Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5128 5129 5130 5131 5132 51335134 5135 5136 5137 5138 > >> >|

soulfly

Cytuj wiadomość#6530704 piątek, 21 września 2018, 20:44:02
monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

chorzi85 napisał(a):

Cześć,

jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę z konkursami.
Czy ktoś  z Was brał udział w konkursie Nivea wygraj dla domu?
Zgłoszenie wysłałem tydzień temu, a dzisiaj dostałem maila, że  zgłoszenie zostało przyjete.

Czy w praktyce oznacza to, że zgłoszenie jest ale nie wygrałem? Cze czekamy dalej na info?
I najwazniejsze: czy dostaliście już jakiegoś maila / SMS o wygranej w konkursie Nivea wygraj dla domu?

dzięki,
chorzi

Poważnie?  emotka

Przeczytales caly email??? Napisane masz 

Cyt: "Jesteś o krok od wygrania 10.000 zł na remont lub innych nagród, jednak pamiętaj, by zachować paragon! Zwycięzców poinformujemy mailowo już wkrótce."

Ktora czesc jest do wytłumaczenia??? 

tak były już smsy i @ za pierwszy etap konkursu

Jest nowy to chyba można grzecznie wytłumaczyć....

mampytanie

Cytuj wiadomość#6530708 piątek, 21 września 2018, 21:03:43
as32572 napisał(a):

Czy ktoś z osób piszących,że konkurs Monster jest we wszystkich sklepach potwierdzał to u organizatora? Ja dostałam taką odpowiedź z ich formularza:

Hi,

Thanks for your e-mail, we always like to hear from Monster Energy Fans.

The participating stores for the promotion are Sellgross and Intermarche. We wish you luck.

Thank you,

Monster Energy

Ooo, czyli jednak tylko te dwa? Szkoda, bo mam znaleziony paragon z innego sklepu 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6530711 piątek, 21 września 2018, 21:10:07
soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

chorzi85 napisał(a):

Cześć,

Zgłoszenie wysłałem tydzień temu, a dzisiaj dostałem maila, że  zgłoszenie zostało przyjete.

Czy w praktyce oznacza to, że zgłoszenie jest ale nie wygrałem? Cze czekamy dalej na info?
I najwazniejsze: czy dostaliście już jakiegoś maila / SMS o wygranej w konkursie Nivea wygraj dla domu?

dzięki,
chorzi

Poważnie?  emotka

Cyt: "Jesteś o krok od wygrania 10.000 zł na remont lub innych nagród, jednak pamiętaj, by zachować paragon! Zwycięzców poinformujemy mailowo już wkrótce."

Prosze, tu jest wytłumaczenie

Co to znaczy wkrótcePod spodem prezentujemy kilkanaście wybranych definicji objaśniających co to znaczy wkrótce. „Wkrótce” to m.in.: 
» Za moment.
» Dalej.
» Rychło, niebawem.
» Wnet.
» Pokrótce.
» Tuż.
» Zaraz.
» Potem.

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6530748 sobota, 22 września 2018, 00:46:35
20 lat montnelo, czy biorac udxial dzis, musze miec paragon z aktualnego etapu? 
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6530753 sobota, 22 września 2018, 07:40:23
Odbierał ktoś kiedyś nagrodę z Topaz w sobotę? Zawsze odbierałam na tygodniu ale teraz nie mam jak... a nie wiem czy w sobotę mi wydadzą bo nie zawsze pracują kierownicy w te dni
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6530762 sobota, 22 września 2018, 08:25:50
superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

chorzi85 napisał(a):

Cześć,

dzięki,
chorzi

Poważnie?  emotka

Co to znaczy wkrótcePod spodem prezentujemy kilkanaście wybranych definicji objaśniających co to znaczy wkrótce. „Wkrótce” to m.in.: 
» Za moment.
» Dalej.
» Rychło, niebawem.
» Wnet.
» Pokrótce.
» Tuż.
» Zaraz.
» Potem.

Ło matko gdzie te czasy, kiedy każdy sobie pomagał  a teraz konkursowicz konkursowiczowi wilkiem-spytał grzecznie to -nie chciałaś nie musiałaś odpowiadać a na nerwy najlepiej pić ziółka

asantesana

Cytuj wiadomość#6530769 sobota, 22 września 2018, 09:23:27
superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

chorzi85 napisał(a):

Cześć,

dzięki,
chorzi

Poważnie?  emotka

Co to znaczy wkrótcePod spodem prezentujemy kilkanaście wybranych definicji objaśniających co to znaczy wkrótce....

Superloser, zjedz Snickersa...

chorzi85

Cytuj wiadomość#6530774 sobota, 22 września 2018, 10:01:14
Witajcie,

to ja może krótko w temacie posta, którego napisałem.
Widzę dużo niepotrzebnych nerwów na forum, a nie to było moją intencją.
Otrzymałem @ z treścią:
"Dziękujemy!
Z przyjemnością informujemy, że Twoje zgłoszenie w konkursie NIVEA „Kup dla siebie, wygraj dla domu” zostało przyjęte."
Dalsza część maila się nie załadowała, zobaczyłem ją po czasie. Stąd też było moje pierwsze pytanie na tym forum,

Nie ma dalszego sensu ciągnąć tego tematu. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. To fajne emotka
Jeśli kogoś uraził mój wpis - przepraszam.
Mam nadzieję, że następnym razem pojawi się mniej emocji emotka

chorzi

asantesana

Cytuj wiadomość#6530780 sobota, 22 września 2018, 10:23:36
chorzi85 napisał(a):

Witajcie,

to ja może krótko w temacie posta, którego napisałem.
Widzę dużo niepotrzebnych nerwów na forum, a nie to było moją intencją.
Otrzymałem @ z treścią:
"Dziękujemy!
Z przyjemnością informujemy, że Twoje zgłoszenie w konkursie NIVEA „Kup dla siebie, wygraj dla domu” zostało przyjęte."
Dalsza część maila się nie załadowała, zobaczyłem ją po czasie. Stąd też było moje pierwsze pytanie na tym forum,

Nie ma dalszego sensu ciągnąć tego tematu. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. To fajne emotka
Jeśli kogoś uraził mój wpis - przepraszam.
Mam nadzieję, że następnym razem pojawi się mniej emocji emotka

chorzi

Luz, luz, nie ma nerwów, tylko jednej osobie dzisiaj aura nie sprzyja. Każdy kiedyś zaczynał i miał mnóstwo pytań, więc jeśli coś Cię nurtuje (i nie są to teksty typu "pokażcie co wygrywa, bo ja nie wygrałem", albo "powiedzcie, bo nie chce mi się czytać regulaminu"), to pytaj we właściwych wątkach i zawsze znajdzie się ktoś, kto odpowie. emotka   
Aha - nie musisz sie podpisywać pod postami, każdy widzi kto pisze emotka

onka37

Cytuj wiadomość#6530802 sobota, 22 września 2018, 12:08:33
 No napisał(a):

onka37 napisał(a):

A takie pytanie czy ktoś kto wygrał coś z NETTO miał dużą kwotę na paragonie?, bo zastanawiam sie czy też to mogą brać pod uwagę

O ile pamietam przy zgloszeniu podajesz tylko nr paragonu, nie kwote emotka

0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6530813 sobota, 22 września 2018, 13:11:47
asantesana napisał(a):

superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

chorzi85 napisał(a):

Cześć,

dzięki,
chorzi

Poważnie?  emotka

Co to znaczy wkrótcePod spodem prezentujemy kilkanaście wybranych definicji objaśniających co to znaczy wkrótce....

Nikt o rade cie nie prosi ale dzieki, jak juz zjesz swojego Snickersa to zacznij odpowiadac na pytania, na poziomie "jak wygrać w loterii" albo "czy Avanti zaakceptuje paragon ze Stokrotki,  na Lays z wiekszych niz regulaminowe paczki". 

ilona162

Cytuj wiadomość#6530815 sobota, 22 września 2018, 13:37:27
Mam pytanie odnośnie loterii Tiger, bo nie widzę jasnego wskazania w regulaminie. Jeżeli mam dwa tigery na paragonie, to zgłosić się do loterii pewnie mogę tylko raz, tak?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6530816 sobota, 22 września 2018, 13:44:23
superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

Nikt o rade cie nie prosi ale dzieki, jak juz zjesz swojego Snickersa to zacznij odpowiadac na pytania, na poziomie "jak wygrać w loterii" albo "czy Avanti zaakceptuje paragon ze Stokrotki,  na Lays z wiekszych niz regulaminowe paczki". 

No widzisz, coś nas łączy (wielkie nieba!), ani Ciebie ani mnie nikt o radę nie prosił, a jednak udzielamy się na forum  emotka  

glodek24

Cytuj wiadomość#6530834 sobota, 22 września 2018, 14:43:58
Orientuje się ktoś czy były już wyniki w konkursie "dbamy o zdrowie" z Intermarche?
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6530839 sobota, 22 września 2018, 15:20:23
Tez tego nie rozumiem , zgłosiłam hasło Nivea w zeszła sobotę , zaakceptowali je wczoraj, a po 2 godzinach niby wyniki emotka .../to cały tydzień nie dali rady przeczytać , a wczoraj ogarnęli to w 2 godziny ...??!
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6530860 sobota, 22 września 2018, 17:04:43
masza napisał(a):

Tez tego nie rozumiem , zgłosiłam hasło Nivea w zeszła sobotę , zaakceptowali je wczoraj, a po 2 godzinach niby wyniki emotka .../to cały tydzień nie dali rady przeczytać , a wczoraj ogarnęli to w 2 godziny ...??!

Miałam dokładnie tak samo. Widac jak czytają zgloszenia
masza 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6530863 sobota, 22 września 2018, 17:27:57
magie1982 napisał(a):

masza napisał(a):

Miałam dokładnie tak samo. Widac jak czytają zgloszenia

umnie dokładnie tak samo, a na drugi hasło do dzisiaj nie mam akceptacji, chyba muszę do nich coś wyskrobać emotka
masza 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6530865 sobota, 22 września 2018, 18:09:40
Wygrał ktoś dziś coś z loterii mr Auchan? 
0 0

mampytanie

Cytuj wiadomość#6530866 sobota, 22 września 2018, 18:17:47
Czy z nagrody wymiatają tez Wam wyskakuje błąd? Wydaje się jakby serwer był przeciążony czy coś podczas dodawania zdjęcia...?
0 0

justfine

Cytuj wiadomość#6530888 sobota, 22 września 2018, 20:05:35
masza napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Co wychodzi najtaniej na loterię lindt?

batonik w Rossmanie za 3.99 emotka

W moim szczęśliwie kończy im się data przydatności i sprzedają już za 1,99 zł :-D
|< << < 5128 5129 5130 5131 5132 51335134 5135 5136 5137 5138 > >> >|