Reklama na e-Konkursy.info 19.08.19 22:56:38

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5419 5420 5421 5422 5423 54245425 5426 5427 5428 5429 > >> >|

isiulka

Cytuj wiadomość#6575719 czwartek, 28 luty 2019, 11:31:12
bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Słuchawki Bose z tic tac... ktoś wie jak wygląda sprawa z gwarancją? 

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 
Napisałem do 4 Frame i do BOSE - czekam na jakąś odpowiedź

Organizatorem jest Hand Made a nie 4 Frame emotka

tak HAND MADE - drobna pomyłka emotka  do nich napisałem.
w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy. 

Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja.

cordilia

Cytuj wiadomość#6575721 czwartek, 28 luty 2019, 11:32:14
joan napisał(a):

Macie rację, są gorsze nagrody emotka

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki?

isiulka

Cytuj wiadomość#6575724 czwartek, 28 luty 2019, 11:35:44
cordilia napisał(a):

joan napisał(a):

Macie rację, są gorsze nagrody emotka

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki?

Uspokoje Was, ze nikt z Was nie będzie miał problemu z nagroda z prince polo, bo nikt z Was nie wygra emotka
loteria ogólnopolska, można kupić gdzie się chce a nagroda za 300 tys. 

Wygrac ktos wygra ale na pewno nie będzie się tu chwalił emotka  Dziękuje za uwagę.
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6575730 czwartek, 28 luty 2019, 11:42:09
isiulka napisał(a):

bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 

w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy. 

Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja.

no dobra a jak ja nie zarejestruje tylko kupujący ode mnie ? bedzie pierwszy i sprawa załatwiona
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6575733 czwartek, 28 luty 2019, 11:44:36
bandit napisał(a):

isiulka napisał(a):

bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Witam'

no dobra a jak ja nie zarejestruje tylko kupujący ode mnie ? bedzie pierwszy i sprawa załatwiona

Dokładnie tak się robi emotka  tylko pamiętaj by ukryć numer seryjny na zdjęciach gdy wystawiasz emotka
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6575735 czwartek, 28 luty 2019, 11:46:07
Czy w konkursie Pudliszek przychodzi sms zwrotny ?
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6575736 czwartek, 28 luty 2019, 11:50:01
kaskaderka1 napisał(a):

Tak.Dziękujemy za zgłoszenie!Regulamin konkursu na oficjalnyketchup.pl

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6575737 czwartek, 28 luty 2019, 11:51:23
nataszka napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Tak.Dziękujemy za zgłoszenie!Regulamin konkursu na oficjalnyketchup.pl

Nic nie dostałam emotka
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6575738 czwartek, 28 luty 2019, 11:51:24
jak przeczytałam Wasze wpisy ze kasa idzie na kredyt pomyslałam bezsensu
ale jesli mozna wydac ja na mieszkanie to super
kupiłabym mieszkanko i je pod wynajem dała ...
ale i tak nie wygram to nawet nie marzę
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6575776 czwartek, 28 luty 2019, 12:28:49

co do gwarancji Bose słuchawki - dostałam takie coś od Bose 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6575833 czwartek, 28 luty 2019, 13:52:33
Szukam regulaminu do konkursu kaufland . Jest w gazetce fairy od dzis tzw budzet
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6575871 czwartek, 28 luty 2019, 14:23:57
Wygrałam misia z loterii Velvet, wysłałam zgłoszenie przez telefon, doszłam do wypisywania danych i chciałam wgrac zdjęcie i błąd- wywaliło mnie na stronę główną, maila o wygranej nie mam emotka czy ktoś tak miał i otrzyma misia? Dzwoniłam do agencji ale kobieta ma urlop, wysłałam maila i musze czekac na odp. do poniedziałku.
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6575878 czwartek, 28 luty 2019, 14:30:41
superloser napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Wygrałam misia z loterii Velvet, wysłałam zgłoszenie przez telefon, doszłam do wypisywania danych i chciałam wgrac zdjęcie i błąd- wywaliło mnie na stronę główną, maila o wygranej nie mam emotka czy ktoś tak miał i otrzyma misia? Dzwoniłam do agencji ale kobieta ma urlop, wysłałam maila i musze czekac na odp. do poniedziałku.

Na email dostaniesz formularz, tak do 24 godzin poczekaj. Nie przepadł miś.  emotka

świetna wiadomość! dziękuję, oby tak było! emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6575915 czwartek, 28 luty 2019, 15:51:16
nataszka napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Czy ktoś widział zwycięzców z tego konkursu?
Sri Lanka Lidl
https://www.e-kon...dl.html#.XHWhV4hKhPY

W sensie: czy pojawiły się imiona laureatów? Tak, pojawiły się, mnie tam nie było emotka

jedna na pewno była nasza forumowiczka emotka

no liste chce zobaczyć..najpierw było: wyniki wkrótce, potem już nie było..chodzi mi konkret- czy ktoś wygrał z Olsztyna i imie.
0 0

Andzik

Cytuj wiadomość#6575977 czwartek, 28 luty 2019, 17:02:49
Tic Tac vouchery jaki dzień informował, można jeszcze się łudzić...
0 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6575985 czwartek, 28 luty 2019, 17:20:34
Ciekawe kiedy Smolar zacznie informować z konkursu "Pozwól ekspertom zadbać o Twój uśmiech" w Biedronce

kitu

Cytuj wiadomość#6575999 czwartek, 28 luty 2019, 18:13:36
Miła26 napisał(a):

Ciekawe kiedy Smolar zacznie informować z konkursu "Pozwól ekspertom zadbać o Twój uśmiech" w Biedronce

Na ich stronie niby można juz sprawdzić wyniki. Smsa ktoś dostał?
0 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6576003 czwartek, 28 luty 2019, 18:27:47
kitu napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Na ich stronie niby można juz sprawdzić wyniki. Smsa ktoś dostał?

Ale jeszcze chyba nie ma wyników na ich stronie.
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6576009 czwartek, 28 luty 2019, 18:38:40
Andzik napisał(a):

Tic Tac vouchery jaki dzień informował, można jeszcze się łudzić...

ja mam z ostatniego dnia 2 etapu @ po 16
Andzik 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6576010 czwartek, 28 luty 2019, 18:41:16
Miał ktoś przypadek,że chce odesłać dane z wygranej z Tic Tac i za cholerę nie mieści się adres @ w formularz??
próbuje i kopiuj wklej i ręcznie pisać i nic emotka   nie wiem co zrobić...
dysia 0
|< << < 5419 5420 5421 5422 5423 54245425 5426 5427 5428 5429 > >> >|