Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5195 5196 5197 5198 5199 52005201 5202 5203 5204 5205 > >> >|

case

Cytuj wiadomość#6540937 poniedziałek, 22 października 2018, 14:21:42
izkak napisał(a):

case napisał(a):

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć emotka

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:
https://www.e-kon...trona/1062/#p6441339

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka

Dzień dobry Panie Tomku! emotka Ja proponuję, żeby pomiędzy Pudliszkami a Żywiec Zdrój, pozyskać i wstawić jakiegoś wysokoprocentowego sponsora emotka  Tak żeby pomiędzy flaczkami, a wodą mineralną był jakiś mocny konkursowy "przecinek" emotka  Niech agencja się rozwija, może już czas wypłynąć na szerokie wódy... emotka  

Bez sensu, wtedy nie będę mógł z czystym sumieniem wziąć udziału w planowanej powyżej popijawie... O, przepraszam - kreatywnej burzy mózgów emotka  

joan

Cytuj wiadomość#6540940 poniedziałek, 22 października 2018, 14:26:24
case napisał(a):

Bez sensu, wtedy nie będę mógł z czystym sumieniem wziąć udziału w planowanej powyżej popijawie... O, przepraszam - kreatywnej burzy mózgów emotka  

Jest na to rozwiązanie - akcja musi dotyczyć... WÓDKI CZYSTEJ emotka

darog

Cytuj wiadomość#6540944 poniedziałek, 22 października 2018, 14:39:48
pioge7 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

pikantny napisał(a):

Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne?  emotka

Nie sądzę, żeby ktoś chciał się podszywać pod czyjeś dane emotka  Ale również dziwię się, że powstało takie ujawnienie. I zastanawiam się ile Pan Tomek dostał prywatnych wiadomości z pytaniami "jak wygrać w tej agencji?". Ja na miejscu tego Pana bałabym się też skarg do przełożonych emotka  Zaraz rozgoryczeni konkursowicze będą posądzać o jakieś kolesiostwo na forum, wiadomo jak to z niektórymi... emotka  Dziwne posunięcie jak dla mnie, ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć emotka  

A ja nie rozumiem niektórych z nas... 
smolar odpowiada nieładnie na emaila, to SMOLAR jest be... bo albo odpowie albo i nie, oskarżamy ich o to że konkursowiczów tępią albo coś. Tu pan Tomek odpowiada na nasze pytania, informuje, dzieli się spostrzeżenami, i też niby jest be... dziwne posunięcie ludzi z forum... 

Myśle, że każdy woli sposób porozumiewania się NAV (Tomek S) niż Smolara....
i myśle, że Smolarek tez tu buszuje na forum.

kammaro

Cytuj wiadomość#6540945 poniedziałek, 22 października 2018, 14:49:26
@ darog
Smolar ma tez oficjalne konto. Pamietam, jak pytal nas, dlaczego na kreatywne jest wiecej zgloszen niz na loterie

case

Cytuj wiadomość#6540988 poniedziałek, 22 października 2018, 16:37:58
kammaro napisał(a):

@ darog
Smolar ma tez oficjalne konto. Pamietam, jak pytal nas, dlaczego na kreatywne jest wiecej zgloszen niz na loterie

Ciekawe. Naprawdę taka była konstrukcja pytania, tj - naprawdę napisali, że więcej mają na kreatywne niż na loterie? Czy jest szansa, że nie pamiętasz i było odwrotnie?
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6540990 poniedziałek, 22 października 2018, 16:44:12
case napisał(a):

kammaro napisał(a):

@ darog

Ciekawe. Naprawdę taka była konstrukcja pytania, tj - naprawdę napisali, że więcej mają na kreatywne niż na loterie? Czy jest szansa, że nie pamiętasz i było odwrotnie?

tak, jeśli chodzi o ścisłość to pytali dlaczego jest takie małe zainteresowanie loteriami emotka
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6540997 poniedziałek, 22 października 2018, 16:59:32
@ case długo trawało, ale znalazłam emotka  

"... Napisano: czwartek, 21 kwietnia 2011, 02:03:28

"agencjasmolar napisał(a):Witam, 

pozwólcie, że najpierw się przedstawię - jestem pracownikiem Agencji Promocyjno-Reklamowej SMOLAR (www.smolar.pl), która często jest organizatorem różnych konkursów i loterii konsumenckich. Właśnie od uczestników organizowanych przez nas promocji dowiedzieliśmy się, że istnieje to prężne forum skupiające miłośników konkursów  emotka  

Ale do rzeczy: pomysł, aby skontaktować się z Wami wziął się stąd, iż zastanawialiśmy się ostatnio nad przyczynami mniejszego niż zazwyczaj zainteresowania organizowaną przez nas loterią „Odśwież swój styl z Perwoll (www.smolar.pl/aktualnosci/zobacz/239.html) . Tego typu akcje przeprowadzamy na zlecenie Henkla cyklicznie i przeważnie liczba przysyłanych codziennie SMS-ów od uczestników była większa. Postanowiliśmy więc poradzić się Was - uczestników, do których kierujemy nasze konkursy, jaki jest powód tego relatywnie małego odzewu ze strony konsumentów, z Waszej strony. Czy nagrody są za mało atrakcyjne, loteria za słabo nagłośniona, a może na sklepie informacja o loterii jest za mało widoczna?

Przyznam, że bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Z góry dziękuję za zrozumienie i Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!!!  emotka  

P.S. Przepraszam, że moje pytanie zadaję pod tym tematem, ale jako świeżak nie mogę założyć nowego tematu."

Link do wątku, bo odpowiedzi konkursowiczów, mogą byc interesujące dla organizatora emotka
https://www.e-kon.../strona/20/#p4305846
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6541004 poniedziałek, 22 października 2018, 17:08:19
Mam problem z wysłaniem wiadomości do Colorino,ambasada marek,bez przerwy wraca mi e-mai z problemem , że nie dostarczono emotka Na jaki wysyłaliście adres i czy nie macie zwrotu? emotka
0 0

case

Cytuj wiadomość#6541010 poniedziałek, 22 października 2018, 17:12:42
kammaro napisał(a):

@ case długo trawało, ale znalazłam emotka  

"... Napisano: czwartek, 21 kwietnia 2011, 02:03:28

"agencjasmolar napisał(a):Witam, 

pozwólcie, że najpierw się przedstawię - jestem pracownikiem Agencji Promocyjno-Reklamowej SMOLAR (www.smolar.pl), która często jest organizatorem różnych konkursów i loterii konsumenckich. Właśnie od uczestników organizowanych przez nas promocji dowiedzieliśmy się, że istnieje to prężne forum skupiające miłośników konkursów  emotka  

Ale do rzeczy: pomysł, aby skontaktować się z Wami wziął się stąd, iż zastanawialiśmy się ostatnio nad przyczynami mniejszego niż zazwyczaj zainteresowania organizowaną przez nas loterią „Odśwież swój styl z Perwoll (www.smolar.pl/aktualnosci/zobacz/239.html) . Tego typu akcje przeprowadzamy na zlecenie Henkla cyklicznie i przeważnie liczba przysyłanych codziennie SMS-ów od uczestników była większa. Postanowiliśmy więc poradzić się Was - uczestników, do których kierujemy nasze konkursy, jaki jest powód tego relatywnie małego odzewu ze strony konsumentów, z Waszej strony. Czy nagrody są za mało atrakcyjne, loteria za słabo nagłośniona, a może na sklepie informacja o loterii jest za mało widoczna?

Przyznam, że bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Z góry dziękuję za zrozumienie i Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!!!  emotka  

P.S. Przepraszam, że moje pytanie zadaję pod tym tematem, ale jako świeżak nie mogę założyć nowego tematu."

Link do wątku, bo odpowiedzi konkursowiczów, mogą byc interesujące dla organizatora emotka
https://www.e-kon.../strona/20/#p4305846

Bardzo dziękuję emotka Podlinkowany wątek poczytam, ale z samego pytania wynika, że to chodziło o jakąś jedną konkretną loterią, a nie o wszelkie loterie jako takie. 
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6541019 poniedziałek, 22 października 2018, 17:25:36
@ case
pytanie tak, ale odpowiedzi dotyczyły wszystkich zwykłych loterii. Ofc to jest moje zdanie, ale myślę, że pokrywa się z większością konkusowiczów. Więcej produktów kupujemy na hasłowe niż na zwykłe loterie.
Podkreślam zwykłe, bo loteria loterii nierówna

case

Cytuj wiadomość#6541022 poniedziałek, 22 października 2018, 17:30:46
kammaro napisał(a):

@ case
pytanie tak, ale odpowiedzi dotyczyły wszystkich zwykłych loterii. Ofc to jest moje zdanie, ale myślę, że pokrywa się z większością konkusowiczów. Więcej produktów kupujemy na hasłowe niż na zwykłe loterie.
Podkreślam zwykłe, bo loteria loterii nierówna

Znaczy wiesz, w tamtym wątku jest pięć odpowiedzi na krzyż, wartość statystyczna - żadna, ja bym z czymś takim nie poszedł do klienta jako z silną rekomendacją wynikającą z badań rynku emotka , ale samo zagadnienie jak najbardziej ciekawe i warte pogłębienia.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6541030 poniedziałek, 22 października 2018, 18:08:05
helcia85 napisał(a):

Czy odsyłając oświadczenia na kuferek Wawel konieczne jest podanie nr dowodu os?

tak. i na szczęście mają weryfikowac-czy taki numer dowodu istnieje, czy zwycięzca to "słup-widmo"

barbe_66

Cytuj wiadomość#6541061 poniedziałek, 22 października 2018, 19:46:39
czy jest teraz jakis konkurs gdzie trzeba kupić tabletki do zmywania:)?
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6541068 poniedziałek, 22 października 2018, 20:09:30
barbe_66 napisał(a):

zwrot https://www.testujsunlight.pl/?promo=1
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6541079 poniedziałek, 22 października 2018, 21:03:16
darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy odsyłając oświadczenia na kuferek Wawel konieczne jest podanie nr dowodu os?

tak. i na szczęście mają weryfikowac-czy taki numer dowodu istnieje, czy zwycięzca to "słup-widmo"

tak, jasne, a niby w jaki sposób weryfikacja zwycięzcy po numerze dowodu? agencja ma tak jak sąd dostęp do bazy pesel i w 3 sekundy sprawdzi nasze dane?
lol. ludzie, nie dajcie się zwariować..

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6541080 poniedziałek, 22 października 2018, 21:06:44
barbe_66 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/urodzinowa-loteria-muszkieterow.html#.W84f0IpRddg
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6541097 poniedziałek, 22 października 2018, 22:00:18
@gnieszk@ napisał(a):

barbe_66 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/urodzinowa-loteria-muszkieterow.html#.W84f0IpRddg

Póki co są jeszcze zwroty:
https://www.testujsunlight.pl/?promo=1
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6541106 poniedziałek, 22 października 2018, 23:13:29
działa Wam formularz? dziś koniec konkursu

https://www.e-kon...ot.html#.W847w2gzZPa
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6541107 poniedziałek, 22 października 2018, 23:14:23
darog napisał(a):

działa Wam formularz? dziś koniec konkursu