Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5257 5258 5259 5260 5261 52625263 5264 5265 5266 5267 > >> >|

lowmacp

Cytuj wiadomość#6554092 czwartek, 6 grudnia 2018, 13:07:01
agakaz2 napisał(a):

tylko jedna osoba dostała zwrot surf z biedronki?

do mnie dotarł zwrot wczoraj

aleks1983

Cytuj wiadomość#6554121 czwartek, 6 grudnia 2018, 14:25:30
gagapn napisał(a):

jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

Dziś losowana bedzie rezerwa z Ferrero, myślicie że dużo nagród im zostało? emotka

mam nadzieję, że tak:) emotka

Ja tez, bo wysłanych z 30 a wygranych 0...
0 0

gagapn

Cytuj wiadomość#6554161 czwartek, 6 grudnia 2018, 15:52:19
jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

Dziś losowana bedzie rezerwa z Ferrero, myślicie że dużo nagród im zostało? emotka

mam nadzieję, że tak:) emotka

Liczę, że dużoooo i że między innymi do mnie uśmiechnie się szczęście.
0 0

joaza111

Cytuj wiadomość#6554211 czwartek, 6 grudnia 2018, 17:04:29
Dlaczego na liście zwycięzców EB nie ma codziennie po 50 laureatów 50 zł ? 
0 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6554212 czwartek, 6 grudnia 2018, 17:07:27
joaza111 napisał(a):

nie wygrałem więc moje przypuszczenia
1. Ktoś nie wie że wygrał lub nie uzupełnił formularza
2. Jeśli wymagane jest zdjęcie kodu to gdy ktoś wyrzucił po wpisaniu to lipa
a może jest inny powód
Szkoda, że nagrody nie odebrane przepadają 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6554216 czwartek, 6 grudnia 2018, 17:13:26
wie ktoś może jak pozbyć się tych smsów
WITAJ KLIENCIE MARKETU... blokowanie numerów nic nie daje bo za każdym razem z innego telefonu wysyłają
0 0

joaza111

Cytuj wiadomość#6554218 czwartek, 6 grudnia 2018, 17:14:42
ameryka napisał(a):

joaza111 napisał(a):

nie wygrałem więc moje przypuszczenia
1. Ktoś nie wie że wygrał lub nie uzupełnił formularza
2. Jeśli wymagane jest zdjęcie kodu to gdy ktoś wyrzucił po wpisaniu to lipa
a może jest inny powód
Szkoda, że nagrody nie odebrane przepadają 

Przy zgłoszeniu podaje się imię i nazwisko, dzisiaj są już wyniki z wczorajszych zgłoszeń
 na uzupełnienie formularza są 3 dni
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6554237 czwartek, 6 grudnia 2018, 18:17:40
Niebieska_Laguna napisał(a):

katake napisał(a):

Dostałam sms Intermarche-skąd wiecie, który bon wygraliście?Tam były bony na różne kwoty. Czy to zgłoszenie wysyła się z poziomu SMS?Klikam w link i uzupełniam formularz?Ktoś kto wysłał kilka zgłoszeń-który paragon odsyła?Pierwszy raz coś u nich wygrałam.

O rodzaju nagrody dowiadujesz się jak dostarczy Ci ją kurier. W zgłoszeniu nie podawało się numeru paragonu, więc wysyłasz zgodnie z datą zakupu, jeśli masz kilka paragonów. No i liczba paragonów musi odpowiadać liczbie zgłoszeń z danego numeru emotka  

Jeszcze kwestia wysłania formularza.On się otwiera z pozycji smsa,czy po wypełnieniu daje tylko zapisz I to już?
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6554299 czwartek, 6 grudnia 2018, 20:52:09
Poradźcie co zrobić w sytuacji, jeśli wygrałam nagrodę w postaci vouchera na wyjazd o wartości 15.000 zł (tak jest dokładnie zapisane w regulaminie). Organizator przysłał ofertę wyjazdu, gdzie za całość wychodzi ok 5.000 zł i twierdzi, że zgodnie z regulaminem mam ją zaakceptować, bo jeśli nie to nagroda przepadnie. Nie odpowiedział również na moja prośbę mailową o wyjaśnienie dlaczego jest tak duża rozbieżność między wartością regulaminową a wartością oferty. Dla mnie to zwykłe kanciarstwo, czuję się jakbym trafiła wielka bombonierę z 1 czekoladką w środku emotka Co o tym myślicie? W jaki sposób wyegzekwować od organizatora spełnienie zapisów regulaminu?
0 0

mampytanie

Cytuj wiadomość#6554300 czwartek, 6 grudnia 2018, 20:52:13
Czy Wam też formularz P&G pokazuje błąd po zapisaniu zgłoszenia?
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6554303 czwartek, 6 grudnia 2018, 20:55:13
mampytanie napisał(a):

Mnie nic nie pokazało.nie wiem czy to dobrze.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6554304 czwartek, 6 grudnia 2018, 20:56:26
katrin1 napisał(a):

Poradźcie co zrobić w sytuacji, jeśli wygrałam nagrodę w postaci vouchera na wyjazd o wartości 15.000 zł (tak jest dokładnie zapisane w regulaminie). Organizator przysłał ofertę wyjazdu, gdzie za całość wychodzi ok 5.000 zł i twierdzi, że zgodnie z regulaminem mam ją zaakceptować, bo jeśli nie to nagroda przepadnie. Nie odpowiedział również na moja prośbę mailową o wyjaśnienie dlaczego jest tak duża rozbieżność między wartością regulaminową a wartością oferty. Dla mnie to zwykłe kanciarstwo, czuję się jakbym trafiła wielka bombonierę z 1 czekoladką w środku emotka Co o tym myślicie? W jaki sposób wyegzekwować od organizatora spełnienie zapisów regulaminu?

łatwiej będzie, jeśli na początek podasz o jaki konkurs chodzi emotka

mampytanie

Cytuj wiadomość#6554305 czwartek, 6 grudnia 2018, 20:58:08
katake napisał(a):

mampytanie napisał(a):

A była jakby załadowanie? W snesie, przemieniła Ci się strona / coś „kliknęło”?
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6554308 czwartek, 6 grudnia 2018, 21:05:16
katake napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Też myślałam, że nic nie wyskoczyło, ale po zmniejszeniu strony było "dziękujemy " emotka  

joan

Cytuj wiadomość#6554309 czwartek, 6 grudnia 2018, 21:27:49
katrin1 napisał(a):

Poproś, żeby przesłali Ci voucher na kwotę 15.000 zł, a wyjazd samodzielnie sobie dogadasz emotka Ewentualnie: zgódź się na wyjazd za 5.000 zł, ale niech przeleją Ci różnicę na rachunek bankowy.
ziolko 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6554329 czwartek, 6 grudnia 2018, 22:55:12
katrin1 napisał(a):

Zadzwoń,nie wysyłaj maili.No i z czego wynika rozbieżność?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6554332 czwartek, 6 grudnia 2018, 23:08:11
@soulfly Lepiej mieć czarno na białym, to co się pisało i co oni odpowiadali. W razie problemów można poprosić Rzecznika Praw Konsumentów a tam potrzebne są dowody, a nie "bo jak dzwoniłam to pani x powiedziała...".

Jak miałam problem z reklamacją wygranych butów, to właśnie dzięki mailom udało mi się wyegzekwować nowe buty emotka  wiem, że wartość nagród bez porównania, ale chodzi o  to, żeby mieć dowody na to co mówi druga strona. Szczególnie jak mija się z prawdą i chce oszukać laureata.

delvitto

Cytuj wiadomość#6554333 czwartek, 6 grudnia 2018, 23:12:47
soulfly napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Zadzwoń,nie wysyłaj maili.No i z czego wynika rozbieżność

Jeśli wygraną miał być voucher, to tak ma być, a nie jakaś wybrana przez nich wycieczka, w dodatku o 1/3 wartości emotka  Należałoby pismo poleconym wysłać, z żądaniem wydania regulaminowej nagrody w terminie np 2-tygodni. Zrób kopię wysłanej reklamacji. A potem wszystko zależy od tego, co oni zrobią, czy odpowiedzą i jak. 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6554336 czwartek, 6 grudnia 2018, 23:17:14
@katrin1 - spróbuj powołać się na PUBLICZNE PRZYRZECZENIE NAGRODY, zacytuj odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego (masz w linku), po czym dodaj, że sprawę skierowałaś do Rzecznika Praw Konsumenta. 
Jeśli to nie pomoże, to faktycznie ją skieruj, napisz dokładnie co wygrałaś, kiedy, wklej regulamin, odpowiedź organizatora.
Walcz.
Bo to nie 5 zł, tylko 5 tys. zamiast 15 tys!
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6554340 czwartek, 6 grudnia 2018, 23:30:59
katrin1 napisał(a):

Musialabym widziec regulamin ale jeśli jest zapis do 15 tys to mogą ci nawet za 500 zl oferowac wyjazd.  W moim przypadku organizator stwierdził że wyjazd byl warty 1/5 nagrody a reszta to koszty organizacyjne.  Jak chcesz wiecej wiadomosci to napisz pw. I najwazniejsze nie dzwon!!! Wszystko musisz mieć na pismie lub @

|< << < 5257 5258 5259 5260 5261 52625263 5264 5265 5266 5267 > >> >|