Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5182 5183 5184 5185 5186 51875188 5189 5190 5191 5192 > >> >|

slomkab

Cytuj wiadomość#6538528 poniedziałek, 15 października 2018, 20:46:42
scrabble napisał(a):

slomkab napisał(a):

Wygrałam ekspres w MkCaffe i wyslalam paragon poleconym priorytetem i do tej pory nie dotarl do organizatora czy ktos z Was tez miał kiedyś taka sytuację?obawiam sie ze list zaginal i moja pierwsza w zyciu wygrana tez pojdzie w sina dal:(

O losie emotka  Jaka była data nadania? Może jeszcze dotrze. Masz skan tego paragonu? Spróbuj go wysłać do organizatora, podaj numer śledzenia i opisz sytuację. 

Niestety z radosci nie zrobilam skanu paragonu bo zaraz po sms go wyslakam tj w zeszla srode a opcja sledzenia pokazuje ze pezesylka nadana i tyle po niej sluch zaginąl;( ile moze iść polecony bo ja myślalam ze max 3 dni
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6538540 poniedziałek, 15 października 2018, 21:18:53
slomkab napisał(a):

scrabble napisał(a):

slomkab napisał(a):

Wygrałam ekspres w MkCaffe i wyslalam paragon poleconym priorytetem i do tej pory nie dotarl do organizatora czy ktos z Was tez miał kiedyś taka sytuację?obawiam sie ze list zaginal i moja pierwsza w zyciu wygrana tez pojdzie w sina dal:(

O losie emotka  Jaka była data nadania? Może jeszcze dotrze. Masz skan tego paragonu? Spróbuj go wysłać do organizatora, podaj numer śledzenia i opisz sytuację. 

Niestety z radosci nie zrobilam skanu paragonu bo zaraz po sms go wyslakam tj w zeszla srode a opcja sledzenia pokazuje ze pezesylka nadana i tyle po niej sluch zaginąl;( ile moze iść polecony bo ja myślalam ze max 3 dni

Moja sytuacja podobna, okazało się że pp nie wklapało w system ani wydania, ani doręczenia. List szybko dotarł do agencji natomiast wg strony jest cały czas w transporcie. Pp nie potrafiła wyjasnic gdzie jest list i co sie z nim stało, dopiero agencja odpowiedziała na pytanie, że juz dawno mają paragon. 

0 0

glena

Cytuj wiadomość#6538544 poniedziałek, 15 października 2018, 21:27:07
slomkab napisał(a):

scrabble napisał(a):

slomkab napisał(a):

Do mnie (Kraków) polecony z Gdyni szedł kiedyś dwa tygodnie. Napisz albo zadzwoń do organizatorów, że wysłałaś w terminie, podaj numer nadania (żeby czekali i przypadkiem jakiemuś rezerwowemu nie przyznali) i spokojnie czekaj
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6538547 poniedziałek, 15 października 2018, 21:33:27
slomkab napisał(a):

Jutro pewnie będzie na miejscu emotka Zobaczysz....
0 0

Gość sunflower11

Cytuj wiadomość#6538551 poniedziałek, 15 października 2018, 21:43:09
kawazczekolada napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

Jakieś dziwne rzeczy dzieją się z Łaciatym emotka  rano było w C4 po południu już brak,podobno kazali obsłudze schować.

no co Ty czemu? w Kuflandzie było kilka kartonów z loterii takich samych jak w sobotę

W moim Kauflandzie ani jednego opakowania

to samo w Lidlu, dziwne w sobotę cała paleta, teraz dziś jeden karton - wykupione? czy schowane

u mnie w tesco masa tego stoi

U mnie w c4 galeria polnocna do wyboru do koloru...

A ktos moze widzial 0,5l w promocji w wawie?
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6538552 poniedziałek, 15 października 2018, 21:44:10
slomkab napisał(a):

Mój polecony priorytet z dokumentami na wygrane 1000zl, szedł tydzień.
Dotarł w ostatniej chwili. Na śledzeniu cały czas było "w doręczeniu".
Nie stresuj się, może jutro dojdzie.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6538557 poniedziałek, 15 października 2018, 21:52:54
cleo25 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Mój polecony priorytet z dokumentami na wygrane 1000zl, szedł tydzień.
Dotarł w ostatniej chwili. Na śledzeniu cały czas było "w doręczeniu".
Nie stresuj się, może jutro dojdzie.

Ja nigdy nie sprawdzam i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie dostała nagrody. Więc lepiej nie patrzeć i oszczędzić dobie nerwów emotka
cleo25 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6538562 poniedziałek, 15 października 2018, 22:02:24
https://www.e-kon...nuta-magii-loyd.html

Czy ktos wie gdzie znajde promocyjne opokowania?
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6538565 poniedziałek, 15 października 2018, 22:06:16
anialistopad napisał(a):

https://www.e-kon...nuta-magii-loyd.html

Czy ktos wie gdzie znajde promocyjne opokowania?

Ja znalazłam w tesco
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6538568 poniedziałek, 15 października 2018, 22:12:08
donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Patrzę z przerażeniem na tak ogromne zainteresowanie loteriami z bramkami  emotka  agencje i sponsorzy zapewne zacierają ręce...a później każdy się dziwi, że same loterie i bramki - niczego dziwnego w tym nie ma emotka

Mimo, że trafiłam pińćset z Ferrero to z rozrzewnieniem wspominam konkurs Ferrero sprzed dwóch lat, gdzie do wygrania było Spa do Poziom 511. Szkoda, ze już takich konkursów nie ma emotka

Ja też z rozrzewnieniem wspominam tamten konkurs Ferrero- wygrany voucher podarowałam rodzicom.To był bodajże 2015 rok emotka

faworek

Cytuj wiadomość#6538570 poniedziałek, 15 października 2018, 22:18:57
slomkab napisał(a):

Też miałam taką sytuację, w systemie widniało tylko: "przesyłka w transporcie". Okazało się, że paragon był dawno w agencji. Może warto się skontaktować z agencją czy dotarł. 
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6538626 wtorek, 16 października 2018, 09:01:34
a czy z Łaciatego każdy karton mleka musi być na osobnym paragonie bo zgłupiałam?....
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6538627 wtorek, 16 października 2018, 09:01:48
onka37 napisał(a):

a czy z Łaciatego każdy karton mleka musi być na osobnym paragonie bo zgłupiałam?....

tak
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6538629 wtorek, 16 października 2018, 09:03:29
Claudia77 napisał(a):

onka37 napisał(a):

tak

dzięki
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6538696 wtorek, 16 października 2018, 11:30:35
Czy w konkursie Eurojackpot piszecie chwytliwe, ale krótkie hasło czy się rozpisujecie na te 500 znaków?  emotka  500 znaków to trochę dużo na hasło promujące, ale może się nie znam emotka
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6538697 wtorek, 16 października 2018, 11:32:16
faworek napisał(a):

Czy w konkursie Eurojackpot piszecie chwytliwe, ale krótkie hasło czy się rozpisujecie na te 500 znaków?  emotka  500 znaków to trochę dużo na hasło promujące, ale może się nie znam emotka

Nawet nie doczytałam,że tam mozna aż tyle znaków ,ale na haslo promocyjne to się na plakat nie zmieści  emotka

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6538702 wtorek, 16 października 2018, 11:46:31
Czy z Frosty drugi produkt musi koniecznie być inny niż złote paluszki czy mogą być 2 razy złote paluszki? napisałam w tej sprawie do agencji , ale milczą od kilku dni. A wszystko przez kasjerkę w Kaufland, która dwa razy nabiła paluszki, mimo że drugi produkt był zupełnie inny... emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6538703 wtorek, 16 października 2018, 11:47:40
ktosiek1 napisał(a):

Czy z Frosty drugi produkt musi koniecznie być inny niż złote paluszki czy mogą być 2 razy złote paluszki? napisałam w tej sprawie do agencji , ale milczą od kilku dni. A wszystko przez kasjerkę w Kaufland, która dwa razy nabiła paluszki, mimo że drugi produkt był zupełnie inny... emotka

Musi być inny.

haima

Cytuj wiadomość#6538710 wtorek, 16 października 2018, 11:58:59
W Łaciatym nie trzeba trzymać opakowań z kodem, prawda? Nie doczytałam w regulaminie, ale może mi gdzieś umsknęło  emotka
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6538712 wtorek, 16 października 2018, 12:00:02
rufus napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Musi być inny.

dzięki! eh, chyba przestanę robić zakupy w tym sklepie, bo zawsze coś się nie zgadza. A to produkt niby w cenie promocyjnej a nabijają normalną, a to takie błędy jak we Froście - już pomijam, że znów przepłaciłam, bo drugi produkt tańszy był. Zwykle olewam, bo nie chce mi się jeździć drugi raz, ale ile można! Nic tylko stać przy kasie i sprawdzać po kasjerce każdy produkt z paragonu za 200 zł emotka
0 0

|< << < 5182 5183 5184 5185 5186 51875188 5189 5190 5191 5192 > >> >|