Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4062 4063 4064 4065 4066 40674068 4069 4070 4071 4072 > >> >|

violka88

Cytuj wiadomość#6351414 piątek, 28 kwiecień 2017, 17:20:53
no i już późno agencje już chyba weekendują emotka a nagród trochę było 44 i tylko jedna wpadła na forum emotka
to trochę mało. Może po dłuuuugggim weekendzie zaczną informacje
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6351415 piątek, 28 kwiecień 2017, 17:25:16
z  Mlekovity w miejscu ilość produktów -wpisujemy tylko produkty Mlekovity ? Mam duży paragon z innymi produktami i kupione 1 mleko - czyli wpisuje 1?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6351417 piątek, 28 kwiecień 2017, 17:26:08
Monika11 napisał(a):

z  Mlekovity w miejscu ilość produktów -wpisujemy tylko produkty Mlekovity ? Mam duży paragon z innymi produktami i kupione 1 mleko - czyli wpisuje 1?

Tak emotka .

gwizdor

Cytuj wiadomość#6351418 piątek, 28 kwiecień 2017, 17:26:35
Czy z pociąg do nagród przychodzi jakieś potwierdzenie otrzymania danych przez nich ?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6351419 piątek, 28 kwiecień 2017, 17:27:45
mczarna napisał(a):

violka88 napisał(a):

jak z schauny informują o walizkach??? z których dni????

Też mnie to ciekawi,bo najłatwiej się wpisać w MDW ale już zamieścić info czy dzwonią, z jakiego numeru to już problem...Tym bardziej,że dziś miało być losowanie + 2 dni robocze na poinformowanie...

Ponoć dzwonią  z numeru 61.... , ale nie wiem z jakich dni
0 0

kamil17

Cytuj wiadomość#6351479 piątek, 28 kwiecień 2017, 19:38:05
kupiłem w Auchan jogurty pitne Mlekovity i jest opis na paragonie "Jogurt polski owoce" czy myślicie że mi to uznają ?? mają taki punkt w regulaminie :

"zawiera nazwę (rodzaj) towaru, tj. słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczył Produktu/ów, bądź też widnieje nanim inne oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktu/ów. Jeśli na paragonie fi skalnym nie widnieje słowo
lub skrót pozwalające stwierdzić zakup Produktów Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w Sklepie, iż paragon fi skalny potwierdza
zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka Sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu);"

ale w sumie "jogurt polski" nazywa tylko mlekovita, kody kreskowe mam więc chyba nie będzie problemu . . ??
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6351509 piątek, 28 kwiecień 2017, 22:23:02
kamil17 napisał(a):

kupiłem w Auchan jogurty pitne Mlekovity i jest opis na paragonie "Jogurt polski owoce" czy myślicie że mi to uznają ?? mają taki punkt w regulaminie :

"zawiera nazwę (rodzaj) towaru, tj. słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczył Produktu/ów, bądź też widnieje nanim inne oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktu/ów. Jeśli na paragonie fi skalnym nie widnieje słowo
lub skrót pozwalające stwierdzić zakup Produktów Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w Sklepie, iż paragon fi skalny potwierdza
zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka Sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu);"

ale w sumie "jogurt polski" nazywa tylko mlekovita, kody kreskowe mam więc chyba nie będzie problemu . . ??

Moim zdaniem tak. Ja zgłaszałam takie paragony. Wydaje mi się, że określenie "jogurt polski" jest wystarczające by stwierdzić, że to ich produkt.
0 0

Karolcia90

Cytuj wiadomość#6351563 sobota, 29 kwiecień 2017, 11:46:58
mysz-s napisał(a):

grocz napisał(a):

Czy ktoś bawi się jeszcze w wiejskie ziemniaczki  emotka ? Nasz forumowy highscore to chyba 25 i załapał się na chrupki.

toż to szok  emotka  31 jeden odgadniętych rebusów i nawet chipsów nie ma

25 i chrupki? Mogłam się za to wcześniej zabrać...Mój najlepszy wynik w przedostatnim etapie: 43. I nic... Grałam w to mnóstwo razy, ale
zarejestrowałam tylko 3 paragony. To na czym się rozwiązuje i na jakiej
jakości internetu też ma znaczenie. Mi najlepiej wychodziło to na
tablecie. Wyuczyłam się odpowiedzi, bo można znaleźć je na necie.
Rozwiązałam zaraz po północy, żeby mieć większe szanse i byłam pewna, że
chociaż planszówka mi się trafi...Trochę śmiem wątpić, że uczciwie
można uzyskać lepszy wynik bo zapieprzałam jak mały motorek klikając w
każdą literkę...Szkoda zmarnowanego czasu...Mogliby po zakończeniu
konkursu przy nazwiskach podać wynik. Ta ciekawość mnie zżera...

mirai

Cytuj wiadomość#6351564 sobota, 29 kwiecień 2017, 11:47:30
barcza napisał(a):

Raffaello czy tutaj  jakaś magia,  wcześniej widziałam w wynikach inicjały i początek nr tela w laureatach auta a teraz nie ma nic zero laureatów

W tej loterii wszystko jest "magiczne". Od kilku dni staram się wpisać kilka kodów, ale albo pojawia się informacja, że kod jest źle wpisany, albo w ogóle po wpisaniu nie można zgłoszenia wysłać. Ta loteria to totalna porażka... emotka .
0 0

nique

Cytuj wiadomość#6351570 sobota, 29 kwiecień 2017, 13:05:22
gwizdor napisał(a):

Czy z pociąg do nagród przychodzi jakieś potwierdzenie otrzymania danych przez nich ?

mnie się udało wysłać dane za trzecim razem i nie przyszło żadne potwierdzenie od nich. Też mnie ciekawi, czy przychodzą jakieś informacje o dotarciu danych...
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6351573 sobota, 29 kwiecień 2017, 13:20:50
nique napisał(a):

gwizdor napisał(a):

mnie się udało wysłać dane za trzecim razem i nie przyszło żadne potwierdzenie od nich. Też mnie ciekawi, czy przychodzą jakieś informacje o dotarciu danych...

ja dostałam ,ale poprosiłam o to ze względu na problem z wysyłką danych ( maile mi wracały )
napisałam na ich inny email  konkurs@bm.pl 

violka88

Cytuj wiadomość#6351575 sobota, 29 kwiecień 2017, 13:24:37
@@[email protected] napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Moim zdaniem tak. Ja zgłaszałam takie paragony. Wydaje mi się, że określenie "jogurt polski" jest wystarczające by stwierdzić, że to ich produkt.

w kaufland i leclerc też jest taki zapis na paragonie - więc myślę że uznają emotka  tylko jeszcze trzeba wygrać, a z tym u mnie będzie problem....
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6351578 sobota, 29 kwiecień 2017, 14:02:43
mirai napisał(a):

barcza napisał(a):

Raffaello czy tutaj  jakaś magia,  wcześniej widziałam w wynikach inicjały i początek nr tela w laureatach auta a teraz nie ma nic zero laureatów

W tej loterii wszystko jest "magiczne". Od kilku dni staram się wpisać kilka kodów, ale albo pojawia się informacja, że kod jest źle wpisany, albo w ogóle po wpisaniu nie można zgłoszenia wysłać. Ta loteria to totalna porażka... emotka .

myślałam ,ze tylko ja mam ten problem został mi 1 kod i też mam takie informacje jak u Ciebiei
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6351589 sobota, 29 kwiecień 2017, 15:16:34
barcza napisał(a):

mirai napisał(a):

barcza napisał(a): Raffaello czy tutaj  jakaś magia,  wcześniej widziałam w wynikach inicjały i początek nr tela w laureatach auta a teraz nie ma nic zero laureatów

myślałam ,ze tylko ja mam ten problem został mi 1 kod i też mam takie informacje jak u Ciebiei

Spróbujecie zapytać o rozwiązanie problemu przez formularz kontaktowy na stronie. Mi (dzisiaj) odpisali w ciągu godziny, co prawda w innej sprawie, ale b.szybko.
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6351638 sobota, 29 kwiecień 2017, 23:12:36
czy ktoś ma też problem z wysłaniem zgłoszenia n loterię heineken Tesco ? ciągle pojawia się komunikat błąd weryfikacji ...próbowałam na 2 przeglądarkach  i na telefonie i to samo 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6351654 niedziela, 30 kwiecień 2017, 00:37:13
Czy ktoś zgłaszał wczoraj kod na loterię heinekena ? Wysłałam około 22-ej i do tej pory nie mam potwierdzenia.... Zawsze przychodziło od razu na e-maila, że kod został zarejestrowany poprawnie/lub nie... emotka
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6351663 niedziela, 30 kwiecień 2017, 07:25:32
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś zgłaszał wczoraj kod na loterię heinekena ? Wysłałam około 22-ej i do tej pory nie mam potwierdzenia.... Zawsze przychodziło od razu na e-maila, że kod został zarejestrowany poprawnie/lub nie... emotka

wczoraj nie było potwierdzeń,nie wiem czemu
0 0

arabela79

Cytuj wiadomość#6351666 niedziela, 30 kwiecień 2017, 09:15:32
gosia16 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dziś też brak potwierdzeń na WP.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6351667 niedziela, 30 kwiecień 2017, 09:23:20
arabela79 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dziś też brak potwierdzeń na WP.

na gmailu również brak
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6351681 niedziela, 30 kwiecień 2017, 11:34:00
chciałam wysłać zgłoszenie na indykpol -filmik ..niestety film jest za ciężki ...zna ktoś szybki i łatwy sposób jak zmniejszyć wagę filmiku 
0 0
|< << < 4062 4063 4064 4065 4066 40674068 4069 4070 4071 4072 > >> >|