Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5412 5413 5414 5415 5416 54175418 5419 5420 5421 5422 > >> >|

mahuska

Cytuj wiadomość#6574932 poniedziałek, 25 lutego 2019, 21:09:21
Szukam kogoś kto wygrał spotkanie z Lewandowskim (  Happen House - Gilette, auchan )
0 0

kunlunija

Cytuj wiadomość#6574949 poniedziałek, 25 lutego 2019, 21:36:36
jak Wam się podobają aktualne konkursy? nie wiem, czy to pora roku, ale mam wrażenie, że od kilku tygodni praktycznie nic nowego nie przybywa, a te, które są mają jakieś śmieszne nagrody emotka  będzie lepiej? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6574950 poniedziałek, 25 lutego 2019, 21:39:25
kunlunija napisał(a):

jak Wam się podobają aktualne konkursy? nie wiem, czy to pora roku, ale mam wrażenie, że od kilku tygodni praktycznie nic nowego nie przybywa, a te, które są mają jakieś śmieszne nagrody emotka  będzie lepiej? emotka

wątpię emotka  patrząc na "raport wygenerowany przez Albedo". 
Dzień Kobiet za pasem...a ciekawych konkursów promo w gazetkach 0.
Obawiam się, że "czasy świetności" konkursy promo mają już za sobą. 
0 0

tormenta77

Cytuj wiadomość#6574954 poniedziałek, 25 lutego 2019, 21:46:26
A ja mam pytanie o wizaż i ich testy... dużo tego. Naprawdę dużo i ani razu nie udało mi się zostać testerką. Macie jakiś patent? Na co oni zwracają uwagę?

kunlunija

Cytuj wiadomość#6574957 poniedziałek, 25 lutego 2019, 22:01:04
edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

Obawiam się, że "czasy światłości" konkursy promo mają już za sobą. 

co to za raport? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6574959 poniedziałek, 25 lutego 2019, 22:07:43
kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

co to za raport? emotka

Ktoś wrzucał kiedyś artykuł na podstawie raportu Albedo, mówiącego o tym, że konsumenci niechętnie biorą udział w konkursach kreatywnych, a jedynie "rozdawajki" mają znaczenie z marketingowego punktu widzenia...i na to powinni postawić sponsorzy. Linku nie mam - nie zapisałam, może ktoś inny ma i zechce się podzielić emotka
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6574965 poniedziałek, 25 lutego 2019, 22:37:14
tormenta77 napisał(a):

A ja mam pytanie o wizaż i ich testy... dużo tego. Naprawdę dużo i ani razu nie udało mi się zostać testerką. Macie jakiś patent? Na co oni zwracają uwagę?

Też nad tym się zastanawiam...jeszcze parę lat temu nie miałam problemu z kwalifikacją do testu, teraz skuteczność 0%....a niektórzy wygrywają po parę zestawów w jednym teście. 
0 0

szramus

Cytuj wiadomość#6574972 poniedziałek, 25 lutego 2019, 23:40:12
izak1000 napisał(a):

Od 28.02. wraca Kaufland z bonami 3x  na sklep emotka
A wiadomo już czego będzie dotyczyć, jakie produkty ?

0 0

szramus

Cytuj wiadomość#6574974 poniedziałek, 25 lutego 2019, 23:49:31
szramus napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Bo chyba nie Garnier tam są inne nagrody.

masza 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6574980 wtorek, 26 lutego 2019, 00:42:48
szramus napisał(a):

izak1000 napisał(a):

W gazetce wszystkie szczegóły:  https://issuu.com...9?e=3073891/68012685
andii 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6574984 wtorek, 26 lutego 2019, 02:05:13
Sms na 4301 cóż za zmiana w kafelku
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6574987 wtorek, 26 lutego 2019, 06:56:37
edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

co to za raport? emotka

Ktoś wrzucał kiedyś artykuł na podstawie raportu Albedo, mówiącego o tym, że konsumenci niechętnie biorą udział w konkursach kreatywnych, a jedynie "rozdawajki" mają znaczenie z marketingowego punktu widzenia...i na to powinni postawić sponsorzy. Linku nie mam - nie zapisałam, może ktoś inny ma i zechce się podzielić emotka

Mam emotka
https://nowymarke...ie-robic-w-2019-roku

anialistopad

Cytuj wiadomość#6574988 wtorek, 26 lutego 2019, 07:13:02
Ciekawe czy ta sama agencja budzet bedzie miala w kaflu czy inna? Patrze,ze zmiana numeru na inny. Ktos cos wie?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6574989 wtorek, 26 lutego 2019, 07:18:32
ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

co to za raport? emotka

Mam emotka
https://nowymarke...ie-robic-w-2019-roku

chcesz dotrzeć do wyrazistej niszy – postaw na konkurs. 
Niszy...  emotka
Antytrendem jednak mogą tu być duże nagrody, głównie auta. Będą one działać – i już działają –  coraz słabiej.
I co się dziwić jak dają 1 auto i 100 cenzurareli. 
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6575020 wtorek, 26 lutego 2019, 09:39:27
anialistopad napisał(a):

Ciekawe czy ta sama agencja budzet bedzie miala w kaflu czy inna? Patrze,ze zmiana numeru na inny. Ktos cos wie?

Ta sama.
joan 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6575067 wtorek, 26 lutego 2019, 10:33:45
No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?
maryam 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6575075 wtorek, 26 lutego 2019, 10:46:07
home and you 1000 zł zamienię na inny bon / sprzedam
0 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6575076 wtorek, 26 lutego 2019, 10:54:00
zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6575082 wtorek, 26 lutego 2019, 11:02:37
Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział?
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6575086 wtorek, 26 lutego 2019, 11:11:41
Czy ktoś się orientuje, który to numer systemowy na paragonie w konkursie Jedź z rodziną cieszyć się słońcem? U mnie w Kaufie jest strasznie długi ten numer i może coś mylę? 
0 0

|< << < 5412 5413 5414 5415 5416 54175418 5419 5420 5421 5422 > >> >|