Dyskusje o innych konkursach (bez klików) (Strona 4885) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4880 4881 4882 4883 4884 48854886 4887 4888 4889 4890 > >> >|

mariolakal

Cytuj wiadomość#6491408 wtorek, 22 maja 2018, 17:33:01
FBslawek5 napisał(a):

Witam chcę wziąć udział w tym konkursie smsowym https://www.carre...riel-i-wygraj-pralke co znaczy wstaw ten prefiks jak go wstawić przed wiadomością  
może ktoś ma wzór gotowego prawidłowo wyglądającego zgłoszenia?

wykonanaPraca Konkursowa–dokończ zdanie:„Mój sposób na czyste pranie z Arielem to ... ”Przykład:ARIEL.23789.wrzucamdo pralki kapsułkę Ariela,która wszystkie plamy spiera.b)Maksymalna długość całego SMS-abędącego zgłoszeniem udziału w Konkursiewynosi 400 znaków (wliczając w to: prefiks,numer transakcjioraz treść Pracy Konkursowej, znaki przestankowe i spacje).

Prefiksem jest słowo ARIEL, więc musisz podać w treści wiadomości: ARIEL.nr transakcji z paragonu.Treść Twojego hasła... 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6491427 wtorek, 22 maja 2018, 18:20:31
mariolakal napisał(a):

Czy dzisiaj powinny być S-ki z loterii kinder z II etapu ?  emotka

Mam wpisane że czwartek

kate87

Cytuj wiadomość#6491444 wtorek, 22 maja 2018, 19:13:34
Czy na MDW chwalił się ktoś o wygranej w Raffaello? Niby tych fotoksiąg jest tysiak ale jakby głucho na forum. Ja próbowałam 4 razy i wielkie nic.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6491445 wtorek, 22 maja 2018, 19:22:01
kate87 napisał(a):

Czy na MDW chwalił się ktoś o wygranej w Raffaello? Niby tych fotoksiąg jest tysiak ale jakby głucho na forum. Ja próbowałam 4 razy i wielkie nic.

U mnie nic. I nie kojarzę, żeby ktokolwiek coś tam wygrał emotka
0 0

kate87

Cytuj wiadomość#6491446 wtorek, 22 maja 2018, 19:24:49
joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

Nagrody nie wydane przechodzą na Organizatora... ahhhh
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491447 wtorek, 22 maja 2018, 19:26:34
joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

ja miałam 2 zgłoszenia i mam ich w d...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6491448 wtorek, 22 maja 2018, 19:28:50
Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

u mnie 5 z największych paczek i nic emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491449 wtorek, 22 maja 2018, 19:29:41
edzia21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

ale co myślisz, że większa paczka to większa szansa emotka
klara1 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6491451 wtorek, 22 maja 2018, 19:31:05
Claudia77 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

dokładnie tak myślę emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6491453 wtorek, 22 maja 2018, 19:32:50
Claudia77 napisał(a):

To taka wymówka dla mugoli gdy pytają, czemu kupujesz największe opakowanie Raffaello emotka Po prostu chcesz wpierd* najwięcej kokosowych kulek, ale dobra ściema nie jest zła emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491454 wtorek, 22 maja 2018, 19:32:59
edzia21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

dokładnie tak myślę emotka  

no dobra, jutro zaryzykuję, będzie adrenalina emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491458 wtorek, 22 maja 2018, 19:52:31
superloser napisał(a):

: w Loterii jest zdefiniowanych 11 100 Kodów z przyznaną Nagrodą.

tak dla zabawy od czasu do czasu, a tak na poważnie czasami i tak kupuję Raffaello więc co mi szkodzi, ale ogolnie masz rację, takie konkursy nie powinny mieć racji bytu, zbojkotować to w cholerę, już wolę bramki pomimo, że nie wygrywam i w nich (w tym roku jeszcze)

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491460 wtorek, 22 maja 2018, 20:22:09
superloser napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

tak dla zabawy od czasu do czasu, a tak na poważnie czasami i tak kupuję Raffaello więc co mi szkodzi, ale ogolnie masz rację, takie konkursy nie powinny mieć racji bytu, zbojkotować to w cholerę, już wolę bramki pomimo, że nie wygrywam i w nich (w tym roku jeszcze)

Jak już cos musi być SŁODKIEGO, to wybieram Wawel - bo coś od siebie daje na charity.
A Raffaello z 25 samochodów, rok temu až DWA wydał.
Tak z ciekawosci, jaki te opakowania promocyjne MAJĄ termin przydatnosci? 

nie wiem, u mnie wszystkie słodycze schodzą na bieżąco, bo jak się pojawiają to jest święto - muszę tym łasuchom wydzielać.)

shineoff

Cytuj wiadomość#6491463 wtorek, 22 maja 2018, 20:37:49
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

A jak się kto pochwali... to z konkursu, którego albo nie ma w bazie w ogóle, albo nie było go w bazie, kiedy zostały wysłane zwycięskie zgłoszenia emotka Krótko mówiąc: świat stanął na głowie emotka

BTW - po ostatnich rozmowach na temat przesyłania organizatorom (konkretnie chodziło o Wizaż) plików z tabelką Kto / gdzie / jak często wygrywał nie liczyłabym na zwiększenie ilości wpisów w MDW emotka

1. Konkursy dodają ludzie do bazy zazwyczaj po wzięciu udziału. Te nie pojawiają się w bazie od razu. Nic dziwnego, że ktoś się chwali wygraną z momentu, gdy konkursu w bazie nie było.
2. Wpisy w MDW to moje ulubione wpisy emotka  Lubię się chwalić wygraną i uwielbiam patrzeć, że ktoś z forum coś utrafił - mam wtedy pewność, że konkurs był rzetelny, a nie wygrał jakiś podstawiony człowiek.Wy nie cieszycie się z sukcesów innych? emotka
3. Na Wizażu to nie mam pojęcia jak oni wybierają. Ja na serio z odpowiedziami się nie wysilałam, a dostałam do testów (póki co) 2 bardzo fajnie przedmioty - co ciekawe, dopiero w tym roku. Wcześniej w ogóle nie miałam tam szczęścia. Myślę, że wybierają spośród osób, które w pożądany sposób wypełnią ankietę.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6491466 wtorek, 22 maja 2018, 20:54:37
Cieszy mnie wygrana innych A poza tym to mnie motywuje do grania

joan

Cytuj wiadomość#6491470 wtorek, 22 maja 2018, 21:04:06
shineoff napisał(a):

1. Konkursy dodają ludzie do bazy zazwyczaj po wzięciu udziału. Te nie pojawiają się w bazie od razu. Nic dziwnego, że ktoś się chwali wygraną z momentu, gdy konkursu w bazie nie było.
2. Wpisy w MDW to moje ulubione wpisy emotka  Lubię się chwalić wygraną i uwielbiam patrzeć, że ktoś z forum coś utrafił - mam wtedy pewność, że konkurs był rzetelny, a nie wygrał jakiś podstawiony człowiek.Wy nie cieszycie się z sukcesów innych? emotka
3. Na Wizażu to nie mam pojęcia jak oni wybierają. Ja na serio z odpowiedziami się nie wysilałam, a dostałam do testów (póki co) 2 bardzo fajnie przedmioty - co ciekawe, dopiero w tym roku. Wcześniej w ogóle nie miałam tam szczęścia. Myślę, że wybierają spośród osób, które w pożądany sposób wypełnią ankietę.

1) Nie ci się chwalili, co konkursy w bazę wrzucili. A jednego w ogóle nigdzie nie było. Grunt to lans.

2) Na forum cieszę się z cudzych wygranych w konkursach, które można znaleźć na forum lub w bazie. To logiczne.

3) Na Wizażu nie gram, ale myślę, że cała dyskusja pokazała, dlaczego wątek MDW kuleje. Strach się wpisać, żeby komuś nie podpaść. Jeśli więc post o wygranej zamieści jedna osoba, reszta milczy - forum i tak poinformowane, że nagrody rozdano, po co się wychylać.

masza

Cytuj wiadomość#6491473 wtorek, 22 maja 2018, 21:16:36
Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

to samo z Shebą, tam mniej wartosciowe nagrody- ale kupiłam juz z 10 paczek i w każdej "Rozpieszczaj mnie dalej" emotka emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6491474 wtorek, 22 maja 2018, 21:22:05
Loteria Wedel - ptasie mleczko. Jak odróżniacie 0 (zero) od "O" (jak Ola) ?
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6491476 wtorek, 22 maja 2018, 21:25:04

to samo z Shebą, tam mniej wartosciowe nagrody- ale kupiłam juz z 10 paczek i w każdej "Rozpieszczaj mnie dalej" emotka emotka

Nie Ty jedna emotka  moje koty nie jedzą tego g... chociaż bardzo lubią. Czasem dostają, jak już nic innego im nie pasuje, więc mogę "rozpieszczać je dalej" w nieskończoność emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6491477 wtorek, 22 maja 2018, 21:25:41
Niestety, nie mam czasu na konkursy, więc gram w loteriach. W loteriach za to nie mam w ogóle szczęścia, ale.... NIESAMOWICIE cieszę się z loterii Piwniczanki. Oczywiście bardziej z powodu promowanego produktu, niż ze sposobu wyboru zwycięzców. Ta woda jest fenomenalna. Od kiedy pamiętam, miałam problem z piciem nawet litra płynów dziennie, a teraz? 8 godzin w pracy i butli nie ma. Tak więc, Piwniczanko, zostaję przy Tobie (daj mi tylko jeszcze tego Fiacika)!

PS. To nie jest kryptoreklama. Nie zachęcam do kupna tego produktu. Nawet więcej, zniechęcam przez okres trwania loterii emotka .

|< << < 4880 4881 4882 4883 4884 48854886 4887 4888 4889 4890 > >> >|