Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

slodkamary

Cytuj wiadomość#6523673 środa, 29 sierpień 2018, 17:47:02
Podpowie ktoś o czym pisał na Colgate z Biedry?  emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6523676 środa, 29 sierpień 2018, 17:48:52
bruce napisał(a):

brzozak napisał(a):

Czy brał ktoś udział w konkursie "I ja zostanę weterynarzem" prowadzonym w Carrefour? Jak zaznaczę moje miasto to mi tylko Tesco pokazuje, czy tylko ja tak mam? To przecież w Carrefour miał być ten konkurs emotka

emotka To musi być pomyłka, w Tesco jest w bazie jako: "I ja zostanę sportowcem", chociaż, kiedy wpisałam w wyszukiwarce: "I ja zostanę...", pojawiły się oba (w Tesco i w C4) i … oba mają ten sam plakat reklamowy.  emotka

Ja bralam, zgloszenie wysylalam w niedziele - wszystko bylo ok
bruce 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523678 środa, 29 sierpień 2018, 17:50:50
bruce napisał(a):

brzozak napisał(a):

Czy brał ktoś udział w konkursie "I ja zostanę weterynarzem" prowadzonym w Carrefour? Jak zaznaczę moje miasto to mi tylko Tesco pokazuje, czy tylko ja tak mam? To przecież w Carrefour miał być ten konkurs emotka

emotka To musi być pomyłka, w Tesco jest w bazie jako: "I ja zostanę sportowcem", chociaż, kiedy wpisałam w wyszukiwarce: "I ja zostanę...", pojawiły się oba (w Tesco i w C4) i … oba mają ten sam plakat reklamowy.  emotka

w regulaminie jest lista carrefour które biorą udział w konkursie I Ty zostaniesz... weterynarzem

https://konkursy....es/regulamin_951.pdf
bruce 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523682 środa, 29 sierpień 2018, 17:55:49
[quote=

bruce napisał(a):

brzozak napisał(a):

brzozak] Czy brał ktoś udział w konkursie "I ja zostanę weterynarzem" prowadzonym w Carrefour? Jak zaznaczę moje miasto to mi tylko Tesco pokazuje, czy tylko ja tak mam? To przecież w Carrefour miał być ten konkurs emotka

plakaty się różnią. Przyjrzyj się dokładnie emotka
bruce 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523690 środa, 29 sierpień 2018, 18:31:50
Lego mi zaakceptowalo creatora. Wszystko sie wyjasnilo
kkbt 0

pani-filifionka

Cytuj wiadomość#6523697 środa, 29 sierpień 2018, 18:51:57
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy działają Wam te ludziki z konkursu Auchan? Bo dziś nie mogę nimi sterować, a przyciskam te wyznaczone klawisze "a,z".

One trudno zaskakują, to fakt. emotka Na początku nieźle się wygimnastykowałam przy klawiaturze, żeby je skłonić do jakiegokolwiek (zazwyczaj - odwrotnego) działania.  emotka
A ja mam z kolei problemy z nadaniem zgłoszenia w Garnier Czysta Skóra.  emotka

Trzeba zmienić przeglądarkę, na chrome nie działało, na safari jak złoto. A liczy się ilość zebranych przedmiotów, czy wystarczą te 5?
bruce 0

faworek

Cytuj wiadomość#6523712 środa, 29 sierpień 2018, 19:14:29
Czy przyszły dziś komuś zwrotki z konkursu Nałęczowianki ITM? 
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523727 środa, 29 sierpień 2018, 19:53:10
superloser napisał(a):

olunka napisał(a):

monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

Dostałam maila z lego dot.paragony ze niby nie wynika ze to zestaw lego,a ja mam na paragonie:LEGO Minifigurka  emotka  to jak ma być jeszcze bardziej opisane?

musi być zapis że to zestaw lego Niestety minifigurki nie przechodzą

ale w regulaminie nie jest napisane że coś jest wyłączone np minifigurki

ale jest napisane : 

Celem Konkursu jest promocja produktów w postaci zestawów klocków marki Lego (dalej: "Produkty Promocyjne").

a potem masz

W celu przystąpienia do Konkursu, Uczestnik powinien: a. zakupić Produkt Promocyjny w okresie ..... itd.

Więc moim zdanie jasno wynika, że to musi być zestaw a nie minifigurka

minifigurka to tez zestaw bo też ją musisz poskładac:)

Od lat kupuje Lego. Torebka MiniFigure NIGDY nie była zestawem. No chyba, że kupisz cały zestaw z danej serii Mini Figures. Zestaw Lego ma ZAWSZE unikalny numer zestawu - na tyle dobre, że na całym świecie obowiązuje ten sam kod.
2 koła to nie rower... a można jedzić...

Lego właśnie chodzi o ZESTAWY a nie pojedyncze figurki. Na paragonie musi być numer zestawu konkretnego aby mogli być pewni że to jest ich zestawa nie creator innej firmy
0 0

simsonowa

Cytuj wiadomość#6523729 środa, 29 sierpień 2018, 19:58:21
Wiem, że na Was zawsze można liczyć.
18.07 wygrałam słuchawki z CHEETOS  i jeszcze nie przeszły. Czy też tak macie?
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6523732 środa, 29 sierpień 2018, 20:02:12
simsonowa napisał(a):

na słuchawki też czekam
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6523733 środa, 29 sierpień 2018, 20:03:09
simsonowa napisał(a):

to dopiero niecale 2 tygodnie minelo, trzeba czekac
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6523735 środa, 29 sierpień 2018, 20:15:18
simsonowa napisał(a):

Nie przyszły mi nagrody z końca lipca, a wcześniejsze i późniejsze już tak emotka  
Chyba nie wysyłają chronologicznie
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6523736 środa, 29 sierpień 2018, 20:15:32
andii napisał(a):

jokan napisał(a):

simsonowa napisał(a):

to jeszcze niecale 2 tygodnie minelo, trzeba czekac

kochana --to przeszło miesiąc emotka

Ja wygralam 16.07 sluchawki i lazy. Sluchawki przyszly na poczatku zeszlego tyg. Lazy jeszcze nie
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6523749 środa, 29 sierpień 2018, 20:57:56
sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka

Brawo lager, najpierw piszesz do mnie wiadomości prywatną z jakimś dennym tekstem odnośnie  konkursu w którym nie brałem udziału a potem boisz się chyba przeczytać odpowiedzi bo mnie blokujesz, brawo, bardzo profesjonalne to z twojej strony, Dałem Ci łapke w dół i co poczułeś sie urażony? jesteś tutaj jakimś guru konkursowym? 

Tak, napisalam Ci wiadm prywatną, bo niestety pousuwałeś wszystkie swoje wpisy z forum, co się stało? Uprzejmie Ci doradziłam - wypisz wszystkie swoje pretensje do Sponsora i daj spokój z jakimiś durnymi komentarzami odnosnie strony internetowej Agencji, bo to strasznie dziecinne... A skoro nie brałeś udziału w tym konkursie, to ciekawe czemu masz najwięcej do powiedzenia emotka  Wyluzuj człowieku emotka
0 0

sylwek2015

Cytuj wiadomość#6523757 środa, 29 sierpień 2018, 21:34:28
lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Brawo lager, najpierw piszesz do mnie wiadomości prywatną z jakimś dennym tekstem odnośnie  konkursu w którym nie brałem udziału a potem boisz się chyba przeczytać odpowiedzi bo mnie blokujesz, brawo, bardzo profesjonalne to z twojej strony, Dałem Ci łapke w dół i co poczułeś sie urażony? jesteś tutaj jakimś guru konkursowym? 

Tak, napisalam Ci wiadm prywatną, bo niestety pousuwałeś wszystkie swoje wpisy z forum, co się stało? Uprzejmie Ci doradziłam - wypisz wszystkie swoje pretensje do Sponsora i daj spokój z jakimiś durnymi komentarzami odnosnie strony internetowej Agencji, bo to strasznie dziecinne... A skoro nie brałeś udziału w tym konkursie, to ciekawe czemu masz najwięcej do powiedzenia emotka  Wyluzuj człowieku emotka

Usunąłem, bo stwierdziłem, że wpisałem go w złym wątku i dodałem go ponownie chyba w zgodnym z tematem ( Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja), także się poprawiłem a Tobie radziłbym czytać treść ze zrozumieniem to nie jest trudne, napisałem swoją uwagę co do wyglądu ich strony ponieważ na codzien wykonuje różne layouty i po prostu ich strona przykuła moją uwagę !! Więc nie wiem, dlaczego odnosisz się do jakiegoś konkursu i jeszcze masz czelność mnie pouczać abym nauczył sie przegrywać z godnością XD człowieku opanuj sie zanim coś napiszesz! bo to jest dopiero dziecinne i powiedz mi jeszcze co jest żenującego w moim wcześniejszym tekście? wyraziłem po prostu swoje zdanie, a żenujące jest twoja taktyka " oczernię gościa i zablokuję mu możliwość odpowiedzi" tak trzymaj  emotka

lager

Cytuj wiadomość#6523765 środa, 29 sierpień 2018, 22:08:51
sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Usunąłem, bo stwierdziłem, że wpisałem go w złym wątku i dodałem go ponownie chyba w zgodnym z tematem ( Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja), także się poprawiłem a Tobie radziłbym czytać treść ze zrozumieniem to nie jest trudne, napisałem swoją uwagę co do wyglądu ich strony ponieważ na codzien wykonuje różne layouty i po prostu ich strona przykuła moją uwagę !! Więc nie wiem, dlaczego odnosisz się do jakiegoś konkursu i jeszcze masz czelność mnie pouczać abym nauczył sie przegrywać z godnością XD człowieku opanuj sie zanim coś napiszesz! bo to jest dopiero dziecinne i powiedz mi jeszcze co jest żenującego w moim wcześniejszym tekście? wyraziłem po prostu swoje zdanie, a żenujące jest twoja taktyka " oczernię gościa i zablokuję mu możliwość odpowiedzi" tak trzymaj  emotka

Nie będę nawet tego komentować i zanudzać innych forumowiczów. Baw się sam w swoim świecie emotka
0 0

sylwek2015

Cytuj wiadomość#6523767 środa, 29 sierpień 2018, 22:13:38
lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Nie będę nawet tego komentować i zanudzać innych forumowiczów. Baw się sam w swoim świecie emotka

Dokładnie, jeżeli nie masz już nic więcej wartościowego to napisania to proponuje zakończyć te dyskusje , szkoda, że przez twoją żenującą blokadę dyskusja musiała się tutaj przenieść.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523769 środa, 29 sierpień 2018, 22:14:58
lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

zaraz, zaraz. a nie daje żyć? forum jest, zdaje się, od wymiany opinii. tylko, że czasami mam wrażenie, że mamy tu równych i równiejszych, bo niektórzy mogą narzekać pełną gębą (to nie pierwsza krytyka brandcomm), a inni już muszą "dać żyć". o co Wam chodzi, ludzie, z tym wybiórczym podejściem? ten, kogo lubicie, może pisać, a ten, kogo nie darzycie sympatią, ma zamilknąć na Wasze pobożne życzenie? 

strony nie widziałam, ale zaraz zajrzę. 
edit: rzeczywiście, strona nie powala.

pikantny

Cytuj wiadomość#6523772 środa, 29 sierpień 2018, 22:19:52
taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

zaraz, zaraz. a nie daje żyć? forum jest, zdaje się, od wymiany opinii. tylko, że czasami mam wrażenie, że mamy tu równych i równiejszych, bo niektórzy mogą narzekać pełną gębą (to nie pierwsza krytyka brandcomm), a inni już muszą "dać żyć". o co Wam chodzi, ludzie, z tym wybiórczym podejściem? ten, kogo lubicie, może pisać, a ten, kogo nie darzycie sympatią, ma zamilknąć na Wasze pobożne życzenie? 

Tu chodzi o to, ze po raz setny jakis gosc narzeka na brandcomm a tego sie juz sluchac nie da, ile jeszcze mozna ciagnac ten temat red bulla....
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523774 środa, 29 sierpień 2018, 22:24:12
pikantny napisał(a):

taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Tu chodzi o to, ze po raz setny jakis gosc narzeka na brandcomm a tego sie juz sluchac nie da, ile jeszcze mozna ciagnac ten temat red bulla....

a ja nie wiem, ja pierwszy raz akurat widzę Jego narzekania. natomiast wiem, że nieraz ludzie tu potrafią tak ciągnąć pewne rzeczy, że aż z tego całe nowe tematy na forum powstają (jak swego czasu z jakimś media contact czy coś - w kółko widziałam opowieści o panu sławku czy jak mu tam było i to było ok). w ogóle gadanie na forum, że czegoś się słuchać nie da, jest bez sensu. jeżeli byśmy szli tą drogą, to każdy by jakiś wątek chciał zamknąć, połowę użytkowników poblokować, a na koniec zamknąć cały forumowy interes. 
0 0