Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5404 5405 5406 5407 5408 54095410 5411 5412 5413 5414 > >> >|

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6573338 środa, 20 lutego 2019, 13:50:00
z konkursami jak z polityką emotka - każdy wybiera to, co mu w danej chwili odpowiada. jedni psioczą na bluzy z oreo, a ja mieszkając na wsi, mając dom z ogródkiem, kury, gęsi i inne zwierzaki plus wielkiego berneńczyka, który szaleje na widok domowników przygarnelabym bluzy w ilości całej konkursowej puli. nie biorę udziału jednak w konkursach z zestawami past... ale nie wchodzę nikomu do łazienki- może ten ktoś ma potrzebę mycia zębów co 10 minut. jego sprawa.

może gdybym wygrała pralkę, zmywarkę i samochód to też bym gardzila mniejszymi nagrodami. ale coz... Jeszcze się nie udało.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6573340 środa, 20 lutego 2019, 13:50:55
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja zagrałam o misia,bo kupuje velvet regularnie.u mnie 2 opakowania tygodniowo idą te po 8 rolek.milke kupiłam bo miałam chęć na czekoladę i mam termos,a tak specjalnie to nie gram

Coś nie gra z tymi konkursowymi sraytaśmami, nawet mój facet onegdaj zauważył, że są jakieś takie "napowietrzone", przez co bardzo szybko się kończą. Zrób eksperyment kupując papier toaletowy z makulatury w sklepach Lidl albo Biedronka (ewentualnie: Carrefour) i porównaj, czy to my mamy zwidy, czy może rzeczywiście coś w tym jest emotka

no bo to konkursowe emotka , specjalna linia produkcyjna - papieru mniej i zapowietrzony, zeby trzeba bylo wiecej kupic...a z czego te miski niby sponosorowane? przeciez z kasy konkursowicza, nie inaczej emotka

mundek2004

Cytuj wiadomość#6573341 środa, 20 lutego 2019, 13:52:40
nkba napisał(a):

donia7 napisał(a):

To jest coś strasznego emotka  Gdzie te zmywarki co było ich 80 u Columbita, gdzie te pralki, które kiedyś tak hojnie rozdawano w ogromnych ilościach w konkursach... ?Gdzie te karty Visa, te konkursy Leonowe u Jeta?Tęskno za tymi konkursami...

I jeszcze Luxus jaki był w Biedrze emotka

Pralki to akurat źle wspominam, bo trzeba się było nadźwigać, ale faktycznie konkursy schodzą na psy. Jedyną bronią z agencjami jest olewanie słabych konkursów
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6573342 środa, 20 lutego 2019, 13:52:45
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja zagrałam o misia,bo kupuje velvet regularnie.u mnie 2 opakowania tygodniowo idą te po 8 rolek.milke kupiłam bo miałam chęć na czekoladę i mam termos,a tak specjalnie to nie gram

Coś nie gra z tymi konkursowymi sraytaśmami, nawet mój facet onegdaj zauważył, że są jakieś takie "napowietrzone", przez co bardzo szybko się kończą. Zrób eksperyment kupując papier toaletowy z makulatury w sklepach Lidl albo Biedronka (ewentualnie: Carrefour) i porównaj, czy to my mamy zwidy, czy może rzeczywiście coś w tym jest emotka

zwidy czy nie moja rodzina już bardzo dawno odstawiła velvet bo podobno między palcami się rozłaził emotka kupujemy albo biedronkowy, albo rossmanowy i wszyscy zadowoleni :)

bubba

Cytuj wiadomość#6573346 środa, 20 lutego 2019, 13:58:33
dwaburekoty napisał(a):

z konkursami jak z polityką emotka - każdy wybiera to, co mu w danej chwili odpowiada. jedni psioczą na bluzy z oreo, a ja mieszkając na wsi, mając dom z ogródkiem, kury, gęsi i inne zwierzaki plus wielkiego berneńczyka, który szaleje na widok domowników przygarnelabym bluzy w ilości całej konkursowej puli. nie biorę udziału jednak w konkursach z zestawami past... ale nie wchodzę nikomu do łazienki- może ten ktoś ma potrzebę mycia zębów co 10 minut. jego sprawa.

może gdybym wygrała pralkę, zmywarkę i samochód to też bym gardzila mniejszymi nagrodami. ale coz... Jeszcze się nie udało.

Zgadzam się z Tobą emotka  Ja z kolei lubię konkursy z pastami, ponieważ mam koleżankę, która chętnie mi pomaga w drobnych sprawach, a że posiada ona liczną rodzinę to jest bardzo zadowolona jeśli mogę się jej odwdzięczyć pastami emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6573354 środa, 20 lutego 2019, 14:25:55
Cis jest z tym papierem nie tak,bo go dużo nam schodzi.smialam się do męża ,ze będę kupować ten zwykły szary co w marketach maja,bo tu drogi interes nam wychodzi.a u nas na poważnie bardzo dużo papieru toaletowego idzie.prawie 2 opakowania tygodniowo.moze zobaczę ten z biedronki czy na dłużej starczy?tylko on mi się taki cienki wydaje
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573357 środa, 20 lutego 2019, 14:29:02
anialistopad napisał(a):

Cis jest z tym papierem nie tak,bo go dużo nam schodzi.smialam się do męża ,ze będę kupować ten zwykły szary co w marketach maja,bo tu drogi interes nam wychodzi.a u nas na poważnie bardzo dużo papieru toaletowego idzie.prawie 2 opakowania tygodniowo.moze zobaczę ten z biedronki czy na dłużej starczy?tylko on mi się taki cienki wydaje

Ten biedronkowy i lidlowy naprawdę na długo starcza, a wykorzystuję go do rozmaitych celów. No i fajnie, że mogę kupić przy okazji wizyty w sklepie pojedynczą rolkę.
nkba 0

donia7

Cytuj wiadomość#6573358 środa, 20 lutego 2019, 14:32:40
Ta dyskusja przypomniała mi posty sprzed kilku lat, jak trzeba było tworzyć hasła do papieru Regina  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6573359 środa, 20 lutego 2019, 14:34:06
donia7 napisał(a):

Ta dyskusja przypomniała mi posty sprzed kilku lat, jak trzeba było tworzyć hasła do papieru Regina  emotka

Tam, gdzie rozdawali samochody? To tylko pokazuje niekorzystne zmiany w konkowym świecie.

asantesana

Cytuj wiadomość#6573362 środa, 20 lutego 2019, 14:41:44
anialistopad napisał(a):

Wypróbuj Alouette z Rossmanna, 10 rolek za 11 zł, ale to są rolki, a nie roleczki. 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6573374 środa, 20 lutego 2019, 15:24:10
basiag napisał(a):

joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

zwidy czy nie moja rodzina już bardzo dawno odstawiła velvet bo podobno między palcami się rozłaził emotka kupujemy albo biedronkowy, albo rossmanowy i wszyscy zadowoleni :)

Akurat Velvet ma porządny papier (chodzi mi o 3, 4 warstwowy) i jego używam. Przetestowałam z wszystkich marketów i jeśli już kupuje marketowski to musi mieć kilka warstw. Reginy nie lubię bo ma ten papier jakiś dziwny emotka poza tym "gościu" w Reginie za ukradzione mi hasło zgarnął auto a organizator (na pocieszenie za zaistniałą sytuacje) przesłał mi tylko bezsensowne gadżety emotka

glena

Cytuj wiadomość#6573384 środa, 20 lutego 2019, 15:58:09
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ten biedronkowy i lidlowy naprawdę na długo starcza, a wykorzystuję go do rozmaitych celów. No i fajnie, że mogę kupić przy okazji wizyty w sklepie pojedynczą rolkę.

W Carrefourze pojedyncze rolki 100% makulaturowego papieru 68 metrów po 1,49zł - starczają na wieki i mają dobre parametry (nie szorstkie, nie za cienkie). 
joan 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6573389 środa, 20 lutego 2019, 16:06:23
glena napisał(a):

joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W Carrefourze pojedyncze rolki 100% makulaturowego papieru 68 metrów po 1,49zł - starczają na wieki i mają dobre parametry (nie szorstkie, nie za cienkie). 

Ja wiem czy na wieki emotka

tak z przymróżeniem oka emotka  :

nswe69

Cytuj wiadomość#6573436 środa, 20 lutego 2019, 18:02:28
"Barilla Box - wartość nagrody wg regulaminu 650zl "

emotka emotka emotka

to są chyba jakieś żarty - a propos zdjęć wygranych...

atanerka

Cytuj wiadomość#6573440 środa, 20 lutego 2019, 18:14:40
nswe69 napisał(a):

emotka emotka emotka

Łyżka cedzakowa 90zl https://zlotywide...2ewSVzxoCG44QAvD_BwE
Tarka do sera 70zl
 https://zlotywide...LXISO0xoC4LkQAvD_BwE
Minutnik 40zl
 https://www.rossi...t2HhXjBoCDB4QAvD_BwE

Młynek do przypraw 150zl
 https://www.rossi...htiYNVhoCWjUQAvD_BwE
Nóż 224zl
http://allegro.pl....php?item=7521376764

Razem 570zl  
Ferdia 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6573448 środa, 20 lutego 2019, 18:32:13
atanerka napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Razem 570zl  

No niby tak, ale jednak nie kupiłbym tych rzeczy nawet po 1/3 ceny.

choć laureaci poczują się jak Pascal lub Magda emotka

margo1 0

pini

Cytuj wiadomość#6573452 środa, 20 lutego 2019, 18:38:36
Czy z Barilli maile poszły o jednej godzinie?

1Mamcia

Cytuj wiadomość#6573453 środa, 20 lutego 2019, 18:38:36
atanerka napisał(a):

nswe69 napisał(a):

emotka emotka emotka

Łyżka cedzakowa 90zl https://zlotywide...2ewSVzxoCG44QAvD_BwE
Tarka do sera 70zl
 https://zlotywide...LXISO0xoC4LkQAvD_BwE
Minutnik 40zl
 https://www.rossi...t2HhXjBoCDB4QAvD_BwE

Młynek do przypraw 150zl
 https://www.rossi...htiYNVhoCWjUQAvD_BwE
Nóż 224zl
http://allegro.pl....php?item=7521376764

Razem 570zl  

Ja tam swój box chętnie sprzedam lub wymienię... 
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6573473 środa, 20 lutego 2019, 19:49:04
Na stronie Tic Tac znajduje się lista 214 zwycięzców. Powinno być 60+60+20*10=320. Czy oni uzupełniają tam dane dopiero po weryfikacji zdjęcia kodu?
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6573475 środa, 20 lutego 2019, 19:50:39
Jak to już skonczyla sie calodniowa dyskusja o papierze?

Hochland juz śmiga? Bo mam opory z dokonaniem pierwszego zgłoszenia...zwykle mi sie wszystko wiesza...
0 0

|< << < 5404 5405 5406 5407 5408 54095410 5411 5412 5413 5414 > >> >|