Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4804 4805 4806 4807 4808 48094810 4811 4812 4813 4814 > >> >|

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6478808 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 08:00:14
norweska20 napisał(a):

anet napisał(a):

mia napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Próbuję wbić los na loterię Nescafe. Datę z paragonu mam 25.03, czy tam są jakieś etapy tygodniowe, że wyskakuje mi, że data jest zła?

U mnie tez nie akceptuje zgloszenia. Widocznie to blad na stronie.

Uff... Już myślałam, że moje paragony do kosza. Ja mam z 30.03, a wyskakuje, że data nie może być wcześniejsza niż 31.03. (!)

U mnie jest dokładnie to samo.

ma to samo emotka

Ja mam 31.03. i też nie wchodzi
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6478810 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 08:34:18
5norweska20 napisał(a):

anet napisał(a):

mia napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Próbuję wbić los na loterię Nescafe. Datę z paragonu mam 25.03, czy tam są jakieś etapy tygodniowe, że wyskakuje mi, że data jest zła?

Uff... Już myślałam, że moje paragony do kosza. Ja mam z 30.03, a wyskakuje, że data nie może być wcześniejsza niż 31.03. (!)

U mnie jest dokładnie to samo.

ma to samo emotka

U mnie też. Oby po świętach naprawili, bo chyba to błąd, bo nie kojarzę zapisu z regulaminu, że paragon nie może mieć więcej niż 2 dni.
0 0

anet

Cytuj wiadomość#6478812 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 09:50:16
Z Nescafé może chodzi o to,że na dzień świateczny nie zostały wylosowane żadne "bramki"? A jak nie to pewnie jakiś bład..

pioge7

Cytuj wiadomość#6478813 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 10:05:23
bamfarfe22 napisał(a):

Czy z Vobro konkurs foto przychodzi jakieś potwierdzenie na @ , czy tylko to co na stronie wyskoczyło?

Tylko podziękowanie na stronie. Nie ma emaila
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6478815 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 11:55:44
misiamarysia napisał(a):

andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka

te dane podaje się tylko do głównych
5.1.1. imię, nazwisko oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numerem telefonuzwycięzcy, zgodnym z numerem, z którego dokonał Zgłoszenia, wylosowanego jako
zwycięskie. W przypadku zwycięzców nagród, o których mowa w pkt 4.1.3. zwycięzcazobowiązany jest do podania dodatkowo: nazwy i numeru dokumentu tożsamości,
numeru PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL - adresu zamieszkania, datę
urodzenia i obywatelstwa;

4.1.3. 2 vouchery na usługę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych navoucherze, o wartości 8.000,00 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 889,00 zł o
łącznej wartości 8.889,00 zł; 

I przeszedł Ci normalnie formularz??? Nie ma w nim ani słowa, że wypełnić tylko połowę, wszystkie pola są z gwiazdką, tak jak było w formularzu Fuzetea. Ale nie będę dyskutować, bo nie spróbowałam wysyłać wypełnionego do połowy, może jeszcze ktoś inny się wypowie, żeby przestrzec przyszłych zwycięzców przed moim (być może) błędem.

co prawda w innej agencji bo IQ w Prince Polo też było w regulaminie, że tylko do nagród od jakiejś kwoty trzeba podać nr dowodu, ale przy niższych kwotach formularz też nie przechodził bez tej informacji. Wpisałam same zera i wysłałam do IQ maila z wyjaśnienie powołując się na regulamin. Odpisali mi, że spoko, że tak może być.
andii 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6478816 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 12:20:23
kochani, prosze o pomoc. wygrałam nagrode o wartosci ok 3000zł na poczatku 2017 roku. Organizator przelał mi pieniadze na pokrycie podatku (18%) i wysłał PIT8-C. Swoje podstawowe przychody (ze stosunku pracy) mam w wyzszym progu podatkowym, wiec wpadam w prog 32%. Jak dodam przychód z wygranej do PIT-36, to od tej wygranej mam do zapłaty podatek 32%. A wg prawa powinno byc 18%...Nie przewidziano jednak osobnego PITa na wygrane na nizszym progu podatkowym. Gdzie powinnam to ująć?
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6478824 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 13:10:47
ace napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka

te dane podaje się tylko do głównych
5.1.1. imię, nazwisko oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numerem telefonuzwycięzcy, zgodnym z numerem, z którego dokonał Zgłoszenia, wylosowanego jako
zwycięskie. W przypadku zwycięzców nagród, o których mowa w pkt 4.1.3. zwycięzcazobowiązany jest do podania dodatkowo: nazwy i numeru dokumentu tożsamości,
numeru PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL - adresu zamieszkania, datę
urodzenia i obywatelstwa;

4.1.3. 2 vouchery na usługę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych navoucherze, o wartości 8.000,00 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 889,00 zł o
łącznej wartości 8.889,00 zł; 

I przeszedł Ci normalnie formularz??? Nie ma w nim ani słowa, że wypełnić tylko połowę, wszystkie pola są z gwiazdką, tak jak było w formularzu Fuzetea. Ale nie będę dyskutować, bo nie spróbowałam wysyłać wypełnionego do połowy, może jeszcze ktoś inny się wypowie, żeby przestrzec przyszłych zwycięzców przed moim (być może) błędem.

co prawda w innej agencji bo IQ w Prince Polo też było w regulaminie, że tylko do nagród od jakiejś kwoty trzeba podać nr dowodu, ale przy niższych kwotach formularz też nie przechodził bez tej informacji. Wpisałam same zera i wysłałam do IQ maila z wyjaśnienie powołując się na regulamin. Odpisali mi, że spoko, że tak może być.

Super pomysł, w przyszłości będę tak robić (o ile coś wygram ) emotka
ace 0

darog

Cytuj wiadomość#6478885 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 23:08:59
Nescafe.
Ktoś wie, dlaczego nie przechodzi formularz z data:28.03.2018?
Wyskakuje komunikat:paragon nie moze miec starsza datę niż 31.03.2018....?

Tam są jakieś etapy?
0 0

anet

Cytuj wiadomość#6478886 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 23:51:34
Nescafé- > Darog myślę, że na dni świateczne nie zostały wylosowane "bramki"..(?), choć wcześniej nie bywało tak w tego typu loteriach. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, tym bardziej, że gdy próbowałam zagrać na paragon z dnia dzisiejszego, komunikat pojawił się ten sam, co już wydaje się nielogiczne:].

kropka-82

Cytuj wiadomość#6478889 wtorek, 3 kwietnia 2018, 02:41:39
tuw3105 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

I ja też mam ten sam problem emotka
0 0

kunlunija

Cytuj wiadomość#6478892 wtorek, 3 kwietnia 2018, 07:04:42
bagietkoweniebo napisał(a):

kochani, prosze o pomoc. wygrałam nagrode o wartosci ok 3000zł na poczatku 2017 roku. Organizator przelał mi pieniadze na pokrycie podatku (18%) i wysłał PIT8-C. Swoje podstawowe przychody (ze stosunku pracy) mam w wyzszym progu podatkowym, wiec wpadam w prog 32%. Jak dodam przychód z wygranej do PIT-36, to od tej wygranej mam do zapłaty podatek 32%. A wg prawa powinno byc 18%...Nie przewidziano jednak osobnego PITa na wygrane na nizszym progu podatkowym. Gdzie powinnam to ująć?

powinnas to rozliczyc odrebnie po prostu, a nie w picie rocznym
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6478897 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:08:36

Wg prawa są progi podatkowe. Weszłaś w wyższy więc ci wyjdzie więcej do zapłaty w zeznaniu/mniejszy zwrot.  Czyli różnicę pokryjesz z środków własnych.  Nie składasz 2 zeznań . (Żeby sobie pomniejszyć dochód możesz wykazać z czegoś stratę . Np ze sprzedaży nagrody wcześniej niż po upływie pół roku i poniżej ceny regulaminowej). 
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6478900 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:32:05
Ma ktoś może adres mailowy do Albedo, chodzi mi o taki kontakt, na który odpisują, bo na ten podany na stronie od kilku dni nikt nie raczy odpowiedzieć emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6478901 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:33:49
katrin1 napisał(a):

Ma ktoś może adres mailowy do Albedo, chodzi mi o taki kontakt, na który odpisują, bo na ten podany na stronie od kilku dni nikt nie raczy odpowiedzieć emotka

Święta były 
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6478903 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:36:39
agakaz2 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Święta były 

Wiem, ale piszę do nich od tygodnia i nic, wkurzają mnie emotka
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6478904 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:37:57
agakaz2 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Święta były 

promocje@albedomarketing.pl

Przed świętami odpisywali  z tego
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6478917 wtorek, 3 kwietnia 2018, 09:24:21
-Violka- napisał(a):

Wg prawa są progi podatkowe. Weszłaś w wyższy więc ci wyjdzie więcej do zapłaty w zeznaniu/mniejszy zwrot.  Czyli różnicę pokryjesz z środków własnych.  Nie składasz 2 zeznań . (Żeby sobie pomniejszyć dochód możesz wykazać z czegoś stratę . Np ze sprzedaży nagrody wcześniej niż po upływie pół roku i poniżej ceny regulaminowej). 

Tego się obawiałam:( Zadzwonie jeszcze do mojego US

mia

Cytuj wiadomość#6478919 wtorek, 3 kwietnia 2018, 09:31:13
anet napisał(a):

Nescafé- > Darog myślę, że na dni świateczne nie zostały wylosowane "bramki"..(?), choć wcześniej nie bywało tak w tego typu loteriach. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, tym bardziej, że gdy próbowałam zagrać na paragon z dnia dzisiejszego, komunikat pojawił się ten sam, co już wydaje się nielogiczne:].

Strona już działa... Klasyka: "Niestety tym razem nie wygrałeś". emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6478920 wtorek, 3 kwietnia 2018, 09:32:15
Nescafe jyz dziala sprawdziłam przyjmuje zgloszenia ...niestety z komunikatem tym razem nie wygralam emotka
0 0

anet

Cytuj wiadomość#6478922 wtorek, 3 kwietnia 2018, 09:35:29
mia napisał(a):

anet napisał(a):

Strona już działa... Klasyka: "Niestety tym razem nie wygrałeś". emotka

U mnie właśnie też przed chwilą taki komunikat emotka
mia 0

|< << < 4804 4805 4806 4807 4808 48094810 4811 4812 4813 4814 > >> >|