Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4346 4347 4348 4349 4350 43514352 4353 4354 4355 4356 > >> >|

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6407210 poniedziałek, 25 września 2017, 09:48:34
mirai napisał(a):

Przed chwilą otrzymałem sms z „Poznaj Smak Wygranej” z informacją o przesłanie zdjęcia zgłoszonego paragonu. Czy to oznacza, że jestem laureatem i coś wygrałem emotka . Dzisiaj jest termin I losowania, ale wg regulaminu mają powiadamiać telefonicznie, a nie mailowo. Nie rozumiem... emotka .

Sms to powiadomienie telefoniczne, nie mailowe, wiec chyba wszystko jest oki  emotka
0 0

agusia222

Cytuj wiadomość#6407212 poniedziałek, 25 września 2017, 09:49:46
wrrrryyy napisał(a):

mirai napisał(a):

Przed chwilą otrzymałem sms z „Poznaj Smak Wygranej” z informacją o przesłanie zdjęcia zgłoszonego paragonu. Czy to oznacza, że jestem laureatem i coś wygrałem emotka . Dzisiaj jest termin I losowania, ale wg regulaminu mają powiadamiać telefonicznie, a nie mailowo. Nie rozumiem... emotka .

Sms to powiadomienie telefoniczne, nie mailowe, wiec chyba wszystko jest oki  emotka

szkoda,że nie piszą co się wygrało ;(
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6407213 poniedziałek, 25 września 2017, 09:49:53
Just222 napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanko czy ktoś kojarzy konkurs w ubiegłym roku w abc fotograficzny z snicersami gdzie były do wygrania karty podarunkowe do fotofoker  100zł- właśnie zauważyłam że go zapomniałam zrealizować czy ktoś pamięta do kiedy są ważne?????

Moja jest ważna do 3.11.2017

serdecznie dziekuję emotka czyli jest szansa że nie przepadła
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6407214 poniedziałek, 25 września 2017, 09:51:13
mirai napisał(a):

Wysyłają taki sms jesli nr paragonu im się powtarza, w tamtym tygodniu też rozsyłali. Ja mam np na paragonie wielokrotność wymaganej kwoty(na co zezwala regulamin) więc wysłałam odpowiednią ilość sms. Stąd miałam powielenie numeru. Ewentualnie ktoś wysłał taki sam nr jak ty.
Na pewno to nie jest sms o wygranej!
andii 0

bc14

Cytuj wiadomość#6407218 poniedziałek, 25 września 2017, 09:57:33
a z I etapu juz informowali?
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6407220 poniedziałek, 25 września 2017, 09:59:21
koniczynka123 napisał(a):

mirai napisał(a):

Wysyłają taki sms jesli nr paragonu im się powtarza, w tamtym tygodniu też rozsyłali. Ja mam np na paragonie wielokrotność wymaganej kwoty(na co zezwala regulamin) więc wysłałam odpowiednią ilość sms. Stąd miałam powielenie numeru. Ewentualnie ktoś wysłał taki sam nr jak ty.Na pewno to nie jest sms o wygranej!

Dzięki za informację. Ja wysłałem tylko 1 zgłoszenie z 1 paragonu. Jeżeli faktycznie oni tak wszystkich sprawdzają, to ogłoszenie listy laureatów im się znacznie wydłuży...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6407232 poniedziałek, 25 września 2017, 10:18:37
mirai napisał(a):

mirai napisał(a):

Wysyłają taki sms jesli nr paragonu im się powtarza, w tamtym tygodniu też rozsyłali. Ja mam np na paragonie wielokrotność wymaganej kwoty(na co zezwala regulamin) więc wysłałam odpowiednią ilość sms. Stąd miałam powielenie numeru. Ewentualnie ktoś wysłał taki sam nr jak ty.Na pewno to nie jest sms o wygranej!

Dzięki za informację. Ja wysłałem tylko 1 zgłoszenie z 1 paragonu. Jeżeli faktycznie oni tak wszystkich sprawdzają, to ogłoszenie listy laureatów im się znacznie wydłuży...

znaczy ze będą dobrze sprawdzać emotka  

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6407234 poniedziałek, 25 września 2017, 10:19:39
mirai napisał(a):

mirai napisał(a):

Rozmawiałam ze znajomymi z forum i więcej osób dostało sms właśnie na numer gdzie posłali więcej niż 1 sms więc rozwiązanie konkursu sporo im zajmie. Niepotrzebnie zrobili zapis o wielokrotności zakupów, sami sobie zrobili robote emotka i nam też bo fotki trzeba odesłać w wyznaczonym terminie a nie każdy ma paragon przy sobie
mirai 0

dorota8331

Cytuj wiadomość#6407269 poniedziałek, 25 września 2017, 11:26:27
Dostałam smsa z informacją o wygraniu biletów do multikina z Kinder Bueno i z wrażenia lub zaskoczenia  usunęłam smsa. Czy może mi ktoś napisać na jaki adres odesłać im opakowanie po kinder bueno i paragon? W regulaminie są  3 adresy i się pogubiłam. z góry dziękuję emotka
0 0

marionzzz

Cytuj wiadomość#6407271 poniedziałek, 25 września 2017, 11:34:46
dorota8331 napisał(a):

Dostałam smsa z informacją o wygraniu biletów do multikina z Kinder Bueno i z wrażenia lub zaskoczenia  usunęłam smsa. Czy może mi ktoś napisać na jaki adres odesłać im opakowanie po kinder bueno i paragon? W regulaminie są  3 adresy i się pogubiłam. z góry dziękuję emotka

oświadczenie,paragon i opakowanie  wysłać : Nairobia Sp z o.o. ul. Marconich 11/10 02-954 Warszawa z dopiskiem Noc gwiazd z Kinder Bueno

silvia8

Cytuj wiadomość#6407272 poniedziałek, 25 września 2017, 11:37:55
Czy ktoś widzi wyniki tego konkursu? 
http://www.nick.com.pl/jordan
0 0

jo-anna

Cytuj wiadomość#6407273 poniedziałek, 25 września 2017, 11:38:43
silvia8 napisał(a):

Czy ktoś widzi wyniki tego konkursu? http://www.nick.com.pl/jordan

Mam ten sam problem emotka  

Yustii

Cytuj wiadomość#6407275 poniedziałek, 25 września 2017, 11:43:07
silvia8 napisał(a):

Czy ktoś widzi wyniki tego konkursu? 
http://www.nick.com.pl/jordan

wyłonienie zwycięzców nastąpi do 29.09
ogłoszenie zwycięzców do 6.10
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6407276 poniedziałek, 25 września 2017, 11:45:52
Yustii napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Tak, zgadza się, ale jest w konkursach zakończonych- sprawdź wyniki!
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6407279 poniedziałek, 25 września 2017, 11:51:48

mirai napisał(a):

mirai napisał(a):

Rozmawiałam ze znajomymi z forum i więcej osób dostało sms właśnie na numer gdzie posłali więcej niż 1 sms więc rozwiązanie konkursu sporo im zajmie. Niepotrzebnie zrobili zapis o wielokrotności zakupów, sami sobie zrobili robote emotka i nam też bo fotki trzeba odesłać w wyznaczonym terminie a nie każdy ma paragon przy sobie

to super emotka może będzie wreszcie uczciwie emotka może mam szanse na wygraną przy wysłaniu JEDNEGO zgłoszenia emotka
0 0

basku

Cytuj wiadomość#6407280 poniedziałek, 25 września 2017, 11:53:40
czy w konkursie Wawel komuś udało się wygrać zdjęciem "przerobionym" tzn np. dodany w programie graficznym jakiś napis w chmurce, albo jakiś znaczek, albo jakiś kolaż??może być priv
0 0

Yustii

Cytuj wiadomość#6407281 poniedziałek, 25 września 2017, 11:54:13
silvia8 napisał(a):

Yustii napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Tak, zgadza się, ale jest w konkursach zakończonych- sprawdź wyniki!

widocznie przeniesiony tylko do zakończonych, bo wyników tam nie ma jeszcze

violka88

Cytuj wiadomość#6407283 poniedziałek, 25 września 2017, 11:55:55
marionzzz napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

oświadczenie,paragon i opakowanie  wysłać : Nairobia Sp z o.o. ul. Marconich 11/10 02-954 Warszawa z dopiskiem Noc gwiazd z Kinder Bueno

z którego dnia dziś informują???? emotka

basku

Cytuj wiadomość#6407315 poniedziałek, 25 września 2017, 12:54:15
http://nowosci.lo...revitalift-laser-x3/ @ z tego konkursu, w którym  jest prośba o
Prosimy o przesłanie stosownych danych, które umożliwią nam wysyłkę zwycięskiego zestawu oraz odprowadzenie
podatku od przyznanej nagrody.
 Imię, Nazwisko, Pesel, Numer telefonu, Adres korespondencyjny, Adres Urzędu Skarbowego.

Ktoś się orientuje po co im takie dane, skoro nagrodą są jakieś kremy, które na pewno nie kosztują 700 zl ????
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6407329 poniedziałek, 25 września 2017, 13:59:46
a co ze stroną develey? W ostrej promocji miałam już uzbierane prawie na cały zestaw noży  emotka
Mam nadzieję, że program zostanie jeszcze go grudnia  emotka
0 0

|< << < 4346 4347 4348 4349 4350 43514352 4353 4354 4355 4356 > >> >|