Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kropka-82

Cytuj wiadomość#6519167 wtorek, 14 sierpień 2018, 21:04:18
cb656 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Hej mam trochę niestandardowe pytanie. Właściwie dotyczy ono zakończonego fotograficznego konkursu Samsung4Anja (ten w którym do wygrania były telefony). Zdjęcie jednej z laureatek wydało mi się znajome i sprawdziłam, że wykonał je fotograf, a nie laureatka (jest na profilu fotografa oraz u laureatki na Facebooku podpisane imieniem i nazwiskoem fotografa). Napisałam w tej sprawie do Samsunga, gdyż według mnie  łamie ono w tym wypadku regulamin. Dostałam dziś odpowiedz, że owszem laureatka nie sfotografowała zdjęcia, ale zdjęcie prezentuje stworzoną przez panią kreacje i „koncepcyjnie jest autorem pracy” oraz posiada prawa do dysponowania zdjęciami, które wykonał fotograf. Zupełnie się na tym nie znam dlatego pytam Was :) czy w tym wypadku to osobista twórczość laureatki i czy posiada ona prawa autorskie do zdjęcia? Nie chodzi mi o to, żeby pani zabrali nagrodę, ale jeśli się mylą to chociaż powinni przeprosić i dać nagrodę dodatkową. Chyba, że nie mam racji i nie warto składać reklamacji? 

Czepiasz się i szukasz dziury w całym. Skoro Organizator już się ustosunkował, to co jeszcze chcesz osiągnąć na forum? Mnie się takie zachowanie, mącenie, kombinowanie nie podoba emotka

I dlatego jestem za tym, aby nie publikować wygranych prac  emotka

calineczka354

Cytuj wiadomość#6519169 wtorek, 14 sierpień 2018, 21:08:33
Ależ ja nic nie kombinuje. Wydawało mi się, że po to jest ten wątek- by rozwiać wątpliwości. Ja miałam takie odnośnie praw autorskich, pamiętając sytuacje z konkursu świątecznego tmobile w którym jednej z laureatek odebrano nagrodę w związku z tym, że zdjęcie znajdowało się na stronie fotografa. Podkreśliłam też, że nie zamierzam doprowadzić do sytuacji w którym laureatce zostanie nagroda odebrana,bo takich sytuacji nie popieram. Nie spodziewałam się, że „mące i kombinuje” kulturalnie pytając o kwestie w której nie mam pewności. 

mia

Cytuj wiadomość#6519184 wtorek, 14 sierpień 2018, 22:49:43
Nie wiem dlaczego, ale nie dostałam zwrotki z konkursu Streamline Kobieta, po odesłaniu danych - sieć Orange.
Czy komuś się to tez zdarzyło, czy to mój telefon zgłupiał (próbowałam dwukrotnie)? emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6519193 wtorek, 14 sierpień 2018, 23:37:02
Czy w red bullu c4 musi byc paragon z danego etapu?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6519196 wtorek, 14 sierpień 2018, 23:42:37
bezaczek7 napisał(a):

wg tego co przeczytałam i jak to zrozumiałam to tak
0 0

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6519290 środa, 15 sierpień 2018, 15:44:11
Hej! Mam pytanie odnośnie konkursu Zottoaktywni z Biedronki.
Po jakim czasie w galerii pojawiło się Wasze zdjęcie?

Dodawałam rano i do tej pory nie dostałam maila z potwierdzeniem. W galerii mojego zdjęcia też nie ma.
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6519292 środa, 15 sierpień 2018, 16:00:59
olunka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Dzieki. Ja sie tam nie doszukalam tego, ale moze nieuwaznie czytalam.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6519293 środa, 15 sierpień 2018, 16:03:45
olunka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

w którym punkcie regulaminu jest o tym mowa?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6519295 środa, 15 sierpień 2018, 16:20:38
Monkakk: Chyba o to chodzi: "wskazana na Dowodzie Zakupu data dokonania zakupu nie jest wcześniejsza lubpóźniejsza niż data wskazana w § 3 ust. 1 – odpowiednio dla Etapu I, II lub III"
Wczoraj się nad tym koleżanka zastanawiała, bo paragon miała z etapu II a nie zdążyła zagrać. W końcu jej podskoczyłam do sklepu emotka

petunija1

Cytuj wiadomość#6519304 środa, 15 sierpień 2018, 17:27:30
cb656 napisał(a):

karmelowakrowka napisał(a):

Dodawałam rano i do tej pory nie dostałam maila z potwierdzeniem. W galerii mojego zdjęcia też nie ma.

Ale dziś jest dzień wolny od pracy. Liczysz na to, że agencja pracuje?

Brandcomm pracuje,może nie jest jedyny. emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6519307 środa, 15 sierpień 2018, 17:32:07
petunija1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nie dla wszystkich jest tm wolny dzień.
Edwin pracuje np
0 0

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6519311 środa, 15 sierpień 2018, 17:41:58
cb656 napisał(a):

Bardziej liczyłam na to, że zdjęcia automatycznie się dodają emotka
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6519318 środa, 15 sierpień 2018, 18:04:47
agakaz2 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nie dla wszystkich jest tm wolny dzień.
Edwin pracuje np

Nawet pionas kilka konkursów dodał... emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6519340 środa, 15 sierpień 2018, 22:07:11
Zaraz mnie pokręci, napisałam zgłoszenie na konkurs Lay's w Stokrotce, formularz stwierdził, że źle przepisałam kod z obrazka, wpisałam jeszcze raz i wtedy pokazało mi "paragon już wykorzystany". Czyli zapisał im się paragon w systemie mimo źle wpisanego kodu z obrazka. Co mogę z tym fantem zrobić (dzisiaj kończy się konkurs)? Ale jestem zła emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6519342 środa, 15 sierpień 2018, 22:12:17
asantesana napisał(a):

Zaraz mnie pokręci, napisałam zgłoszenie na konkurs Lay's w Stokrotce, formularz stwierdził, że źle przepisałam kod z obrazka, wpisałam jeszcze raz i wtedy pokazało mi "paragon już wykorzystany". Czyli zapisał im się paragon w systemie mimo źle wpisanego kodu z obrazka. Co mogę z tym fantem zrobić (dzisiaj kończy się konkurs)? Ale jestem zła emotka

Wpisuj dalej. Za którymś razem powinno zaskoczyć. emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6519343 środa, 15 sierpień 2018, 22:15:11
asantesana napisał(a):

Odśwież stronę i spróbuj wysłać, powinno przejść.

petunija1

Cytuj wiadomość#6519344 środa, 15 sierpień 2018, 22:16:47
@[email protected] napisał(a):

asantesana napisał(a):

Odśwież stronę i spróbuj wysłać, powinno przejść.

albo z innej przeglądarki,bo u mnie odświeżanie nie pomogło emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6519345 środa, 15 sierpień 2018, 22:20:28
Dzięki dziewczyny, poszło. Ale durna strona...

agakaz2

Cytuj wiadomość#6519372 czwartek, 16 sierpień 2018, 08:10:35
co wy z tymi paragonami na red bull c4 konkurs zakończony A w każdym wątku ktoś szuka paragonu
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6519380 czwartek, 16 sierpień 2018, 09:17:52
pewnie strzelał hasłem na ślepo i wygrał emotka
0 0