Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

trampek,

Cytuj wiadomość#6578840 sobota, 9 marzec 2019, 14:38:35
Mam pytanie bo mam 2 kapsle z capitana i nie wiem który wygrał to mam 2 wysłać czy im pisać żeby podali wie ktos
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6578841 sobota, 9 marzec 2019, 14:42:20
@trampek, napisał(a):

Mam pytanie bo mam 2 kapsle z capitana i nie wiem który wygrał to mam 2 wysłać czy im pisać żeby podali wie ktos

Jak wejdziesz w podany link, to na dole będzie napisane emotka  
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6578849 sobota, 9 marzec 2019, 15:52:30
Nagrodę 1-ego stopnia z Jacka to kiedy podają - na stronie nie ma info.

benasia

Cytuj wiadomość#6578851 sobota, 9 marzec 2019, 16:14:49
ewikewikk napisał(a):

Nagrodę 1-ego stopnia z Jacka to kiedy podają - na stronie nie ma info.

Zwycieska osoba dostaje emeil razem z osobami ktore wygraly piwo. Po weryfikacji dopiero pojawiaja sie dane tej osoby.

Monika11

Cytuj wiadomość#6578855 sobota, 9 marzec 2019, 17:04:33
Na konkurs Kamis wysyłamy górny numer paragonu?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6578860 sobota, 9 marzec 2019, 17:53:38
marzanna napisał(a):

Czy w Waszych Intermarche jest nowość Tetley, którą trzeba kupić na konkurs?

tak, ostatnio był też konkurs na te herbaty

monkakk

Cytuj wiadomość#6578866 sobota, 9 marzec 2019, 18:13:59
prosiaczek napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ja byłam ostatnio w swoim i pani kierownik poinformowała mnie, że oni rezygnują z gazetek Intermarche. Herbat nie ma i nie będzie... i faktycznie jak zawsze sklep oklejony plakatami tak teraz nic, zero gazetek. Długo się nacieszyłam jednym w okolicy i niedawno otwartym ITM...   emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6578869 sobota, 9 marzec 2019, 18:56:59
monkakk napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ja byłam ostatnio w swoim i pani kierownik poinformowała mnie, że oni rezygnują z gazetek Intermarche. Herbat nie ma i nie będzie... i faktycznie jak zawsze sklep oklejony plakatami tak teraz nic, zero gazetek. Długo się nacieszyłam jednym w okolicy i niedawno otwartym ITM...   emotka

Ale to tak mogą? Przecież jeśli to sieć, to powinny być wszystkie te rzeczy, odpowiednia ekspozycja towaru itp.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6578878 sobota, 9 marzec 2019, 20:12:06
prosiaczek napisał(a):

monkakk napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ale to tak mogą? Przecież jeśli to sieć, to powinny być wszystkie te rzeczy, odpowiednia ekspozycja towaru itp.

Tego nie wiem, ona stwierdziła że tak... Tez mnie to zdziwiło. 
0 0

marzanna

Cytuj wiadomość#6578880 sobota, 9 marzec 2019, 20:54:20
monkakk napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

marzanna napisał(a):

W jedynym ITM w Warszawie nie ma tych nowości... Zastanawiam się, czy wzięliby to pod uwagę i zaakceptowali paragon na dwa dowolne produkty Tetley.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6578892 sobota, 9 marzec 2019, 22:23:47
marzanna napisał(a):

monkakk napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

marzanna napisał(a):

W jedynym ITM w Warszawie nie ma tych nowości... Zastanawiam się, czy wzięliby to pod uwagę i zaakceptowali paragon na dwa dowolne produkty Tetley.

Wątpie emotka   im chodzi właśnie o wypchanie tych nowości. Jak Warszawa to całkiem możlie, że piszemy o tym samym sklepie :D 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6578896 sobota, 9 marzec 2019, 22:56:50
Na ten konkurs https://www.e-kon...bie-super-pharm.html maja byc w sumie 3 produkty? 2 coca cole i fuzi tea 1 sztuka?
0 0

trojan

Cytuj wiadomość#6578902 niedziela, 10 marzec 2019, 00:03:19
anialistopad napisał(a):

Na ten konkurs https://www.e-kon...bie-super-pharm.html maja byc w sumie 3 produkty? 2 coca cole i fuzi tea 1 sztuka?

nie, masz kupić 1 fuzi tea + 1 napój z coca-cola,fanta,sprite,kinley lub jeszcze raz fuzi tea.
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6578903 niedziela, 10 marzec 2019, 00:23:31
grappa25 napisał(a):

Rozszyfrowałam to raper Vienio.
Na ślad natknął mnie ten wers: stale poszukuje & serwuje. On tam ma jakiś program kulinarny i lubi gotować, więc się zgadza. 

B.R.O. ?
w teledyskach gdzieniegdzie różowe tło np. Mała
trzy literki emotka
po 2012 zrezygnował z piłki nożnej i zajął się na poważnie muzyką
ale nie wszystko mi pasuje..
już mogę sobie brawo bić, czy jeszcze nie? emotka

jest jeszcze taki raper polskiego pochodzenia PLK tylko nie wiem o co chodzi z tym różowym tłem, ale może ten BRO bardziej pasuje

gdybym miała słuchać - wybrałabym PLK, ale za mało u niego różu (raczej barwy patriotyczne), więc do konkursoloterii wybieram B.R.O.
ale ja się nie znam, może jeszcze jest jakiś taki inny pasujący emotka
UlCiAh 0

nataliarobert473

Cytuj wiadomość#6578908 niedziela, 10 marzec 2019, 02:36:44
9zielonooka85 napisał(a):

grappa25 napisał(a):

Rozszyfrowałam to raper Vienio.
Na ślad natknął mnie ten wers: stale poszukuje & serwuje. On tam ma jakiś program kulinarny i lubi gotować, więc się zgadza. 

B.R.O. ?
w teledyskach gdzieniegdzie różowe tło np. Mała
trzy literki emotka
po 2012 zrezygnował z piłki nożnej i zajął się na poważnie muzyką
ale nie wszystko mi pasuje..
już mogę sobie brawo bić, czy jeszcze nie? emotka

jest jeszcze taki raper polskiego pochodzenia PLK tylko nie wiem o co chodzi z tym różowym tłem, ale może ten BRO bardziej pasuje

Pewnie się mylę bo to taki strzał w ciemno, ale ja obstawiłam rapera Szesnasty - ma utwór " 3 litery", aktywność od 2012, tylko tego różu mało  emotka
0 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6578914 niedziela, 10 marzec 2019, 08:44:40
asana napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na torbę Wawel,zgłoszenie z początku grudnia?

Ja ciągle czekam na koszulkę  emotka  
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6578917 niedziela, 10 marzec 2019, 09:07:59
Milka -Stokrotka -nie mam numeru systemowego na paragonie, ktoś też tak ma? W zgłoszeniu trzeba podać dolny, u mnie nie ma..
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6578918 niedziela, 10 marzec 2019, 09:12:47
Monika11 napisał(a):

Milka -Stokrotka -nie mam numeru systemowego na paragonie, ktoś też tak ma? W zgłoszeniu trzeba podać dolny, u mnie nie ma..

U mnie też nie ma, ale ja wysyłam ten numer kolejny z kasy u dołu...
u mnie jest 
000053 wiec wysyłam ten, 
w większych sklepach też chcieli kolejny z dnia, więc to chyba ten, tylko nie jest zaznaczony. 

aguniak

Cytuj wiadomość#6578928 niedziela, 10 marzec 2019, 09:53:41
A ja obstawiam Dawida Podsiadło.W 2012 wygrał X-factor.Jego ostatnia płyta ma różowe tło a tam napis to jest moja trzecia płyta.A jego muzyka to zdecydowanie newwave

trasza

Cytuj wiadomość#6578933 niedziela, 10 marzec 2019, 10:17:36
aguniak napisał(a):

A ja obstawiam Dawida Podsiadło.W 2012 wygrał X-factor.Jego ostatnia płyta ma różowe tło a tam napis to jest moja trzecia płyta.A jego muzyka to zdecydowanie newwave

To również mój typ  emotka  więc sama nie jestem. Czekamy na odsłonę  emotka