Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mirai

Cytuj wiadomość#6358143 sobota, 20 maj 2017, 08:44:10
bajdeq94 napisał(a):

Dostał ktoś w końcu jakieś info z I etapu Surfa w C4? wyniki 10.05 + 7 dnia na powiadomienie już minęły....

Chyba nikt - sam już pytałem się o to na forum. W temacie Surf - Smolar bardzo się ociąga z wynikami... emotka .
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6358148 sobota, 20 maj 2017, 10:06:46
aaagusia napisał(a):

Po wyborze atrakcji z wyjatkowyprezent.pl pojawił mi się komunikat,ze atrakcja musi być zarezerwowana na 28dni przed końcem vouchera. Czy ktoś to sprawdzał na innych takich voucherach? Ciężko mi ustalić na tyle dni wcześniej,jaki dzień będę miała wolny emotka  Te vouchery z Garniera sa ważne do 1 lipca,wiec Max na początku czerwca muszę się określić,zeby skorzystać na koniec miesiaca

Też tak miałam. W regulaminie jest takie wyjaśnienie:
TERMIN REZERWACJI – jest to ostatni dzień z OKRESU WAŻNOŚCI VOUCHERA, w którym możliwe jest dokonanie REZERWACJI. 28 dzień przed upływem OKRESU
WAŻNOŚCI VOUCHERA jest ostatnim dniem, w którym możliwe jest dokonanie
REZERWACJI. Jeżeli OBDAROWANY dokona REZEREWACJI PREZENTU przed upływem
TERMINU REZERWACJI, to CGB gwarantuje, że jego PREZENT zostanie
zrealizowany w najbliższym dostępnym terminie, nawet jeżeli OKRES
WAŻNOŚCI VOUCHERA upłynie. Po TERMINIE REZERWACJI, a przed upływem
OKRESU WAŻNOŚCI VOUCHERA REZERWACJA będzie możliwa w miarę dostępności
miejsc. CGB zobowiązuje się dołożyć starań, aby do REALIZACJI PREZENTU
doszło, ale nie gwarantuje tego.

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6358161 sobota, 20 maj 2017, 12:28:23
Czy do konkursu Kasztelana w Carrefour mogę kupić czteropak - jako 4 sztuki piwa, czy ten czteropak zostanie potraktowany przez Smolar jako 1 produkt?
0 0

aneczka128

Cytuj wiadomość#6358163 sobota, 20 maj 2017, 12:47:58
angellisia napisał(a):

Również proszę o pomoc w konkursie syoss

ja również proszę o pomoc z odpowiedziami 
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6358165 sobota, 20 maj 2017, 13:12:56
Traktuje po ludzku (dopiero by bylo jakby nie traktowal!), czyli 4-pak = 4 sztuki piwa (a nie jako 1). 

pink086

Cytuj wiadomość#6358172 sobota, 20 maj 2017, 15:14:11
aneczka128 napisał(a):

angellisia napisał(a):

ja też mogę posprawdzać odpowiedzi:)
0 0

Pitach

Cytuj wiadomość#6358184 sobota, 20 maj 2017, 16:21:58
pink086 napisał(a):

aneczka128 napisał(a):

angellisia napisał(a):

Jak wszyscy,to i ja emotka
0 0

pakowa

Cytuj wiadomość#6358186 sobota, 20 maj 2017, 16:29:50
Pitach napisał(a):

pink086 napisał(a):

aneczka128 napisał(a):

angellisia napisał(a):

Jak wszyscy,to i ja emotka

też poproszę o pomoc z odpowiedziami emotka
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6358191 sobota, 20 maj 2017, 17:06:44
wrrrryyy napisał(a):

andii napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Czy do konkursu Kasztelana w Carrefour mogę kupić czteropak - jako 4 sztuki piwa, czy ten czteropak zostanie potraktowany przez Smolar jako 1 produkt?

Zakup promocyjny – każdy jednorazowy zakup minimum czterech sztuk piwa markiKasztelan Niepasteryzowane i/lub Kasztelan Pszeniczne Niepasteryzowane (w niniejszym
konkursie biorą udział puszki, butelki i czteropaki według dowolnego wyboru uczestnika). emotka

Tak, czytałem. Tylko nie wiem jak Smolar traktuje czteropaki- jako cztery produkty, czy jako jeden.
Kilka razy robili już podobne konkursy, wiec może ktoś wie emotka

ja kupiłam czteropak emotka
0 0

kamil17

Cytuj wiadomość#6358198 sobota, 20 maj 2017, 18:26:31
mam pytanko do osób które wygrały kiedyś cokolwiek w konkursie Biedronki tym co się kupuje pasty colgate albo coś z palmolive, jakie mniej więcej hasełka wygrywały oczywiście nie chce wiedzieć dokładnie ale mniej więcej czy rymowanka czy jakieś "podlizywanie" nie wiem , tyle razy wysyłałem i nigdy nic nie wygrałem  emotka emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6358199 sobota, 20 maj 2017, 18:32:39
kamil17 napisał(a):

mam pytanko do osób które wygrały kiedyś cokolwiek w konkursie Biedronki tym co się kupuje pasty colgate albo coś z palmolive, jakie mniej więcej hasełka wygrywały oczywiście nie chce wiedzieć dokładnie ale mniej więcej czy rymowanka czy jakieś "podlizywanie" nie wiem , tyle razy wysyłałem i nigdy nic nie wygrałem  emotka emotka

Rymowanki

kamil17

Cytuj wiadomość#6358200 sobota, 20 maj 2017, 18:34:24
agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Rymowanki

dzięki emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6358201 sobota, 20 maj 2017, 18:35:10
kamil17 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Rymowanki

dzięki emotka

Prozą również można wygrać emotka  to nie ma większego znaczenia. 

kamil17

Cytuj wiadomość#6358202 sobota, 20 maj 2017, 18:42:19
edzia21 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Rymowanki

dzięki emotka

Prozą również można wygrać emotka  to nie ma większego znaczenia. 

kurcze, zawsze mi się wydaje że fajne rzeczy piszę , jak komuś to czytam itp. to mówią że super a nawet jednego zestawu nie mogę wygrać , już mam myśl żeby numer zmienić bo może pechowy emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6358203 sobota, 20 maj 2017, 18:44:14
kamil17 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Rymowanki

dzięki emotka

mnie kiedyś pomogła osoba która dużo wygrywa, dala mi podpowiedź w lays konkurs był na rymowanki . wygrałam wtedy 4 razy po 50zł zmieniając słowa
0 0

kamil17

Cytuj wiadomość#6358204 sobota, 20 maj 2017, 18:48:46
agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Rymowanki

dzięki emotka

mnie kiedyś pomogła osoba która dużo wygrywa, dala mi podpowiedź w lays konkurs był na rymowanki . wygrałam wtedy 4 razy po 50zł zmieniając słowa

no dzięki postaram się myśleć dalej... 
0 0

dzikuska21

Cytuj wiadomość#6358217 sobota, 20 maj 2017, 20:01:13
ze streamline mi też wydaje się że jest cos nie tak i nawet zastanawiałam się czy oni wogole czytają czy bardziej loteria.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6358218 sobota, 20 maj 2017, 20:05:22
Dziś kupowałam w Piotrze i Pawle kawę Nescafe Gold za 20.79 to jeszcze nie tak tragicznie chyba.Mam nadzieję,że ta kawa bierze udział w loterii emotka Tam się podaje numer paragonu ten naprzeciwko daty,tak? Pytam, bo na stronie www tam, gdzie powinien być przykładowy wygląd paragonu, zatrzymuje mi się na wafelek Princessa i nie widzę w całości paragonu.
0 0

dzikuska21

Cytuj wiadomość#6358219 sobota, 20 maj 2017, 20:08:02
cudaczek121 napisał(a):

Dziś kupowałam w Piotrze i Pawle kawę Nescafe Gold za 20.79 to jeszcze nie tak tragicznie chyba.Mam nadzieję,że ta kawa bierze udział w loterii emotka Tam się podaje numer paragonu ten naprzeciwko daty,tak? Pytam, bo na stronie www tam, gdzie powinien być przykładowy wygląd paragonu, zatrzymuje mi się na wafelek Princessa i nie widzę w całości paragonu.

tak standardowo ten po prawej stronie na przeciw daty

mixik

Cytuj wiadomość#6358220 sobota, 20 maj 2017, 20:08:44
cudaczek121 napisał(a):

bierze - TAK
numer paragonu ten naprzeciwko daty,tak
- TAK
powodzenia emotka