Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5454 5455 5456 5457 5458 54595460 5461 5462 5463 5464 > >> >|

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6581291 niedziela, 17 marzec 2019, 20:22:05
cudaczek121 napisał(a):

Byłam wczoraj na losowaniu trzech voucherów podróżnych na 15 tysięcy w Arkadach Wrocławskich. Tak mi się, żal zrobiło niejakiej Katarzyny R., która nie mogła być obecna na losowaniu, bo była w pracy. Był za to na miejscu jej chłopak, który zadzwonił do niej z info,że wygrała voucher na wycieczkę i prowadzący losowanie daje jej 2 minuty na to,aby stawiła się w miejscu losowania, co nie było fizycznie możliwe. Jejku, ja bym się wściekła, gdybym nie przybyła na losowanie i ktoś by mi zadzwonił,że mam się z mojej Długołęki do Wrocławia dostać w 2 minuty- musiałabym się teleportować emotka Trzecia pani, którą wylosowali akurat rozmawiała sobie beztrosko przez telefon,ale na szczęście usłyszała,że ją wylosowali i zapewne powiedziała do kogoś "czekaj, muszę kończyć, bo właśnie wygrałam wycieczkę" emotka

Byłam kiedyś na losowaniu samochodu w galerii i Pani, która wygrała nie miała dowodu osobistego. Zgodnie z regulaminem losowali dalej. Współczuje tego uczucia i tym bardziej pamiętam o czytaniu regulaminów. emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6581294 niedziela, 17 marzec 2019, 20:52:18
cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Byłam wczoraj na losowaniu trzech voucherów podróżnych na 15 tysięcy w Arkadach Wrocławskich. Tak mi się, żal zrobiło niejakiej Katarzyny R., która nie mogła być obecna na losowaniu, bo była w pracy. Był za to na miejscu jej chłopak, który zadzwonił do niej z info,że wygrała voucher na wycieczkę i prowadzący losowanie daje jej 2 minuty na to,aby stawiła się w miejscu losowania, co nie było fizycznie możliwe. Jejku, ja bym się wściekła, gdybym nie przybyła na losowanie i ktoś by mi zadzwonił,że mam się z mojej Długołęki do Wrocławia dostać w 2 minuty- musiałabym się teleportować emotka Trzecia pani, którą wylosowali akurat rozmawiała sobie beztrosko przez telefon,ale na szczęście usłyszała,że ją wylosowali i zapewne powiedziała do kogoś "czekaj, muszę kończyć, bo właśnie wygrałam wycieczkę" emotka

Byłam kiedyś na losowaniu samochodu w galerii i Pani, która wygrała nie miała dowodu osobistego. Zgodnie z regulaminem losowali dalej. Współczuje tego uczucia i tym bardziej pamiętam o czytaniu regulaminów. emotka

Też byłam w Arkadach Wrocławskich.Nawet szybko im poszło to losowanie, bo jak w Koronie jesienią zeszłego roku  losowali samochód, to aż hostessa zemdlała, tak długo to trwało.Chyba 10 osób nie było- tych, co mogli być  potencjalnymi właścicielami samochodu.Dziwi mnie,że ludzie nie czytają regulaminów, a jeśli już czytają to są niekonsekwentni- mówią a , robią zakupy, wypełniają kupon, a b powiedzieć już im się nie chce.Gdyby pani R. pomyślała, mogłaby dać chłopakowi kupon do wypełnienia, bo jednak jakieś nadzieje miała, skoro swego mężczyznę  wysłała na losowanie.W poprzedniej loterii Arkad można było przyjść w zastępstwie, ale z notarialnym pełnomocnictwem, a takowe pewnie ze 100 zł kosztuje.Marny interes jak się nic nie wygra.Ale główna nagroda wtedy- 100 tys- to nie w kij dmuchał.

delvitto

Cytuj wiadomość#6581303 niedziela, 17 marzec 2019, 21:36:37
reniii napisał(a):

Wstyd. Nażrejta się.

chyba przesadzasz...
ja tego nie ogarniam, więc nie gram, i nie oczekuję od nikogo odpowiedzi. Co to jest, taka roszczeniowa postawa? A może hasełek parę ci ułożyć, byś miała parę gotowców, co? 

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6581306 niedziela, 17 marzec 2019, 21:55:23
delvitto napisał(a):

reniii napisał(a):

Wstyd. Nażrejta się.

chyba przesadzasz...
ja tego nie ogarniam, więc nie gram, i nie oczekuję od nikogo odpowiedzi. Co to jest, taka roszczeniowa postawa? A może hasełek parę ci ułożyć, byś miała parę gotowców, co? 

Odpowiedzi nie znalazłam choć długo szukałam. Jeśli ktoś nie jest fanem tego artysty (już nawet nie pamiętam nazwiska) to na pewno dużo czasu poświęcił by odgadnąć zagadkę. Wiedząc jak jest trudna głupotą wg mnie jest pisanie na ogólnodostępnym forum, gdzie każdy nawet nie stały bywalec może wyszukać treść. Forum jest po to by pomagać, a nie dawać gotowe rozwiązania.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6581312 niedziela, 17 marzec 2019, 22:35:34
cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No ja mam takie "zboczenie zawodowe", że jeśli idę do jakiejś instytucji albo gdziekolwiek, gdzie muszę potwierdzić swoją tożsamość, dla mnie to jest oczywiste,że muszę mieć ze sobą dowód tożsamości. W mojej pracy dla niektórych Klientów to niestety nie jest już takie oczywiste i zdarza się,że nie mają przy sobie dowodu osobistego/paszportu wcale lub mają te dokumenty nieważne.Albo przesyłają mailem skan dajmy na to aktu małżeństwa, bo pani zmieniła nazwisko po ślubie i wielkie zdziwienie, że na czynność potrzebny oryginał. No dobra, gdybym pracowała zupełnie gdzieś indziej, zapewne nie byłoby już dla mnie takie oczywiste,jak postąpić emotka A co do konkursów w galeriach handlowych, zawsze mam takie "schizo", że podczas losowania padnie moje imię i nazwisko, mnie tam nie będzie, ale jakaś znajoma konkursowiczka tudzież konkursowicz skojarzą moje dane i potem napiszą mi pw: "Kaśka, wiesz co, szkoda,że Cię nie było na losowaniu w galerii X, bo Twój samochód odjechał/nie pojedziesz na wycieczkę." Nie mogłabym tego odżałować.Kiedyś w Sky Tower wygrałam lot helikopterem,ale to był konkurs na hasło/dokończenie zdania i niby nie losowali.A te loty były tego samego dnia, więc gdyby mnie nie było, to by przepadło.Wiadomo jednak,że samochód czy wycieczka to już zupełnie inny "kaliber" nagrodowy, więc i żal po utracie większy...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6581314 niedziela, 17 marzec 2019, 22:47:51
Czytając te podpowiedzi "GENIALNE" na forum w zeszłym tygodniu to sądzę że być może nie wszyscy zwycięzcy z tej listy są z tego forum ale ci którzy są to do nich szczególnie był ten wpis bo insza jest inszość nie wiedzieć a czym innym celowe wprowadzanie w błąd. Po trupach a do celu i jest to właśnie motto niektórych. Wstyd.
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6581321 niedziela, 17 marzec 2019, 23:22:22
cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

też byłam wtedy na tym losowaniu w Bydgoszczy emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6581322 niedziela, 17 marzec 2019, 23:26:16
gyrydymptum napisał(a):

delvitto napisał(a):

reniii napisał(a):

Wstyd. Nażrejta się.

chyba przesadzasz...

Odpowiedzi nie znalazłam choć długo szukałam. Jeśli ktoś nie jest fanem tego artysty (już nawet nie pamiętam nazwiska) to na pewno dużo czasu poświęcił by odgadnąć zagadkę. Wiedząc jak jest trudna głupotą wg mnie jest pisanie na ogólnodostępnym forum, gdzie każdy nawet nie stały bywalec może wyszukać treść. Forum jest po to by pomagać, a nie dawać gotowe rozwiązania.

Dokładnie, nie znam się na tematyce tego konkursu - nie grałam. A nie nie grałam i mam pretensje, ze mi ktoś nie podpowiedział emotka
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6581324 niedziela, 17 marzec 2019, 23:31:00
Wydaje mi się, że reniii chodziło o to, że, jak pisze "... tylko ściemniali i wprowadzali w błąd specjalnie". Faktycznie była taka sytuacja nieciekawa.W sumie tezż nie wiem po co emotka
reniii 0

niewyspanamama

Cytuj wiadomość#6581325 niedziela, 17 marzec 2019, 23:31:08
Może jakaś dobra dusza mi pomoże emotka  Czytam już któryś raz regulamin Carex i nadal nie wiem... Czy kazdego dnia ma szansę wygrac ta sama osoba jak będzie dawała codziennie nowe zgłoszenia , czy tylko raz na etap emotka  ? 
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6581326 niedziela, 17 marzec 2019, 23:32:37
Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 

isiulka

Cytuj wiadomość#6581330 niedziela, 17 marzec 2019, 23:53:39
reniii napisał(a):

Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 

A kto Ci niby świnie podłożył?

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6581331 niedziela, 17 marzec 2019, 23:57:54
isiulka napisał(a):

reniii napisał(a):

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów.

A co dostrzeglaś się na liście? 
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6581333 poniedziałek, 18 marzec 2019, 00:00:07
reniii napisał(a):

isiulka napisał(a):

reniii napisał(a):

A co dostrzeglaś się na liście? 

A co Cię to obchodzi? 

I proponuje skończyć temat, bo mielenie go jest zwyczajnie nudne i raczej każdemu już się przejadło. 

kalka

Cytuj wiadomość#6581336 poniedziałek, 18 marzec 2019, 00:06:00
Czy miał ktoś problemy z wgraniem paragonu na konkurs ABSOLUTA? 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6581338 poniedziałek, 18 marzec 2019, 03:46:36
Mam paragon z coca cola z 15.03, czy moge z nim wziac udzial w aktualnym etapie? Czy musi byc zakup w etapie trwania loterii?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6581341 poniedziałek, 18 marzec 2019, 06:58:22
kalka napisał(a):

U mnie długo ładowało wieczorem ale ostatecznie dało się wysłać. Później jak sprawdzałam to system pokazywał, że paragon już zgłoszony emotka
kalka 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6581343 poniedziałek, 18 marzec 2019, 07:12:27
ivanotta napisał(a):

kalka napisał(a):

U mnie długo ładowało wieczorem ale ostatecznie dało się wysłać. Później jak sprawdzałam to system pokazywał, że paragon już zgłoszony emotka

Tak z ciekawości - macie wizy?
kalka 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6581344 poniedziałek, 18 marzec 2019, 07:55:17
bezaczek7 napisał(a):

Mam paragon z coca cola z 15.03, czy moge z nim wziac udzial w aktualnym etapie? Czy musi byc zakup w etapie trwania loterii?

możesz wziąć  udział w każdym etapie po zakupie produktu

margobb

Cytuj wiadomość#6581345 poniedziałek, 18 marzec 2019, 07:55:48
szukajacykonkursow napisał(a):

Nie ma wątku o regulaminach konkursów więc nie wiem gdzie go wkleić.Więc tak Caliliope wytyka mi że że mi coś nie pasowało w regulaminie i nie przelałem jej pieniędzy;
Wypowiedżcie się tylko czy ja mogłem wziąść udział  w konkursie in post love?OTO CZĘŚĆ REGULAMINU.

10.2 Uczestnik, który chce wziąć udział w loterii, powinien dokonać zgłoszenia za
pośrednictwem umieszczonego na stronie internetowej loterii formularza zgłoszeniowego
poprzez podanie następujących danych i oświadczeń:
a) obowiązkowe dane i oświadczenia uczestnika loterii (obligatoryjne):

-imię uczestnika,
-numer telefonu uczestnika (na który były wysyłane przez InPost sms-y dotyczące
statusu przesyłki),
-adres e-mail uczestnika,
cztery ostatnie cyfry numeru nadawczego przesyłki wskazane na etykiecie,
-zaznaczenie w formularzu oświadczenia uczestnika loterii:

Nie znam tego konkursu i regulaminu... 
Ale jak się ktoś decyduje na zakup to powinien zapłacić tak, czy siak! 

Przed zawracaniem głowy innemu forumowiczowi, powinno sie przeczytać regulaminy i zdecydować, czy konkurs jest "dla Ciebie". 
|< << < 5454 5455 5456 5457 5458 54595460 5461 5462 5463 5464 > >> >|