Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4836 4837 4838 4839 4840 48414842 4843 4844 4845 4846 > >> >|

ciasssteczko

Cytuj wiadomość#6483770 niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:00:51
cb656 napisał(a):

bibeck napisał(a):

Ciekawy link jest w tym tekście z wykopu o tym, że tego typu zapisy to tzw. klauzule niedozwolone. Poza tym odnoszę się jedynie do samej decyzji organizatora o zmianie reguł w trakcie trwania konkursu.
Pomimo że istniał w regulaminie taki zapis, uważam, że źle postąpili.  Zresztą ja nie mam powodów do płaczu emotka

Taaa...

"Osoby komentujące  całą tą farsę na oficjalnym profilu FB #Tarczyński, twierdzą że prawdopodobnie agencja pominęła wszystkie zgłoszenia z początkowej fazy konkursu (sprzed zmiany regulaminu), aby ukarać  ich za to że ośmielili się bronić swoich racji."

Jakie to znamienne emotka
"Rzućmy goofnem, niech się przylepi". Zawsze można napisać "prawdopodobnie". Kto broni? Nikt.
Ale jakże trudno rzucić DOWODEM. emotka

W tym przypadku sądzę, że nie jest to nieprawdą  emotka
0 0

ewelinka-017017

Cytuj wiadomość#6483772 niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:04:30
mczarna napisał(a):

lager napisał(a):

Odnośnie lodów - uważajcie na te promocyjne lody Dione. Kupiłam 3szt w Biedronce, wyszłam ze sklepu i jakież zdziwienie mnie ogarnęło gdy zobaczyłam, że wszystkie były odpakowane od tej strony gdzie pisze czy jest wygrana. Fatalnie wymyślili, że info "wygrałeś" albo "spróbuj ponownie" jest napisane tuż przy samej zgrzewie, wystarczy trochę rozedrzeć. Na moich wszystkich było "sprobuj ponownie" więc ktoś zostawił i szperał dalej. Cycki opadają..

Jak ja czytam te wpisy o ptasim mleczku,teraz o lodach to jestem zniesmaczona,że jeszcze takie coś można odstawiać. Ciekawe też,że ochrona sklepu takich zachowań w Waszych sklepach nie widzi...

wiecie co mieszkając za granicą też brałam udziam w różnych akcjach i tam cwaniactwo objawiało się tak samo.Powyciągane kupony ze zgrzewek wody,poodrywane kody z opakowań i kserowanie kuponów rabatowych poprostu na skale masową.Z forum osoby pisały do organizatorów o ukrywanie tych kodów i żądanie wysłania paragonów wraz z opakowaniem zakupionych produktów i cwaniactwo zaczeło znikać.
cb656 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6483786 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:12:56
ewelinka-017017 napisał(a):

mczarna napisał(a):

lager napisał(a):

Odnośnie lodów - uważajcie na te promocyjne lody Dione. Kupiłam 3szt w Biedronce, wyszłam ze sklepu i jakież zdziwienie mnie ogarnęło gdy zobaczyłam, że wszystkie były odpakowane od tej strony gdzie pisze czy jest wygrana. Fatalnie wymyślili, że info "wygrałeś" albo "spróbuj ponownie" jest napisane tuż przy samej zgrzewie, wystarczy trochę rozedrzeć. Na moich wszystkich było "sprobuj ponownie" więc ktoś zostawił i szperał dalej. Cycki opadają..

Jak ja czytam te wpisy o ptasim mleczku,teraz o lodach to jestem zniesmaczona,że jeszcze takie coś można odstawiać. Ciekawe też,że ochrona sklepu takich zachowań w Waszych sklepach nie widzi...

wiecie co mieszkając za granicą też brałam udziam w różnych akcjach i tam cwaniactwo objawiało się tak samo.Powyciągane kupony ze zgrzewek wody,poodrywane kody z opakowań i kserowanie kuponów rabatowych poprostu na skale masową.Z forum osoby pisały do organizatorów o ukrywanie tych kodów i żądanie wysłania paragonów wraz z opakowaniem zakupionych produktów i cwaniactwo zaczeło znikać.

W niedawno zakończonym konkursie Luksji "zniknął kolor", opakowania uzupełniające z mydłem w płynie były cięte, kłute. Naiwnie sięgnęłam/stały dość wysoko/ po "swój" wariant zapachowy i upaprałam się  emotka  , woniałam tak, że mogłam być uznana za "spryciarza". Po przyjrzeniu się wreszcie mnie oświeciło: nietknięte były pękate, "przetestowane" - spłaszczone  W całej promocji kupiłam jedno opakowanie, oczywiście nie wygrałam.

atyde25

Cytuj wiadomość#6483788 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:19:24
Ale to akurat jest wina "geniuszy" od wymyślania promocji skoro nawet w Rossmannie gdzie są niby ochroniarze i kamery nie upilnują kosmetyków kolorowych przed mizianiem,baby są nawet tak bezczelne ,że malują sobie rzęsy nie nie testerami bo to bleeeeeeeeeeee a nowymi produktami z półki by je potem elegancko odłożyć jak nowe.To wymagać od zabieganego personelu by pilnował produktów promocyjnych to niemożliwe.Dlatego jestem na nie z macaniem czy aby dana czekoladka jest w gwiazdki,kropki czy bez.Bo potem co zrobić z takim opakowaniem ja bym tego nie zjadła bleeeeeeeeeeeeeee
azaflora napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

mczarna napisał(a):

lager napisał(a):

W niedawno zakończonym konkursie Luksji "zniknął kolor", opakowania uzupełniające z mydłem w płynie były cięte, kłute. Naiwnie sięgnęłam/stały dość wysoko/ po "swój" wariant zapachowy i upaprałam się  emotka  , woniałam tak, że mogłam być uznana za "spryciarza". Po przyjrzeniu się wreszcie mnie oświeciło: nietknięte były pękate, "przetestowane" - spłaszczone  W całej promocji kupiłam jedno opakowanie, oczywiście nie wygrałam.

0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6483810 niedziela, 22 kwietnia 2018, 15:12:07
mam pytanie dotyczące konkursu fotograficznego Netto
nie mogę wgrać zdjęcia, cały czas wyskakuje mi info zły format lub wielkość zdjecia - a mam foto jpg i tylko 156kb
czy Wy też macie takie problem- jak go rozwiązać? proszę o pomoc
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483815 niedziela, 22 kwietnia 2018, 16:09:24
violka88 napisał(a):

mam pytanie dotyczące konkursu fotograficznego Netto
nie mogę wgrać zdjęcia, cały czas wyskakuje mi info zły format lub wielkość zdjecia - a mam foto jpg i tylko 156kb
czy Wy też macie takie problem- jak go rozwiązać? proszę o pomoc

Może rozdzielczość jest za mała? Tj wymiary zdjęcia, może mają ustaloną minimalną szerokość i wysokość pliku, np. 800x800.O za dużą nie posądzam, bo malutki plik. Albo spróbuj na innej przeglądarce emotka  

anialistopad

Cytuj wiadomość#6483832 niedziela, 22 kwietnia 2018, 18:14:29
Netto paragony muszą być na dany etap?, czy mogę w każdej chwili zagrać? 
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6483834 niedziela, 22 kwietnia 2018, 18:34:02
anialistopad napisał(a):

Netto paragony muszą być na dany etap?, czy mogę w każdej chwili zagrać? 

W każdej chwili możesz zagrać emotka
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6483835 niedziela, 22 kwietnia 2018, 18:36:34
Czy komuś udało sie wygrać w Desperados? 
Masakra jakaś, wbijam możliwe ze 20 kod i nic emotka  chyba przestane sie łudzić ze uda mi sie wygrać...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6483836 niedziela, 22 kwietnia 2018, 18:38:24
magalan83 napisał(a):

Masakra jakaś, wbijam możliwe ze 20 kod i nic emotka  chyba przestane sie łudzić ze uda mi sie wygrać...

Była już rozmowa w innym wątku . Musisz trafić na kod który został wybrany jako wygrany  emotka
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6483853 niedziela, 22 kwietnia 2018, 20:38:49
agakaz2 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Była już rozmowa w innym wątku . Musisz trafić na kod który został wybrany jako wygrany  emotka

Eeeee to graniczy z cudem...
dzieki za informacje emotka
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6483880 niedziela, 22 kwietnia 2018, 22:37:46
Czy w Grand paragon musi byc z danego etapu czy nie?
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6483882 niedziela, 22 kwietnia 2018, 22:42:13
A tak na marginesie - ktoś w GRAND w ogóle patrzy na zgłoszenia tekstowe...? Jak ja wchodzę do galerii to skupiam się tylko na fotach i wideo...
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6483899 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:02:06
Desperados trwa od 01.03.2018 , dziennie 65 nagród, a na liście nagrodzonych 8 osób. Zdecydowanie im odbiło. Lepiej nagrodę umieścić pod kapslem.Tam jest szansa,że ktoś zajrzy.
0 0

Gość poprostuanette

Cytuj wiadomość#6483900 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:03:59
Czy Karlsbad uznanje oświadczenia przepisane recznie? Czy tylko uznaje drukowane?
0 0

Gość poprostuanette

Cytuj wiadomość#6483912 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:31:22
cb656 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Czy Karlsbad uznanje oświadczenia przepisane recznie? Czy tylko uznaje drukowane?

Istotny jest podpis pod nie mniej istotną treścią. Forma (druk/pismo odręczne) nie ma znaczenia.

Dziekuje
cb656 0

brzozak

Cytuj wiadomość#6483923 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:50:31
nie dodało mojego wpisu do konkursu netto:
REGULAMIN KONKURSU
„TatoWie – konkursnetto.pl”
§ 1. Postanowienia ogólne
...
8. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach
hazardowych (Dz. U. Nr 201 poz. 1540 z późń. zm.).
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6483926 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:55:48
cb656 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

A tak na marginesie - ktoś w GRAND w ogóle patrzy na zgłoszenia tekstowe...? Jak ja wchodzę do galerii to skupiam się tylko na fotach i wideo...

Na przykład ja. Patrzę tylko na tekstowe, filtruję sobie wyniki... emotka

Żeby się nie denerwować?;)
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6483928 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:57:38
cb656 napisał(a):

Wyraźna inspiracja emotka
pierwowzór:

...praca zgłoszona:

Inspiracja, ale ulepszona. Nie widzę w tym nic złego. Każdy pomysł w sumie kiedyś już gdzieś był. Ważne żeby zdjęcie nie było maksymalnym plagiatem i nie było ukradzione. Mnie troszkę czasem dziwią wypowiedzi konkursowiczów, którzy znaleźli inspirację na Pintereście, zaczęli jej używać w konkursach, a potem się oburzają, że ktoś zainspirował się nimi:)
cb656 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6483933 poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:01:48
cb656 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Nie widzę w tym nic złego. Każdy pomysł w sumie kiedyś już gdzieś był. Ważne żeby zdjęcie nie było maksymalnym plagiatem i nie było ukradzione. Mnie troszkę czasem dziwią wypowiedzi konkursowiczów, którzy znaleźli inspirację na Pintereście, zaczęli jej używać w konkursach, a potem się oburzają, że ktoś zainspirował się nim

Luzik emotka Inspiracja to nie plagiat. Rzecz w tym, że produkt inspirowany czyjąś pracą nie jest dziewiczo świeży. Tylko tyle.

Wiem. Lecz celem brania udziału w konkursie jest wygranie go, a nie zachwycenie publiczności:)
0 0
|< << < 4836 4837 4838 4839 4840 48414842 4843 4844 4845 4846 > >> >|