Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 3904 3905 3906 3907 3908 39093910 3911 3912 3913 3914 > >> >|

magalan83

Cytuj wiadomość#6321966 wtorek, 14 lutego 2017, 22:22:33
violka88 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Mleko Wypasione - czy auto już znalazło swojego właściciela? emotka
Nie wiem czy mam się pozbywać opakowań czy jeszcze trzymać  emotka

trzeba jeszcze trzymać (do 9 marca) , bo ciągle trwa weryfikacja laureatów na ich FB są takie informacje emotka

Dzięki wielkie za odpowiedź emotka   emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6321971 wtorek, 14 lutego 2017, 22:40:48
madzia1-s napisał(a):

eskel napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy w tej nowej loterii Heinekena piwa są oznaczone konkursem? czy obojętnie jakiego Heinekena sie wezmie?
https://heineken.com.pl/#start

Bo te co przychodzily wygrane z grudnia tez miały kody pod kapslami.... 

Dobre pytanie - jak tylko bede w domu to sprawdzę emotka

Właśnie sprawdziłam, kody z Heinekenow wygranych w grudniu m0zna rejestrowac w nowej loterii 

U mnie na stronie zgłoszeniowej przeszły ale na potwierdzeniu w @ mam podany kod  i dopisek " niezarejestrowany (brak takiego kodu)" emotka a wpisywany poprawnie
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6321988 wtorek, 14 lutego 2017, 23:23:04
koniczynka123 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

eskel napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy w tej nowej loterii Heinekena piwa są oznaczone konkursem? czy obojętnie jakiego Heinekena sie wezmie?

Właśnie sprawdziłam, kody z Heinekenow wygranych w grudniu m0zna rejestrowac w nowej loterii 

U mnie na stronie zgłoszeniowej przeszły ale na potwierdzeniu w @ mam podany kod  i dopisek " niezarejestrowany (brak takiego kodu)" emotka a wpisywany poprawnie

ja mam w mailu kod zarejestrowany poprawnie
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6321998 środa, 15 lutego 2017, 00:42:51
Czy w loterii play, sprawdzają podane dane z tymi , na ktore jest zarejestrowana karta?
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6322008 środa, 15 lutego 2017, 06:24:54
agicho napisał(a):

kajeczka napisał(a):

agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

https://www.faceb...p;type=3&theater

i kolejne kartonowe szaleństwo a swoją drogą jak straszną trzeba mieć facjatę, że wybór padł na karton

kartony zniknęły  emotka

eee..ja wciąż widzę "panią Teresę" emotka

To come back - Terasa z kartonem  https://www.faceb...p;type=3&theater
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6322010 środa, 15 lutego 2017, 06:43:25
madzia1-s napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

eskel napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

eskel napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

A ja znalazłam coś takiego w regulaminie pkt 1.6
Okres sprzedaży promocyjnej dalej zwany „Okresem Sprzedaży  Promocyjnej” trwa   od 14.02.2017   roku   do   10.05.2017 roku. Organizator zastrzega  sobie  możliwość  istnienia  na  rynku  Produktów  w  innym  terminie  niż  Okres Sprzedaży Promocyjnej.Zakup Produktów przed lub po Okresie Sprzedaży Promocyjnej nie uprawnia do udziału w Loterii.
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6322013 środa, 15 lutego 2017, 07:54:13
Z jakiego dnia informowali  ostatnio z Monte?
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6322014 środa, 15 lutego 2017, 08:02:54
agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

kajeczka napisał(a):

agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

i kolejne kartonowe szaleństwo a swoją drogą jak straszną trzeba mieć facjatę, że wybór padł na karton

kartony zniknęły  emotka

eee..ja wciąż widzę "panią Teresę" emotka

A o co chodzi z tymi butami? emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6322016 środa, 15 lutego 2017, 08:09:41
Czy ktoś jeszcze czeka na młynek z Kamisa?
Prawie miesiąc temu napisali, że nadal weryfikują laureatów i w razie braków będą się kontaktować mailowo, ale dziwi mnie to, że zaczęli wysyłać już standy...
Chyba muszę się pogodzić z tym, że go nie dostanę, chociaż trochę mi przykro, bo to moja pierwsza i jedyna wygrana w loterii... emotka
0 0

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6322017 środa, 15 lutego 2017, 08:12:29
sydariameki napisał(a):

Z jakiego dnia informowali  ostatnio z Monte?

Monte wysłało maile o dziennych z całego weekendu, łącznie z niedzielą. Nie wiem jak z konsolami, ale chyba dzisiaj dopiero będą informować. 
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6322022 środa, 15 lutego 2017, 08:43:42
paula9891 napisał(a):

agicho napisał(a):

A o co chodzi z tymi butami? emotka

pewnie w paincie kartkę nakleiła a butów nie zasłoniła / inny konkurs?/  może miała ananasy jakieś wkleić? nie wiem co ma but do cukierków, nie wiem co autorka miała na myśli,aż się boję rozkminiać emotka emotka

moniazr

Cytuj wiadomość#6322028 środa, 15 lutego 2017, 09:08:33
paula9891 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na młynek z Kamisa?
Prawie miesiąc temu napisali, że nadal weryfikują laureatów i w razie braków będą się kontaktować mailowo, ale dziwi mnie to, że zaczęli wysyłać już standy...
Chyba muszę się pogodzić z tym, że go nie dostanę, chociaż trochę mi przykro, bo to moja pierwsza i jedyna wygrana w loterii... emotka

Napisz do nich. Ja też długo czekałam na nóź. Wysłałam im ksero paragonu, bo oryginału już nie miałam i bałam się, że może go nie uwzględnili. Odpisali, że wszystko się zgadza i wkrótce wysłali nagrodę. Może przey tak dużej ilości nagród gubią się w tych papierach.
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6322033 środa, 15 lutego 2017, 09:21:49
moniazr napisał(a):

paula9891 napisał(a): Czy ktoś jeszcze czeka na młynek z Kamisa?

Napisz do nich. Ja też długo czekałam na nóź. Wysłałam im ksero paragonu, bo oryginału już nie miałam i bałam się, że może go nie uwzględnili. Odpisali, że wszystko się zgadza i wkrótce wysłali nagrodę. Może przey tak dużej ilości nagród gubią się w tych papierach.

No właśnie jak do nich pisałam, to odpisali, że nadal weryfikują, ale spróbuję jeszcze raz. Dziękuję emotka
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6322062 środa, 15 lutego 2017, 10:23:58
jak dobrze, że Tekturowa mnie na fb zablokowała, wreszcie widzę więcej i lepiej  emotka  
a ten pomysł z kartonami to chyba z "M jak miłość" wzięła  emotka

picola

Cytuj wiadomość#6322068 środa, 15 lutego 2017, 10:30:54
To jest wątek "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" a nie "obgadywanie konkursowiczów". Nie znam tej dziewczyny, ale jestem zmęczona osmarowywaniem jej przy każdej okazji. 
A żeby było na temat: czy ktoś zna tę agencję, która robi konkurs Wedla w ITM? Robili już jakieś konkursy?

agicho

Cytuj wiadomość#6322070 środa, 15 lutego 2017, 10:35:33
picola napisał(a):

To jest wątek "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" a nie "obgadywanie konkursowiczów". Nie znam tej dziewczyny, ale jestem zmęczona osmarowywaniem jej przy każdej okazji. 
A żeby było na temat: czy ktoś zna tę agencję, która robi konkurs Wedla w ITM? Robili już jakieś konkursy?

No to "dyskutujemy" a,że  w każdym konkursie karton - takie życie, debatujemy nad fenomenem kartonów.

kajeczka

Cytuj wiadomość#6322072 środa, 15 lutego 2017, 10:37:55
picola napisał(a):

W odpowiednim wątku wyrażamy swoje zdanie na konkursowy temat - wolno nam. A skoro to obgadywanie, to obgadujemy również inne prace. Jak to jest, że co jakiś czas ktoś (niebędący adminem) próbuje robić tu na siłę porządek ?
Zwyczajnie i po ludzku mam swoje zdanie i nie proponuję opuszczenia wątku innym konkursowiczom, bo mają je odmienne. 

picola

Cytuj wiadomość#6322079 środa, 15 lutego 2017, 10:47:33
kajeczka napisał(a):

picola napisał(a):

W odpowiednim wątku wyrażamy swoje zdanie na konkursowy temat - wolno nam. A skoro to obgadywanie, to obgadujemy również inne prace. Jak to jest, że co jakiś czas ktoś (niebędący adminem) próbuje robić tu na siłę porządek ?
Zwyczajnie i po ludzku mam swoje zdanie i nie proponuję opuszczenia wątku innym konkursowiczom, bo mają je odmienne. 

Odczytujesz coś, czego nie napisałam. Nie próbuję być adminem i nic nikomu nie proponuję. Mam prawo być znużona niektórymi wpisami i chyba też mogę o tym napisać?
canti0, mia 0

Gość

Cytuj wiadomość#6322080 środa, 15 lutego 2017, 10:48:33
A mi osobiście nie przeszkadza to, że ktoś wsadza sobie pudło czy karton na twarz skoro wstydzi się siebie. Tylko jak już ktoś ma jakis pomysł na siebie to niech będą to zdjęcia dobre jakościowo, pudła ładnie oklejone a nie zrobione w paint. Nie rozmazane na których nie widac nawet dobrze co pisze na kartce.

Przepraszam ale przykre jest przegrać z taką pracą... bo pogodzić się z porażką można jeżeli przegrywa się z czymś ładnym a nie z tym co nie jest ani ładne ani kreatywne ani dobre jakościowo...

kajeczka

Cytuj wiadomość#6322081 środa, 15 lutego 2017, 10:52:22
picola napisał(a):

Odczytujesz coś, czego nie napisałam. Nie próbuję być adminem i nic nikomu nie proponuję. Mam prawo być znużona niektórymi wpisami i chyba też mogę o tym napisać?

Przypominanie komuś, jaki to wątek jest jednoznaczne. Jak jesteś znużona, to nie czytaj wszystkich postów - ja zrobię tak samo  emotka  
|< << < 3904 3905 3906 3907 3908 39093910 3911 3912 3913 3914 > >> >|