Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

-Violka-

Cytuj wiadomość#6525010 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 13:28:16
bukioko napisał(a):

Zapewne padło już to pytanie na tym forum, ale ciężko to znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Zastanawiam się ile średnio wysyłacie zgłoszeń na loterie rożnego rodzaju? Nigdy nie brałem udziału w loterii i zastanawiam się, czy warto spróbować. Inwestujecie większe pieniądze (kilkaset złotych) na produkty promocyjne, czy raczej wysyłacie mało zgłoszeń zdając się raczej na szczęście? emotka  

Jeżeli tego dużo używam , np olej, mleko - to mogę kupić większy zapas ( mam spiżarnię  emotka ) . Jeżeli to jest np. energetyk to 1-2 szt . 
I tu i tu da się wygrać 

ilona162

Cytuj wiadomość#6525013 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 13:32:23
koniczynka123 napisał(a):

elotta napisał(a):

bukioko napisał(a):

Zapewne padło już to pytanie na tym forum, ale ciężko to znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Zastanawiam się ile średnio wysyłacie zgłoszeń na loterie rożnego rodzaju? Nigdy nie brałem udziału w loterii i zastanawiam się, czy warto spróbować. Inwestujecie większe pieniądze (kilkaset złotych) na produkty promocyjne, czy raczej wysyłacie mało zgłoszeń zdając się raczej na szczęście? emotka  

Biorę udział w loteriach tylko jeśli przypadkiem mam odpowiedni paragon / kod  emotka

Ale są też osoby, które inwestują nawet tysiące złotych w 1 konkurs- oczywiście nie myślę o sobie emotka bo ja mało kupuje

ja też raczej tylko wysyłam kilka paragonów w całej loterii, raz się uda, a raz nie emotka

joan

Cytuj wiadomość#6525017 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 13:40:15
koniczynka123 napisał(a):

Ale są też osoby, które inwestują nawet tysiące złotych w 1 konkurs- oczywiście nie myślę o sobie emotka bo ja mało kupuje

Dokładnie, w loteriach występuje najwięcej skrajności emotka

Ja również mało kupuję, im bardziej staram się być eko, tym mniej produktów loteryjnych/konkursowych mi pasuje, nawet tak oczywistych, jak szampon czy szczoteczka do zębów. Wszystko po kolei mam "niemarkowe", a co za tym idzie - mniej paragonów do zgłoszenia. To mnie jednak jakoś nie smuci, bo chciałabym kiedyś przejść do legendy ustrzeleniem meganagrody jednym paragonem emotka

izkak

Cytuj wiadomość#6525020 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 13:45:36
bukioko napisał(a):

Ja wysyłam kilka - kilkanaście zgłoszeń, o ile dany produkt kupuję. Jeśli jest loteria np. kawy, której nie lubię to w ogóle nie biorę udziału w akcji, a jeśli już biorę to tylko wtedy kiedy dostanę paragon od rodziny lub znajdę go przypadkiem w sklepowym koszyku   emotka   Bardzo rzadko wygrywam w loteriach, ale kilka razy mi się udało.  Nie cierpię za to loterii bramkowych, bo komunikat "tym razem nie wygrałeś, próbuj dalej" jest wkurzający. Wolę jedno losowanie i jedną  porażkę, niż tą dawkowaną stopniowo,  w małych ilościach  emotka

soulfly

Cytuj wiadomość#6525021 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 13:45:36
ilona162 napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy jest jakaś promocja/konkurs na tankowanie auta na jakiejś stacji?

stacje Total

Dzieki
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6525033 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 14:05:23
wszyscy widzą wyniki z lays mila? ja nic nie widze...
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6525040 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 14:13:41
monisss napisał(a):

wszyscy widzą wyniki z lays mila? ja nic nie widze...

Nie widzę wyników, ale maila właśnie dostałam, że wpadł ręczniczek.
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6525051 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 14:32:41
Wygrałam zwrot za zakupy z Winiary, ale nie dostałam maila.
Ktos też tak ma? Może ktoś podesłać treść maila od nich ?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6525054 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 14:35:44
cleo25 napisał(a):

Wygrałam zwrot za zakupy z Winiary, ale nie dostałam maila.
Ktos też tak ma? Może ktoś podesłać treść maila od nich ?

3 dni robocze maja na przesłanie 
cleo25 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6525057 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 14:50:41
bukioko napisał(a):

W tym roku wygrałam kino domowe z loterii Lays 1 zgłoszeniem- wszystko się da jak ma się SZCZĘŚCIE-kluczowy czynniik emotka

rutka

Cytuj wiadomość#6525064 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:11:11
A w winiarach mozna otrzymac zwrot kilka razy na osobe czy tylko raz? I czy dobrze rozumie jak zrobie zakupy za 15 zl to otrzymam zwrot 15 zl?
0 0

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6525070 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:20:27
Mam pytanie dotyczące konkursy wyprawka z Lego kupiłam na ten konkurs mały zestaw klocków Lego City o numerze 60170 zgłosiłam się do konkursu i dzisiaj otrzymuje wiadomość że paragon który zgłosiłam nie zawiera zakupu zestawu klocków Lego, moim zdaniem kupiłam zestaw czy miał ktoś taka sytuacje? 
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6525073 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:31:41
rutka napisał(a):

A w winiarach mozna otrzymac zwrot kilka razy na osobe czy tylko raz? I czy dobrze rozumie jak zrobie zakupy za 15 zl to otrzymam zwrot 15 zl?

Raz, 15 jezeli na paragonie nie bedzie produktów "zakazanych"
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6525074 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:34:56
pokrzywa30 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursy wyprawka z Lego kupiłam na ten konkurs mały zestaw klocków Lego City o numerze 60170 zgłosiłam się do konkursu i dzisiaj otrzymuje wiadomość że paragon który zgłosiłam nie zawiera zakupu zestawu klocków Lego, moim zdaniem kupiłam zestaw czy miał ktoś taka sytuacje? 

A jak masz paragon opisany?
0 0

abodak

Cytuj wiadomość#6525076 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:39:00
Wyjaśniam zamieszanie poranne-dostałam smsa-w tresci pojawilo się słowo rezerwa.Nie wierzac w taka wygrana spojrzalam do regulaminu gdzie jasno napisano-losujemy 1 osobe+2 osoby z rezerwy wiec uznałam ze jestem rezerwa(stad smutna buzka).Napisal do mnie jeden forumowicz i zasiał ziarenko niepewności ze moze nie jestem rezerwa tylko zwycięzcą z rezerwy.Zadzwonilam i pani potwierdzila wersje naszego forumowicza-ot i cala historia.

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6525092 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 15:54:48
Sbuziolek napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

A jak masz paragon opisany?

Dziękuję już ok przyznali się do niedopatrzenia

delvitto

Cytuj wiadomość#6525180 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 19:17:42
czy ktoś może się doczytał, czy na winiary mogę wysłać zgłoszenie za jakiś czas, czy są konieczne tylko z dnia zakupu?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6525184 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 19:24:53
delvitto napisał(a):

czy ktoś może się doczytał, czy na winiary mogę wysłać zgłoszenie za jakiś czas, czy są konieczne tylko z dnia zakupu?

Z tego co doczytałem to paragon nie może być pózniej niż zgłoszenie. Czyli standardowo... zakup a pózniej zgłoszenie emotka  

anialistopad

Cytuj wiadomość#6525192 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 19:48:04
Z mokatę jak się wygra szklanki to odsyła się gdzieś paragon czy Nie?
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6525207 poniedziałek, 3 wrzesień 2018, 20:22:55
Czy na konkurs Oxford  „Be cool at school” produkty konkursowe mogę kupić tylko w sklepach które są wymienione na stronie konkursowej? Bo jak tak to kicha,kupiłam w innym niż wskazane,a zgłoszenie wysłane już. emotka
0 0