Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5052 5053 5054 5055 5056 50575058 5059 5060 5061 5062 > >> >|

kacjan12

Cytuj wiadomość#6521754 czwartek, 23 sierpnia 2018, 23:00:48
Czy ktoś kojarzy bardzo, bardzo  dawny konkurs na facebook biura podróży Grecos, do wygrania były zniżki 500 zł
nie wiem czy są aktualne bo minęło z 6 lat od tego konkursu ale może ktoś ma jeszcze taki "kod"  ?
alita 0

marzanna

Cytuj wiadomość#6521756 czwartek, 23 sierpnia 2018, 23:30:13
W konkursie Nałęczowianki w Kauflandzie i Intermarche zgłoszenia wysyła się normalnie SMSem na podany numer? Bez prefiksu i nr paragonu? Pierwszy raz spotykam się z czymś takim i, że tak powiem, WTF? emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6521758 czwartek, 23 sierpnia 2018, 23:36:20
bandit napisał(a):

Witam 
Czy jest obecnie jakiś konkurs na LISTERINE ?

pozdrawiam
Krzysiek

Możesz kupić w loterii drogerii Natura, zawsze to coś emotka
bruce 0

darog

Cytuj wiadomość#6521760 czwartek, 23 sierpnia 2018, 23:52:04
Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?
  jeszcze ze 3 dni temu tego regulaminu na hebe.pl na pewno nie było, a wynika że już 15 sierpnia zakończony?

https://www.hebe....kursu-uwolnij-emocje

D.Zwycięzców wybierzemy i poinformujemy do dnia 5 października 2018 r. 

3.2.Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni przez Jury w terminie do dnia 24 sierpnia 2018 r. W Konkursie wyłonionych zostanie łącznie 140 (słownie: stu czterdziestu) zwycięzców podstawowych. Jury dokona wyboru zwycięzców zgodnie z zasadą, że spośród wszystkich zgłoszeń, które wpłynęły do Organizatora danym dniu okresu trwania Konkursu, Jury każdorazowo wybierze 10 (słownie: dziesięć) najlepszych Odpowiedzi. 

Nic nie rozumiem, konkurs dopiero co się pojawił , wynika , że trwał? od 2-15 sierpnia, regulaminu nie było na 100%, poza tym wynika, że laureaci wybrani zostaną do 24.08, ale poinformowanie laureatów do 5 pażdziernika..?? 1,5 mies będa informować o konkursie = który był a regulamin po jego zakończeniu się ukazał? 

Ma ktoś info na ten temat? Moze daty konkursu powinne być np od 22.08 - 05.09? Nagród dużo - 140 
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6521764 piątek, 24 sierpnia 2018, 00:46:22
darog napisał(a):

Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?
  jeszcze ze 3 dni temu tego regulaminu na hebe.pl na pewno nie było, a wynika że już 15 sierpnia zakończony?

3.2.Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni przez Jury w terminie do dnia 24 sierpnia 2018 r. W Konkursie wyłonionych zostanie łącznie 140 (słownie: stu czterdziestu) zwycięzców podstawowych. Jury dokona wyboru zwycięzców zgodnie z zasadą, że spośród wszystkich zgłoszeń, które wpłynęły do Organizatora danym dniu okresu trwania Konkursu, Jury każdorazowo wybierze 10 (słownie: dziesięć) najlepszych Odpowiedzi. 

Nic nie rozumiem, konkurs dopiero co się pojawił , wynika , że trwał? od 2-15 sierpnia, regulaminu nie było na 100%, poza tym wynika, że laureaci wybrani zostaną do 24.08, ale poinformowanie laureatów do 5 pażdziernika..?? 1,5 mies będa informować o konkursie = który był a regulamin po jego zakończeniu się ukazał? 

Ma ktoś info na ten temat? Moze daty konkursu powinne być np od 22.08 - 05.09? Nagród dużo - 140 

Dziwne , trzeba by zadzwonic do Albedo i podpytać 
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6521804 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:23:57
masza napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?

Bardzo dziwne, bo niniejszym zmieniają nazwę konkursu HEBE MILLENIALS 2 ( który wg dat już się zakończył, ale chyba nie był wcześniej ogłoszony ), dziwna sprawa, ale może jakiś błąd w dacie jest.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6521807 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:30:44
Dzwoniłam sprawdza i dadzą znać, bo go nie kojarzą w tej chwili. Pan mówił że tam musi być błąd w dacie zakończenia lub rozpoczęcia konkursu

monkakk

Cytuj wiadomość#6521808 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:30:55
misiamarysia napisał(a):

masza napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?

Bardzo dziwne, bo niniejszym zmieniają nazwę konkursu HEBE MILLENIALS 2 ( który wg dat już się zakończył, ale chyba nie był wcześniej ogłoszony ), dziwna sprawa, ale może jakiś błąd w dacie jest.

Konkurs grubymi nićmi szyty emotka  Byłam na stronie Hebe w dniu kiedy się kończył, nie było o nim ani słowa, dzień później był już regulamin.

darog

Cytuj wiadomość#6521809 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:31:36
misiamarysia napisał(a):

masza napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?

? Tego konkursu MILLENIALS 2 też jakoś nie umiemy znaleźć..To jaki to cud, że aneks jest do tego "zmieniający nazwe?"
Było tu na forum/ albo w Hebe? Co było do wygrania? 
jednym słowem Albedo jest dziwne z tymi regulaminami. uparli się nie publikować na swojej www. regulaminów. Może na FB ktoś zapyta Hebe gdzie był ten regulamin, co za konkurs  dlaczego etc...
140 NAGRÓD to dużo...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6521812 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:35:26
Już wiem. Konkurs trwał do 15 sierpnia. Dziś wybierają laureatów. A nie wiedzą dlaczego nie było wcześniej regulaminu

mia

Cytuj wiadomość#6521813 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:36:33
anialistopad napisał(a):

Już wiem. Konkurs trwał do 15 sierpnia. Dziś wybierają laureatów. A nie wiedzą dlaczego nie było wcześniej regulaminu

emotka emotka emotka
0 xpac

monkakk

Cytuj wiadomość#6521814 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:39:24
anialistopad napisał(a):

Będą mieli z czego... skoro regulamin na Hebe pojawił się 16-ego, szkoda że screenów nie zrobiłam... ale kto się spodziewał, że dzień po pojawi się konkurs widmo ;/
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6521816 piątek, 24 sierpnia 2018, 09:43:12
anialistopad napisał(a):

Brak profesjonalizmu u pracowników agencji reklamowych jest porażający. Nikt tam za nic nie odpowiada, ani żadnych konsekwencji nie ponosi. Nie było nigdzie regulaminu? Odpowiedzi, jak na komisji Amber Gold: nie wiem / nie pamiętam / dla mnie to koniec tematu.

czemuszka

Cytuj wiadomość#6521831 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:12:39
Lato pepsi w Shell - jak sobie otwieram mapkę stacji Shell to pokazują mi się też stacje nazwane przez Shell jako "partnerskie". Myślicie, że na tych stacjach też można kupić produkty promocyjne do konkursu?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6521834 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:15:47
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Brak profesjonalizmu u pracowników agencji reklamowych jest porażający. Nikt tam za nic nie odpowiada, ani żadnych konsekwencji nie ponosi. Nie było nigdzie regulaminu? Odpowiedzi, jak na komisji Amber Gold: nie wiem / nie pamiętam / dla mnie to koniec tematu.

Najpierw Schauma, teraz to. Ciekawe ile jeszcze regulaminów leży pod ladą  emotka
darog, joan 0

czemuszka

Cytuj wiadomość#6521835 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:18:01
bruce napisał(a):

czemuszka napisał(a):

Lato pepsi w Shell - jak sobie otwieram mapkę stacji Shell to pokazują mi się też stacje nazwane przez Shell jako "partnerskie". Myślicie, że na tych stacjach też można kupić produkty promocyjne do konkursu?

A jest na liście stacji biorących udział? 

głupio się przyznać, ale nie pamiętałam, że jest taka lista w regulaminie emotka zobaczę sobie w takim razie jak usiądę przy komputerze, ale dzięki! wątpliwości już rozwiane emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6521840 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:20:59
czemuszka napisał(a):

głupio się przyznać, ale nie pamiętałam, że jest taka lista w regulaminie emotka zobaczę sobie w takim razie jak usiądę przy komputerze, ale dzięki! wątpliwości już rozwiane emotka

(...)
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6521841 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:22:05
darog napisał(a):

? Tego konkursu MILLENIALS 2 też jakoś nie umiemy znaleźć..To jaki to cud, że aneks jest do tego "zmieniający nazwe?"
Było tu na forum/ albo w Hebe? Co było do wygrania? 
jednym słowem Albedo jest dziwne z tymi regulaminami. uparli się nie publikować na swojej www. regulaminów. Może na FB ktoś zapyta Hebe gdzie był ten regulamin, co za konkurs  dlaczego etc...
140 NAGRÓD to dużo...

Nie wiem czy mówimy o tym samym,  znalazłam w  necie starą gazetkę hebe i tam był konkurs: codziennie 10 bonów do hebe po 50 zł. Konkurs od 2-15.08. więc ilość bonów by się zgadzała.

monkakk

Cytuj wiadomość#6521842 piątek, 24 sierpnia 2018, 10:24:26
monnikk napisał(a):

Nie wiem czy mówimy o tym samym,  znalazłam w  necie starą gazetkę hebe i tam był konkurs: codziennie 10 bonów do hebe po 50 zł. Konkurs od 2-15.08. więc ilość bonów by się zgadzała.

Możesz podrzucić link?
0 0

monnikk

|< << < 5052 5053 5054 5055 5056 50575058 5059 5060 5061 5062 > >> >|