś czyta się sto razy i dalej nie widzi małego mankamentu. "Niechlujstwo" to za dużo powiedziane.

Książka nie ma jednego zdania. Literowki sie zdarzaja, to fakt. Tej agencji nawet często bo w informacji o publikacji wynikow był błąd tego samego rodzaju.
0 0

alaalicja

Cytuj wiadomość#6295818 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:36:14
luzak napisał(a):

czy dostaliście maile z Kamisa? we wtorek dzwoniła do mnie Pani z wygranym młynkiem i powiedziała,że wszystkie informacje wyśle na maila ale do dzisiaj on do mnie nie dotarł. Nie wiem gdzie ten paragon odesłać

u mnie taka sama sytuacja, ale @ przysłany późno wieczorem.

Serdecznie gratulujemy! Wygrali Państwo nagrodę II stopnia w loterii promocyjnej „Kamis Smaki 25-lecia” – młynek do przypraw!Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;Prosimy o przesłanie dokumentów listem poleconym, w terminie 7 dni kalendarzowych, na adres organizatora loterii:Albedo Marketing sp. z o.o. ,ul. Tatrzańska 8, 60-413 Poznań- z dopiskiem na kopercie: „Kamis Smaki 25-lecia”.
0 0

alaalicja

Cytuj wiadomość#6295825 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:42:13
reolo3 napisał(a):

Czy komuś udało się dziś wygrać Tyskie ? 

mi nie emotka  a kilka razy próbowałam...
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6295830 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:47:43
alaalicja napisał(a):

reolo3 napisał(a):

ja 3 proby i nic.
Jeszcze nic tam nie trafilam emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6295832 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:50:03
madzia1-s napisał(a):

alaalicja napisał(a):

reolo3 napisał(a):

ja 3 proby i nic.
Jeszcze nic tam nie trafilam emotka

niestety nie
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6295834 niedziela, 4 grudzień 2016, 20:51:22
ikki napisał(a):

https://www.youtu.../watch?v=Pje4z1zwkIY polecam dla ludzi którzy nic  nie wygrali w aktimelu emotka

http://www.bezkanalu.pl/
0 0

falus

Cytuj wiadomość#6295845 niedziela, 4 grudzień 2016, 21:14:57
mysz-s napisał(a):

falus napisał(a):

Napisałem do nich @ zobaczymy co odpiszą. Pierwszy raz mi się takie coś zdażyło że nie idzie wysłać.

wczoraj po południu wysłało normalnie a dzisiaj wszystko tak samo i tez nie idzie wysłać 

Dziś sprawdzałem u szwagra i u niego idzie wysłać, tylko u niego jest opcja wybierania daty urodzin a u mnie ręcznie trzeba wpisywać dlatego nie chce mi wysłać zgłoszenia.
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6295846 niedziela, 4 grudzień 2016, 21:16:25
szaradzista1 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

co macie napisane na paragonie C4 blendandmed?

kupiłam te dwie różne pasty z regulaminu, a nazwa ta sama jest

Też mam to samo niestety ;/

Sprawdziłem, mam tak samo, dwie różne pasty kupione, a opisane na paragonie jako te same.

A ja juz w myslach zjechalam kasjerke ze wbila 2x to samo.... oczywiscie zauwazylam to dosc niedawno...
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6295847 niedziela, 4 grudzień 2016, 21:16:43
Loteria "Wypasione" - 35 moich zgłoszeń i wszystkie pudła. Puszczam o różnych porach dnia i nocy - zawsze: "graj dalej". Macie podobnie, czy to tylko mój brak szczęścia?... emotka
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6295851 niedziela, 4 grudzień 2016, 21:20:08
falus napisał(a):

mysz-s napisał(a):

falus napisał(a):

Napisałem do nich @ zobaczymy co odpiszą. Pierwszy raz mi się takie coś zdażyło że nie idzie wysłać.

wczoraj po południu wysłało normalnie a dzisiaj wszystko tak samo i tez nie idzie wysłać 

Dziś sprawdzałem u szwagra i u niego idzie wysłać, tylko u niego jest opcja wybierania daty urodzin a u mnie ręcznie trzeba wpisywać dlatego nie chce mi wysłać zgłoszenia.

Przed chwilą wysyłałam, u mnie była opcja wybierania daty urodzin i bez problemu przeszło. 
0 0

falus

Cytuj wiadomość#6295853 niedziela, 4 grudzień 2016, 21:23:57
migi napisał(a):

falus napisał(a):

mysz-s napisał(a):

falus napisał(a):

Przed chwilą wysyłałam, u mnie była opcja wybierania daty urodzin i bez problemu przeszło. 

No właśnie jak jest ta opcja to idzie jak nie ma to nie idzie - sprawdzałem to na dwóch kompach i na dwóch telefonach - okazało się , że tylko z jednego telefonu jest taka opcja.
0 0