Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5077 5078 5079 5080 5081 50825083 5084 5085 5086 5087 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6523308 wtorek, 28 sierpnia 2018, 23:06:56
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy

Hahahh!!! Rozbawiłaś mnie tym wpisem. Każdy zgłasza tak, jak umie; wynika z tego, że Ty masz dar przekonywania organizatorów Wizażu prozą emotka ktoś inny - rymem...

nie wiem, co w tym zabawnego, że nie podoba mi się odpowiedź typu: "poproszę krem ten wspaniały, by uśmiech był mój duży, a nie mały" oraz fakt, że szacowne jury uznaje to za wartość literacką...

To się wpisuje w wolność opinii. Skoro taalvikki jeździ bezlitośnie po cudzej twórczosci/tfu!rczości, to dlaczego ktoś inny nie może pośmiać się/zakpić/szydzić/etc. z pisaniny taalvikki?
Ja dopuszczam tu pełną równość. Mogą jedni, daj drugim to samo prawo. emotka

Ale te promocje to mają być dla szarych mas a nie "bogatych" wykładowców- polonistów, co zarabiają na korepetycjach i wszystko wiedzą, Mickiewiczów i innych celebrytów... bo Ci bogaci to kupują produkty z dużo wyższej półki a nie to co ma Wizaż.
Plus, Ci co wybierają, to wybierają "siebie" - bo wówczas są w stanie zrozumieć tekst.
W sumie to nie konkurs literacki, a oceniający nie mają magistra z "języka". Nie każdy lubi polonistów, co czepiają się każdego błędu.

kermit

Cytuj wiadomość#6523309 wtorek, 28 sierpnia 2018, 23:08:22
taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ej, ja pisałam o częstochowszczyźnie emotka
a to, że ludzie stawiają znak równości między rymowanką a poezją, jest dla mnie, filolożki polskiej, bardzo smutne. i będzie. co do jury, wiadomo, wybór jak wybór, ale nieraz aż trudno go nie skomentować... smuci mnie też bowiem kiepski ludzki gust. i tyle emotka

a co do nałęczowianki, to ona jednak chyba ma ten okres, bo raz tak, raz tak, w zależności od regulaminu, a ile tychże mają, to nie wie nawet kot rabina. 

A dla mnie smutne jest to, że "filolożka polska" nie wie, że zdania rozpoczyna się wielką literą.

a gdzie jest powiedziane, że nie wiem? co innego wiedza i pisma urzędowe, a co innego maniera internetowa. ale tak, często mi się za to dostaje od ludzi, którzy czegoś takiego jak kreacja nie ogarniają. ze swojej strony polecam futurystów. oni też wiedzieli, jak należy, ale robili inaczej. emotka  

Jeżeli Twoja kreatywność polega na rozpoczynaniu zdań z małej litery to współczuję... A stawianie znaku równości pomiędzy kreacją a niedbalstwem lub pomiędzy futurystą a Tobą osłabia mnie jakieś sto razy bardziej niż "stawianie znaku równości między rymowanką a poezją".

assal

Cytuj wiadomość#6523310 wtorek, 28 sierpnia 2018, 23:09:59
Zmienię trochę temat.
Chodzi mi o konkurs z Vervą.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6523312 wtorek, 28 sierpnia 2018, 23:12:47
assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka

A coś Ty -> na trzech stacjach byłam, żadnego auta nie widziałam emotka

magda845

Cytuj wiadomość#6523318 wtorek, 28 sierpnia 2018, 23:19:22
assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.

tak, u mnie stała i z daleka prosiła białymi naklejkami: "Wygraj mnie!"  emotka
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6523330 środa, 29 sierpnia 2018, 00:02:34
wyniki red bull, plagiat hasła na rower z 5 etapu zostało splagiatowane znów i też rower emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6523332 środa, 29 sierpnia 2018, 00:03:57
luckymen napisał(a):

wyniki red bull, plagiat hasła na rower z 5 etapu zostało splagiatowane znów i też rower emotka

Ktore?
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6523335 środa, 29 sierpnia 2018, 00:05:22
rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

"dla tych w kasku urodzonych"
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6523338 środa, 29 sierpnia 2018, 00:17:20
luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

Już usunęli i "wybrali" inne emotka
mixik 0

rufus

Cytuj wiadomość#6523339 środa, 29 sierpnia 2018, 00:17:34
luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

nie ma takiego w 6 tygodniu
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6523342 środa, 29 sierpnia 2018, 00:20:09
@gnieszk@ napisał(a):

luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

jeśli to fakt, to moim zdaniem tym bardziej ten pożal się Boże "konkurs" zasługuje (i to już teraz) na miano żenua 2018
joan, mia 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6523343 środa, 29 sierpnia 2018, 00:21:15
@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

nie ma takiego w 6 tygodniu

Było, ale już nie ma.

Tak, wskoczyła Justyna na to miejsce
0 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6523345 środa, 29 sierpnia 2018, 00:22:00
Jest za to rower za "zwycięztwo".
No comments...

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6523350 środa, 29 sierpnia 2018, 02:17:36

kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a): To zabawne, bo doszło do zbyt dużego uogólnienia. emotka Nikt tu przecież
nie pisze o częstochowszczyźnie. "Rymowanka" to umowne i potoczne
określenie wiersza/nie-prozy. Co do zgłoszeń... Cóż... To wybór jury,
podobnie, jak w przypadku np. fotograficznych; my się tylko na niego
zgadzamy.  emotka

ej, ja pisałam o częstochowszczyźnie emotka
a to, że ludzie stawiają znak równości między rymowanką a poezją, jest
dla mnie, filolożki polskiej, bardzo smutne. i będzie. co do jury,
wiadomo, wybór jak wybór, ale nieraz aż trudno go nie skomentować...
smuci mnie też bowiem kiepski ludzki gust. i tyle emotka

a co do nałęczowianki, to ona jednak chyba ma ten okres, bo raz tak, raz tak, w
zależności od regulaminu, a ile tychże mają, to nie wie nawet kot
rabina. 

A dla mnie smutne jest to, że "filolożka polska" nie wie, że zdania rozpoczyna się wielką literą.

Ja także zastanawiałam się czy taalvikki umie pisać na klawiaturze DUŻE litery emotka Widzę, że jednak umie emotka   Pisanie taalvikki w taki sposób to lenistwo, brak szacunku i pogarda dla odbiorcy.
"filolożka polska" emotka ???
0 0

earthling

Cytuj wiadomość#6523360 środa, 29 sierpnia 2018, 07:13:02
W ostatnim tygodniu konkursu Red Bulla przyszła mi do głowy odpowiedź "Rzuć wyzwanie grawitacji", ale by upewnić się czy skądś nieświadomie nie kopiuję wygooglowałam to hasło i okazało się, że było to hasło wykorzystane przy okazji imprezy Red Bulla, dlatego zaniechałam zgłaszania go. Teraz widzę, że dokładnie to hasło wygrało rower. Wydaje mi się, że komisja która zajmuje się promocją imprezy Red Bull powinna mieć chociaż listę ich oryginalnych haseł.

noska81

Cytuj wiadomość#6523367 środa, 29 sierpnia 2018, 08:19:03
masakra co wybrali tym razem w Red Bull... aż żal patrzeć. 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6523370 środa, 29 sierpnia 2018, 08:29:32
noska81 napisał(a):

żałuje, że na 14 paragonów kasa poszła..zero wygranych, a szczęścia w losowaniu nie ma..
Były i hasła - fajne, ale to ok. 1/4 z tych "wybranych"..

darog

Cytuj wiadomość#6523371 środa, 29 sierpnia 2018, 08:33:41
@gnieszk@ napisał(a):

luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

luckymen napisał(a):

Ktore?

No..nie chciało im sie czytać wszystkich, "wybrali losując"
Ale żeby nie sprawdzić tych kilku wybranych  i zamieszczonych jako nagrodzone? 
Szczyt bezczelności.

Może ktoś ma liste tych "przewinień", screeny? I podesłać do sponsora..

noska81

Cytuj wiadomość#6523375 środa, 29 sierpnia 2018, 08:42:19
darog napisał(a):

noska81 napisał(a):

żałuje, że na 14 paragonów kasa poszła..zero wygranych, a szczęścia w losowaniu nie ma..

dokładnie. Były fajne, ale reszta to słabe w porównaniu z tym co było.
Tym razem miałam naprawdę niezle i na tle tego co wybrali.... Liczyłam, że na kamerkę spokojnie wystarczy. 
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6523378 środa, 29 sierpnia 2018, 08:48:24
noska81 napisał(a):

darog napisał(a):

noska81 napisał(a):

dokładnie. Były fajne, ale reszta to słabe w porównaniu z tym co było.
Tym razem miałam naprawdę niezle i na tle tego co wybrali.... Liczyłam, że na kamerkę spokojnie wystarczy. 

....i latali długo i szcześliwie,z adrenalina sie sprzegłem,do kasku Ci z motorem-parzynajmniej te 3 są fajne emotka choć nie moje,żeby nie było emotka ale moto-błoto emotka emotka zostawiam bez komentarza,albo skomentuje-to poziom rocznego dziecka emotka
0 0
|< << < 5077 5078 5079 5080 5081 50825083 5084 5085 5086 5087 > >> >|