Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 3908 3909 3910 3911 3912 39133914 3915 3916 3917 3918 > >> >|

klaryska

Cytuj wiadomość#6322993 piątek, 17 lutego 2017, 12:15:31
magdalena-1989 napisał(a):

olimpica83 napisał(a):

yreks napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

czeko napisał(a):

falus napisał(a):

falus napisał(a):

gocha542 napisał(a):

falus napisał(a):

Czy wszyscy dostali stojaki z kamis ? Bo dużo osób się chwaliło a do mnie nie dotarły.

jeszcze czekam  emotka

A już myślałem, że tylko ja.

Ale się teraz wkurzyłem  emotka  Wczoraj napisałem do Albedo zapytanie na temat odbioru nagrody. A oni odpisali, że nie dostali wszystkich dokumentów  emotka  Zawsze sprawdzam 3 razy zanim zamknę kopertę, czy jest wszystko w środku. Nawet żona sprawdzała. Co zrobić z takim fantem ? Pisać reklamację czy co ?

U mnie podobna sytuacja.. okazało się, że jednego paragonu nie dołączyłam.

Już są wyniki na stronie
Coś mało tych standów na 2500 nagród emotka

A jak z regulaminem ? ktoś wie do kiedy mają czas na wysylke?

Ja też czekam, a na liście jestem, może zależy od tego kiedy przesyłka do nich doszła, bo od razu nie wysłałam.

Ja jeden dostałam(jestem na liście), czekam na drugi od narzeczonego- niestety nie ma go na liście.. Wysłane w tym samym czasie.. Czekam cierpliwie.. 

Ja też w styczniu dane odesłałam 10 - ego a przesyłki nie ma
0 0

falus

Cytuj wiadomość#6322997 piątek, 17 lutego 2017, 12:21:21
klaryska napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

olimpica83 napisał(a):

yreks napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

czeko napisał(a):

falus napisał(a):

falus napisał(a):

gocha542 napisał(a):

falus napisał(a):

Czy wszyscy dostali stojaki z kamis ? Bo dużo osób się chwaliło a do mnie nie dotarły.

jeszcze czekam  emotka

A już myślałem, że tylko ja.

Ale się teraz wkurzyłem  emotka  Wczoraj napisałem do Albedo zapytanie na temat odbioru nagrody. A oni odpisali, że nie dostali wszystkich dokumentów  emotka  Zawsze sprawdzam 3 razy zanim zamknę kopertę, czy jest wszystko w środku. Nawet żona sprawdzała. Co zrobić z takim fantem ? Pisać reklamację czy co ?

U mnie podobna sytuacja.. okazało się, że jednego paragonu nie dołączyłam.

Już są wyniki na stronie
Coś mało tych standów na 2500 nagród emotka

A jak z regulaminem ? ktoś wie do kiedy mają czas na wysylke?

Ja też czekam, a na liście jestem, może zależy od tego kiedy przesyłka do nich doszła, bo od razu nie wysłałam.

Ja jeden dostałam(jestem na liście), czekam na drugi od narzeczonego- niestety nie ma go na liście.. Wysłane w tym samym czasie.. Czekam cierpliwie.. 

A do mnie napisali, że mój polecony nie dotarł. Na szczęście mam potwierdzenie nadania i sprawdzałem na emonitoringu, że polecony dotarł  emotka . Zobaczymy co dalej mi napiszą. Coś czuję, że mogę się pożegnać z tymi stojakami  emotka  a tak się na nie cieszyłem  emotka
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6322999 piątek, 17 lutego 2017, 12:29:42
klaryska napisał(a):

Dość szybko odpisują. Mi odpowiedzieli ,że dziś wysyłka wychodzi od nich.
0 0

klaryska

Cytuj wiadomość#6323001 piątek, 17 lutego 2017, 12:32:00
agicho napisał(a):

klaryska napisał(a):

Dość szybko odpisują. Mi odpowiedzieli ,że dziś wysyłka wychodzi od nich.

Dzięki właśnie też napisałam do nich
0 0

pakowa

Cytuj wiadomość#6323028 piątek, 17 lutego 2017, 13:22:45
loteria makaszymanowska.pl
1.czy wysyłając zgłoszenia w każdym etapie 1 uczestnik może wygrać nagrodę czy to już jest nie możliwe w późniejszych etapach?
2. wysyłając wiele zgłoszeń na 1 osobę w 1 etapie można wygrać więcej niż 1 raz?

Nie mogę się doczytać w regulamine... emotka
0 0

mellowfruit

Cytuj wiadomość#6323065 piątek, 17 lutego 2017, 14:27:57
Jestem rozczarowana wynikami z Itaki. Było tyle świetnych propozycji, a wygrały po prostu zwykłe, ładne. Szkoda.

Gość

Cytuj wiadomość#6323066 piątek, 17 lutego 2017, 14:28:31
mellowfruit napisał(a):

Jestem rozczarowana wynikami z Itaki. Było tyle świetnych propozycji, a wygrały po prostu zwykłe, ładne. Szkoda.

jeszcze wyróznienia powinny być
0 0

mellowfruit

Cytuj wiadomość#6323067 piątek, 17 lutego 2017, 14:33:04
poprostuanette napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

a ktoż liczy na wyróżnienia... wszyscy mieli chętkę na wycieczki emotka  książki to pikuś
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6323069 piątek, 17 lutego 2017, 14:37:25
mellowfruit napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

a ktoż liczy na wyróżnienia... wszyscy mieli chętkę na wycieczki emotka  książki to pikuś

ja liczyłam po cichu emotka  

Ale ewidentnie poszli w zdjęcia jendego typu. Jasne tło, mało dodatkó podróżniczych. Danie 

Zdjęcia bardzo dobre jakościowo, wręcz bym powiedziała, że 2 zdjecie typowo do gazety emotka

bibeck

Cytuj wiadomość#6323073 piątek, 17 lutego 2017, 14:47:58
mellowfruit napisał(a):

Najpierw wysłałem fotkę na konkurs, a dopiero później doczytałem kto będzie w jury i już wiedziałem, że nie mam szans. Po prostu Oni nie mogli wybrać nic innego. Szukali dania, po prostu dania, bez przebierańców, pomysłowych dodatków, loga "Itaki" itp... Co innego gdyby to ktoś z "Itaki" wybierał. Takie są moje odczucia.
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6323077 piątek, 17 lutego 2017, 14:52:21
bibeck napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Najpierw wysłałem fotkę na konkurs, a dopiero później doczytałem kto będzie w jury i już wiedziałem, że nie mam szans. Po prostu Oni nie mogli wybrać nic innego. Szukali dania, po prostu dania, bez przebierańców, pomysłowych dodatków, loga "Itaki" itp... Co innego gdyby to ktoś z "Itaki" wybierał. Takie są moje odczucia.

to dobrze, że wygrały dania emotka nie wygrałam, ale jestem szczęśliwa, że wygrały po prostu dania, a nie "teatrzyk dookoła' emotka

bibeck

Cytuj wiadomość#6323083 piątek, 17 lutego 2017, 14:57:35
mdepfs napisał(a):

bibeck napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

to dobrze, że wygrały dania emotka nie wygrałam, ale jestem szczęśliwa, że wygrały po prostu dania, a nie "teatrzyk dookoła' emotka

Nie przeczę. Tyle że nigdy nie wiadomo jak będzie jury oceniać. Kilkakrotnie wysyłałem zgłoszenia zgodne z tematem (bez udziwnień), a wygrywały zdjęcia niekoniecznie w 100% oddające zadany temat. Piszę tylko, że w tym konkursie po Pani z gazety można było się spodziewać wyboru gazetowych fotek emotka   -
0 0

aniaj93

Cytuj wiadomość#6323103 piątek, 17 lutego 2017, 15:17:00
Jako że to moja pierwsza wygrana w ITM (odkurzacz podręczny dla Superbohaterowie) mam do Was pytanie. Jeśli na paragonie mam napisane proszek do prania muszę iść do marketu po dopisek Lovela tak? Bez problemu dopisuja?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6323104 piątek, 17 lutego 2017, 15:19:32
aniaj93 napisał(a):

Jako że to moja pierwsza wygrana w ITM (odkurzacz podręczny dla Superbohaterowie) mam do Was pytanie. Jeśli na paragonie mam napisane proszek do prania muszę iść do marketu po dopisek Lovela tak? Bez problemu dopisuja?

oo dobre, ja też mam jakiś opis dziwny,ale to konkurs w ITM, więc nie powinni się czepiać?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6323117 piątek, 17 lutego 2017, 15:41:08
monisss napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

oo dobre, ja też mam jakiś opis dziwny,ale to konkurs w ITM, więc nie powinni się czepiać?

Nie emotka

mdepfs

Cytuj wiadomość#6323118 piątek, 17 lutego 2017, 15:43:46
magnus napisał(a):

mdepfs napisał(a):

bibeck napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Popieram  emotka
To co wyprawiają na Fb np w Belvita woła o pomstę do nieba.
zadanie konkursowe - pokaż smaczne śniadanie a tam co widzimy ?
Parasolka fruwa na wietrze, chińczyk skacze z pałeczką do ryżu (ryżu nie widać), miś kwili w krzaczkach, pod kwiatem leży dama, nad woda widać czyjąś stopę no i obowiązkowo dziecko (najlepiej umazane) i sporo innych fajnych prac plastycznych, nawet artyzm w nich widać ale smacznego śniadanka ni huhu emotka emotka

emotka egzakli, więc dla Itaki plus za wyniki emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6323121 piątek, 17 lutego 2017, 15:46:04
DOSTAŁAM MAILA:

Droga Ekspertko!
Zapraszamy do udziału w kampanii jogurtów Activia.
Czy już wiesz, że dystrybucja produktów w tej kampanii będzie inna niż zwykle? Zapraszamy Cię do udziału w promocji konsumenckiej, której zasady są bardzo proste!
  1. Wybierz się do wybranego sklepu na zakupy. 
  2. Kup 10 jogurtów Activia* w terminie od 17.02.2017 r. do 20.02.2017 r.
  3. Zachowaj paragon – na jego podstawie zwrócimy Ci koszt zakupu jogurtów Activia*.
  4. W Twojej Strefie Eksperta znajdziesz formularz do wgrania paragonu.
  5. Czekaj na informacje od nas, czy dostałeś się do kampanii.
i teraz mam pytanko: czy pieniązki za jogurty oddają bez względu na to czy się dostałaś/eś do kampanii?
0 0

aniaj93

Cytuj wiadomość#6323127 piątek, 17 lutego 2017, 15:59:27
edzia21 napisał(a):

monisss napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

Nie emotka

Czyli mówicie że po nic nie iść? I columbit nie będzie robił problemów z wydaniem nagrody?
0 0

xena

Cytuj wiadomość#6323143 piątek, 17 lutego 2017, 16:35:58
moskala22 napisał(a):

DOSTAŁAM MAILA:

Droga Ekspertko!
Zapraszamy do udziału w kampanii jogurtów Activia.
Czy już wiesz, że dystrybucja produktów w tej kampanii będzie inna niż zwykle? Zapraszamy Cię do udziału w promocji konsumenckiej, której zasady są bardzo proste!

1. Wybierz się do wybranego sklepu na zakupy. 
  2. Kup 10 jogurtów Activia* w terminie od 17.02.2017 r. do 20.02.2017 r.
  3. Zachowaj paragon – na jego podstawie zwrócimy Ci koszt zakupu jogurtów Activia*.
  4. W Twojej Strefie Eksperta znajdziesz formularz do wgrania paragonu.
  5. Czekaj na informacje od nas, czy dostałeś się do kampanii.
i teraz mam pytanko: czy pieniązki za jogurty oddają bez względu na to czy się dostałaś/eś do kampanii?

oczywiście, że nie! tylko tym, którzy dostali się do kampanii więc dopiero po informacji, że bierze się udział w kampanii udajemy się na zakupy:)
mia 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6323176 piątek, 17 lutego 2017, 18:35:49
bruce napisał(a):

Czy może ktoś z Was dostał też wczoraj mail, zachęcający do udziału w konkursie Activii sklepu abc? Jest oczywiście w naszej bazie, mam link:
https://www.e-kon...bc.html#.WKceUX9ru0U
lecz ani tam ani w regulaminie nie widzę informacji, wysłanych mi we wspomnianym mial'u: że można kupić tylko jedno dowolne opakowanie Activii i - że odpowiedź na pytanie konkursowe wystarczy wysłać mial'em (niekoniecznie: SMS-em)? emotka

w moim mailu jest napisane że 2 produkty trzeba kupić ale rzeczywiście, że odpowiedź można wysłać mailem.
bruce 0

|< << < 3908 3909 3910 3911 3912 39133914 3915 3916 3917 3918 > >> >|