Dyskusje o innych konkursach (bez klików) (Strona 5006) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5001 5002 5003 5004 5005 50065007 5008 5009 5010 5011 > >> >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6512162 poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:57:35
Miła26 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Miła26 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dostał koś z Leszka formularz do wypełnienia z ostatniego etapu.Jkuje błąak chcę go uzupełnić to pisze Twój formularz został już wypełniony! W razie pytań prosimy o kontakt: nagrody@lech.pl.    emotka

ja dostałam formularz,ale gdy wpisuje poprawnego meila to pojawia się komunikat "Wprowadź poprawne dane, które podałeś przy zgłoszeniu konkursowym"

Ja mam to samo

widocznie mają jakiś błąd

Może wypełnia za nas  emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6512164 poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:59:01
konkurs14 napisał(a):

Również plagiatom mówię zdecydowane NIE - adrenalina się wzbiera, a endorfina ulatuje, jak słyszy się o takich przypadkach. Osobiście tak mnie nie poraża wielokrotność słów: Kleszczów,  PGE, kopalnia jak wyżej wymienionych hormonów. Ale jest to oczywiście kwestią gustu, a nasze oceny mogą się okazać subiektywne i niewiążące - niech szanowne Jury spojrzy na całość obiektywnym okiem i wyłuska coś oryginalnego i nietuzinkowego ze wszystkich zgłoszeń. Patrząc jednak na konkurs foto-snickersowy mam pewne wątpliwości, czy na pewno wygrają najlepsi, bo nie przypuszczałem, że wystarczyło w większości przypadków ubrać się na biało-czerwono, unieść do góry batonik, uśmiechnąć się i cieszyć się potem z wygranej. Wiele osób, które naprawdę napracowało się nad nietypową scenerią i zaprezentowaniem w oryginalny sposób swojej radości jakoś nie znalazło uznania ze strony Organizatora.

więcej razy pada Kleszczów niż endorfina. Sprawdziłam emotka  Adrenalina faktycznie jest w znacznej ilości, ale który hormon opisałby lepiej tak ekscytujące wydarzenie? Się pytam?
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6512173 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:14:28
Już przez fakt, że adrenalina pasuje staje się zarazem określeniem powszechnym, a tym samym (nad)używanym przez wiele osób. Ale, żeby nie było, że mam jakąś alergię lub fobię adrenalinową... jak ktoś ma taką wolę niechaj "hormoni" swoje hasła, ja postaram się  "pobudzić" moje hasła w inny sposób emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6512179 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:22:56
konkurs14 napisał(a):

Już przez fakt, że adrenalina pasuje staje się zarazem określeniem powszechnym, a tym samym (nad)używanym przez wiele osób. Ale, żeby nie było, że mam jakąś alergię lub fobię adrenalinową... jak ktoś ma taką wolę niechaj "hormoni" swoje hasła, ja postaram się  "pobudzić" moje hasła w inny sposób emotka

Wiesz, nie wiem jak inni, ale ja jak piszę swoje hasło, to nie sprawdzam, co pisali inni. Zatem jeśli nie tylko mi adrenalina pasuje do wydarzenia, to jednak musi tak być. Endorfiny to już bardziej skomplikowana materia, nie każdy o nich słyszał. Pewnie jakbym znała budowę motocykla, to też bym pojechała TŁOKAMI i CYLINDRAMI, jednakże wolę się skupić na tym, co dzieję się z człowiekiem niż z motocyklem emotka
0 0

babska

Cytuj wiadomość#6512180 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:26:03
Mnie się podoba przerobienie endorfiny na endurofinę emotka Ja też nie sprawdzam, co inni pisali...a potem mam zonka, bo się okazało, że 100 innych osób miało ten sam pomysł  emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6512182 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:30:08
babska napisał(a):

Mnie się podoba przerobienie endorfiny na endurofinę emotka  Ja też nie sprawdzam, co inni pisali...a potem mam zonka, bo się okazało, że 100 innych osób miało ten sam pomysł  emotka

a myślałam, że jestem taka oryginalna  emotka emotka
0 0

rebelmen

Cytuj wiadomość#6512183 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:31:44
Uniwersalne raczej.
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6512190 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:40:56
kreatia napisał(a):

babska napisał(a):

Mnie się podoba przerobienie endorfiny na endurofinę emotka  Ja też nie sprawdzam, co inni pisali...a potem mam zonka, bo się okazało, że 100 innych osób miało ten sam pomysł  emotka

a myślałam, że jestem taka oryginalna  emotka emotka

Dlatego wolę jak nie ma galerii prac... Nikt się naszą zainspirować nie może, a i nerwow sobie mozna oszczedzic, bo nie widać, że ktoś wpadł na ten sam pomysł co my emotka
Nie widac tez ilosci prac, a obstawiam, ze w wielu konkursach jest tak duzo zgloszen (wtedy nie spada tak motywacja).

superloser

Cytuj wiadomość#6512196 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:52:46
babska napisał(a):

Mnie się podoba przerobienie endorfiny na endurofinę emotka Ja też nie sprawdzam, co inni pisali...a potem mam zonka, bo się okazało, że 100 innych osób miało ten sam pomysł  emotka

Ale tam chyba rowery... ktoś sobie reklame robi albo jajka emotka  -  by udowodnic, ze Organizator nie wie co czyta.
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6512201 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:02:52
Jak to jest z Winiary, bo juz nie ogarniam...
Jak mam lazybag, to jeszcze jest szansa na hustawke? Mize sie wypowiedziec ktos, kto ja wygral? emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6512202 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:03:41
paula9891 napisał(a):

Jak mam lazybag, to jeszcze jest szansa na hustawke? Mize sie wypowiedziec ktos, kto ja wygral? emotka

jest szansa!

katrin1

Cytuj wiadomość#6512203 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:06:10
paula9891 napisał(a):

Jeśli do 12 wygrana to nie ma szansy, bo ten etap już rozdane huśtawki, jeśli od 13 to szansa jest emotka
0 0

Prad

Cytuj wiadomość#6512205 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:10:04
katrin1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeśli do 12 wygrana to nie ma szansy, bo ten etap już rozdane huśtawki, jeśli od 13 to szansa jest emotka

Do mnie dzwonili z wygraną z 12.07 i pani twierdziła ze huśtawki jeszcze nie obdzwonione więc oni sami nie wiedzą emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6512206 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:11:03
katrin1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

13 emotka  Dziekuje Wam! Moze sie uda, chociaz u Albedo niestety tylko male nagrody mi wpadaja emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6512281 poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:01:54
Prad napisał(a):

katrin1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Do mnie dzwonili z wygraną z 12.07 i pani twierdziła ze huśtawki jeszcze nie obdzwonione więc oni sami nie wiedzą emotka

Akurat w tym przypadku Pan z Albedo sie zakrecil, bo hustawki z 12 byly informowane w tamtym tyg, tego mozesz byc pewna emotka
0 0

wycior

Cytuj wiadomość#6512286 poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:32:45
..organizator konkursu red bull w biedronce,przekroczył już granice dobrego smaku publikując hasło "z batem......"..chyba że moderator dobiera je pod kątem konwersacji..w melinie, w której ma siedzibę...WSTYDZĘ SIĘ ,ŻE WZIĄŁEM UDZIAŁ W TYM KONKURSIE..!!

mia

Cytuj wiadomość#6512290 poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:45:09
wycior napisał(a):

..organizator konkursu red bull w biedronce,przekroczył już granice dobrego smaku publikując hasło "z batem......"..chyba że moderator dobiera je pod kątem konwersacji..w melinie, w której ma siedzibę...WSTYDZĘ SIĘ ,ŻE WZIĄŁEM UDZIAŁ W TYM KONKURSIE..!!

Po prostu moderacji nie ma. emotka Zapewne tak samo rewelacyjnie będzie z wyborem.
Miałam dwa paragony, wykorzystałam z tego w pierwszym etapie jeden. Od kilku dni jestem zdania, że o jeden za dużo. emotka

warcik

Cytuj wiadomość#6512291 poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:48:28
mia napisał(a):

wycior napisał(a):

Po prostu moderacji nie ma. emotka Zapewne tak samo rewelacyjnie będzie z wyborem.
Miałam dwa paragony, wykorzystałam z tego w pierwszym etapie jeden. Od kilku dni jestem zdania, że o jeden za dużo. emotka

Uważam, ze za takie cos powinny polecieć głowy. Redd bull chyba nie byłby zadowolony z takiej obsługi konkursu.
mia 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6512294 poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:59:32
mia napisał(a):

wycior napisał(a):

Ja jestem pewien że wygraja idiotyczne hasła, może nawet to z batem-agencją dziś przedstawiła dowód emotka jaki jest u nich poziom emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6512295 poniedziałek, 23 lipca 2018, 19:09:36
warcik napisał(a):

mia napisał(a):

wycior napisał(a):

Uważam, ze za takie cos powinny polecieć głowy. Redd bull chyba nie byłby zadowolony z takiej obsługi konkursu.

No to kto zamieszcza printscreen na FB Red Bulla? emotka
0 0

|< << < 5001 5002 5003 5004 5005 50065007 5008 5009 5010 5011 > >> >|