Dyskusje o innych konkursach (bez klików) (Strona 5000) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4995 4996 4997 4998 4999 50005001 5002 5003 5004 5005 > >> >|

assal

Cytuj wiadomość#6511634 piątek, 20 lipca 2018, 21:02:18
Superloser: Sporadycznie w takim konkursie pojawia się ktoś nowy, na co dzień nie grający. Tam grają głównie stali gracze i to grają mocno. Znam dwie osoby, co już ponad 10 zgłoszeń posłały, a to nie będą wyjątki.
8 zł to tani konkurs. Co to wydać 200 zł, co się bez problemu zwróci? emotka

lager

Cytuj wiadomość#6511636 piątek, 20 lipca 2018, 21:06:42
moskala22 napisał(a):

Czytam galerię haseł Red Bull (biedronka) i nie wiem czy śmiac się, czy płakać...  emotka

Wkurzają mnie takie komentarze. To tak jakby zwykły Kowalski nie mógł brać udziału w konkursach, bo przecież nie ma doświadczenia, jest głupi i lepiej niech się nie kompromituje, przecież udział powinni brać tylko zawodowcy emotka

assal

Cytuj wiadomość#6511641 piątek, 20 lipca 2018, 21:15:36
Lager: Przecież większość TYCH haseł jest autorstwa osób stąd  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6511643 piątek, 20 lipca 2018, 21:20:04
lager napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czytam galerię haseł Red Bull (biedronka) i nie wiem czy śmiac się, czy płakać...  emotka

Wkurzają mnie takie komentarze. To tak jakby zwykły Kowalski nie mógł brać udziału w konkursach, bo przecież nie ma doświadczenia, jest głupi i lepiej niech się nie kompromituje, przecież udział powinni brać tylko zawodowcy :niepewny

zawodowiec czy nie, ale błędy ortograficzne, stylistyczne, literówki, itp. rażą w oczy...  Sama, gdy zgłaszam jakieś hasła/teksty na konkurs, korzystam ze słownika lub wujka Google, gdy nie jestem pewna pisowni, znaczenia. Ale to takie moje osobiste spostrzeżenia...

assal

Cytuj wiadomość#6511646 piątek, 20 lipca 2018, 21:26:15
Moskala22: Gdyby agencje doceniały teksty dobre, przemyślane, to i stali gracze by tak nie kombinowali, jak tu czasem udać amatora, co się stara, ale jeszcze nie ma doświadczenia w wygrywaniu emotka  
0 0

adrian

Cytuj wiadomość#6511656 piątek, 20 lipca 2018, 21:50:09
Mimo wszystko jest kilka fajnych haseł. Poza moimi emotka podobają mi się:

Red Bull 111 Megawatt - niech nasze drogi się tu scrossują!
111 decybeli prrrrrawdziwych wrrrrażeń!
111 Megawatt dalej jesteśmy dziećmi... tylko piaskownice zmieniamy na większe.
Red Bull 111 Megawatt... tu zatankujesz adrenalinę do pełna!

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6511659 piątek, 20 lipca 2018, 21:54:51
czy jak mam paragon na RedBull z dzisiaj, to mogę wziąc na niego udział np w sierpniu??
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6511661 piątek, 20 lipca 2018, 22:01:17
moskala22 napisał(a):

lager napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Wkurzają mnie takie komentarze. To tak jakby zwykły Kowalski nie mógł brać udziału w konkursach, bo przecież nie ma doświadczenia, jest głupi i lepiej niech się nie kompromituje, przecież udział powinni brać tylko zawodowcy :niepewny

zawodowiec czy nie, ale błędy ortograficzne, stylistyczne, literówki, itp. rażą w oczy...  Sama, gdy zgłaszam jakieś hasła/teksty na konkurs, korzystam ze słownika lub wujka Google, gdy nie jestem pewna pisowni, znaczenia. Ale to takie moje osobiste spostrzeżenia...

Mnie to wkurza angielszczyzna po polszczemu, ale NIE wersja daje powera tylko w stylu "adrenalinA gives you wings".
Rozumie crossowanie, hejtowanie ale używanie angielskiego bo "kul" traci przekaz.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6511670 piątek, 20 lipca 2018, 22:39:06
Czy mogę na chwilkę zmienić temat z Czerwonego Byka na inny? Proszę stokrotnie o wybaczenie. emotka
Zatem:
1) Czy rowery GoshGirl mają jakąś gwarancję, a jeśli to na jakich zasadach? emotka
2) Jak jest w tym roku z gwarancją na wygrane z Brico (Konkurs Mundialowy), bo zapomniałam dziś zapytać odbierając pralkę, tak mnie zauroczyły jej gabaryty...?
0 0

babska

Cytuj wiadomość#6511672 piątek, 20 lipca 2018, 22:49:28
A ja znów na byka. Wszystkie Biedry biorą udział?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6511673 piątek, 20 lipca 2018, 22:56:17
mia napisał(a):

Czy mogę na chwilkę zmienić temat z Czerwonego Byka na inny? Proszę stokrotnie o wybaczenie. emotka
Zatem:
1) Czy rowery GoshGirl mają jakąś gwarancję, a jeśli to na jakich zasadach? emotka
2) Jak jest w tym roku z gwarancją na wygrane z Brico (Konkurs Mundialowy), bo zapomniałam dziś zapytać odbierając pralkę, tak mnie zauroczyły jej gabaryty...?

2) Też mam właśnie problem z gwarancją na pralkę. Moje Brico było na tyle miłe, że pralkę przywieźli mi do domu (sami zaproponowali, gdy przyprułam do nich Corsą B) i nawet mi ją wnieśli. Więc ja byłam już zauroczona tak kompletnie i bez reszty, że umknęły mi sprawy formalne...
mia 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6511674 piątek, 20 lipca 2018, 22:59:28
mia napisał(a):

Zatem:

Odbierając rower powinnaś wypełnić potwierdzenie odbioru nagrody, w dwóch kopiach. Jedna jest dla sklepu, druga z podpisem i pieczątką danego sklepu jest podstawą do gwarancji i powinni Ci go dać.
mia 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6511675 piątek, 20 lipca 2018, 23:00:30
@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

Zatem:

2) Też mam właśnie problem z gwarancją na pralkę. Moje Brico było na tyle miłe, że pralkę przywieźli mi do domu (sami zaproponowali, gdy przyprułam do nich Corsą B) i nawet mi ją wnieśli. Więc ja byłam już zauroczona tak kompletnie i bez reszty, że umknęły mi sprawy formalne...

Moje z zeszłego roku jeszcze nie dotarły. Kierownik poszedł na urlop. Chyba jednak kierowniczka, na macierzyński. emotka  
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6511676 piątek, 20 lipca 2018, 23:00:53
monkakk napisał(a):

mia napisał(a):

Zatem:

Odbierając rower powinnaś wypełnić potwierdzenie odbioru nagrody, w dwóch kopiach. Jedna jest dla sklepu, druga z podpisem i pieczątką danego sklepu jest podstawą do gwarancji i powinni Ci go dać.

to mi nie dali tego, dostałam tylko list od gosh, że gratulują...
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6511678 piątek, 20 lipca 2018, 23:09:22
monkakk napisał(a):

mia napisał(a):

Zatem:

Aha. Czyli jeszcze mnie zobaczą w tym sklepie drugi raz. emotka Łolaboga. Ta pani sama dokładnie nie wiedziała, co mam wypełnić...
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6511679 piątek, 20 lipca 2018, 23:10:14

kreatia

Cytuj wiadomość#6511680 piątek, 20 lipca 2018, 23:13:37
staszek napisał(a):

Czy na paragon z Biedronki x2 Red Bull można wziąć udział w tym konkursie? win.gs/nadroge
Tam musi być dwupak albo czteropak. Wydaje mi się, że ciężko podciągnąć 2 oddzielne sztuki pod dwupak, ale pytam dla pewności.

Nie można emotka  

mczarna

Cytuj wiadomość#6511682 piątek, 20 lipca 2018, 23:19:58
superloser napisał(a):

moskala22 napisał(a):

lager napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Mnie to wkurza angielszczyzna po polszczemu, ale NIE wersja daje powera tylko w stylu "adrenalinA gives you wings".
Rozumie crossowanie, hejtowanie ale używanie angielskiego bo "kul" traci przekaz.

Byłam ostatnio w Biedrze,drzwi  konkursem oblepione  otwierają się ale owego produktu na widoku brak,nie chciało mi się nawet śledzić,gdzie on teraz jest,więc nawet nie wezmę udziału, a co.
0 0

babska

Cytuj wiadomość#6511683 piątek, 20 lipca 2018, 23:25:29
Oświećcie mnie proszę, gdzie jest napisane, że to dwupak lub czteropak? Ja tam widzę tylko 2 puszki...
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6511684 piątek, 20 lipca 2018, 23:33:58
mia napisał(a):

monkakk napisał(a):

mia napisał(a):

Zatem:

Aha. Czyli jeszcze mnie zobaczą w tym sklepie drugi raz. emotka Łolaboga. Ta pani sama dokładnie nie wiedziała, co mam wypełnić...

List gratulacyjny również dostałam. Protokół miał 2 kopie, obie trzeba było wypełnić i gdybym sama nie powiedziała im, że jeden jest dla mnie, to by mi go nie wydały.
mia 0
|< << < 4995 4996 4997 4998 4999 50005001 5002 5003 5004 5005 > >> >|