Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5419 5420 5421 5422 5423 54245425 5426 5427 5428 5429 > >> >|

anialistopad

Cytuj wiadomość#6575666 czwartek, 28 lutego 2019, 10:05:24
A mi sie podoba ta loteria. Przynajmniej ktos kto wygra splaci sobie kredyt szybciej 
Andzik 0

joan

Cytuj wiadomość#6575670 czwartek, 28 lutego 2019, 10:10:49
madzia1-s napisał(a):

nie odpowiadaja CI zasady to nie bierz udziału, nie lepiej kolejna loteria z misiami, termosami itp.
Jak juz cos fajnego sie pojawia, o czym mozna sobie pomarzyc to znowu cos jest nie tak. Nigdy nie dogodzisz... emotka  

Bo to nie jest FAJNE.
Fajne to są akcje, gdzie wygrywasz pieniądze i robisz z nimi, co chcesz. Można opłacić dziecku rehabilitację, kupić rodzicom kampera czy nawet udać się w podróż dookoła świata. Na tym polega spełnianie marzeń - że samodzielnie wybierasz, co będzie się działo. Samodzielnie. A nie jakieś princepolowe zasady z doopy, gdzie LAUREAT PRZED WYDANIEM NAGRODY ZOBOWIĄZANY JEST POSIADAĆ KREDYT HIPOTECZNY.

Dla ścisłości: o misie, termosy, bluzy i inne g* nie gram.

lookaso

Cytuj wiadomość#6575671 czwartek, 28 lutego 2019, 10:12:04
madzia1-s napisał(a):

joan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Nowa loteria Prince Polo

Nagroda I Stopnia zostanie Laureatowi wydana na rachunek bankowy, wedle wyboru:
a) na rachunek powierniczy wybranego przez Laureata dewelopera albo
b) jeśli Laureat zawarł już umowę kredytu hipotecznego, na rachunek bankowy, na który Laureat jest zobowiązany dokonywać wpłat z tytułu uzyskanego kredytu.

Czyli kasa nie do reki,ale faktycznie na mieszkanie... emotka Fajnie!

A co w tym fajnego? Dla mnie najbardziej żenująca nagroda ever, jeśli wziąć pod uwagę kwotę, którą nie można rozporządzać według własnego uznania emotka

Powiedzmy, że chciałabym sobie kupić działeczkę z chatką w górach. Nic fikuśnego, taka baza wypadowa na wycieczki. Znajduję ogłoszenie o sprzedaży, które mnie interesuje i... o kufa! przecież nie mogę wydać SWOICH 300.000 zł na ten zakup emotka
Bo muszę mieć albo przyszłość ubabraną w kredycie hipotecznym albo w ekspresowym tempie załatwić z jakimś deweloperem (WTF?!) kupno określonego lokalu według ustawy sraty taty.

nie odpowiadaja CI zasady to nie bierz udziału, nie lepiej kolejna loteria z misiami, termosami itp.
Jak juz cos fajnego sie pojawia, o czym mozna sobie pomarzyc to znowu cos jest nie tak. Nigdy nie dogodzisz... emotka  

Mimo, że loteria to dzięki koncepcji nagrody głównej mi się podoba. Wreszcie te wszystkie życzenia urodzinowe znajomych bym wygrał mieszkanie będą miały okazję się spełnić  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6575673 czwartek, 28 lutego 2019, 10:16:48
wowela napisał(a):

Słuchawki Bose z tic tac... ktoś wie jak wygląda sprawa z gwarancją? 

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6575674 czwartek, 28 lutego 2019, 10:19:08
jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 
Napisałem do 4 Frame i do BOSE - czekam na jakąś odpowiedź
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6575677 czwartek, 28 lutego 2019, 10:21:02
bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 

Organizatorem jest Hand Made a nie 4 Frame emotka
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6575680 czwartek, 28 lutego 2019, 10:26:00
andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A mi sie podoba ta loteria. Przynajmniej ktos kto wygra splaci sobie kredyt szybciej 

a jak ktoś kredytu nie ma? emotka

To nie gra emotka

Przecież nie ma obowiązku brać udział we wszystkich konkursach. Ja jak nie potrzebuję termosu z Milki to nie gram, jeśli nie jestem matką karmiącą to nie gram o laktator. 

Jakby co to kredytu tez nie mam, więc nie będę brać udziału w prince polo, ale nie przeszkadza mi, że takie nagrody wymyślili. Komuś z kredytem się poszczęści, nie mam z tym problemu emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6575681 czwartek, 28 lutego 2019, 10:26:19
andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

to może sobie kupić nieruchomość za 300 baniek emotka  w formie inwestycji

Jeśli nie podoba Wam się loteria - nie grajcie, po co robić sztuczny tłum?

Developera znalazłabym w 1 wieczór...gorzej z moim szczęściem w loteriach  emotka  ale pomarzyć można  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6575684 czwartek, 28 lutego 2019, 10:29:21
andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

No to go musi na szybko wziąć, tak się właśnie "spełnia marzenia"... Co ciekawe, nie każdemu kredyt przyznają, musiałabym chyba najpierw świetny dochód wykazać, potem cudne oszczędności, do tego za mąż wyjść... taka to właśnie wyrąbana w kosmos nagroda.

PS: Posiadam obie nerki. Co prawda nie wiem, czy zdrowe, ale może to będzie argument przetargowy podczas rozmowy o zdolności kredytowej emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6575686 czwartek, 28 lutego 2019, 10:31:15
joan napisał(a):

andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

No to go musi na szybko wziąć, tak się właśnie "spełnia marzenia"... Co ciekawe, nie każdemu kredyt przyznają, musiałabym chyba najpierw świetny dochód wykazać, potem cudne oszczędności, do tego za mąż wyjść... taka to właśnie wyrąbana w kosmos nagroda.

PS: Posiadam obie nerki. Co prawda nie wiem, czy zdrowe, ale może to będzie argument przetargowy podczas rozmowy o zdolności kredytowej emotka

przeciez sa dwie opcje albo splata kredytu, albo od razu wplata na konto dewelopera (jesli nieruchomosc do 300 tys to obejdzie sie bez kredytu...)

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6575687 czwartek, 28 lutego 2019, 10:31:18
edzia21 napisał(a):

andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

to może sobie kupić nieruchomość za 300 baniek emotka  w formie inwestycji

Jeśli nie podoba Wam się loteria - nie grajcie, po co robić sztuczny tłum?

Developera znalazłabym w 1 wieczór...gorzej z moim szczęściem w loteriach  emotka  ale pomarzyć można  emotka

dokładnie
żaden problem znaleźć nowe mieszkanie do 300.000 zł i podpisać umowę. Prince Polo finansuje zakup i tyle. 

joan

Cytuj wiadomość#6575694 czwartek, 28 lutego 2019, 10:42:19
Macie rację, są gorsze nagrody emotka

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Masza86

Cytuj wiadomość#6575701 czwartek, 28 lutego 2019, 10:55:20
czy w loterii Hochland jest ograniczenie na osobę ?
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6575711 czwartek, 28 lutego 2019, 11:15:28
xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'

tak HAND MADE - drobna pomyłka emotka  do nich napisałem.
w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy.

isiulka

Cytuj wiadomość#6575719 czwartek, 28 lutego 2019, 11:31:12
bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'

w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy. 

Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja.

cordilia

Cytuj wiadomość#6575721 czwartek, 28 lutego 2019, 11:32:14
joan napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki?

isiulka

Cytuj wiadomość#6575724 czwartek, 28 lutego 2019, 11:35:44
cordilia napisał(a):

joan napisał(a):

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki?

Uspokoje Was, ze nikt z Was nie będzie miał problemu z nagroda z prince polo, bo nikt z Was nie wygra emotka
loteria ogólnopolska, można kupić gdzie się chce a nagroda za 300 tys. 

Wygrac ktos wygra ale na pewno nie będzie się tu chwalił emotka  Dziękuje za uwagę.
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6575730 czwartek, 28 lutego 2019, 11:42:09
isiulka napisał(a):

bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'

Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja.

no dobra a jak ja nie zarejestruje tylko kupujący ode mnie ? bedzie pierwszy i sprawa załatwiona
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6575733 czwartek, 28 lutego 2019, 11:44:36
bandit napisał(a):

isiulka napisał(a):

bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'

no dobra a jak ja nie zarejestruje tylko kupujący ode mnie ? bedzie pierwszy i sprawa załatwiona

Dokładnie tak się robi emotka  tylko pamiętaj by ukryć numer seryjny na zdjęciach gdy wystawiasz emotka
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6575735 czwartek, 28 lutego 2019, 11:46:07
Czy w konkursie Pudliszek przychodzi sms zwrotny ?
0 0
|< << < 5419 5420 5421 5422 5423 54245425 5426 5427 5428 5429 > >> >|