szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6393670
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1281
    Z nami od: 16.04.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

Pani odpisała że jeżeli dostarcze paragon z widocznym numerem - nie mogą go odczytać - ja widzę bez problemu. to nagrodę dostanę

Jeśli nie będą chcieli dać Ci nagrody pisz reklamację. Niech oni weryfikują w sklepie czy paragon był prawdziwy. Chyba to nie jest jakiś wielki problem. Nie jest Twoją winą, że paragon blaknie, jest nieczytelny itp. 
    Liczba plusów to: agakaz2, wiesia30 Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6393675
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1065
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Pani odpisała że jeżeli dostarcze paragon z widocznym numerem - nie mogą go odczytać - ja widzę bez problemu. to nagrodę dostanę

Jeśli nie będą chcieli dać Ci nagrody pisz reklamację. Niech oni weryfikują w sklepie czy paragon był prawdziwy. Chyba to nie jest jakiś wielki problem. Nie jest Twoją winą, że paragon blaknie, jest nieczytelny itp. 

Żabka to prawdziwa zmora w kwestii paragonów. U mnie w większości Żabek kasjerki wydają nieczytelne paragony, które nadają się do kosza. Zwracanie uwagi nic nie daje, bo one i tak nigdy nie wiedzą, co mają robić. Dla kierowników upominanie się o czytelny paragon to jest wydziwianie i robienie problemów. A to ich obowiązek wydać taki paragon. Centrala ma to gdzieś, że ich sklepy źle funkcjonują. Agencje mają to gdzieś, że miejsca, w których organizują konkursy się do tego nie nadają. Z tego, co się orientuję, to za wydawanie nieczytelnych paragonów chyba jest nawet jakaś kara. No, cóż nie pozostaje nic innego jak się zagłębić w tym temacie i kolejnym razem składać skargi gdzieś wyżej, skoro nie można po dobroci i żadna strona nie chce współpracować emotka
    Liczba plusów to: atyde25, izkak, cherry_coke, agakaz2, 29renata, nkba Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6393721
    Mężczyzna luko922

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4822
    Z nami od: 05.08.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Czy to konkurs fotograficzny? emotka

Liczba plusów to: Mysia, ladyinred, ZetZ Liczba minusów to: 0

(PODOBNO) Abonament się opłaca... SERIO?! Sprawdź na Advertising is Exciting emotka
    http://advertisingisexciting.com/podobno-abonament-sie-oplaca-serio-sprawdz/

Cytuj wiadomość #6393735
    Kobieta delvitto

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1137
    Z nami od: 14.03.2014
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

wysłałam na kaufland yasumi 2 wyblaknięte na amen paragony, bez nadziei, że coś z tego będzie. A tu miłe rozczarowanie - otrzymałam @, że jest wszystko dobrze, paragon uznano za właściwy emotka  
    Liczba plusów to: agakaz2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393737
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1254
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

Też kiedyś miałam problem z Żabką emotka  Tak mnie kasjerka wkurzyła, że szok, ale oczywiście wszyscy patrzeli na mnie jak na wariatkę,bo napis "lody" na paragonie nie był dla mnie wystarczający. Poprosiłam ją o pieczątkę i podpis, ale mnie wyśmiała i powiedziała, że jak mi nie pasuje, to mam iść do kierownika, a ona się pod niczym nie podpisze.
    Na pewno na ten podpis chciałam wziąć na nią kredyt  emotka
    Czy oni nie mają obowiązku dokładniej opisywać paragonu? Nawet w małych sklepikach nie ma z tym takiego problemu...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Polecam firmę ze ślicznymi legowiskami dla psów emotka

https://www.facebook.com/yawningpets/?ref=aymt_homepage_panel

Cytuj wiadomość #6393738
    Kobieta renatak0

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2392
    Z nami od: 09.09.2008
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Żabka to prawdziwa zmora w kwestii paragonów. U mnie w większości Żabek kasjerki wydają nieczytelne paragony, które nadają się do kosza. Zwracanie uwagi nic nie daje, bo one i tak nigdy nie wiedzą, co mają robić. Dla kierowników upominanie się o czytelny paragon to jest wydziwianie i robienie problemów. A to ich obowiązek wydać taki paragon. Centrala ma to gdzieś, że ich sklepy źle funkcjonują. Agencje mają to gdzieś, że miejsca, w których organizują konkursy się do tego nie nadają. Z tego, co się orientuję, to za wydawanie nieczytelnych paragonów chyba jest nawet jakaś kara. No, cóż nie pozostaje nic innego jak się zagłębić w tym temacie i kolejnym razem składać skargi gdzieś wyżej, skoro nie można po dobroci i żadna strona nie chce współpracować emotka

Cytuj wiadomość #6393740
    Kobieta renatak0

Ranga numer 4

Powrót do góry

Mi tez nie uznali paragonu,chociaż dla mnie był słabo ale czytelny na skanie 
    Cytuj wiadomość #6393751
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7788
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

renatak0 napisał(a):

zwiększyłaś kontrast w programie graficznym?

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6393754
    Kobieta renatak0

Ranga numer 4

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Nic nie zwiększyłam,normalny skan,nie mam siły sie z nimi wykłócać,od Pani usłyszałam ze "inni konkursowicze"potrafia zabezpieczać paragony" wiec ja tez powinnam 
    Cytuj wiadomość #6393758
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7788
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

renatak0 napisał(a):

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Nic nie zwiększyłam,normalny skan,nie mam siły sie z nimi wykłócać,od Pani usłyszałam ze "inni konkursowicze"potrafia zabezpieczać paragony" wiec ja tez powinnam 

ja zawsze zwiększam, wtedy wszystko widać

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6393759
    Kobieta agniehaha89

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 798
    Z nami od: 08.09.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

renatak0 napisał(a):

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

legenda głosi, że niektórzy konkursowicze trzymają paragony w lodówce w alfabetycznie ustawionych segregatorach 
    Liczba plusów to: malgosia74, agakaz2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393763
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1281
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

agniehaha89 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

legenda głosi, że niektórzy konkursowicze trzymają paragony w lodówce w alfabetycznie ustawionych segregatorach 

Mojemu bratu za czasów studenckich złodzieje włamali się do mieszkania. Niestety nic cennego nie ukradli, bo wszystko miał schowane w zamrażalniku, a tam złodzieje nie zajrzeli. To tak apropo dziwnych rzeczy w lodówce.

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6393766
    Kobieta Agnes

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2068
    Z nami od: 27.10.2004
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

agniehaha89 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

normalnie padłam haha
    nie znałam tej legendy a jest na forum od początku jego istnienia
    Cytuj wiadomość #6393767
    Kobieta -Violka-

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 556
    Z nami od: 26.12.2015

Powrót do góry

Żabkę postraszyć urzędem skarbowym.  
    emotka

ROZPORZĄDZENIE
    MINISTRA GOSPODARKI z dnia 27 sierpnia 2013 r.w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące (DzU 2013 poz 1076) 

§ 10. 1. Kasa musi umożliwiać wydruk paragonu fiskalnego zawierającego:
    (...)
    6) nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację i ewentualnie opis towaru lub usługi stanowiący rozwinięcie tej nazwy;
    (...)
    6. Paragon fiskalny musi być czytelny i zawierać wszystkie dane, o których mowa w ust. 1, pozwalające nabywcy na sprawdzenie prawidłowości dokonanej transakcji.
    Liczba plusów to: paula9891, agakaz2, nkba Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393774
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4194
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

Agnes napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ziolko napisał(a):

renatak0 napisał(a):

normalnie padłam hahanie znałam tej legendy a jest na forum od początku jego istnienia

tak wlasnie kiedys czytalam tu na forum i teraz tez tak robię emotka
    Cytuj wiadomość #6393796
    Kobieta izkak

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 225
    Z nami od: 14.09.2015

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):

Żabkę postraszyć urzędem skarbowym.   emotka

ROZPORZĄDZENIE
    MINISTRA GOSPODARKI z dnia 27 sierpnia 2013 r.w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące (DzU 2013 poz 1076) 

(...)
    6) nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację i ewentualnie opis towaru lub usługi stanowiący rozwinięcie tej nazwy;
    (...)
    6. Paragon fiskalny musi być czytelny i zawierać wszystkie dane, o których mowa w ust. 1, pozwalające nabywcy na sprawdzenie prawidłowości dokonanej transakcji.

To ja w takim razie będę straszyć swojego Groszka  emotka   Kupiłam Blacka - na paragonie "TIGER", a czekolady Wedel = "WAWEL". Nie wspomnę już o ketchupie Pudliszki, który jest opisany jako "ARTYKUŁ SPOŻYWCZY POMIDOROWY"  emotka
    Liczba plusów to: agakaz2, -Violka- Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393799
    Kobieta Halszka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 441
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

izkak napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Żabkę postraszyć urzędem skarbowym.   emotka ROZPORZĄDZENIE

(...)
    (...)

To ja w takim razie będę straszyć swojego Groszka  emotka   Kupiłam Blacka - na paragonie "TIGER", a czekolady Wedel = "WAWEL". Nie wspomnę już o ketchupie Pudliszki, który jest opisany jako "ARTYKUŁ SPOŻYWCZY POMIDOROWY"  emotka

Intermarche powinno zapoznać się z tym zapisem... !!
    Cytuj wiadomość #6393860
    Mężczyzna case

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 16
    Z nami od: 23.08.2017

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):
    aempe napisał(a):

aempe napisał(a):

To chyba powszechna praktyka, ale jaki sens ma następujący sposób przyznawania nagród jak w konkursie Pudliszki, który wygląda następująco:-najlepsze zgłoszenia dnia otrzymują nagrody dnia-jedna osoba nie może wygrać więcej niż jednej nagrody

Wniosek jest taki, że najlepsza nagroda tygodnia i miesiąca nie jest przyznana za najlepsze zgłoszenie w tym okresie, bo najlepsze już otrzymały nagrody dzienne tj. nie opłaca się ich wygrywać, celując wyżej.

Istnieje jeszcze możliwość następującego założenia.
    Komisja uważa, że najlepsze w danym dniu jest zgłoszenie A, ale ono jest tak dobre, że nagrodę dzienną otrzyma zgłoszenie B, bo komisja zakłada, że zgłoszenie A zasługuje na nagrodę tygodnia. Jednak następnego dnia przychodzi zgłoszenie jeszcze lepsze niż A, w związku z czym A pozostaje z niczym, pomimo bycia najlepszym w danym dniu. W związku z powyższym założenie jest nietrafne.
    Takie tam dywagacje.

Miłego dnia.

Można tez przyjąć założenie, że organizator ma wszystko w 4 literach.
    Losuje zgłoszenia i często nawet nie czyta zwycięskich, "najlepszych" zgłoszeń...

Bardzo odważne założenie. Każdy szanujący się organizator, w razie reklamacji, udostępni listę nagrodzonych prac. W metodzie losowej na pewno wśród nich znalazłyby się takie kwiatki jak jednowyrazowe wpisy, rzeczy nie na temat bądź duplikaty.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: maria1980
    Cytuj wiadomość #6393922
    Kobieta poprostuanette

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2514
    Z nami od: 15.06.2006
    Konkursy dodane: 16

Powrót do góry

Zwróciam uwagę że w konkursie Pani dodała zdjęcie z internetu a Pani stwierdzia, że w regulaminie nie widzi punktu wykluczającego zdjęcia z netu emotka
    Cytuj wiadomość #6393924
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 154
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

poprostuanette napisał(a):

Zwróciam uwagę że w konkursie Pani dodała zdjęcie z internetu a Pani stwierdzia, że w regulaminie nie widzi punktu wykluczającego zdjęcia z netu emotka

daj na pw namiary na konkurs i Panią....potrollujemy ją toszkę emotka
    Liczba plusów to: agakaz2, bruce Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.