Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5233 5234 5235 5236 5237 52385239 5240 5241 5242 5243 > >> >|

basku

Cytuj wiadomość#6548024 piątek, 16 listopada 2018, 14:36:55
właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.

też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6548028 piątek, 16 listopada 2018, 14:45:24
basku napisał(a):

właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.

też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/

No właśnie też, a załączone było wyraźne zdjęcie paragonu, parodia emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6548031 piątek, 16 listopada 2018, 14:51:12
oszaleli i mnie wkurzyli.... co za paranoja. o co kaman
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6548037 piątek, 16 listopada 2018, 15:21:44
darog napisał(a):

hej, 
był taki konkurs "olej konwenanse" 
jest gdzies lista zwycięzców?

Nie wiem, czy o ten konkurs Ci chodziło, ale tu są na dole strony nagrodzone zdjęcia
https://www.olejkonwenanse.pl/
darog 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6548039 piątek, 16 listopada 2018, 15:24:13
mixa ten konk  https://www.mixa....rs#zasady-konkursu   czy ktoś z Was ma tak jak ja paragony z innych sklepów,drogerii tylko nie z wymaganego super pharm,dam sobie łeb obciąć że w regulaminie nie było określonego sklepu,tylko zakup min 2 prod mixa na paragonie,wtf?
0 0

emilly86

Cytuj wiadomość#6548049 piątek, 16 listopada 2018, 15:40:21
[quote=To nie masz łba emotka
Było info że superpharm na 100% w regulaminie. Pamiętam bo czytałam regulamin w Rossmannie przy półce bo już tam chciałam brać i dopiero doczytałam że ma być Superpharm.

szejknaftowy] mixa ten konk  https://www.mixa....rs#zasady-konkursu   czy ktoś z Was ma tak jak ja paragony z innych sklepów,drogerii tylko nie z wymaganego super pharm,dam sobie łeb obciąć że w regulaminie nie było określonego sklepu,tylko zakup min 2 prod mixa na paragonie,wtf?
0 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6548053 piątek, 16 listopada 2018, 15:48:08
emilly86 napisał(a):

[quote=To nie masz łba emotka
Było info że superpharm na 100% w regulaminie. Pamiętam bo czytałam regulamin w Rossmannie przy półce bo już tam chciałam brać i dopiero doczytałam że ma być Superpharm.

szejknaftowy] mixa ten konk  https://www.mixa....rs#zasady-konkursu   czy ktoś z Was ma tak jak ja paragony z innych sklepów,drogerii tylko nie z wymaganego super pharm,dam sobie łeb obciąć że w regulaminie nie było określonego sklepu,tylko zakup min 2 prod mixa na paragonie,wtf?

0 0

wea86

Cytuj wiadomość#6548055 piątek, 16 listopada 2018, 15:59:57
Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

nkba

Cytuj wiadomość#6548061 piątek, 16 listopada 2018, 16:06:55
wea86 napisał(a):

Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

tez kupiłam gdzie indziej ale jestem pewna, że nie było info, że w sph.

nkba

Cytuj wiadomość#6548063 piątek, 16 listopada 2018, 16:11:13
nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6548065 piątek, 16 listopada 2018, 16:16:41
nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka

Ale przecież w bazie e-konkursy jest podpięty regulamin, pod linkiem Mixa Superpharm- to Pionas też musiałby podmienić.
Ja grałam na koniec i kupowałam w SPH, chociaż opis konkursu początkowo też mnie zmylił.
nkba 0

kitu

Cytuj wiadomość#6548066 piątek, 16 listopada 2018, 16:18:53
[quote=Na 100% było w regulaminie, że Superpharm.
nkba]
wea86 napisał(a):

nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6548069 piątek, 16 listopada 2018, 16:21:58
isiulka napisał(a):

nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Ale przecież w bazie e-konkursy jest podpięty regulamin, pod linkiem Mixa Superpharm- to Pionas też musiałby podmienić.
Ja grałam na koniec i kupowałam w SPH, chociaż opis konkursu początkowo też mnie zmylił.

A to nie jest tak, że kliknięcie w regulamin na e-konkach  przekierowuje na ich stronkę? Zazaczam, że lotna w temacie informatyki nie jestem emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6548072 piątek, 16 listopada 2018, 16:22:49
kitu napisał(a):

[quote=Na 100% było w regulaminie, że Superpharm.
nkba]

wea86 napisał(a):

Nie brałam udziału w końcu, ale interesowałam się tym konkursem i też sobie zakodowałam, że można kupić wszędzie...
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6548075 piątek, 16 listopada 2018, 16:25:50
nkba napisał(a):

A ten?
https://www.mixa....Pharm_11-10-2018.pdf
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6548076 piątek, 16 listopada 2018, 16:25:53
Ludziska pomocy..co to może być; Polska Liga Futbolu Amerykańskiego wysłała jakieś artykuły sportowe. Nic nie wiem co to za konkurs był ani co za nagroda?
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6548078 piątek, 16 listopada 2018, 16:29:06
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

A ten?
https://www.mixa....Pharm_11-10-2018.pdf

To ten sam co na stronie, a masz go zapisanego? A jeśli tak to masz może datę kiedy go zapisałaś?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6548082 piątek, 16 listopada 2018, 16:39:41
nkba napisał(a):

To ten sam co na stronie, a masz go zapisanego? A jeśli tak to masz może datę kiedy go zapisałaś?

Nie zapisałam, bo nie wzięłam udziału.
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6548083 piątek, 16 listopada 2018, 16:40:53
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

Nie zapisałam, bo nie wzięłam udziału.

Spoko, dzięki emotka
0 0

kasjopeja

Cytuj wiadomość#6548094 piątek, 16 listopada 2018, 17:11:37
Czy dostał ktoś już bilety z 4MOVE na mecz Borussia Dortmund ? 
0 0
|< << < 5233 5234 5235 5236 5237 52385239 5240 5241 5242 5243 > >> >|