Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5217 5218 5219 5220 5221 52225223 5224 5225 5226 5227 > >> >|

nikos

Cytuj wiadomość#6547840 czwartek, 15 listopada 2018, 22:39:48
prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

domika napisał(a):

Czy GLS informuje smsami o smartbandach z Kiri ?
Czytałam ze są adresy pomieszane, a do nas jeszcze nic nie dotarło emotka

Niestety z Garminem od Kiri nie miałam sms o dostarczaniu nagrody. Gdyby nie to, że kurier dzwonił do mnie, to nagroda by do mnie nie trafiła, bo ulica była w innej części  (na szczęście) mojego miasta. W dodatku był podany numer bloku tylko bez mieszkania. W każdym razie odebrałam już z punktu odbioru wczoraj.  Też miałaś pokręcony adres? to już trzecia osoba, ciekawe jak tam bony pójdą

Dobrze, że numer telefonu był, bez niego paczka by pewnie po 10 dniach wróciła do nadawcy. Możliwe, że ktoś z Was ma mój adres na paczce w takim razie i mieszka całkiem niedaleko  emotka
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6547843 czwartek, 15 listopada 2018, 22:47:46
nikos napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

domika napisał(a):

Niestety z Garminem od Kiri nie miałam sms o dostarczaniu nagrody. Gdyby nie to, że kurier dzwonił do mnie, to nagroda by do mnie nie trafiła, bo ulica była w innej części  (na szczęście) mojego miasta. W dodatku był podany numer bloku tylko bez mieszkania. W każdym razie odebrałam już z punktu odbioru wczoraj.  Też miałaś pokręcony adres? to już trzecia osoba, ciekawe jak tam bony pójdą

Dobrze, że numer telefonu był, bez niego paczka by pewnie po 10 dniach wróciła do nadawcy. Możliwe, że ktoś z Was ma mój adres na paczce w takim razie i mieszka całkiem niedaleko  emotka

U mnie to samo, adres nieistniejący. Dobrze że kurier zadzwonił i poprosił o prawidłowy adres.
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6547845 czwartek, 15 listopada 2018, 22:51:12
jeremy napisał(a):

cb656 napisał(a):

jeremy napisał(a):

Loteria Frosty. Na wygranym paragonie mam tylko opis "warzywa na patelnie". Czy to wystarczy do weryfikacji? 

Nie wystarczy. emotka

Czy mogę coś jeszcze z tym zrobić? Czy nagroda przejdzie mi koło nosa? Dodam, że paragon z Piotra i Pawła. 

a co jak na paragonie mam PALUSZKI RYBNE? paragon z biedry... już odesłałam emotka  przecież kod musiałam skądś wziąć emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6547846 czwartek, 15 listopada 2018, 22:52:58
martucha-jk napisał(a):

nikos napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

domika napisał(a):

U mnie to samo, adres nieistniejący. Dobrze że kurier zadzwonił i poprosił o prawidłowy adres.

U mnie jak dowiedział się, w której cześci miasta mieszkam i wyobraził sobie korki, podał mi dokładny adres gdzie mogę sobie paczuchę odebrać. W sumie mogły być ulice pomieszane z miastami, wystarczy, że od pewnego wiersza rekordy się przesunęły i już powstała nowa mapa Polski emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6547850 czwartek, 15 listopada 2018, 23:20:21
pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

"Kaufland- okryj się pięknem". Oczywiście czytałam regulamin, ale chciałabym się upewnić, czy czegoś nie przeoczyłam.
1) Nie wysyłamy paragonu, tylko dane i oświadczenia zwycięzcy?
2) Czy można wygrać dwie nagrody na jedno gospodarstwo domowe? Nigdzie nie widziałam ograniczenia
3) Czy mogę wysłać dwa oświadczenia w jednej kopercie?

1) TAK
2) TAK
3) TAK

coś mi się nie chce wierzyć, że paragonu nie chcą ... pewnie przeoczyli, a nagrody nie wydadzą bez dosłania paragonu...

I dlatego pewnie w liście im wyślę od razu paragon - na tzw. buca mi on. A na sponsorowanie poczty (polecony x dwa) nie mam najmniejszej ochoty. emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6547851 czwartek, 15 listopada 2018, 23:24:20
mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

"Kaufland- okryj się pięknem". Oczywiście czytałam regulamin, ale chciałabym się upewnić, czy czegoś nie przeoczyłam.
2) Czy można wygrać dwie nagrody na jedno gospodarstwo domowe? Nigdzie nie widziałam ograniczenia

1) TAK
2) TAK
3) TAK

coś mi się nie chce wierzyć, że paragonu nie chcą ... pewnie przeoczyli, a nagrody nie wydadzą bez dosłania paragonu...

I dlatego pewnie w liście im wyślę od razu paragon - na tzw. buca mi on. A na sponsorowanie poczty (polecony x dwa) nie mam najmniejszej ochoty. emotka

Mam taki sam chytry plan  emotka
mia 0

darog

Cytuj wiadomość#6547855 piątek, 16 listopada 2018, 00:38:22
hej, 
był taki konkurs "olej konwenanse" 
jest gdzies lista zwycięzców?
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6547891 piątek, 16 listopada 2018, 09:21:25
Czy ktoś czeka jeszcze na produkty Surf i Coccolino z 1 etapu ???
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6547892 piątek, 16 listopada 2018, 09:27:08
nikos napisał(a):

mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

1) TAK
2) TAK
3) TAK

a jak rozumiecie punkt 2.3.3 regulaminu?
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6547893 piątek, 16 listopada 2018, 09:36:18
nikos napisał(a):

mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

1) TAK
2) TAK
3) TAK

jak wyślecie do albedo w jednej kopercie dane, to nie zdziwcie się, że dostaniecie tylko 1 nagrodę emotka

nikos

Cytuj wiadomość#6547907 piątek, 16 listopada 2018, 10:03:19
sylzab2294 napisał(a):

nikos napisał(a):

mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

1) TAK
2) TAK
3) TAK

jak wyślecie do albedo w jednej kopercie dane, to nie zdziwcie się, że dostaniecie tylko 1 nagrodę emotka

Moim chytrym planem było wysłanie paragonu od razu z oświadczeniem, mimo, że wspomnianego paragonu tym razem nie oczekują. Stąd moje cytowanie wypowiedzi mia emotka

Co do wysyłania dwóch oświadczeń w jednej kopercie mam całkowicie inne doświadczenie. Jednak w przypadku tego konkursu nie mam takiego problemu, czy wysyłać,czy nie dwa oświadczenia w jednej kopercie emotka  
mia 0

alicie2570

Cytuj wiadomość#6547916 piątek, 16 listopada 2018, 10:26:49
czy coca cola w czteropaku z biedronki wczodzi na konkurs ten mikolajowy  biedronkowy czy musza byc 4 pojedyncze opakowania ? ktos cos wie ? emotka   bo czteropak teraz w promo  emotka
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6547917 piątek, 16 listopada 2018, 10:29:01
alicie2570 napisał(a):

czy coca cola w czteropaku z biedronki wczodzi na konkurs ten mikolajowy  biedronkowy czy musza byc 4 pojedyncze opakowania ? ktos cos wie ? emotka   bo czteropak teraz w promo  emotka

Czteropak jak czteropak ale bodaj ta pojemność jest nieregulaminowa emotka   jak kojarzę tu wpis z forum 

Frama

Cytuj wiadomość#6547919 piątek, 16 listopada 2018, 10:31:21
alicie2570 napisał(a):

O ile pamietam w loterii biorą udział max 1 litr. Zgrzewki są 1.75l.
mia 0

alicie2570

Cytuj wiadomość#6547921 piątek, 16 listopada 2018, 10:34:46
Frama napisał(a):

alicie2570 napisał(a):

O ile pamietam w loterii biorą udział max 1 litr. Zgrzewki są 1.75l.

lipaaa .... dzieki za odpowiedz emotka
0 0

basku

Cytuj wiadomość#6548024 piątek, 16 listopada 2018, 14:36:55
właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.

też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6548028 piątek, 16 listopada 2018, 14:45:24
basku napisał(a):

właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.

też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/

No właśnie też, a załączone było wyraźne zdjęcie paragonu, parodia emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6548031 piątek, 16 listopada 2018, 14:51:12
oszaleli i mnie wkurzyli.... co za paranoja. o co kaman
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6548037 piątek, 16 listopada 2018, 15:21:44
darog napisał(a):

hej, 
był taki konkurs "olej konwenanse" 
jest gdzies lista zwycięzców?

Nie wiem, czy o ten konkurs Ci chodziło, ale tu są na dole strony nagrodzone zdjęcia
https://www.olejkonwenanse.pl/
darog 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6548039 piątek, 16 listopada 2018, 15:24:13
mixa ten konk  https://www.mixa....rs#zasady-konkursu   czy ktoś z Was ma tak jak ja paragony z innych sklepów,drogerii tylko nie z wymaganego super pharm,dam sobie łeb obciąć że w regulaminie nie było określonego sklepu,tylko zakup min 2 prod mixa na paragonie,wtf?
0 0
|< << < 5217 5218 5219 5220 5221 52225223 5224 5225 5226 5227 > >> >|