Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5456 5457 5458 5459 5460 54615462 5463 5464 5465 5466 > >> >|

isiulka

Cytuj wiadomość#6581330 niedziela, 17 marca 2019, 23:53:39
reniii napisał(a):

Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 

A kto Ci niby świnie podłożył?

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6581331 niedziela, 17 marca 2019, 23:57:54
isiulka napisał(a):

reniii napisał(a):

Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów.

A co dostrzeglaś się na liście? 
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6581333 poniedziałek, 18 marca 2019, 00:00:07
reniii napisał(a):

isiulka napisał(a):

reniii napisał(a):

A co dostrzeglaś się na liście? 

A co Cię to obchodzi? 

I proponuje skończyć temat, bo mielenie go jest zwyczajnie nudne i raczej każdemu już się przejadło. 

kalka

Cytuj wiadomość#6581336 poniedziałek, 18 marca 2019, 00:06:00
Czy miał ktoś problemy z wgraniem paragonu na konkurs ABSOLUTA? 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6581338 poniedziałek, 18 marca 2019, 03:46:36
Mam paragon z coca cola z 15.03, czy moge z nim wziac udzial w aktualnym etapie? Czy musi byc zakup w etapie trwania loterii?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6581341 poniedziałek, 18 marca 2019, 06:58:22
kalka napisał(a):

U mnie długo ładowało wieczorem ale ostatecznie dało się wysłać. Później jak sprawdzałam to system pokazywał, że paragon już zgłoszony emotka
kalka 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6581343 poniedziałek, 18 marca 2019, 07:12:27
ivanotta napisał(a):

kalka napisał(a):

U mnie długo ładowało wieczorem ale ostatecznie dało się wysłać. Później jak sprawdzałam to system pokazywał, że paragon już zgłoszony emotka

Tak z ciekawości - macie wizy?
kalka 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6581344 poniedziałek, 18 marca 2019, 07:55:17
bezaczek7 napisał(a):

Mam paragon z coca cola z 15.03, czy moge z nim wziac udzial w aktualnym etapie? Czy musi byc zakup w etapie trwania loterii?

możesz wziąć  udział w każdym etapie po zakupie produktu

margobb

Cytuj wiadomość#6581345 poniedziałek, 18 marca 2019, 07:55:48
szukajacykonkursow napisał(a):

Nie ma wątku o regulaminach konkursów więc nie wiem gdzie go wkleić.Więc tak Caliliope wytyka mi że że mi coś nie pasowało w regulaminie i nie przelałem jej pieniędzy;
Wypowiedżcie się tylko czy ja mogłem wziąść udział  w konkursie in post love?OTO CZĘŚĆ REGULAMINU.

10.2 Uczestnik, który chce wziąć udział w loterii, powinien dokonać zgłoszenia za
pośrednictwem umieszczonego na stronie internetowej loterii formularza zgłoszeniowego
poprzez podanie następujących danych i oświadczeń:
a) obowiązkowe dane i oświadczenia uczestnika loterii (obligatoryjne):

-imię uczestnika,
-numer telefonu uczestnika (na który były wysyłane przez InPost sms-y dotyczące
statusu przesyłki),
-adres e-mail uczestnika,
cztery ostatnie cyfry numeru nadawczego przesyłki wskazane na etykiecie,
-zaznaczenie w formularzu oświadczenia uczestnika loterii:

Nie znam tego konkursu i regulaminu... 
Ale jak się ktoś decyduje na zakup to powinien zapłacić tak, czy siak! 

Przed zawracaniem głowy innemu forumowiczowi, powinno sie przeczytać regulaminy i zdecydować, czy konkurs jest "dla Ciebie". 

tuw3105

Cytuj wiadomość#6581346 poniedziałek, 18 marca 2019, 08:06:06
niewyspanamama napisał(a):

Może jakaś dobra dusza mi pomoże emotka  Czytam już któryś raz regulamin Carex i nadal nie wiem... Czy kazdego dnia ma szansę wygrac ta sama osoba jak będzie dawała codziennie nowe zgłoszenia , czy tylko raz na etap emotka  ? 
Ja wnioskuje ze 1 osoba moze wygrac tylko raz w danym losowaniu- czyli raz na dzien lub raz na tydzien? Bo dzienne nagrody losuja raz na tydzien.

0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6581357 poniedziałek, 18 marca 2019, 09:34:17
tuw3105 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Może jakaś dobra dusza mi pomoże emotka  Czytam już któryś raz regulamin Carex i nadal nie wiem... Czy kazdego dnia ma szansę wygrac ta sama osoba jak będzie dawała codziennie nowe zgłoszenia , czy tylko raz na etap emotka  ? 
Ja wnioskuje ze 1 osoba moze wygrac tylko raz w danym losowaniu- czyli raz na dzien lub raz na tydzien? Bo dzienne nagrody losuja raz na tydzien.[/

Dla uniknięcia wątpliwości Organizator informuje, że Laureat może wygrać w okresie trwania Loterii tylko jedną nagrodę główną niezależnie od liczby nadesłanych zgłoszeń oraz więcej niż jedną nagrodę pierwszego rzędu pod warunkiem, że wygrana ona została w różnych losowaniach oraz więcej niż jedną nagrodę drugiego rzędu pod warunkiem, że wygrana ona została w różnych losowaniach - cytat z regulaminu.
Z regulaminu chyba wynika że można wygrać tylko raz ale w danym etapie czyli w sumie kilkakrotnie bo etapów jest kilka i w każdym z nich można teoretycznie wygrać. Jeśli się mylę to niech ktoś sprostuje. emotka  Oprócz głównej oczywiście bo tą tylko raz. 

0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6581373 poniedziałek, 18 marca 2019, 10:07:38
Macie dziś zwrotki z Loreala Carrefour?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6581375 poniedziałek, 18 marca 2019, 10:12:50
monkakk napisał(a):

Nie, nie przyszła.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6581376 poniedziałek, 18 marca 2019, 10:13:42
FBbeata7 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Nie, nie przyszła.

Cudownie...
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6581439 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:10:28
Loteria Coca-Cola, dzisiaj dwa emaile - jeden z gratulacjami i linkiem do wypełnienia, a drugi tajemniczy z całą masą adresów e-mailowych o następującej treści:

Użytkownik promocje fortis chce odwołać wiadomoœć o temacie „Zostałeœ
laureatem Loterii Coca-Cola pn. Smaki Muzyki!”.

Nie wiem o co chodzi, ale formularz laureata wypełniłem. I mam nadzieję, że nagroda dotrze! Już jakieś jaja sobie robią!
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6581454 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:21:43
magisterek napisał(a):

Loteria Coca-Cola, dzisiaj dwa emaile - jeden z gratulacjami i linkiem do wypełnienia, a drugi tajemniczy z całą masą adresów e-mailowych o następującej treści:

Nie wiem o co chodzi, ale formularz laureata wypełniłem. I mam nadzieję, że nagroda dotrze! Już jakieś jaja sobie robią!

do mnie przyszło to samo
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6581459 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:27:21
renatak0 napisał(a):

magisterek napisał(a):

do mnie przyszło to samo

ja mam tylko ten pierwszy i w nim mam mnóstwo adresów
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6581460 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:29:16
renatak0 napisał(a):

magisterek napisał(a):

do mnie przyszło to samo

do mnie też dotarły dwa maile...
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6581464 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:34:20
Macie jakieś dokumenty do nagród JBL-a od Astry?  U mnie sam sprzęt ;/
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6581469 poniedziałek, 18 marca 2019, 12:40:00
Czy komuś przyszła dzisiaj zwrotka z C4 Loreal? 
0 0

|< << < 5456 5457 5458 5459 5460 54615462 5463 5464 5465 5466 > >> >|