Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5413 5414 5415 5416 5417 54185419 5420 5421 5422 5423 > >> >|

margobb

Cytuj wiadomość#6575089 wtorek, 26 lutego 2019, 11:18:14
faworek napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, który to numer systemowy na paragonie w konkursie Jedź z rodziną cieszyć się słońcem? U mnie w Kaufie jest strasznie długi ten numer i może coś mylę?

Na dole po prawej stronie nr transakcji. Mozna wpisac bez myslnikow emotka

nikusia88

Cytuj wiadomość#6575094 wtorek, 26 lutego 2019, 11:40:15
zielonooka85 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział?

Ja dodawałam 4 zgłoszenia i wszystkie mam w galerii . Myślę, że zamknęłyście okienka zanim zdjęcie się załadowało, najlepiej zawsze je zmniejszyć aby mieściło się w 1mb, wtedy ładuje szybko i bez problemu.
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6575095 wtorek, 26 lutego 2019, 11:47:32
W regulaminie jest info, że zdjęcie powinno mieć max 3000x3000. Może w tym problem?

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6575096 wtorek, 26 lutego 2019, 11:49:14
nikusia88 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział?

Ja dodawałam 4 zgłoszenia i wszystkie mam w galerii . Myślę, że zamknęłyście okienka zanim zdjęcie się załadowało, najlepiej zawsze je zmniejszyć aby mieściło się w 1mb, wtedy ładuje szybko i bez problemu.

Żeby było ciekawiej - dostałam od nich drugiego @, zapytali jeszcze informatyków i... zdjęcie jest na serwerze emotka  odnalazło się, muszą tylko je zweryfikować emotka
Moje miało akurat jakoś 2mb, więc też nie tak strasznie dużo.
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6575122 wtorek, 26 lutego 2019, 12:38:59
Czy karty podarunkowe z Cennych Opinii przychodzą pocztą (list zwykły/polecony) czy są przysyłane kurierem?
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6575123 wtorek, 26 lutego 2019, 12:43:16
rare85 napisał(a):

Czy karty podarunkowe z Cennych Opinii przychodzą pocztą (list zwykły/polecony) czy są przysyłane kurierem?

Poczta Polska, list zwykły
rare85 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6575124 wtorek, 26 lutego 2019, 12:55:17
Kto mi podpowie o jakiego to rapera chodzi w coca cola?
0 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6575130 wtorek, 26 lutego 2019, 13:05:56
anialistopad napisał(a):

też nie mogę rozkminić emotka
0 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6575133 wtorek, 26 lutego 2019, 13:10:13
Czy maile z konkursu Fantasia z łyżeczkami są wysyłane od razu gdy wyniki są na stronie? Nie dostałam maila a dane by się zgadzały  emotka
0 0

kemli

Cytuj wiadomość#6575134 wtorek, 26 lutego 2019, 13:15:15
Hej, mam pytanie odnośnie formularza z tictaków. Udało mi się wygrać głośnik  emotka , ale niestety radość nie trwała długo, bo podczas wypełniania formularza pojawił się komunikat żebym podała "Podaj email zgodny ze zgłoszeniem". Problem w tym, że podaje email zgodny ze zgłoszeniem, a formularz mi nie przechodzi. Miał ktoś podobną sytuację ?
0 0

tuw3105

Cytuj wiadomość#6575135 wtorek, 26 lutego 2019, 13:22:40
kemli napisał(a):

Hej, mam pytanie odnośnie formularza z tictaków. Udało mi się wygrać głośnik  emotka , ale niestety radość nie trwała długo, bo podczas wypełniania formularza pojawił się komunikat żebym podała "Podaj email zgodny ze zgłoszeniem". Problem w tym, że podaje email zgodny ze zgłoszeniem, a formularz mi nie przechodzi. Miał ktoś podobną sytuację ?

moze jest spacja przed emailem albo po
0 0

agawa78

Cytuj wiadomość#6575139 wtorek, 26 lutego 2019, 13:28:45
ilonaxx5 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

też nie mogę rozkminić emotka

Ja też....cały dzień wczoraj spędziłam na szukaniu i nic....
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6575140 wtorek, 26 lutego 2019, 13:28:50
tuw3105 napisał(a):

kemli napisał(a):

ja mam lepiej : Brak wygranej dla Twojego kodu. emotka  a mail o wygranej przyszedl z kodem, jak cos mi odpowiedza dam znac 
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6575141 wtorek, 26 lutego 2019, 13:30:57
calineczka354 napisał(a):

Czy maile z konkursu Fantasia z łyżeczkami są wysyłane od razu gdy wyniki są na stronie? Nie dostałam maila a dane by się zgadzały  emotka

Od razu są maile. Ja też mam konkursowiczke o moich danych która nie raz zrobiła mi nadzieję. 
0 0

kemli

Cytuj wiadomość#6575142 wtorek, 26 lutego 2019, 13:31:05
tuw3105 napisał(a):

kemli napisał(a):

Właśnie w tym problem, że nie ma spacji. Próbowałam wszystkiego, pisałam, kopiowałam i wklejałam, nawet używałam auto uzupełniania formularza i nic emotka  
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6575144 wtorek, 26 lutego 2019, 13:35:24
kemli napisał(a):

Faktycznie dziwne, bo mail w zgłoszeniu musiał być prawidłowy skoro informacja o wygranej dotarła.
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6575145 wtorek, 26 lutego 2019, 13:37:35
@[email protected] napisał(a):

kemli napisał(a):

Faktycznie dziwne, bo mail w zgłoszeniu musiał być prawidłowy skoro informacja o wygranej dotarła.

ja mam info że " brak wygranej przypisanej do kody" - jakoś tak, dzwoniłem, pisałem - mają problemy techniczne, odpiszą jak rozwiążą 
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6575146 wtorek, 26 lutego 2019, 13:38:01

kemli napisał(a):

Agencja ma na FB stronę, proponuję zadać im szybkie pytanie, ponieważ napisałam zapytanie ponad tydzień temu, gdyż błędnie zarejestrowałm kod i odpowiedzi nie mam do dziś.
0 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6575147 wtorek, 26 lutego 2019, 13:38:19
gyrydymptum napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Od razu są maile. Ja też mam konkursowiczke o moich danych która nie raz zrobiła mi nadzieję. 

Dziękuję za informacje. Szkoda, bo podczas konkursowej suszy to i łyżeczka by się przydała  emotka
0 0

kemli

Cytuj wiadomość#6575155 wtorek, 26 lutego 2019, 13:58:47
xpac napisał(a):

kemli napisał(a):

ja mam info że " brak wygranej przypisanej do kody" - jakoś tak, dzwoniłem, pisałem - mają problemy techniczne, odpiszą jak rozwiążą 

W takim razie czekamy, dzięki 
0 0
|< << < 5413 5414 5415 5416 5417 54185419 5420 5421 5422 5423 > >> >|