Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4996 4997 4998 4999 5000 50015002 5003 5004 5005 5006 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6511792 sobota, 21 lipca 2018, 17:34:11
paula9891 napisał(a):

FBilona napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kkbt napisał(a):

superloser napisał(a):

kkbt napisał(a):

Kupiłam krówki Wawel w nowych opakowaniach i... straszne rozczarowanie. Kruche, nie ciągutki (mówi się trudno, da się to przeżyć), ale kryształkom CUKRU, bardzo wyczuwalnym, mówię zdecydowanie NIE.
Czy Wasze nowe krówki też są takie, czy trafiłam na niedopracowaną partię?

Które sa nowe opakowania? Bo te w papierkach sa ohydne. Cukier z masłem.

W folijkach.

Kupiła w Kauflandzie na wagę. Faktycznie jakieś dziwne w smaku są. Też wyczuwam coś jakby kryształki cukru 

Chodzi Wam o te kuleczki w środku otoczone masą?

W moich nie czulam krysztalkow, ale smak nie powalal.
Jak chodzi o krysztalki, to raczej normalne... Robiliscie kiedys karmel z mleka skondensowanego? Jak taka zamknieta puszka dluzej postoi, to karmel tez sie krystalizuje.

Jak kupisz w opakowaniu "torebka" to masz daty na tym. A jak na wage to sprzedawcy mieszają STARE-ŚWIEŻE, bo nie ma na nich daty. 
0 0

taaga20

Cytuj wiadomość#6511794 sobota, 21 lipca 2018, 18:13:48
jorunn2010 napisał(a):

Rzadko gram w konkursach promocyjnych i za każdym razem się zastanawiam, czy jeśli zadanie brzmi: dokończ zdanie: "Bla bla bla...", to wystarczy samo zakończenie zdania czy trzeba wpisać całość łącznie z ichniejszym początkiem?
ja wpisuje samo dokończenie emotka wtedy jest więcej znaków na naszą twórczość emotka

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6511796 sobota, 21 lipca 2018, 18:22:39
ninakow7712 napisał(a):

monkakk napisał(a):

mia napisał(a):

Czy mogę na chwilkę zmienić temat z Czerwonego Byka na inny? Proszę stokrotnie o wybaczenie. emotka
Zatem:
1) Czy rowery GoshGirl mają jakąś gwarancję, a jeśli to na jakich zasadach? emotka

Odbierając rower powinnaś wypełnić potwierdzenie odbioru nagrody, w dwóch kopiach. Jedna jest dla sklepu, druga z podpisem i pieczątką danego sklepu jest podstawą do gwarancji i powinni Ci go dać.

to mi nie dali tego, dostałam tylko list od gosh, że gratulują...

U mnie taka sama sytuacja, tylko gratulacje
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6511846 niedziela, 22 lipca 2018, 00:20:10
superloser napisał(a):

paula9891 napisał(a):

FBilona napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kkbt napisał(a):

superloser napisał(a):

kkbt napisał(a):

Kupiłam krówki Wawel w nowych opakowaniach i... straszne rozczarowanie. Kruche, nie ciągutki (mówi się trudno, da się to przeżyć), ale kryształkom CUKRU, bardzo wyczuwalnym, mówię zdecydowanie NIE.
Czy Wasze nowe krówki też są takie, czy trafiłam na niedopracowaną partię?

Które sa nowe opakowania? Bo te w papierkach sa ohydne. Cukier z masłem.

W folijkach.

Kupiła w Kauflandzie na wagę. Faktycznie jakieś dziwne w smaku są. Też wyczuwam coś jakby kryształki cukru 

Chodzi Wam o te kuleczki w środku otoczone masą?

W moich nie czulam krysztalkow, ale smak nie powalal.
Jak chodzi o krysztalki, to raczej normalne... Robiliscie kiedys karmel z mleka skondensowanego? Jak taka zamknieta puszka dluzej postoi, to karmel tez sie krystalizuje.

Jak kupisz w opakowaniu "torebka" to masz daty na tym. A jak na wage to sprzedawcy mieszają STARE-ŚWIEŻE, bo nie ma na nich daty. 

Nie do końca tak jest- na kartonach papierowych jest data ważności...na torebkach foliowych dorzucanych cukierków do podajników tez jest data- i te folie koniecznie trzeba trzymac ..sanepid i wszelkie kontrole to weryfikują ..poza tym są audyty ..wiec rzadko ,kto pozwala sobie na takie niecne czyny (kolega obsługuje merchservic WAWEL )
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6511849 niedziela, 22 lipca 2018, 00:58:39
Norweska20 - kupuje Wawel na wagę w Auchan. Nie ma daty na cukierkach a pani dosypuje do "wystawki" z opakowań 1kg. Oczywiście przysypuje to co było tymi nowymi.  Skąd mam wiedzieć, które cukierki są z jaką datą? Na dole kilka opakowań kilogramowych z datą "koniec lipca 2018" albo "koniec sierpnia 2018". Niby w dacie ale co jest pod tymi dosypanymi to nikt nie wie. I kiedy ktoś je kupi też nie wiadomo. 

Wawel wtopił z tymi "czekoladkami w kwadrat"- utleniały sié szybko, ale data chociaż była.
Teraz lepiej przepłacić, kupić w torebkach 250gr z datą grudzień 2018. 
A te ich KRÓWKI tylko z papierka są krowkami. Smak zbyt "nowoczesny".

paula9891

Cytuj wiadomość#6511856 niedziela, 22 lipca 2018, 08:58:49
jorunn2010 napisał(a):

Rzadko gram w konkursach promocyjnych i za każdym razem się zastanawiam, czy jeśli zadanie brzmi: dokończ zdanie: "Bla bla bla...", to wystarczy samo zakończenie zdania czy trzeba wpisać całość łącznie z ichniejszym początkiem?

Ja tylko koncze zdanie, bo szkoda mi znakow.  emotka  
0 0

yugen

Cytuj wiadomość#6511858 niedziela, 22 lipca 2018, 09:03:56
superloser napisał(a):

Teraz lepiej przepłacić, kupić w torebkach 250gr z datą grudzień 2018. 

Akurat te cukierki są tak nie zdrowe, że data do lipca czy do grudnia nie robi żadnej różnicy. Te typowe masowe słodycze są tak napakowane konserwantami, że jeszcze długo będą po orientalnej dacie ważności będą "przydatne do spożycia".  
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511863 niedziela, 22 lipca 2018, 09:26:12

Daje kopa, by z rampy wyskoczyć, zaczerpnąć oddechu i żyć jak na szóstym biegu

Czy tylko mi to wygląda na mocną "inspirację" pewnym kultowym hasłem... że też ono wciąż krąży po pewnym gronie konkursowiczów  emotka
mia 0

akaska

Cytuj wiadomość#6511865 niedziela, 22 lipca 2018, 09:59:05
Jak to jest z tym sparem? Konkurs do 22.07, a na stronie komunikat konkurs zakończony. Jakby nie dało się wyraźnie zaznaczyć w regulaminie, że do 21.07 do północy. 
0 0

taaga20

Cytuj wiadomość#6511867 niedziela, 22 lipca 2018, 10:08:53
dodałam zdjęcie do galerii M&M żabka (na walizkę) dnia 20.07 - dziś dostałam emaila że moje zdjęcie zostało dodane do galerii - ale także pojawiły się od razu wyniki za dzień 20.07 - czyli nie wygrałam? czy będą dziś wybierać? z regulaminu nie mogę się doczytać..
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6511870 niedziela, 22 lipca 2018, 10:14:14
taaga20 napisał(a):

dodałam zdjęcie do galerii M&M żabka (na walizkę) dnia 20.07 - dziś dostałam emaila że moje zdjęcie zostało dodane do galerii - ale także pojawiły się od razu wyniki za dzień 20.07 - czyli nie wygrałam? czy będą dziś wybierać? z regulaminu nie mogę się doczytać..

jeżeli dodałaś zdjecie 20.07 to brali Ciebie pod uwagę w dniu 20.07. Nie wygrałaś niestety jeżeli nie ma Ciebie  w zwycięzcach z dn 20.07. Automatycznie jak wygrywasz dostajesz maila o wygraniu walizki emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6511873 niedziela, 22 lipca 2018, 11:12:04
Jedno z "haseł" w konkursie Redd Bull:
"Jak nie potraficie wymyślić hasła to się weźcie do roboty a nie głupie konkursy wymyślacie"  emotka
Ten tekst pokazuje dwie rzeczy: 1. moderator klika z automatu, 2. konkurs cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i ktoś by chciał trochę konkurencję sobie ograniczyć  emotka
To tak niestety nie działa emotka
Taka ilość takich rowerów to konkursowe święto, nie codzienność. Większość grających miała marne pierwsze półrocze, więc tu się niektórzy mocno odbiją emotka  
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511874 niedziela, 22 lipca 2018, 11:14:37
assal napisał(a):

"Jak nie potraficie wymyślić hasła to się weźcie do roboty a nie głupie konkursy wymyślacie"  emotka
Ten tekst pokazuje dwie rzeczy: 1. moderator klika z automatu, 2. konkurs cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i ktoś by chciał trochę konkurencję sobie ograniczyć  emotka
Taka ilość takich rowerów to konkursowe święto, nie codzienność. Większość grających miała marne pierwsze półrocze, więc tu się niektórzy mocno odbiją emotka  

Ale chyba jakiś moderator straci pracę za przepuszczenie czegoś takiego  emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6511880 niedziela, 22 lipca 2018, 11:22:11
taaga20 napisał(a):

Standard u tej agencji. Podobnie było ze snickersem. Nawet juz nie wchodę w wyniki, bo po snickersie mam wstręt!
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6511883 niedziela, 22 lipca 2018, 11:39:55
assal napisał(a):

a czy bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki podzielą się wiedzą, jakie hasła wybiera ta agencja? Czy faktycznie potrafią docenić oryginalność, czy dają równe szanse wszystkim i hasła nagradzają na "chybił trafił"?. Bo widzę, że do konków foto (Snickers) mają luźne podejście, niekoniecznie oceniają te "zawodowe" fotki.
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6511884 niedziela, 22 lipca 2018, 11:48:26
Bibeck: Miałam u nich główną w konkursie, gdzie prace były publikowane. Zerknęłam na teksty, myślę sobie, szanse zerowe, więc posłałam prostą rymowankę, byle się paragon nie zmarnował.
Te extra teksty (naprawdę świeże pomysły wtedy) nawet wyróżnień nie miały, za to już są bazą dla paru osób w innych konkursach. 
Tak to czasem z nimi bywa.
Teraz sezon wakacyjny, a w wakacje jest różnie: albo konkursy rozwiązuje się byle jak, byle szybko, bo pracownicy częściowo na urlopach, albo przyjmuje stażystów i ci się ambitnie próbują wykazać :)  
bibeck 0

izkak

Cytuj wiadomość#6511885 niedziela, 22 lipca 2018, 11:52:12
akaska napisał(a):

Jak to jest z tym sparem? Konkurs do 22.07, a na stronie komunikat konkurs zakończony. Jakby nie dało się wyraźnie zaznaczyć w regulaminie, że do 21.07 do północy. 

No właśnie! emotka  Sprawdziłam w bazie i jak byk widzę czerwony napis "konkurs kończy się dzisiaj", w regulaminie też zapis, że konk trwa do 22.07 - szkoda, że tego nie sprecyzowali co do godziny!   emotka  
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6511886 niedziela, 22 lipca 2018, 11:55:46
Ha, o której kliknąć paragon z Łapsów dzisiaj, chciałabym jedne, jedyne piłkarzyki emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6511888 niedziela, 22 lipca 2018, 12:02:11
wiadomo coś z krówką Wawel czemu nie ma zwycięzców w II etapie z Instagrama?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6511889 niedziela, 22 lipca 2018, 12:07:13
izkak napisał(a):

akaska napisał(a):

No właśnie! emotka  Sprawdziłam w bazie i jak byk widzę czerwony napis "konkurs kończy się dzisiaj", w regulaminie też zapis, że konk trwa do 22.07 - szkoda, że tego nie sprecyzowali co do godziny!   emotka  

Bez żartów, no to zostałam z paragonem. A ma ktoś zapisany regulamin? Wyraźnie było, że do 22.07  emotka
0 0
|< << < 4996 4997 4998 4999 5000 50015002 5003 5004 5005 5006 > >> >|