Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5338 5339 5340 5341 5342 53435344 5345 5346 5347 5348 > >> >|

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6565982 środa, 23 stycznia 2019, 11:03:30
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

soulfly napisał(a):

W Oreo jest b.duzo nagród, ciekawe jakiej są jakości ?

Pierwsza z brzegu koszulka z nadrukiem, którą (moim zdaniem) powinni przyznawać w konkursach:
https://not-a-slo...ade-z-nadrukiem.html
Cena: 129 zł.

Cena koszulki z nadrukiem w loterii Oreo: 32,07 zł.

Czy potrzebny jest komentarz? emotka

Chyba troche odleciałaś  emotka  z tym porównaniem. 129zl nie ma nic wspólnego z jakością koszulki... bajer, że eco... tylko nikt nie poda parametrów do porównania, jedynie, że mniej chemiiiiiiii 

soulfly napisał(a):

Koszulki z Lecha były dobre jakościowo i miały fajny krój. 
Nie można mierzyć wszystkiego taka sama miarka. 

Lech był super. Tylko na klacie nie masz tam butelki piwa do obnoszenia  emotka  . 
Zapytaj nastolatka, czy chce bluze Oreo czy Nike  emotka  

Dla mnie te bluzy i koszulki są fatalne...  emotka  Co z tym robić? Gdzie w tym iść? Sprzątać? Robić na działce? No może, chociaż i do tego mam ciuchy, które mi się bardziej podobają. Jak będę miała kody, bo czasem zdarza mi się kupić oreo, to bez wahania oddam je komuś za darmo.

32,07 zł - to mało jak na koszulkę szczególnie że cena w regulaminie często jest zawyżona i z tego co widzę to koszulka jest personalizowana?? Pewnie większość ceny koszulki to ta personalizacja. Aczkolwiek do chodzenia po domu to w sumie spoko emotka  

Nie, koszulka nie jest personalizowana. Jest na niej człowiek (? albo coś) z ciastkiem zamiast głowy i podpis oreo people. No ja nie jestem oreo people.
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6565984 środa, 23 stycznia 2019, 11:07:44
aleks1983 napisał(a):

Dzwoniłam do albedo w sprawie zwrotek silana i okazało się że zwrotki powinny przychodzić pani wpisała mój numer do bazy i okazało się że nie ma zgłoszenia.
Pani zasugerowała żeby spróbować wysłać smsem Jeśli do dwóch trzech godzin nie dojdzie to kontaktować się z nimi żeby sprawdzić czy zgłoszenie doszło. także zwrotki w tym konkursie na pewno dochodzą

pewnie z virgin mobile grałaś, jak tak virgin niedostarcza smsów pod numer 4321
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6565991 środa, 23 stycznia 2019, 11:18:36
aleks1983 napisał(a):

Dzwoniłam do albedo w sprawie zwrotek silana i okazało się że zwrotki powinny przychodzić pani wpisała mój numer do bazy i okazało się że nie ma zgłoszenia.
Pani zasugerowała żeby spróbować wysłać smsem Jeśli do dwóch trzech godzin nie dojdzie to kontaktować się z nimi żeby sprawdzić czy zgłoszenie doszło. także zwrotki w tym konkursie na pewno dochodzą

Potwierdzam, zwrotki przychodzą, Wysyłałam z Plusa, podziękowanie za udział przyszło tuż po raporcie o dostarczeniu  emotka  Z siecią Virgin są  problemy, sporo numerów premium przestali obsługiwać i wysłane wiadomości konkursowe po prostu nie dochodzą. Warto sprawdzać raporty, u mnie SMS-y wysłane w grudniu z Virgina wciąż mają status "oczekuje".
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6565998 środa, 23 stycznia 2019, 11:29:46
halliday napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Zgadza się, ludzie na forach pisali, że nie dochodziły też SMS z banków na nr w Virgin Mobile, także lepiej przenieść nr telefonu do innej sieci, żeby nie było problemów.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6566007 środa, 23 stycznia 2019, 11:52:24
helcia85 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

A czy z konkursu Stock o pooscarowym party ktoś się chwalił główną wygraną - wycieczką do Hollywood, albo chociaż alkoholem z ostatniego etapu???

Podobno ktoś flaszkę wygrał :/

Dzięki, czyli pozamiatane.
0 0

aneczkar10

Cytuj wiadomość#6566008 środa, 23 stycznia 2019, 11:54:01
amif napisał(a):

czy są w waszych C4 te nowości Fairy - w sensie Aloe&Pink Jasmine albo Extra Hygiene ?

U mnie nie ma
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6566010 środa, 23 stycznia 2019, 11:55:27
misiamarysia napisał(a):

helcia85 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

A czy z konkursu Stock o pooscarowym party ktoś się chwalił główną wygraną - wycieczką do Hollywood, albo chociaż alkoholem z ostatniego etapu???

Podobno ktoś flaszkę wygrał :/

Dzięki, czyli pozamiatane.

za niedługo będzie kolejny konkurs u nich. Już ktoś info podrzucił emotka a jako że wódeczka dobra to czekam na kolejny konkurs emotka
także nie załamywać się i lecimy dalej emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6566012 środa, 23 stycznia 2019, 11:57:54
sks900 napisał(a):

halliday napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Zgadza się, ludzie na forach pisali, że nie dochodziły też SMS z banków na nr w Virgin Mobile, także lepiej przenieść nr telefonu do innej sieci, żeby nie było problemów.

potwierdzam, virgin nie obsluguje 4321 (tez zwrotek nigdy nie dostawalam)...ja wtedy wysylam z nju mobile jak jest jakis konkurs na ten numer
0 0

mountain

Cytuj wiadomość#6566016 środa, 23 stycznia 2019, 12:06:49
pytanie dla osób , które otrzymały karte prepaid wedla - czy pobierają jakaś prowizje przy wypłaci z bankomatu?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6566028 środa, 23 stycznia 2019, 12:23:08
Na gre uno z nestle odsyla sie cos listem czy nie?
0 0

caramela

Cytuj wiadomość#6566036 środa, 23 stycznia 2019, 12:36:03
darog napisał(a):

czy były wyniki w C4
https://www.e-kon...ur.html#.XEgab1xKhPY

w regulaminie nie widze daty informowania zwycięzców
-data wydania nagród 20 lutego

Dawno temu były, jakoś zaraz po świętach, albo tuż przed nowym rokiem, ktoś coś pisał MDW.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6566057 środa, 23 stycznia 2019, 13:27:24
My sie zastanawiamy dlaczego konkursów kreatywnych nie ma aż tyle co kiedyś... tu jest odpowiedź: 
https://nowymarke...w-2019-roku?h=84fff8

mia

Cytuj wiadomość#6566058 środa, 23 stycznia 2019, 13:31:54
ivanotta napisał(a):

My sie zastanawiamy dlaczego konkursów kreatywnych nie ma aż tyle co kiedyś... tu jest odpowiedź: 

emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6566065 środa, 23 stycznia 2019, 13:45:55
ivanotta napisał(a):

Lekki bełkot, sorry 

onka37

Cytuj wiadomość#6566067 środa, 23 stycznia 2019, 13:49:50

aleks1983 napisał(a):

Potwierdzam, zwrotki przychodzą, Wysyłałam z Plusa, podziękowanie za udział przyszło tuż po raporcie o dostarczeniu  emotka  Z siecią Virgin są  problemy, sporo numerów premium przestali obsługiwać i wysłane wiadomości konkursowe po prostu nie dochodzą. Warto sprawdzać raporty, u mnie SMS-y wysłane w grudniu z Virgina wciąż mają status "oczekuje".

po wczesniejszym telefonie  i braku formularza zgłooszenia wysłałam smsa  przyszło podziękowanie za zgloszenie 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6566068 środa, 23 stycznia 2019, 13:57:54
onka37 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

po wczesniejszym telefonie  i braku formularza zgłooszenia wysłałam smsa  przyszło podziękowanie za zgloszenie 

a tam nie mozna przez strone wyslac zgloszenia?
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6566069 środa, 23 stycznia 2019, 14:01:42
jokan napisał(a):

onka37 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Ja tak wysłałam...nie mam zwrotki. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6566070 środa, 23 stycznia 2019, 14:04:41
ivanotta napisał(a):

Ciekawe, co to za "Albedo" wypowiada się w kwestii konsumentów. Bo siedzę tutaj już od lat i wg mnie żadna akcja bez podawania numeru paragonu w zgłoszeniu nie może być traktowana, jako 'dla konsumentów' emotka Albedo i konsumenci, też coś...
"Wyniki badań akcji przeprowadzonych przez Albedo w 2018 roku są jednoznaczne: każde kreatywne zaangażowanie konsumenta "

Dla mnie artykuł z d*, no może z pominięciem zapisywania zakupów w aplikacjach czy na kartach lojalnościowych, co pojawiło się min. w konku Payback / Kaufland.

Zupełnie pominięto kwestię nagród finansowych, jakbyśmy wszyscy chcieli utonąć w świecie chińskiego badziewia z instant win, za to auta już nikogo nie kręcą... emotka

atanerka

Cytuj wiadomość#6566072 środa, 23 stycznia 2019, 14:05:39
[quote=

onka37 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aleks1983] Dzwoniłam do albedo w sprawie zwrotek silana i okazało się że zwrotki powinny przychodzić pani wpisała mój numer do bazy i okazało się że nie ma zgłoszenia.

A jak wygląda kwestia potwierdzenia poprzez formularz na stronie internetowej? Ponieważ nie wyświetlił się żaden komunikat typu "wysłane" czy "zgłoszenie przyjęte"

0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6566077 środa, 23 stycznia 2019, 14:17:43
katake napisał(a):

jokan napisał(a):

onka37 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Ja tak wysłałam...nie mam zwrotki. 

ja tęz i też nie mam przez telefon powiedziano mi ze formularz może się zacinać i lepiej smsem
0 0
|< << < 5338 5339 5340 5341 5342 53435344 5345 5346 5347 5348 > >> >|