Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5055 5056 5057 5058 5059 50605061 5062 5063 5064 5065 > >> >|

blanca

Cytuj wiadomość#6520338 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:11:17
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja wczoraj dodałam ok. 22 i normalnie wyświetliła mi się informacja, że zgłoszenie poszło. A na mejlu potwierdzenia brak... Wchodzę na stronę konkursu i widzę zgłoszenia z 20, a potem z 16... Nawet nie mogę sprawdzić czy moje hasło jest w galerii. A wczoraj normalnie się wyświetlała. Masakra... Czy ktoś nie dostał potwierdzenia, a hasło było na stronie?

Są z wcześniejszych dni, tylko trzeba przewijać hasła w lewą stronę.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6520349 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:35:06
helcia85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jezeli piszecie o voucherze do showmaxa to mi tez nie dzialal, napisalam do pomocy i dostalam nowy... (z zupelnie inna cyferka na koncu)

Gdzie napisałaś konkretnie? Do showmaxa czy organizatora konkursu?

do showmaxa. Szybko sprawę załatwili (przez czat)
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6520381 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:21:12
nanajka81 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jezeli piszecie o voucherze do showmaxa to mi tez nie dzialal, napisalam do pomocy i dostalam nowy... (z zupelnie inna cyferka na koncu)

zgadza się, mi odpisali z showmaxa,  że wawel wydrukował wszystkim na końcu 0 a przeważnie były to cyfry od 1-9 mysląc logicznie, więc jeśli ktoś ma 0 moze też próbować wpisywać kod od 1 własnie, bo mi zmienili tylko ostatnią cyfrę we wszystkich voucherach.

0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6520395 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:49:38
anula81 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zgadza się, mi odpisali z showmaxa,  że wawel wydrukował wszystkim na końcu 0 a przeważnie były to cyfry od 1-9 mysląc logicznie, więc jeśli ktoś ma 0 moze też próbować wpisywać kod od 1 własnie, bo mi zmienili tylko ostatnią cyfrę we wszystkich voucherach.

mi 0 zamienili na 5 emotka
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6520396 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:52:03
Jakieś perełki w Megawatt? emotka
0 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6520400 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:58:04
sydariameki napisał(a):

Ja po ostatnim etapie odpadłem. Hasło - "Błoto, Bull, Być", które dostało rower mnie pokonało emotka
Koniec, Szympans, Tu... emotka

androm

Cytuj wiadomość#6520402 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:01:10
kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Ja po ostatnim etapie odpadłem. Hasło - "Błoto, Bull, Być", które dostało rower mnie pokonało emotka

też to widziałam, musi się jakoś pokazywać po wejściu, do dziś nie wiem o co kaman
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6520404 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:01:46
Czy były już wyniki z wybieram Kaufland z lipca? 
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6520410 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:07:56
androm napisał(a):

kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

też to widziałam, musi się jakoś pokazywać po wejściu, do dziś nie wiem o co kaman

Również jestem chyba za głupia na to hasło. Próbowałam je nawet analizować leżąc wieczorem w łóżku i patrząc w sufit, ale niestety... aspekt tej sprawy pozostaje dla mnie niewiadomy emotka
Mam nawet bull-a w domu co lubi błoto i cieszę się, że on "być" ze mną, ale co to ma do Megawattu?  emotka
"Niezbadane są ścieżki umysłu ludzkiego" emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6520415 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:15:01
Miałam dzisiaj okazję zrobić zakupy w Carrefour Market,  zrobiłam mniejsze konkursowe doradzi ktoś czy zapisy w regulaminach typu "we wszystkich sklepach działających pod marką Carrefour/ we wszystkich sklepach sieci Carrefour"oznaczają "tak babo robiąc tu zakupy możesz wysłać zgłoszenie na konkurs"? emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6520416 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:16:52
Mysia napisał(a):

Miałam dzisiaj okazję zrobić zakupy w Carrefour Market,  zrobiłam mniejsze konkursowe doradzi ktoś czy zapisy w regulaminach typu "we wszystkich sklepach działających pod marką Carrefour/ we wszystkich sklepach sieci Carrefour"oznaczają "tak babo robiąc tu zakupy możesz wysłać zgłoszenie na konkurs"? emotka

wiesz , wydaje mi sie ze tak
tez kiedys taki zapis byl i pisalam do agencji pytajac o carefour express i odpisali, że jak najbardziej
Mysia 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6520418 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:19:00
freyja88 napisał(a):

androm napisał(a):

kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Również jestem chyba za głupia na to hasło. Próbowałam je nawet analizować leżąc wieczorem w łóżku i patrząc w sufit, ale niestety... aspekt tej sprawy pozostaje dla mnie niewiadomy emotka
Mam nawet bull-a w domu co lubi błoto i cieszę się, że on "być" ze mną, ale co to ma do Megawattu?  emotka

Analizowałam na trzeźwo, mąż po jedynym piwie emotka ale niestety nie rozwikłaliśmy tajemnicy tego hasła.

androm

Cytuj wiadomość#6520428 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:41:36
stamp2 napisał(a):

Mysia napisał(a):

freyja88 napisał(a):

androm napisał(a):

kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Analizowałam na trzeźwo, mąż po jedynym piwie emotka ale niestety nie rozwikłaliśmy tajemnicy tego hasła.

Mnie to hasło kojarzy się tylko z jednym, też uroczym hasłem emotka h.....doopa i kamieni kupa emotka

to Twoje hasło sprawia mi Bull:)
Być albo nie być, kto to wie, co hasło przez się powiedzieć chce?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6520429 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:45:56
Mysia napisał(a):

freyja88 napisał(a):

androm napisał(a):

kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Może ten środkowy Bull to "ból", ale zapisem stylizowany na Red Bull. Czyli Błoto, ból, być... Brzmi to ja parafraza jakiejś filozoficznej sentencji, którą znają nieliczni (autor tekstu i jury). Coś w stylu "Mieć czy być?". Takie rozważania konkursowego filozofa. Błoto? (Hmm, niby fajna impreza, ale tyle błota, czy warto się tam pchać? A jak mnie zmieszają z błotem za to hasło?), Ból? (Czym jest ból? Czy istnieje? Czy znajdę go na Megawatt? Czy to ból istnienia? Czy to ból fizyczny? A może ból przegranej, braku weny...). Być? (Być czy nie być na tym Megawatt? Oto jest pytanie...). A może to hasło jest skrótem i w rozwinięciu autor miał na myśli, że impreza Red Bull to dużo błota i bólu, bo można wywalić się z motoru albo przewrócić, ale i tak warto tam być  emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6520433 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:59:40
Orlen Verva, może ktoś wie, jaki i jak wpisać numer paragonu? Mój zaczyna się na W i nie wchodzi.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6520435 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:02:11
magie1982 napisał(a):

Orlen Verva, może ktoś wie, jaki i jak wpisać numer paragonu? Mój zaczyna się na W i nie wchodzi.

Na serio nie widzisz rysunków po prawej stronie, które ilustrują gdzie jest numer paragonu?  emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6520437 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:03:15
edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Na serio nie widzisz rysunków po prawej stronie, które ilustrują gdzie jest numer paragonu?  emotka

Dzięki, serio nie widziałam. Biega po mnie mój dwulatek, do tego strona dziwnie mi chodzi. 
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6520438 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:04:39
magie1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Dzięki, serio nie widziałam. Biega po mnie mój dwulatek, do tego strona dziwnie mi chodzi. 

Poszło, jeszcze raz dzięki emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6520492 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 17:07:42
Na sryliard zgłoszeń kinder 1 energylandia i 1ksiazka.... naprawili system i 1sms o książce czy ma ktoś więcej smsow na ten sam numer o książce? 
bruce 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6520493 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 17:09:55
pioge7 napisał(a):

Na sryliard zgłoszeń kinder 1 energylandia i 1ksiazka.... naprawili system i 1sms o książce czy ma ktoś więcej smsow na ten sam numer o książce? 

Eee czekaj. Przybędzie książeczek, ciagle lecą. U mnie przed chwila druga
0 0
|< << < 5055 5056 5057 5058 5059 50605061 5062 5063 5064 5065 > >> >|