Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4493 4494 4495 4496 4497 44984499 4500 4501 4502 4503 > >> >|

kermit

Cytuj wiadomość#6432948 piątek, 24 listopada 2017, 23:08:56
aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy dzisiaj był rozdany samochód z allegro?

tak, za biały rower miejski emotka

a było do tego jakies ciekawe uzasadnienie? nie mialam jak posluchac...

Jestem dobrze wychowana, umiem przegrywać, ten ktoś może czytać, więc nie skomentuję emotka  Kolejny raz napiszę, że wybiera RMF, to słychać na kilometr!

A oni czytają te nagrodzone zgłoszenia w całości na antenie? Czy tylko streszczają? Bo znaczenie może mieć to jak ktoś napisał, a nie o czym. Jeśli tylko się wspomni, że dla kogoś najlepszym zakupem był rower/aparat/myjka itd. to brzmi to jak brzmi, ale może opisane to było fajnie, dowcipnie czy interesująco?
cb656 0

xpac

Cytuj wiadomość#6432949 piątek, 24 listopada 2017, 23:10:30
mirai napisał(a):

Heineken „Podaruj najlepszy prezent” - czy też macie jak ja, że wpisując życzenia na stronie, pojawia się komunikat: "Niepoprawny format" mimo, iż nie przekroczona jest ilość znaków emotka .

temat omawiany, cofnij się trochę wcześniej lub użyj szukajki emotka
https://www.e-kon...trona/4524/#p6432490
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6432952 piątek, 24 listopada 2017, 23:14:20
tusienka napisał(a):

violka88 napisał(a):

asie90 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Jestem dobrze wychowana, umiem przegrywać, ten ktoś może czytać, więc nie skomentuję emotka  Kolejny raz napiszę, że wybiera RMF, to słychać na kilometr!

mnie interesuje fakt, jak spośród tylu zgłoszeń zwraca czyjąkolwiek uwagę takie nijakie?  emotka

sądzę, że losowanie emotka

Pozwolę się wtrącić i nie zgodzić .Wielokrotnie zostałam nagrodzona przez RMF, również wpadły główne nagrody - nie uważam ,żebym napisała coś banalnego, głupiego czy mugolskiego. RMF po prostu stawia na prostotę , prawdę . Nigdy przenigdy nie wygrałam tam jakimiś poetyckimi , epickimi tekstami. I pisząc pełen jadu i frustracji tekst ,,NIJAKIE" obrażacie innych forumowiczów , którzy podobnymi PRAWDZIWYMI tekstami , zwyczajnymi myślami właśnie tam wygrali. To jest trochę nie w porządku. Może nabierzecie tyle odwagi i pochwalicie się swoimi tekstami zanim ocenicie innych?
I jeśli jest na sali którykolwiek osobnik- szczęściarz który wygrał to autko szczerze gratuluję. 

Może trochę nie w temacie...ale. Współorganizowałam kiedyś konkurs za pośrednictwem RMF Maxx dla jednej z wrocławskich firm, niby "kreatywny" polegający na dokończeniu zdania, ale "komisja z rmf maxxx" w naszych biznesowych relacjach w ogóle się z tym nie kryła, że losują laureatów emotka  Przerażała mnie jakość wybieranych odpowiedzi, ale niestety nie chcieli mi udzielić dostępu do bazy, żebym sama mogła wybierać (wiem, że "wybierały" osoby z biura w Karkowie?!?). Teraz wszystkim odradzam organizowanie akcji promo na tej antenie - w oczach konsumenta wszystko idzie na promowaną firmę. Amen.

mirai

Cytuj wiadomość#6432953 piątek, 24 listopada 2017, 23:18:58
xpac napisał(a):

mirai napisał(a):

Heineken „Podaruj najlepszy prezent” - czy też macie jak ja, że wpisując życzenia na stronie, pojawia się komunikat: "Niepoprawny format" mimo, iż nie przekroczona jest ilość znaków emotka .

temat omawiany, cofnij się trochę wcześniej lub użyj szukajki emotka
https://www.e-kon...trona/4524/#p6432490

Dzięki za informację - rzadko jestem na forum, więc nie jestem w stanie śledzić wszystkiego. Ale przynajmniej nie jestem sam z tym problemem...
0 0

asie90

Cytuj wiadomość#6432954 piątek, 24 listopada 2017, 23:20:33
kermit napisał(a):

aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

A oni czytają te nagrodzone zgłoszenia w całości na antenie? Czy tylko streszczają? Bo znaczenie może mieć to jak ktoś napisał, a nie o czym. Jeśli tylko się wspomni, że dla kogoś najlepszym zakupem był rower/aparat/myjka itd. to brzmi to jak brzmi, ale może opisane to było fajnie, dowcipnie czy interesująco?

Pan z radia zawsze mówi, że ma odpowiedź przed sobą, raz przeczytał w całości, resztę streszcza, czyta kawałek...
kermit 0

Gość

Cytuj wiadomość#6432959 piątek, 24 listopada 2017, 23:29:40
xpac napisał(a):

tusienka napisał(a):

violka88 napisał(a):

asie90 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

mnie interesuje fakt, jak spośród tylu zgłoszeń zwraca czyjąkolwiek uwagę takie nijakie?  emotka

Pozwolę się wtrącić i nie zgodzić .Wielokrotnie zostałam nagrodzona przez RMF, również wpadły główne nagrody - nie uważam ,żebym napisała coś banalnego, głupiego czy mugolskiego. RMF po prostu stawia na prostotę , prawdę . Nigdy przenigdy nie wygrałam tam jakimiś poetyckimi , epickimi tekstami. I pisząc pełen jadu i frustracji tekst ,,NIJAKIE" obrażacie innych forumowiczów , którzy podobnymi PRAWDZIWYMI tekstami , zwyczajnymi myślami właśnie tam wygrali. To jest trochę nie w porządku. Może nabierzecie tyle odwagi i pochwalicie się swoimi tekstami zanim ocenicie innych?
I jeśli jest na sali którykolwiek osobnik- szczęściarz który wygrał to autko szczerze gratuluję. 

yyyy Ty tak serio "prostotę, prawdę"? Chcesz powiedzieć, że kotek znaleziony w kupionym aucie, czy też facet który montuje resor w rowerze, a potem staje się jej mężem, to nie "rzygi" ?? emotka  to są teksty wszystkim nam znane i używane w konkursach, więc wątpię żeby to była prostota i prawda emotka

Serio, tak właśnie twierdze. I zdania nie zmienię. Bo my laureaci RMF mamy o tyle niezręczną sytuacje,że nasze testy są publikowane czy też czytane, mało tego dochodzi do mega stresującej sytuacji na żywo- zaznaczam - na żywo- nie nagrywanej co dodatkowo stresuje i wychodzi czasem jak wychodzi. Zaznaczę też tu,że jest to streszczenie nigdy nie słyszała tudzież w moim przypadku nie były czytane w całości i dosłownie teksty które napisałam. Więc dokładnie nie masz pewności czym osoba urzekła swoją odpowiedzią jury.
cb656 0

xpac

Cytuj wiadomość#6432961 piątek, 24 listopada 2017, 23:37:49
tusienka napisał(a):

xpac napisał(a):

tusienka napisał(a):

violka88 napisał(a):

asie90 napisał(a):

yyyy Ty tak serio "prostotę, prawdę"? Chcesz powiedzieć, że kotek znaleziony w kupionym aucie, czy też facet który montuje resor w rowerze, a potem staje się jej mężem, to nie "rzygi" ?? emotka  to są teksty wszystkim nam znane i używane w konkursach, więc wątpię żeby to była prostota i prawda emotka

Serio, tak właśnie twierdze. I zdania nie zmienię. Bo my laureaci RMF mamy o tyle niezręczną sytuacje,że nasze testy są publikowane czy też czytane, mało tego dochodzi do mega stresującej sytuacji na żywo- zaznaczam - na żywo- nie nagrywanej co dodatkowo stresuje i wychodzi czasem jak wychodzi. Zaznaczę też tu,że jest to streszczenie nigdy nie słyszała tudzież w moim przypadku nie były czytane w całości i dosłownie teksty które napisałam. Więc dokładnie nie masz pewności czym osoba urzekła swoją odpowiedzią jury.

a my NIE laureaci RMF jesteśmy za tym, by nasze teksty były jak najczęściej czytane na antenie emotka chociaż raz emotka  spokojnie to tylko luźna dyskusja bez spinki emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6432964 piątek, 24 listopada 2017, 23:50:32
tusienka napisał(a):

Tworzycie jakąś organizację? Też kiedyś RMF mnie nagrodziło, ale nie wiedziałam, że można przystąpić. emotka  No i tak szczerze i zgodnie z prawdą nie był to zbyt wybitny tekst, a właśnie nijaki i byłam baaaaaardzo zaskoczona. No ale czytając jeden z powyższych postów chyba do mnie dotarło, że raczej był to fuks (w sumie w loteriach mam trochę szczęścia).

xpac

Cytuj wiadomość#6432966 piątek, 24 listopada 2017, 23:54:54
kermit napisał(a):

tusienka napisał(a):

Tworzycie jakąś organizację? Też kiedyś RMF mnie nagrodziło, ale nie wiedziałam, że można przystąpić. emotka  No i tak szczerze i zgodnie z prawdą nie był to zbyt wybitny tekst, a właśnie nijaki i byłam baaaaaardzo zaskoczona. No ale czytając jeden z powyższych postów chyba do mnie dotarło, że raczej był to fuks (w sumie w loteriach mam trochę szczęśc

Jak Cie nie przyjmą to zapraszam do mojej Front Wyzwolenia Krasnali Ogrodowych emotka  musisz tylko buchnąć krasnala i wywieźć do lasu emotka

Edit: a sadząc po awatarze, koleżanka jest bliska sercu naszej organizacji emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6432967 sobota, 25 listopada 2017, 00:00:25
xpac napisał(a):

kermit napisał(a):

tusienka napisał(a):

Tworzycie jakąś organizację? Też kiedyś RMF mnie nagrodziło, ale nie wiedziałam, że można przystąpić. emotka  No i tak szczerze i zgodnie z prawdą nie był to zbyt wybitny tekst, a właśnie nijaki i byłam baaaaaardzo zaskoczona. No ale czytając jeden z powyższych postów chyba do mnie dotarło, że raczej był to fuks (w sumie w loteriach mam trochę szczęśc

Jak Cie nie przyjmą to zapraszam do mojej Front Wyzwolenia Krasnali Ogrodowych emotka  musisz tylko buchnąć krasnala i wywieźć do lasu emotka

Tam to już mnie raczej nie przyjmą. Pozamiatane. Więc z chęcią będę aplikować do was. emotka  Dokumentacja z akcji ma być filmowa, fotograficzna, opisowa?
xpac 0

xpac

Cytuj wiadomość#6432968 sobota, 25 listopada 2017, 00:02:52
kermit napisał(a):

xpac napisał(a):

kermit napisał(a):

tusienka napisał(a):

Tam to już mnie raczej nie przyjmą. Pozamiatane. Więc z chęcią będę aplikować do was. emotka  Dokumentacja z akcji ma być filmowa, fotograficzna, opisowa?

Czapeczka będzie odpowiednim dowodem  emotka  tylko proszę Cie nie pisz, że krasnal był w używanym samochodzie, że został Twoim mężem i jeździsz na nim bo mało "pali" emotka

... i tak sobie wyobraziłem Kermita jadącego na Krasnalu emotka

joan

Cytuj wiadomość#6432973 sobota, 25 listopada 2017, 00:21:37
RMF bardzo często publikuje nagrodzone prace, więc łatwo wyczaić, czym się tam wygrywa. I takie się teksty posyła, na jakie jest u nich popyt - zarówno w kontekście treści, jak i formy. Polecam też poczytać wpisy laureatów na naszym forum, dużo podpowiedzą emotka

Co do konka z samochodami: nie gram, więc radia nie słucham emotka Powodzenia życzę.

PS: Ja nie czuję się obrażona, bo ślę i wygrywam dokładnie tego rodzaju tekstami, jak sugerujecie emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6432974 sobota, 25 listopada 2017, 00:23:34
xpac napisał(a):

kermit napisał(a):

xpac napisał(a):

Czapeczka będzie odpowiednim dowodem  emotka  tylko proszę Cie nie pisz, że krasnal był w używanym samochodzie, że został Twoim mężem i jeździsz na nim bo mało "pali" emotka

... i tak sobie wyobraziłem Kermita jadącego na Krasnalu emotka

Zainspirowałam się... Chyba jednak coś stworzę. emotka  Jedno jest pewne. Taki Krasnal na pewno mało pali - emotka .
0 0

masta55

Cytuj wiadomość#6432976 sobota, 25 listopada 2017, 00:31:51
Mam takie pytanko.Przed wczoraj wysłałam zwrotnego e-maila o potwierdzenie nagrody z konkursu Zabka z lays maxx gdzie były do wygrania bony.A dziś dzwoni do mnie Pani abym jak najszybciej wysłała potwierdzenie by mogła aktywować te bony.Więc tłumaczę kobitce że już to zrobiłam A ona niestety nie otrzymała e-maila i dziś jeszcze raz go wysłałam i zadzwoniłam do niej czy doszedł mail A ona że nie.Kuźwa przecież na poczcie jak wysyłam meila pisze mi że wiadomość wysłana.Moze ktoś też tak ma.
0 0

aendrius1

Cytuj wiadomość#6432984 sobota, 25 listopada 2017, 06:43:35
aendrius1 napisał(a):

Czy ktoś mnie oświeci jak wygląda sprawa gwarancji pralek z CALGON/BOSCH?

0 0

normafia

Cytuj wiadomość#6432985 sobota, 25 listopada 2017, 06:55:34
tusienka napisał(a):

xpac napisał(a):

tusienka napisał(a):

violka88 napisał(a):

asie90 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Też wygrywałam w RMF FM główne nagrody. Wszystkie moje teksty w całości były czytane na antenie. Żaden z nich nie był "prosty", żaden nie był oparty na często powielanych przez konkursowiczów schematach,  każdy był wynikiem nagłego  "przebłysku"- czasem proza, czasem rymowanka. Jedno te teksty łączyło- musiały być pomysłowe, dotąd niespotykane.

mulkaga

Cytuj wiadomość#6432987 sobota, 25 listopada 2017, 08:27:35
Witam, chciałam zgłosić zgłoszenie na Heinekena ale wyskakuje komunikat, że nieprawidłowy format? Czy ktoś może pomóc o co chodzi?
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6432988 sobota, 25 listopada 2017, 08:31:26
edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6432990 sobota, 25 listopada 2017, 08:46:34
Zazdroszczę wam tych wygranych Heineken ja ślę i ślę Ale nie podoba im się. Chyba czas do sklepu kupić karton piwa haha 
0 0

kkbt

Cytuj wiadomość#6433000 sobota, 25 listopada 2017, 09:48:22
Czy ta odp. z rowerem (Allegro) to za rundę 5, do 21.11, czy za rundę 6?
0 0
|< << < 4493 4494 4495 4496 4497 44984499 4500 4501 4502 4503 > >> >|