Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

joan

Cytuj wiadomość#6568561 niedziela, 3 luty 2019, 20:44:48
prosiaczek napisał(a):

krótko jestem na forum, widziałam wczoraj że Fairy nie ma w kończących się (a pamiętałam że do 2.02) ale sądziłam, że to przez awarię zniknął z bazy, bo podobno koło 100 zniknęło. Cóż by miało być w tym konkursie takiego niezwykłego? emotka żeby go ktoś chciał zagarnąć? Miałam kiedyś taką sytuację z Ace (niedawno) o 19 po jechałam do C4, kupiłam i o 22 zasiadam do pisania a tam... konkurs zakończony o 20.00. w bazie nie było o tym ani pół wzmianki, ale cóż. Zła mogłam być na siebie, bo nie doczytałam regulaminu.

Właśnie też nie wiem, co by w tym konku takiego zarąbiaszczego miało być, że "niby" go ktoś rozmyślnie ukrył emotka

Proponuję Ci spisywać dane ważnych konków na papier / zapisywać w kompie / zaznaczać w telefonie / ujmować w kalendarzu. Inaczej tego nie ogarniesz, godom Ci! emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6568565 niedziela, 3 luty 2019, 20:57:05
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

krótko jestem na forum, widziałam wczoraj że Fairy nie ma w kończących się (a pamiętałam że do 2.02) ale sądziłam, że to przez awarię zniknął z bazy, bo podobno koło 100 zniknęło. Cóż by miało być w tym konkursie takiego niezwykłego? emotka żeby go ktoś chciał zagarnąć? Miałam kiedyś taką sytuację z Ace (niedawno) o 19 po jechałam do C4, kupiłam i o 22 zasiadam do pisania a tam... konkurs zakończony o 20.00. w bazie nie było o tym ani pół wzmianki, ale cóż. Zła mogłam być na siebie, bo nie doczytałam regulaminu.

Właśnie też nie wiem, co by w tym konku takiego zarąbiaszczego miało być, że "niby" go ktoś rozmyślnie ukrył emotka

Proponuję Ci spisywać dane ważnych konków na papier / zapisywać w kompie / zaznaczać w telefonie / ujmować w kalendarzu. Inaczej tego nie ogarniesz, godom Ci! emotka

Nic nie zniknęło, tylko Pionas wybrał sobie 100 najfajniejszych konkursów i celowo wymyślił błąd serwera, zeby pozbyć się konkurencji... przynajmniej tak mi w kuluarach mówili  emotka  a jestem tu kilka lat i znam najfajniejsze kuluary emotka

aguagu

Cytuj wiadomość#6568566 niedziela, 3 luty 2019, 21:11:03
prosiaczek napisał(a):

"W dn. 13.11.-25.11.2018 w sklepie Carrefour (lista sklepów w regulaminie) należy dokonać zakupu dwóch produktów ACE, w tym jednego produktu z serii ACE Ultra (lista produktów w regulaminie) i następnie na stronie konkursowej udzielić odpowiedzi na pytanie:
Dlaczego z ACE Ultra tak dobrze się sprząta?

UWAGA!
Konkurs zaczyna się 13.11.2018 o godz.8:00 i kończy się 25.11.2018r. o godz. 20:00"

Dodawałam akurat ten konkurs i chyba o tym właśnie piszesz... emotka

joan

Cytuj wiadomość#6568567 niedziela, 3 luty 2019, 21:13:24
isiulka napisał(a):

Nic nie zniknęło, tylko Pionas wybrał sobie 100 najfajniejszych konkursów i celowo wymyślił błąd serwera, zeby pozbyć się konkurencji... przynajmniej tak mi w kuluarach mówili  emotka  a jestem tu kilka lat i znam najfajniejsze kuluary emotka

Ciiii, to koncern Ujawie dokonał hakerskiego ataku na konkowy serwer w zemście za wykrycie swoich szpiegowskich wtyczek w Krainie Miodem Płynącej emotka

Nie znam żadnych kuluarów w myśl znanego powiedzenia w mojej rodzinie: "Im mynij wiysz, tym zdrowszoś jes!" emotka

marzanna

Cytuj wiadomość#6568580 niedziela, 3 luty 2019, 22:10:35
isiulka napisał(a):

marzanna napisał(a):

isiulka napisał(a):

marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

Po co snuć teorie spiskowe,jak można czytać regulamin i nie mieć pretensji do kogoś,to chyba logiczne.

Można również podawać prawidłową datę zakończenia konkursu...ale po co? Jestem na tym forum o ponad dekadę dłużej niż Ty więc wiem o czym mówię.

Pszepraszam, ale nie mierz wszystkich swoją miarą, i nieważne ile kto jest na tym forum. 

Ależ ważne jest ile kto jest na tym forum. Będąc na forum od zaledwie 2 lat nie możesz wiedzieć, że o celowym wpisywaniu błędnych danych w opisach konkursów mówi się tu "w kuluarach" od wielu lat. I ja nie mierzę innych swoją miarą bo po prostu nie stosuję takich zagrywek, więc słusznie należą mi się Twoje "pszeprosiny".

marzanna ja tez jestem tu pare lat i pierwsze słyszę, zeby ktos celowo złe dodawał konkursy do bazy. Może pokaz jak wyglada wzorowo dodany konkurs do bazy bo poki co krytykujesz a sama psinco od siebie dajesz.

Widocznie bywamy w innych "kuluarach" emotka Serio potrzebujesz wzór prawidłowo dodanego do bazy konkursu?  emotka   Wystarczy podać prawdziwe dane, czyli prawidłową datę zakończenia konkursu i prawidłowy zakup promocyjny, zamiast (nie)celowo podawać błędne ... A co do mnie, bez obawy, skoro jestem na tym forum od lat, to musiałam dodawać konkursy. Ostatnio z powodu braku czasu bywam tu sporadycznie. Ot i cała tajemnica emotka

Raczej pije do tego, ze dodając konkurs bardzo łatwo o pomyłkę zwłaszcza przy dacie. Wiedziałabys to gdybys dodala choć jeden. Oskarżając kogoś o celowe działanie tylko zniechęciasz ludzi do dzielenia się z innymi informacja o konkursie. Ktos poświęca swój czas abyś ty mogła się o nim dowiedzieć, a Ty krytykujesz nie robiąc nic.
A to ze jesteś tu kilka lat nie czyni Cię  kimś lepszym.

pomijam fakt, ze konkurs był w bazie kilka dni i nikt nie zauważył / nie zgłosił błędu?

Tez mnie drażni jak jest jakiś bubel w bazie ale nie wierze, ze ktos to robi celowo.

Wyluzuj, ta dyskusja ma wyłącznie pozytywne skutki: forumowicze, a być może i admini będę zwracać baczniejszą uwagę na detale, jakie wpisują do bazy, a i forumowicze będą skrupulatniej zaglądać do regulaminu. Jakoś dziwnie się zdarza, że błędy wpisywane w formularzu konkursowym są zawsze identyczne: data zakończenia jest zwykle jeden dzień późniejsza niż faktyczna, a nigdy np. jeden dzień wcześniejsza... Przypadek? Niech tak będzie. Ale kto rozumuje logicznie, ten sam wyciągnie wnioski.  I przestań mnie atakować, bo ja dodałam wiele konkursów, a że ostatnio nie dodałam świadczy tylko o tym, że bywam tu sporadycznie. Nie zniechęca to nikogo do dodania konkursów, a zachęci jedynie do zwracania uwagi na detale. EOT.
0 0

marzanna

Cytuj wiadomość#6568584 niedziela, 3 luty 2019, 22:21:52
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Raczej pije do tego, ze dodając konkurs bardzo łatwo o pomyłkę zwłaszcza przy dacie. Wiedziałabys to gdybys dodala choć jeden. Oskarżając kogoś o celowe działanie tylko zniechęciasz ludzi do dzielenia się z innymi informacja o konkursie. Ktos poświęca swój czas abyś ty mogła się o nim dowiedzieć, a Ty krytykujesz nie robiąc nic.
A to ze jesteś tu kilka lat nie czyni Cię  kimś lepszym.

pomijam fakt, ze konkurs był w bazie kilka dni i nikt nie zauważył / nie zgłosił błędu?

Tez mnie drażni jak jest jakiś bubel w bazie ale nie wierze, ze ktos to robi celowo.

Wtrącę swoje 3 grosze emotka

1) Zgadza się: bardzo łatwo o pomyłkę w dacie. Zresztą, gdy trafiam na błędy, zgłaszam je - admini potwierdzą emotka Niestety, na początku ubiegłego roku padł mi komputer i od tego czasu działam gościnnie na cudzym, co bardzo ogranicza moje aktywności emotka

2) Również siedzę tutaj od lat i pierwsze słyszę, żeby ktoś celowo dodawał błędne informacje do bazy emotka I to takie, które można zweryfikować jednym kliknięciem emotka Czyli dobrze, że nie chadzam w kuluary emotka

3) Konki spisuję tylko & wyłącznie wg regulaminów i nie sprawdzam, czy się zapisy z regulaminu zgadzają z czymkolwiek innym, a już w szczególności z: wpisami na forum, info z bazy konkowej czy treścią ulotki. Na stronę tego konka weszłam poprzez everydayme, bo się okazało, że moje poprzednie konto na tej stronie po tej ich "zmianie informatycznej" (srau ją pies!) nie działało i musiałam założyć nowe. I pewnie nie ja jedyna tak miałam...

Joan, informacja o rzekomo celowym wprowadzaniu błędnych danych nie została przeze mnie stworzona. Lata temu zostałam przez kogoś ostrzeżona, by na to uważać. Zgadza się, widocznie nie mamy wspólnych "kuluarów" emotka Ale dzięki temu ostrzeżeniu (choć trudno było mi w nie uwierzyć), uniknęłam kilku wtop. Dziwnym trafem daty rzekomego zakończenia konkursów są zawsze jeden dzień późniejsze niż rzeczywiste, raczej nigdy na odwrót. To mi dało do myślenia emotka Super, że sprawa została tu dzisiaj rozwleczona i przemaglowana. Być może spowoduje dobry skutek czego wszystkim nam życzę.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6568594 niedziela, 3 luty 2019, 23:20:25
isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

aaa wszystko jasne.
Poka poka kuluara emotka
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6568603 poniedziałek, 4 luty 2019, 07:21:07
Pozwolę sobie zacytować maila (wysłany 21:12, odebrałam chwilę po 6).
"Koordynator Organizatora Sprzedaży Promocyjnej:                                                            Warszawa, 04/02/2019
Fox Hunter, Sp. z o.o.,
z siedzibą ul. Bartycka 22b/21a, 00-716 Warszawa,
NIP: 521-365-81-86
KRS 0000479288  (..moje dane..)
Oświadczenie             W związku z Pani uczestnictwem w konkursie FC Barcelona pragnę poinformować o wygraniu nagrody rzeczowej w postaciwino FC Barcelona. W wyniku decyzji organizatora konkursu nagroda rzeczowa zostanie
zamieniona na ekwiwalent pieniężny w kwocie 3 EUR który zostanie
przekazana na wskazane
przez Panią konto bankowe. Poprosze o wyslanie numeru rachunku gdzie mozna wyslac nagrode. Nagroda zostanie wyslana pod koniec Lutego. Z poważaniem Hana Deutschmannova Koordynator Organizatora Sprzedaży Promocyjnej "

Czy ktoś otrzymał takie oto pisemko? Oczywiście nie odpisałam, bo i po co psuć sobie język z rana (i to jeszcze przed robotą).
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6568604 poniedziałek, 4 luty 2019, 07:23:27
luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jak tam wasze chrupki i ich kształty?
macie coś fajnego czy tylko miecze i członki  emotka

Ja znalazłem dużo zwierzęcych podobieństw, ale raczej nic spektakularnego. Swoją drogą, o ile wszelkiego rodzaju przeróbki, wraz z dorysowanym na kartce tłem będą zabronione, to całkiem fajny pomysł na konkurs! emotka

U mnie to samo...wszystko raczej długie i obłe.Ciekawa jestem czy faktycznie takie rasowane fotki będą z góry skazane na niepowodzenie.
0 0

kate87

Cytuj wiadomość#6568620 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:05:11
angie222 napisał(a):

Pozwolę sobie zacytować maila (wysłany 21:12, odebrałam chwilę po 6).
"Koordynator Organizatora Sprzedaży Promocyjnej:                                                            Warszawa, 04/02/2019
Fox Hunter, Sp. z o.o.,
z siedzibą ul. Bartycka 22b/21a, 00-716 Warszawa,
NIP: 521-365-81-86
KRS 0000479288  (..moje dane..)
Oświadczenie             W związku z Pani uczestnictwem w konkursie FC Barcelona pragnę poinformować o wygraniu nagrody rzeczowej w postaciwino FC Barcelona. W wyniku decyzji organizatora konkursu nagroda rzeczowa zostanie
zamieniona na ekwiwalent pieniężny w kwocie 3 EUR który zostanie
przekazana na wskazane
przez Panią konto bankowe. Poprosze o wyslanie numeru rachunku gdzie mozna wyslac nagrode. Nagroda zostanie wyslana pod koniec Lutego. Z poważaniem Hana Deutschmannova Koordynator Organizatora Sprzedaży Promocyjnej "

Czy ktoś otrzymał takie oto pisemko? Oczywiście nie odpisałam, bo i po co psuć sobie język z rana (i to jeszcze przed robotą).

Ja też mam i mój mąż też:)
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6568622 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:17:16
Ale czy ktoś w ogole bazuje na datach zakończenia konkursów na podstawie informacji z forum? 
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6568625 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:28:07
kreatia napisał(a):

aurorcia też mnie to zdziwiło, a jeszcze bardziej wybór w niedzielę emotka  obstawiam że chodziło im o 10.02

Tyle, że 10.02 też wypada w niedzielę emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6568626 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:29:19
https://muzeumcheetos.pl/galeria

W galerii są "inspiracje". No oby na tym polegał ten konkurs! emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6568627 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:33:36
aurorcia napisał(a):

kreatia napisał(a):

aurorcia też mnie to zdziwiło, a jeszcze bardziej wybór w niedzielę emotka  obstawiam że chodziło im o 10.02

Tyle, że 10.02 też wypada w niedzielę emotka

No tak.  emotka emotka emotka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6568628 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:34:40
Mialam otrzymac misiaa z fantasia a przyslali lyzeczke...
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6568631 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:40:28
kawazczekolada napisał(a):

Mialam otrzymac misiaa z fantasia a przyslali lyzeczke...

emotka
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6568632 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:41:26
luko922 napisał(a):

Obejrzałam właśnie...co do tego paragonu-nie doszukałam się zapisu, że trzeba gdzieś jego numer rejestrować. To,co myślicie-że jedno zgłoszenie-to nie musi być jeden zakup.
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6568633 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:51:11
katake napisał(a):

luko922 napisał(a):

Obejrzałam właśnie...co do tego paragonu-nie doszukałam się zapisu, że trzeba gdzieś jego numer rejestrować. To,co myślicie-że jedno zgłoszenie-to nie musi być jeden zakup.

w regulaminie nie ma słowa o paragonach więc nie są potrzebne

izkak

Cytuj wiadomość#6568635 poniedziałek, 4 luty 2019, 09:55:55
luko922 napisał(a):

Zgadzam się! emotka  Na stronie są "rady" od Avanti  jak należy wykonać zdjęcie emotka  

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6568643 poniedziałek, 4 luty 2019, 10:19:02
Przechodzą Wam kody w kinder bueno? mam komunikat, że błędny kod. No przecież dobrze wpisuję... emotka  jedynie co mogłam pomylić to 1 z I, ale wpisałam obie wersje i źle 
0 0