Dyskusje o innych konkursach (bez klików) (Strona 4730) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4725 4726 4727 4728 4729 47304731 4732 4733 4734 4735 > >> >|

viviean

Cytuj wiadomość#6466768 piątek, 23 lutego 2018, 13:45:03
asantesana napisał(a):

Pamiętacie może koszulki Barcelony, które najlepsi dostawali w kauflandowym budżecie? Właśnie zostałam posądzona o wciskanie ludziom kitu i że te koszulki to podróby. Faktycznie nie ma znaczka Nike, które są w oficjalnych koszulkach, ale czy to rzeczywiście podróbka, gdy regulaminową wartość miały chyba koło 200 zł? Ktoś orientuje się w temacie?

Pamiętam, też miałam "przyjemność" ją wygrać, też ją sprzedałam, ale w ofercie podawałam napis firmy z metki niby hiszpańskiej jak dobrze pamiętam. Za 200 zł to ona mi nie "poszła"...

joan

Cytuj wiadomość#6466770 piątek, 23 lutego 2018, 13:46:44
asantesana napisał(a):

Pamiętacie może koszulki Barcelony, które najlepsi dostawali w kauflandowym budżecie? Właśnie zostałam posądzona o wciskanie ludziom kitu i że te koszulki to podróby. Faktycznie nie ma znaczka Nike, które są w oficjalnych koszulkach, ale czy to rzeczywiście podróbka, gdy regulaminową wartość miały chyba koło 200 zł? Ktoś orientuje się w temacie?

Kiedyś była afera w kontekście bluz Monster, które ponoć również nie były oryginalne, ale akurat wszystkie sobie zostawiłam, więc szczegółów nie znam. Moim zdaniem agencje zamieszczają w regulaminie opis nagrody, ale potem starają się kupić coś w ten deseń, byle najtaniej i podróbki nie są wykluczone.

Mysia

Cytuj wiadomość#6466779 piątek, 23 lutego 2018, 14:05:18
asantesana napisał(a):

Podarowałam ją osobie z rodziny, też miałam wątpliwości, to była koszulka robiona przez jakąś hiszpańską firmę (wyszukałam chyba po kodzie ean na opakowaniu) ale mimo wszystko na licencji, tyle że rzeczywiście trochę badziew.. emotka na pewno nie ta oryginalna z nike, jedyne co z niej miała to podaną wg. nich wartość emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6466799 piątek, 23 lutego 2018, 14:43:34
Mysia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Podarowałam ją osobie z rodziny, też miałam wątpliwości, to była koszulka robiona przez jakąś hiszpańską firmę (wyszukałam chyba po kodzie ean na opakowaniu) ale mimo wszystko na licencji, tyle że rzeczywiście trochę badziew.. emotka na pewno nie ta oryginalna z nike, jedyne co z niej miała to podaną wg. nich wartość emotka

Ja ją wystawiłam za 1/3 ceny, a i tak zostałam wyśmiana. Niby na opakowaniu ma adres strony tego oryginalnego sklepu, ale faktycznie nie wygląda jak tamte koszulki. Grunt to zostać tym wybitnym laureatem i zamiast bonu dostać koszulkę. I to 2 razy, ech... Pójdzie zatem na jakąś aukcję.  
Mysia, joan 0

mia

Cytuj wiadomość#6466807 piątek, 23 lutego 2018, 14:50:22
asantesana napisał(a):

Ja ją wystawiłam za 1/3 ceny, a i tak zostałam wyśmiana. Niby na opakowaniu ma adres strony tego oryginalnego sklepu, ale faktycznie nie wygląda jak tamte koszulki. Grunt to zostać tym wybitnym laureatem i zamiast bonu dostać koszulkę. I to 2 razy, ech... Pójdzie zatem na jakąś aukcję.  

Tak, uwielbiam te "lepsze" nagrody. emotka Ja w ITM swego czasu zamiast bonu 100 zł, wygrałam nagrodę wyższego stopnia czyli legowisko Whiskas o teoretycznej wartości 170 zł, które do tej pory tkwi na OLX i za uja nawet za 70 zł nie chce się sprzedać.  emotka A kot syna, mimo wielokrotnych namów, absolutnie nie wyrażał chęci na egzystencję w czymś takim. Syn tym bardziej w tym siedzieć nie chce. emotka

joan

Cytuj wiadomość#6466809 piątek, 23 lutego 2018, 14:53:12
mia napisał(a):

(...) A kot syna, mimo wielokrotnych namów, absolutnie nie wyrażał chęci na egzystencję w czymś takim. Syn tym bardziej w tym siedzieć nie chce. emotka

A próbowaliście manipulacji psychologicznej względem kota? Przynieść to legowisko w wielkim kartonie, potem kotu uniemożliwiać do niego dostęp, schować legowisko na dno szafy, przypadkiem drzwi z szafy zostawić otwarte... emotka Ewentualnie popatrzeć, gdzie kot często siada i dokładnie w tym miejscu położyć legowisko emotka

mia

Cytuj wiadomość#6466812 piątek, 23 lutego 2018, 14:55:59
joan napisał(a):

mia napisał(a):

(...) A kot syna, mimo wielokrotnych namów, absolutnie nie wyrażał chęci na egzystencję w czymś takim. Syn tym bardziej w tym siedzieć nie chce. emotka

A próbowaliście manipulacji psychologicznej względem kota? Przynieść to legowisko w wielkim kartonie, potem kotu uniemożliwiać do niego dostęp, schować legowisko na dno szafy, przypadkiem drzwi z szafy zostawić otwarte... emotka Ewentualnie popatrzeć, gdzie kot często siada i dokładnie w tym miejscu położyć legowisko emotka

A jakże nie... Kot patrzył na nas jak na idiotów i tyla... emotka Po czym szedł się układać w swoim ulubionym miejscu na oknie między kaktusami (!). A między doniczki wcisnąć tej budy nie idzie raczej. emotka

joan

Cytuj wiadomość#6466814 piątek, 23 lutego 2018, 15:06:11
mia napisał(a):

A jakże nie... Kot patrzył na nas jak na idiotów i tyla... emotka Po czym szedł się układać w swoim ulubionym miejscu na oknie między kaktusami (!). A między doniczki wcisnąć tej budy nie idzie raczej. emotka

To budka? Myślałam, że płaskie legowisko. Ciężka sprawa, samam generalnie przeciwna legowiskom i ani jednego kici nie kupiłam. I tak najlepiej się leży na człowieku emotka

rkvi

Cytuj wiadomość#6466823 piątek, 23 lutego 2018, 15:49:04
Jeśli chodzi o wygrane legowiska, to moja kicia zaczęła z niego korzystać dopiero jak postawiłam je na komodzie.
ZetZ 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6466837 piątek, 23 lutego 2018, 16:27:41
Jest ktos , kto nie dostał maila z jesiennej mobilizacji?  emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6466842 piątek, 23 lutego 2018, 16:37:47
ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

To jednak nie tylko ja emotka ciekawe tylko, dlaczego?  emotka
0 0

rebelmen

Cytuj wiadomość#6466843 piątek, 23 lutego 2018, 16:39:26
stamp2 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

Dzwońcie do nich, kiedyś dostałem takie info ze jeśli maila nie będzie do końca lutego to proszą o telefon.
stamp2 0

violka88

Cytuj wiadomość#6466851 piątek, 23 lutego 2018, 16:50:40
rebelmen napisał(a):

stamp2 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

Dzwońcie do nich, kiedyś dostałem takie info ze jeśli maila nie będzie do końca lutego to proszą o telefon.

ale te maile to tylko info o wygranej nagrodzie i nic nie trzeba odsyłać ani wypełniać. Więc nawet te osoby które są na liście i nawet nie dostały maila i tak dostaną nagrodę emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6466856 piątek, 23 lutego 2018, 16:56:40
Czeka ktoś jeszcze na bony z Nestlé intermarche unique one?, poczta polska niby wysyłają bony
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6466858 piątek, 23 lutego 2018, 16:59:38
violka88 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

stamp2 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

ale te maile to tylko info o wygranej nagrodzie i nic nie trzeba odsyłać ani wypełniać. Więc nawet te osoby które są na liście i nawet nie dostały maila i tak dostaną nagrodę emotka

ale to ''tylko''chyba jednak powinni wysłać do wszystkich prawda?W tym mailu wg ich regulaminu miał być elektroniczny voucher
0 0

inter81

Cytuj wiadomość#6466867 piątek, 23 lutego 2018, 17:15:26
jesienna mobilizacja kolejny konkurs i brak pokazania jakże cudowne nazwy wygrały żeby wszystko było tylko wiadome szanownemu żuri
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6466874 piątek, 23 lutego 2018, 17:29:44
stamp2 napisał(a):

violka88 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

stamp2 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

ale to ''tylko''chyba jednak powinni wysłać do wszystkich prawda?W tym mailu wg ich regulaminu miał być elektroniczny voucher

stamp2 napisał(a):

violka88 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

stamp2 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

tak - ja.

w mailu takie info :
......."Twoja nagroda zostanie przekazana w ciągu 14 dni."
więc ten mail to tylko informacja potwierdzenie wygranej. emotka i nie ma się czym stresować
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6466893 piątek, 23 lutego 2018, 19:36:53
W jakich dniach
mają dostarczać zmywarki? Dużo osób jeszcze czeka na sms?
0 0

violetta

Cytuj wiadomość#6466895 piątek, 23 lutego 2018, 19:46:08
anialistopad napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na bony z Nestlé intermarche unique one?, poczta polska niby wysyłają bony

Ja czekam
0 0

myszorka92

Cytuj wiadomość#6466899 piątek, 23 lutego 2018, 19:59:26
dzisiaj chciałam zapłacić w kauflandzie "kartą" tą z konkursu... niestety nie działała.. czy Wam działa ta karta?
0 0
|< << < 4725 4726 4727 4728 4729 47304731 4732 4733 4734 4735 > >> >|