Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523265 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:00:33
bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy :(
ja piszę zawsze prozą i staram się po prostu uzasadnić potrzebę TEGO WŁAŚNIE produktu. czyli opisuję, że mam taką skórę czy taką wizję siebie, że właśnie te produkt może mi pomóc. oczywiście krągłymi zdaniami, nigdy (tfu!) rymem. nie wpada jakoś wielce często, ale czasem się coś zdarzy.
------------------------
inny temat: nałęczowiaka. nic mnie dawno nie zirytowało, jak ten konkurs. parę dni temu nie było wiadomo, ile chcą znaków, bo chcieli jednocześnie i tylko 160 i więcej, a dziś nie mam pojęcia, GDZIE I Z JAKIM PREFIKSEM (o nr paragonu nie wspomnę), mam słać zgłoszenie. i ja już nie wiem, czy to ja mam okres i ogłupiałam chwilowo, czy coś tu jest nie tak. pomocy.

emotka Hahahh!!! Rozbawiłaś mnie tym wpisem. Każdy zgłasza tak, jak umie; wynika z tego, że Ty masz dar przekonywania organizatorów Wizażu prozą emotka , ktoś inny - rymem, ja najwidoczniej nie mam żadnego, ale się staram.  emotka Czasem rymowanka jest naprawdę bardzo dobra, nie można odmawiać jej siły przebicia, ja zazwyczaj na konkursy piszę właśnie wierszykiem/wężykiem.  emotka Co do Nałęczowianki - niestety, nie pomogę, nie znam, ale jedno jest pewne: ona raczej okresu nie ma.  emotka

nie wiem, co w tym zabawnego, że nie podoba mi się odpowiedź typu: "poproszę krem ten wspaniały, by uśmiech był mój duży, a nie mały" oraz fakt, że szacowne jury uznaje to za wartość literacką. wg mnie nic. i o ile wiersz może być dobry, o tyle częstochowska rymowanka to oznaka tandety i takie jest moje zdanie. i, żeby nie było, znam parę osób, które potrafią pisać cudowne wiersze. wiersze. nawet rymowane, ale wiersze, a nie częstochowskie blabla.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6523266 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:01:08
mia napisał(a):

Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

Zwrotka przychodzi od razu wraz z jakimś linkiem do nagrody gwarantowanej/przepisy, ale nie wiem jak to jest po przekroczeniu 160 znaków, gdyż takowych nie praktykuję... 
mia 0

darog

Cytuj wiadomość#6523272 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:12:29
faworek napisał(a):

mia napisał(a):

Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

Tak, wysłałam na 450 znaków i przyszło podziękowanie takie samo jak za wersję do 160 znaków emotka

? regulamin

3. Praca konkursowa może być wykonana przy użyciu maksymalnie 160 znaków

edzia21

Cytuj wiadomość#6523275 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:13:53
darog napisał(a):

faworek napisał(a):

mia napisał(a):

Tak, wysłałam na 450 znaków i przyszło podziękowanie takie samo jak za wersję do 160 znaków emotka

? regulamin

Agencja też potwierdza fakt 160 znaków max  emotka

faworek

Cytuj wiadomość#6523276 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:20:44
darog napisał(a):

faworek napisał(a):

mia napisał(a):

? regulamin

Nie byłam pewna co do tego zapisu w Regulaminie, który jest na stronie Kauflandu: "Praca konkursowa musi być wykonana przy użyciu jednej wiadomości SMS (pojedynczej lubzłożonej czyli podzielonej automatycznie w wyniku przekroczenia limitu znaków, gdzie jedna wiadomość zawiera maksymalnie 160 znaków lub 70 znaków ze znakami specjalnymi)" i na wszelki wypadek jedno wysłałam dłuższe emotka
bruce, mia 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6523277 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:24:01
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy :(
ja piszę zawsze prozą i staram się po prostu uzasadnić potrzebę TEGO WŁAŚNIE produktu. czyli opisuję, że mam taką skórę czy taką wizję siebie, że właśnie te produkt może mi pomóc. oczywiście krągłymi zdaniami, nigdy (tfu!) rymem. nie wpada jakoś wielce często, ale czasem się coś zdarzy.
------------------------
inny temat: nałęczowiaka. nic mnie dawno nie zirytowało, jak ten konkurs. parę dni temu nie było wiadomo, ile chcą znaków, bo chcieli jednocześnie i tylko 160 i więcej, a dziś nie mam pojęcia, GDZIE I Z JAKIM PREFIKSEM (o nr paragonu nie wspomnę), mam słać zgłoszenie. i ja już nie wiem, czy to ja mam okres i ogłupiałam chwilowo, czy coś tu jest nie tak. pomocy.

emotka Hahahh!!! Rozbawiłaś mnie tym wpisem. Każdy zgłasza tak, jak umie; wynika z tego, że Ty masz dar przekonywania organizatorów Wizażu prozą emotka , ktoś inny - rymem, ja najwidoczniej nie mam żadnego, ale się staram.  emotka Czasem rymowanka jest naprawdę bardzo dobra, nie można odmawiać jej siły przebicia, ja zazwyczaj na konkursy piszę właśnie wierszykiem/wężykiem.  emotka Co do Nałęczowianki - niestety, nie pomogę, nie znam, ale jedno jest pewne: ona raczej okresu nie ma.  emotka

nie wiem, co w tym zabawnego, że nie podoba mi się odpowiedź typu: "poproszę krem ten wspaniały, by uśmiech był mój duży, a nie mały" oraz fakt, że szacowne jury uznaje to za wartość literacką. wg mnie nic. i o ile wiersz może być dobry, o tyle częstochowska rymowanka to oznaka tandety i takie jest moje zdanie. i, żeby nie było, znam parę osób, które potrafią pisać cudowne wiersze. wiersze. nawet rymowane, ale wiersze, a nie częstochowskie blabla.

Jak chcesz, żeby ktoś szanował Twój gust i Twoje zdanie, to naucz się też szanować innych. A Ty za każdym razem wypowiadasz się o wynikach ze straszną pogardą. Można swoją opinię wyrazić w kulturalny sposób, a nie ciągle mieszać wszystkich z błotem, uznawać konkursowiczów za niedorozwiniętych analfabetów, a pracowników agencji za ograniczonych tłuków, bo nie podzielają Twojego zdania. Trochę pokory... Cały świat nie przestanie słuchać popu, bo ty tylko jazz uznajesz za muzykę... 

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523278 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:26:55
bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

To zabawne, bo doszło do zbyt dużego uogólnienia. emotka Nikt tu przecież nie pisze o częstochowszczyźnie. "Rymowanka" to umowne i potoczne określenie wiersza/nie-prozy. Co do zgłoszeń... Cóż... To wybór jury, podobnie, jak w przypadku np. fotograficznych; my się tylko na niego zgadzamy.  emotka

ej, ja pisałam o częstochowszczyźnie emotka
a to, że ludzie stawiają znak równości między rymowanką a poezją, jest dla mnie, filolożki polskiej, bardzo smutne. i będzie. co do jury, wiadomo, wybór jak wybór, ale nieraz aż trudno go nie skomentować... smuci mnie też bowiem kiepski ludzki gust. i tyle emotka

a co do nałęczowianki, to ona jednak chyba ma ten okres, bo raz tak, raz tak, w zależności od regulaminu, a ile tychże mają, to nie wie nawet kot rabina. 
bruce 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523279 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:29:19
Niebieska_Laguna napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

------------------------

Jak chcesz, żeby ktoś szanował Twój gust i Twoje zdanie, to naucz się też szanować innych. A Ty za każdym razem wypowiadasz się o wynikach ze straszną pogardą. Można swoją opinię wyrazić w kulturalny sposób, a nie ciągle mieszać wszystkich z błotem, uznawać konkursowiczów za niedorozwiniętych analfabetów, a pracowników agencji za ograniczonych tłuków, bo nie podzielają Twojego zdania. Trochę pokory... Cały świat nie przestanie słuchać popu, bo ty tylko jazz uznajesz za muzykę... 

poproszę o dowód na tę pogardę i mieszanie z błotem. bo, według mnie dopowiadasz swoje. nigdy nie napisałam bowiem (a jeżeli napisałam, to proszę o cytat), że ktoś jest niedorozwiniętym analfabetą i że ktoś jest tłukiem (cokolwiek to jest). piszę tylko, że rymowanki częstochowskie są literacko słabe. bo są. zapytaj pierwszego lepszego literaturoznawcę.

a nawiązując do muzyki: ja nie zacznę nagle cenić disco polo, tylko dlatego, że 90 procent Polaków tylko ten rodzaj dźwięków uznaje za muzykę. i mam do tego prawo. nie zamierzam bowiem nazywać szamba perfumerią. sorry.  emotka  

skądinąd jestem zadziwiona, bo myślałam, że większość wali częstochowę, by coś ugrać. a tu się okazuje, że piszemy to szczerze i uznajemy za SZTUKĘ :d
0 0

loser9

Cytuj wiadomość#6523282 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:33:05
A ja chciałabym napisac ze straaasznie zazdroszczę wszystkim którzy wygrali rowery z c4 aktywnanał. Nam się trafiły dwa kosze emotka  :( 
zdjecia były bardzo fajnie , myśle ze nie aż tak dużo jak na taki konkurs emotka  trzeba będzie próbować dalej ale jakoś się zniechęciłam i chyba zrobię przerwę od konkursów. Chyba za dużo nadzieji sobie narobiłam z tym rowerem z Nał. 

Pozdrowionka , miłego wieczoru. 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6523288 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:39:48
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

To zabawne, bo doszło do zbyt dużego uogólnienia. emotka Nikt tu przecież nie pisze o częstochowszczyźnie. "Rymowanka" to umowne i potoczne określenie wiersza/nie-prozy. Co do zgłoszeń... Cóż... To wybór jury, podobnie, jak w przypadku np. fotograficznych; my się tylko na niego zgadzamy.  emotka

a to, że ludzie stawiają znak równości między rymowanką a poezją, jest dla mnie, filolożki polskiej, bardzo smutne. i będzie. co do jury, wiadomo, wybór jak wybór, ale nieraz aż trudno go nie skomentować... smuci mnie też bowiem kiepski ludzki gust. i tyle emotka

a co do nałęczowianki, to ona jednak chyba ma ten okres, bo raz tak, raz tak, w zależności od regulaminu, a ile tychże mają, to nie wie nawet kot rabina. 

A dla mnie smutne jest to, że "filolożka polska" nie wie, że zdania rozpoczyna się wielką literą.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6523289 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:40:19
Chciałam się upewnić czy w loterii Fa mogłam kupić 2 mydła emotka Z regulaminu wynika,że tak,ale mogłam coś przeoczyć, bo często w konkursach zakup mydełek Fa jest wykluczony.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523306 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:57:47
kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

A dla mnie smutne jest to, że "filolożka polska" nie wie, że zdania rozpoczyna się wielką literą.

a gdzie jest powiedziane, że nie wiem? co innego wiedza i pisma urzędowe, a co innego maniera internetowa. ale tak, często mi się za to dostaje od ludzi, którzy czegoś takiego jak kreacja nie ogarniają. ze swojej strony polecam futurystów. oni też wiedzieli, jak należy, ale robili inaczej. emotka  

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523307 wtorek, 28 sierpień 2018, 22:59:39
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy

Hahahh!!! Rozbawiłaś mnie tym wpisem. Każdy zgłasza tak, jak umie; wynika z tego, że Ty masz dar przekonywania organizatorów Wizażu prozą emotka ktoś inny - rymem...

nie wiem, co w tym zabawnego, że nie podoba mi się odpowiedź typu: "poproszę krem ten wspaniały, by uśmiech był mój duży, a nie mały" oraz fakt, że szacowne jury uznaje to za wartość literacką...

To się wpisuje w wolność opinii. Skoro taalvikki jeździ bezlitośnie po cudzej twórczosci/tfu!rczości, to dlaczego ktoś inny nie może pośmiać się/zakpić/szydzić/etc. z pisaniny taalvikki?
Ja dopuszczam tu pełną równość. Mogą jedni, daj drugim to samo prawo. emotka

a, to fakt. ja się wcale nie obrażam. można się ze mnie śmiać itp, ale proszę mi nie wmawiać, że robię coś, czego nie robię (np. że kogoś nazywam analfabetą, kiedy nigdy tego nie zrobiłam  -chyba, żem popiła i nie pamiętam, ale wtedy proszę o dowód). emotka
1 0

kermit

Cytuj wiadomość#6523309 wtorek, 28 sierpień 2018, 23:08:22
taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

a gdzie jest powiedziane, że nie wiem? co innego wiedza i pisma urzędowe, a co innego maniera internetowa. ale tak, często mi się za to dostaje od ludzi, którzy czegoś takiego jak kreacja nie ogarniają. ze swojej strony polecam futurystów. oni też wiedzieli, jak należy, ale robili inaczej. emotka  

Jeżeli Twoja kreatywność polega na rozpoczynaniu zdań z małej litery to współczuję... A stawianie znaku równości pomiędzy kreacją a niedbalstwem lub pomiędzy futurystą a Tobą osłabia mnie jakieś sto razy bardziej niż "stawianie znaku równości między rymowanką a poezją".

assal

Cytuj wiadomość#6523310 wtorek, 28 sierpień 2018, 23:09:59
Zmienię trochę temat.
Chodzi mi o konkurs z Vervą.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6523312 wtorek, 28 sierpień 2018, 23:12:47
assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka

A coś Ty -> na trzech stacjach byłam, żadnego auta nie widziałam emotka

magda845

Cytuj wiadomość#6523318 wtorek, 28 sierpień 2018, 23:19:22
assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.

tak, u mnie stała i z daleka prosiła białymi naklejkami: "Wygraj mnie!"  emotka
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6523330 środa, 29 sierpień 2018, 00:02:34
wyniki red bull, plagiat hasła na rower z 5 etapu zostało splagiatowane znów i też rower emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6523332 środa, 29 sierpień 2018, 00:03:57
luckymen napisał(a):

wyniki red bull, plagiat hasła na rower z 5 etapu zostało splagiatowane znów i też rower emotka

Ktore?
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6523335 środa, 29 sierpień 2018, 00:05:22
rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

"dla tych w kasku urodzonych"
0 0