Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5323 5324 5325 5326 5327 53285329 5330 5331 5332 5333 > >> >|

mia

Cytuj wiadomość#6562817 piątek, 11 stycznia 2019, 12:10:08
jokan napisał(a):

na FB Delikatesy Centrum chwalą się swoim wspaniałym konkursem emotka - kto chce niech wpada tam i im napisze co o tym myśli:) - może zmienią jeszcze te ograniczenia wiekowe?

Niech zmienią na 80+ i dołożą laskę. emotka
Swoją drogą, na kij Ci jakaś torba zakupowa na kółkach?... emotka

wycior

Cytuj wiadomość#6562832 piątek, 11 stycznia 2019, 12:26:26
..szanujmy się..tworzymy coś niepowtarzalnego..olejmy te badziewne konkursy-nasz potencjał twórczy,zamieńmy na cierpliwość..!!

assal

Cytuj wiadomość#6562834 piątek, 11 stycznia 2019, 12:30:22
Wycior: O każdą parę skarpetek jest mocna konkurencja, więc tu problem nie z nagrodą, a z tym, że ludzie nie mogą o kolejny badziew zagrać sobie  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6562836 piątek, 11 stycznia 2019, 12:32:54
jokan napisał(a):

mia napisał(a):

jokan napisał(a):

na FB Delikatesy Centrum chwalą się swoim wspaniałym konkursem emotka - kto chce niech wpada tam i im napisze co o tym myśli:) - może zmienią jeszcze te ograniczenia wiekowe?

nie wiem emotka - brakuje mi w kącie czegoś do dekoracji ha ha emotka

DC nie zmieni zasad i gleboko wierza ze wszystkie nagrody znajda swoich szczesliwcow...no to ten...powodzenia im zycze emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6562837 piątek, 11 stycznia 2019, 12:34:28
assal napisał(a):

Wycior: O każdą parę skarpetek jest mocna konkurencja, więc tu problem nie z nagrodą, a z tym, że ludzie nie mogą o kolejny badziew zagrać sobie  emotka

zapomniales o łyzeczkach wspomniec i 9000 szt. dlugopisow emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6562839 piątek, 11 stycznia 2019, 12:43:54
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

Jak to na co?
Na to wszystko badziewie, z którym: co z tym zrobić? się nie wie ...
Na te wszystkie słoiki z rurką, łyżeczki, skarpetki, czapeczki i lazy bagi  emotka

radosna

Cytuj wiadomość#6562845 piątek, 11 stycznia 2019, 12:51:00
Łyżeczki! Takie rzeczy powinny być dodawane do jogurtów.
Kiedyś do jogurtów Muller były dołączone bardzo ładne łyżeczki z krówką na zakończeniu.
Bardzo je lubię i mam nawet cały komplet.
I mam też łyżeczki Łowicz, które były dołączane do dżemów Łowicz.
Też je lubię. Fantasia ma brzydkie łyżeczki. Ale z drugiej strony chciałabym,
aby na mojej łyżeczce był napis: radosna
PS. Teraz już wiem, dlaczego tak rzadko biorę udział w konkursach.
Interesują mnie tylko te twórcze, a z tymi coraz gorzej. Za mało nagród albo byle jakie.

kinzao

Cytuj wiadomość#6562851 piątek, 11 stycznia 2019, 13:15:24
Śmieszki śmieszki a potem połowa tutaj obecnych będzie zacieszać ze skarpetek bo lepsze to niż nic... emotka
A niech spadają na drzewa z takimi nagrodami emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6562853 piątek, 11 stycznia 2019, 13:18:59
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

Następny konkurs będzie dla 80+, a do wygrania stabilne balkoniki za 19 zł  emotka

katrin1

Cytuj wiadomość#6562858 piątek, 11 stycznia 2019, 13:23:33
asantesana napisał(a):

mia napisał(a):

jokan napisał(a):

Następny konkurs będzie dla 80+, a do wygrania stabilne balkoniki za 19 zł  emotka

Hehe, a ja właśnie zgłoszenie wysłałam na ten przewypaśny wózek i nawet nie mam zwrotki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6562869 piątek, 11 stycznia 2019, 13:39:43
asantesana napisał(a):

Ześ mię normalnie pierdyknęła tym tekstem, jak zderzacz hadronów emotka

kinzao napisał(a):

Śmieszki śmieszki a potem połowa tutaj obecnych będzie zacieszać ze skarpetek bo lepsze to niż nic... emotka
A niech spadają na drzewa z takimi nagrodami emotka

Mnie się wydaje, że - jeśli chodzi o konkursowiczów - o takie nagrody grają przeważnie ci, którzy się muszą rodzinie zrewanżować np. za odbieranie paczek czy inną "pomoc". Więc ciułają wszelką możliwą tandetę, żeby mieć prezenty... to w pewnym sensie świadczy o sposobie podejścia do przedmiotów w naszym społeczeństwie, gdzie nadal obowiązuje zasada "Ciesz się, że dostałeś, za komuny w sklepach nic nie było, wypada podziękować!" emotka

danae

Cytuj wiadomość#6562886 piątek, 11 stycznia 2019, 14:29:13
Skarpetki to jeszcze nie jest wcale zła nagroda, bo bywają naprawdę fajne (nie pogardziłabym eleganckimi skarpetkami od Happy Socks albo Many Mornings emotka ).

Problem w tym, że od jakiegoś czasu nagrody w wielu konkursach są po prostu niewspółmierne do wysiłku, którego wymaga zgłoszenie. Nadal chyba jest aktualny ten, w którym "laureat" w celu otrzymania nagrody musi przygotować określoną ilość postów przeznaczonych do kanałów w mediach społecznościowych sponsora. To nie jest konkurs z nagrodami. Za takie rzeczy się płaci, a tzw. content creators biorą normalnie grube hajsy za coś, co sponsor chce uzyskać za darmo, rzucając wygranemu ochłapy.

Ja się już trochę przestałam bić o wszystko - generalnie mam takie podejście, że nie kupuję specjalnie rzeczy (a jeśli już to też raczej nie kupuję ich w hurtowych ilościach), żeby wygrać cokolwiek, nie gram w konkursach, w których nagrody są dla mnie średnio interesujące (bo znam siebie i wiem, że nawet jeśli wygram, to nic z tym nie zrobię tylko będą mi te bambetle zalegały po szafach). Pewnie, że czasem żałuję, że wysłałam na konkurs tylko jedno zgłoszenie na siebie, ale nie bardzo też mam pomysł co mogłabym zrobić z kilkunastoma sztukami tych samych rzeczy. Tracę rozum tylko przy loteriach pieniężnych, w których absolutnie nie mam szczęścia. I zdrapkach emotka

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6562887 piątek, 11 stycznia 2019, 14:29:31
zabcia0410 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

scofield napisał(a):

estrelitta napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Wszyscy dostali eski Tyskie?

Ja nie dostałam, ale byłam wśród tych osób, których wygrane „zniknęły” ze strony. No nic - trzeba będzie napisać reklamację.

podobnie jak ja

W regulaminie jest zapisac ze po wygraniu otrzyma sie maila. Bylo tak od poczatku ? Też byłem na stronie i zniknąłem a nie przypominam sobie bym dostawał maila grgr

no tak. Ja dzwoniłam do nich na infolinię, że jestem na liście i nie mam maila to pan powiedział, żebym odesłała paragon skoro jestem na liście

miałam dokładnie to samo i co teraz wysyłać reklamację?Dzwoniłam wczoraj do nich Pan na infolinii  z resztą ten sam który kazał wcześniej wysyłać oświadczenie i paragon był wyraźnie poirytowany,pewnie nie byłam pierwsza .

0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6562892 piątek, 11 stycznia 2019, 14:41:51
zabcia0410 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

scofield napisał(a):

estrelitta napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Wszyscy dostali eski Tyskie?

Ja nie dostałam, ale byłam wśród tych osób, których wygrane „zniknęły” ze strony. No nic - trzeba będzie napisać reklamację.

podobnie jak ja

W regulaminie jest zapisac ze po wygraniu otrzyma sie maila. Bylo tak od poczatku ? Też byłem na stronie i zniknąłem a nie przypominam sobie bym dostawał maila grgr

no tak. Ja dzwoniłam do nich na infolinię, że jestem na liście i nie mam maila to pan powiedział, żebym odesłała paragon skoro jestem na liście

miałam dokładnie to samo i co teraz wysyłać reklamację?Dzwoniłam wczoraj do nich Pan na infolinii  z resztą ten sam który kazał wcześniej wysyłać oświadczenie i paragon był wyraźnie poirytowany,pewnie nie byłam pierwsza .

0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6562899 piątek, 11 stycznia 2019, 15:06:40
assal napisał(a):

Dokładnie o tym samym pomyślałam.
Narzekanie, że g*wniane stoliczki z Belvity, a codziennie ktoś się chwali wygraną i w wątkach "wygraj mi" proszą o ten stoliczek.
Łyżeczka z fantasii... UWAGA , mowa o jednej sztuce łyżeczki (wartość 13 zł). Rozumiem zestaw 4 sztuk, można przynajmniej bez wstydu podać gościom ale tu walka się toczy o jedną sztukę! Może ktoś lubi mieć kolorową zastawę.
O skarpetki to nawet ludzie podrabiali paragony, tak im zależało by ogrzać stopy.
Jak pisał cudaczek , jest popyt jest i podaż...
lub w przypadku wielu z nas, uzależnienie od wygrywania - bez względu na to co to jest emotka
Każdy sam dysponuje swoim czasem i pieniędzmi i  sam decyduje w co je zainwestować.
Szkoda tylko, że nie ma fajnych konkursów i bunt przeciwko beznadziejnym nagrodom chyba nic nie da bo to co dla jednego jest "dziadostwem" dla drugiego będzie nagrodą życia  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6562900 piątek, 11 stycznia 2019, 15:07:38
A mi się ten stoliczek z Belvity podoba i chciałabym go emotka  a nie mogę trafić emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6562907 piątek, 11 stycznia 2019, 15:23:08
isiulka napisał(a):

assal napisał(a):

Dokładnie o tym samym pomyślałam.
Narzekanie, że g*wniane stoliczki z Belvity, a codziennie ktoś się chwali wygraną i w wątkach "wygraj mi" proszą o ten stoliczek.
Łyżeczka z fantasii... UWAGA , mowa o jednej sztuce łyżeczki (wartość 13 zł). Rozumiem zestaw 4 sztuk, można przynajmniej bez wstydu podać gościom ale tu walka się toczy o jedną sztukę! Może ktoś lubi mieć kolorową zastawę.
O skarpetki to nawet ludzie podrabiali paragony, tak im zależało by ogrzać stopy.
Jak pisał cudaczek , jest popyt jest i podaż.

To nie chodzi o "nagrodę - przedmiot - wartość", tylko o wygraną - to uczucie euforii, jest bezcenne. Chociaż u niektórych to na handel.

Mnie dziwi, że w Danone pracuje ktoś kto zatwierdza takie akcje promocyjne. Chyba nie lubi swojej pracy, bo marnuje kase pracodawcy na pośredników od skarpet i łyżeczek.
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6562914 piątek, 11 stycznia 2019, 15:35:31
mariolakal chyba musisz znowu zacząć organizować konkursy, bo nie ma w co grać  emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6562931 piątek, 11 stycznia 2019, 16:45:37
Ja gram w fantasii, ale gdyby nie to, że przy zgłoszeniu już podaje się adres to gdybym wygrała łyżeczkę to nawet nie odesłałabym danych. Poluję na fotel emotka A ktoś wie, czy w fantasii można wygrać tylko jedną nagrodę główną czy można być laureatem kilka razy?

Ja już od dawna cenię swój czas i przestrzeń w domu emotka i jeśli widzę, że do wygrania są skarpetki, czapki, jakieś bidony albo inny shit to nie wysyłam zgłoszenia, nawet jeśli mam paragon albo pomysł. Jeszcze jeśli to fajne skarpetki albo czapki... Ale serio? Fioletowa czapka milki? Albo skarpetki w te ohydne małe głody? Nie, dziękuję.

Stoliczki z belvity wyglądają fajnie, ale mam taki stoliczek z biedry i użyty był może ze dwa razy. Teraz leży i zbiera kurz. Może jak odkryj,ę w sobie instaduszę i będę cykać lanserskie fotki to mi się przyda:D:D:D

ivanotta

Cytuj wiadomość#6562938 piątek, 11 stycznia 2019, 17:06:48
a jak jest z Eb? jak są już wyniki z 10.01 to informacje do laureatów już zostały wysłane?
0 0

|< << < 5323 5324 5325 5326 5327 53285329 5330 5331 5332 5333 > >> >|